Opinie o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Heesung Electronics Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Heesung Electronics Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

Ona...

Pracuje tam juz kilka miesiecy- nie polecam....jest jeszcze gorzej ....tragedia..[usunięte przez moderatora] stamtad jak najszybciej!

smerfetka

Pisze Pani ,że pracuje Pani 4lata i jest tam koszmar . Tak się składa,że ja pracowałam tam trzy miesiące i zdążyłam zauważyć co się tam dzieje, tylko ,że jako nowa nie miałam tam nic do powiedzenia.Tak się składa ,że ludzie ze stażem poniewierają nowymi słyszałam,że przerwy są za krótkie jak się odezwałam było ,że wszystkim pasuje tylko mi nie,obstawałam za ludzmi. Teraz wiem jedno ,gdybym tam wróciła patrzyła bym tylko na własne korzyści .

syla

Cztery lata temu jak się przyjełam i pracowaliśmy jeszcze tylko na rano chcieli żebyśmy zostali godz dłużej to się zrobiło strajk i nadgodzin nie było,tak samo z podwyżkami zrobiliśmy strajk i podwyżki się znalazły,a teraz co się dzieje! wszyscy tylko narzekają zamiast pokazać że też mają coś do powiedzenia i mają dość warunków tej pracy,przecież tam się nie da pracować wiecznie kręcą cię,robią zdjęcia a przecież masz prawo się nie zgodzić na to bo nie wiesz gdzie i w jakie ręce to pózniej trafi.Fajny zakład zapraszam wszystkich [usunięte przez moderatora] żeby się tam przyjeli awans gwarantowany!!! Gdybym miała pisać o tym zakładzie to dnia by mi nie starczyło,nie dajmy się i zróbmy coś żeby (usunięte przez administratora) stał się zakładem pracy pozdrawiam wszystkich pracowników (ale nie dupowłazów)

teraz to jest tak ze pracownicy[usunięte przez moderatora]cały miesiąc na premie a 2 dni przed wypłatą ogłaszają ze premia zostaje pomniejszona o połowe ze względu na słabą frekwencje!!!!!!! złodzieje!!!!!!!!!1

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Heesung Electronics Poland? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
kenjiro_sanga

Witam A jakie są zarobki w dziale utrzymania ruchu ? Ile zarabiają inżynierowie w utrzymaniu ruchu??

oszukany

Inżynierowie mają dobrze. Jednak muszą w pierwszej kolejności dbać o dobro firmy. Ludzi można zmienić-ale nie można dopuszczać do nadmiernych strat materiałowych i jakościowych. Stąd ten nieustanny rating... Więc-decydując się na zatrudnienie w Heesungu, trzeba z góry wbić soie do głowy, że jest się jedynie jednostką wśród tysiąca. Jeśli nie sprostasz wymaganiom-lepiej sam odejdź. Piszę to obiektywnie, bez żalu, ani wrogiego nastawienia. Bardzo lubiłem tam pracować, mam dobrą kondycję, szybko uczę się nowych rzeczy, mam dużą odporność na chamstwo i chamów - niektórych gasiłem jednym lapidarnym tekstem... Miałem jednak kilka dni L-4 i HR nie przedłużył mi umowy-posiłkując się opinią lidera - człowieka o osobowości dzieciucha z ADHD...

Bodien

A jak wygląda sprawa inżynierów? Ktoś może powiedzieć jak tam pracuje człowiek wykształcony?

Nie rozumiem dlaczego spośród tylu fabryk na strefie ludzie wybierają heesunga... Osobiście pracowałem w LG Electronics,TPV,Toshiba i w Heesungu sprawdziłem jak jest to szczerzę mówiąc różnica jest diametralna... Niczym piekło (Heesung) a niebo (TPV) :) Oczywiście wszędzie jest niskie wynagrodzenie,ale po co pracować za tą samą stawkę w czterobrygadówce i w pseudozakładzie jak można robić na 1-2 zmianach i mieć soboty za setki :) I do tego w tych śmiesznych strojach... Wg mnie patrząc na warunki pracy i te wszystkie żałosne wymysły "Hisunga" to tam wynagrodzenie powinno być minimum 1500zł na ręke dla podstawowego pracownika produkcji...

TOSIEK

Najgorsza z nich wszystkich jest A[usunięte przez moderatora] pomiata na prawo i lewo ludźmi gówniara.Chodzi i wydziera ten swój zmarszczony [usunięte przez moderatora]A jak koreaniec do niej podchodzi to ucieka bo go nierozumie.Taki master bez znajomości języka

misiek

Tej firmie już nic nie pomoże.Najlepiej zburzyć,zaorać,posadzić plantację żarówek i poczekać na grad.

cicha

anonim - 2009-05-04 20:49:00 UWAGA PROSZĘ OMIJAC TĄ MANUFAKTURĘ SZEROKIM ŁUKIEM. TAM NIE SA PRZESTRZEGANE ZADNE STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE. PRAKTYCZNIE KAŻDY MASTER,SHITLEADER I WYZEJ MA hej aco myślicie o liderze [usunięte przez moderatora]

smerfetka

JEST jeden taki złoty środek który jest w stanie uzdrowić tę firmę.

A11

Tej firmiie już nic nie pomoże.Ludzie to za 5 zł dadzą sobie ogolić(wiadomo co?). Równia pochyła pomału,pomału w dół.

Hugon Wieniawski

Jak będziesz NG to dostaniesz kopa, że powecisz lotem INVERTERA na wysokości LAMP z zerową REWIZJĄ......

smerfetka

cyt. ,, A skoro nie pasuje tam praca większości z was to dlaczego tam pracujecie,,? pzdr. Dlaczego ludzie tam pracują ? popracujesz dłużej ,to może poznasz odpowiedz :))

Praca ,praca, praca gratulacje Co do opery..to ..czasami lepiej pomilczeć

bd

Witam Dostałem propozycję pracy w Heesungu w dziale finansowym. Ktoś może pracuje? Jakieś opinie? Bo widzę że na produkcji nie jest za wesoło... PS. Ciężko coś tutaj dodać z Opery

olek

[usunięte przez moderatora] i syf pozdrawiam magików z pe bo potrafią wyczarować coś z niczego. Nie maja dobrych narzędzi a sobie radzą przysłowiowym młotkiem i śrubokrętem wstyd a to przecież od nich zależy nasza efektywność pracy

zadowolona

witam!ja pracuje tam 2 miesiąc i narazie mi sie podoba mam dobrą liderke.owszem czasem daje w kość ale potem śa tego efetky.ludzie w porządku.tylko niektórzy z kontroli jakośći mnie wkurzają,najlepiej niech staną za kogoś i sami robią a nie pouczają!!!jak NG jedzie do naszego klienta to pierwsze co to ich powinni zwolnić a nie ludzi sie czepiają.bo nic nie mają do roboty tylko pilnować procesu produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland - Wrocław

Heesung Electronics Poland