Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Makro Cash & Carry Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Makro Cash & Carry Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Olsztyn

???

Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci ponieważ po hali jeżdżą wózki wysokiego składu z widocznością powyżej 140 cm. Dlatego tez dziecie posiadające mniej niż 140 w tygodniu nie mogą wchodzić na halę... Od tego moi drodzy jest regulamin aby go czytac... Tam wszystko jest wyjasnione...

NIck

Nie polecam pracy w Logistyce , którą kieruje [usunięte przez moderatora]. - wredna i zła kobieta :-) . Żal mi ludzi , którzy są jej podwładnymi...

były robol
@NIck

Sporo czasu minelo ale mam nadzieje ze juz nie pracuje pani d i w koncu przyszla kryska na matyska

skinia
@NIck

na dodatek brzydka

aaaaasik

to jest HURTOWNIA a nie hipermarket na zakupy!!!! Tu się robi zakupy do sklepu, baru, firmy a nie na rodzinne potrzeby, stąd takie ograniczenia:)

Pompon

To podobno chodzi o wózki widlowe.bo taki kierowca wózka może nie zauważyć dziecka i tragedia gotowa.tu chodzi tylko o bezpieczeństwo kradzieże nie mają nic do rzeczy, bo zdaje mi się że dorośli bardziej kradną niż maluchy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Makro Cash & Carry Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

dorota0997 - 2009-10-09 10:21:11 [usunięte przez moderatora] MATKI Z DZIEĆMI!!!!!!WYRZUCAJĄ JE DZIEĆMI ZE SKLEPU!!!!!!!!TO TYLKO W POLSCE MOŻLIWE. tak to prawda dzieci wpuszczane sa tylko w niedziele. ma to niby zapobiedz kradzieży. tylko w jaki sposób??

dorota0997

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Olsztyn

• Jak się pracuje w Makro Cash & Carry Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash & Carry Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash & Carry Polska?

Makro Cash & Carry Polska