Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.

Opinie o Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.

Piotr

Odradzam serwisowanie w autoryzowanych serwisach Hyundaia- oszukują ludzi z ceną oraz nie wymieniają wszystkich częsci za które się zapłaciło ( np. filtr kabinowy ). Najgorzej jest w Hyundai Toruńska u Pana Bartosza D. ( szczyt chamstwa i oszustwa )

Iza

@Konkretna napisałaś, że praca w Hyundai Motor poland Sp. Z o.o. była dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Mogłabyś powiedzieć, jakie nowe umiejętności zdobyłaś dzięki współpracy z tą firmą? Na jakich warunkach zatrudnienia opierała się Twoja praca?

Konkretna

No cóż, praca w tej firmie była dla mnie pozytywnym doświadczeniem, dopóki ....nie zmieniła się obsada na szczeblach ( nowy ) dyrektor i inni jego kolesie. Ci ludzie rozkładają tą firmę krok po kroku. Pozbyli się dotychczasowych wartościowych pracowników a sami nie dają już rady, bo zadania przerosły ich możliwości. Stanowisko uderzyło im chyba do głowy. Nie gadajcie na Koreańczyków, bo nie oni są winni powolnego upadku HMP, tylko Polacy tam zatrudnieni na wysokich stanowiskach. Ich złe decyzje i błędne posunięcia do tego doprowadzają. Dlatego odeszłam z tej pracy.

Marta

W ostatnim czasie 3 ogłpszenia o poszukiwaniu pracownikow. Ludzie uciekają? Czy może firma rośnie?

Alex N.

To jedna z najsłabszych organizacji w branzy samochodowej. Hyundai Motor Poland jest firmą dryfującą. Liczą się tylko decyzje z Korei. Ciągła rotacja. Hierarchiczne, złe stosunki międzyludzkie. Pensje dość niskie. Mozna dostać nawet niezłe stanowisko, ale szybko okazuje się ze to sciema. Nie polecam!!! Radzę popytać u dealerów i firm wspólpracujących.

G.S.

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Koreańczycy sterują nieobliczalnie, poprzez konflikt, nieudolnie. Zniechęcają polskich pracownikow. Stres, niezrozumienie. Praca dla podporządkowanych i bez ambicji, oczekujących slabej pensji, za średnią pracę . Odradzam

Waland

No sam nie wiem co mogę powiedzieć, oprócz tego, że jest bardzo fajnie w tej firmie, ludzie są zadowoleni i nikt na nikogo złego słowa nie mówi, moim zdaniem wartościowa sprawa, rozwijająca mocno i fajnie zmieniająca ludzi w wartościowe jednostki polskie

smd

Jako klient mam bardzo złe doświadczenia z HMP; zostałem potraktowany wyłącznie jako dostarczyciel kasy. Zastanawiam się nad poinformowaniem Koreańczyków, ewent. szersza opinię publiczną. Na ten moment eksploatuję H i30 i prawdopodobnie nic już więcej tej marki nie kupię. Okazuje się, że szacunku dla klienta można oczekiwać od sprzedających auta japońskie czy niemieckie - nie Hyundaia.

Koreański [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Najlepszą decyzją było odejście z firmy.

Praca w firmie Hyundai Motor Poland pozwoliła mi na zdobycie niezbędnego doświadczenia na różnym szczeblu zarówno w zakresie finansów, jak i przede wszstkim logistyki. Dawała szansę rozwoju. Najmilej wspominam przede wszystkim atmosferę i ludzi z którymi miałam okazję współpracować.

Zostaw opinię o Hyundai Motor poland Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.