SGS Polska Sp. z o.o.

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

terapeuta

Z tego,co wiem w firmie pracuje około 700 myslących osób... nie sądze żeby dali się tak "torturować" Pensje w okolicach 1500 nie wabią już nawet ukraińców ......... no i skąd kolezanko ta ocena dojrzałosci seksualnej szefa ???

Majkel

Hej, Wie ktos ile minimalne zarobki w SGS na stanowisku Inspektor ds, srodowiska inaczej probkobiorca? Dzieki.

bob
@Majkel

ta firma to wyzysk i chamstwo wiem co mówie, nie polecam

bob
@Majkel

dostaniesz 1500 a po 4 latach wylot

wiesiek

WIecie jakie zarobki sa dla PRÓBKOBIORCY w tej firmie. Tak orientacyjnie dolne widełki przynajmniej. DZieki

Bb

c.d. Nie ważne czy święto, że to nocki i warunki szkodliwe. Jest mi przykro, że po tylu latach zamiast podnieść mi stawke, zaoferować fajne stanowisko, to obcinają dochody. A tytuł mam taki, jak moja Pani kierownik, nikt wiecej w lab nie jest mgr.inż Może to ona o nas nie potrafi zawalczyć? Dlaczego taki brak szacunku? Ja jestem rok po obronie, wiec znajdę pracę, tylko nie mogę zrozumieć ich bezmyślności. Nasza placówka, znów wroci do wydajności sprzed 15 lat, jeżeli na miejsce dwóch pracowników, jedynych na tym stanowisku, wprowadzą dwóch nowych. Przepraszam, za monolog. Ale nie moge przetrawic. Nie polecam firmy SGS, chyba, że masz znajomosci i od razu usiadziesz na wysokim krzesle, albo wiesz, ze to krzeslo masz obiecane. Pozdrawiam.

jackie chan
@Bb

Hej. Bylem ostatnio na rozmowie na stanowisko Inspektor ds srodowiskowych inaczej próbkobiorca, na pytanie rekrutera ile chcialbym zarabiac odpowiedzialem - 3000 pln netto. Zaśmiał sie lekko pod nosem, pomyslalem, ze pewnie to 1/2 z tego co placa. A tu widze, ze chyba dwukrotnosc tego co oferuja. Bez jaj, ale po studiach wyzszych z doswiadczeniem jakims nawet posrednim to przeciez nie powiem, ze chce zarabiac 1850 na reke, bo Biedronka placi juz przeszlo 2000 za wykladanie towaru. Pozdrawiam, ale myslalem, ze to jakies w miare normalne korpo,.

darek
@jackie chan

Ty jako próbkobiorca chcesz zarabiać 3000 /netto/... no nie wspomnę o domniemanych 6000. Nie szkoda Ci było 4-5 lat studiów ? ... z całym szacunkiem dla Tych co ich nie skończyli.Z mojej perspektywy znając tą branżę wchodzę w ciemno. Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów

@darek

Za taką kasę jako próbobiorca też bym pracował.Zapytaj... może potrzebują prezesa ?

Bb

Właśnie wróciłam z pracy. Zgadzam się w 100%, zero szacunku dla pracownika. Od 7 lat mam umowę o dzieło, placone od ilosci wykonanej pracy. Wiem, to tylko moja głupota, że tak długo tam pracuję na takich warunkach, ale czas studiów...tak sobie to tłumaczyłam... Jestem magistrem inżynierem technologii chemicznej, ok...nie pracuje w swojej branży, ale też nie w branży pracuje tam 7 lat. I dwa dni temu dowiedziałam się, że obcinają mi dochody, pewnie dlatego, że zapier... po 16 godz i wystawiam duże rachunki, tez nacisk ZUSu za brak ubezpieczenia, ale dlaczego kosztem pracownika!!! Potrafimy ze współpracownikiem zrobić 300% normy. Oni nie zdają sobie sprawy, co będzie jak oboje od pewnego dnia nie przyjdziemy do pracy, a zastepstwa nie mamy. Nikt nie byl szkolony na to stanowisko. Ja doszkalalam kolegę rok, zanim doszedł do wprawy i mogliśmy zacząć robic 200%. TRAGEDIA. Słuchajcie, co mi zaoferowali 13.06.2016. Dostałam ofertę umowy zlecenie, 85zl za dzień, czyli 60zl na rękę, za prace od 6ciu do nawet 20 godz, ostatnio bylam w niedz od 8 rano do 3 rano w pon. I teraz mam za to dostac 60zl na reke

sherty

A o co pytają na rozmowach kwalifikacyjnych czy testują pisemnie język angielski? chodzi mi o stanowisko asystentki sgs .Ile się zarabia na tym stanowisku?

Martyna

Odradzam pracę w tej firmie.

Patryk

Korporacja, która nie dba o pracowników

AD
@Patryk

Nie polecam tej firmy, w firmie panują wszechobecne obłuda, fałsz, zakłamanie, cynizm.

Zostaw merytoryczną opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SGS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGS Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGS Polska Sp. z o.o.