Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.

Opinie o Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.

Marta

W ostatnim czasie 3 ogłpszenia o poszukiwaniu pracownikow. Ludzie uciekają? Czy może firma rośnie?

Alex N.

To jedna z najsłabszych organizacji w branzy samochodowej. Hyundai Motor Poland jest firmą dryfującą. Liczą się tylko decyzje z Korei. Ciągła rotacja. Hierarchiczne, złe stosunki międzyludzkie. Pensje dość niskie. Mozna dostać nawet niezłe stanowisko, ale szybko okazuje się ze to sciema. Nie polecam!!! Radzę popytać u dealerów i firm wspólpracujących.

G.S.

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Koreańczycy sterują nieobliczalnie, poprzez konflikt, nieudolnie. Zniechęcają polskich pracownikow. Stres, niezrozumienie. Praca dla podporządkowanych i bez ambicji, oczekujących slabej pensji, za średnią pracę . Odradzam

Waland
użytkownik zarejestrowany

No sam nie wiem co mogę powiedzieć, oprócz tego, że jest bardzo fajnie w tej firmie, ludzie są zadowoleni i nikt na nikogo złego słowa nie mówi, moim zdaniem wartościowa sprawa, rozwijająca mocno i fajnie zmieniająca ludzi w wartościowe jednostki polskie

smd

Jako klient mam bardzo złe doświadczenia z HMP; zostałem potraktowany wyłącznie jako dostarczyciel kasy. Zastanawiam się nad poinformowaniem Koreańczyków, ewent. szersza opinię publiczną. Na ten moment eksploatuję H i30 i prawdopodobnie nic już więcej tej marki nie kupię. Okazuje się, że szacunku dla klienta można oczekiwać od sprzedających auta japońskie czy niemieckie - nie Hyundaia.

Koreański [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Najlepszą decyzją było odejście z firmy.

użytkownik zarejestrowany

Praca w firmie Hyundai Motor Poland pozwoliła mi na zdobycie niezbędnego doświadczenia na różnym szczeblu zarówno w zakresie finansów, jak i przede wszstkim logistyki. Dawała szansę rozwoju. Najmilej wspominam przede wszystkim atmosferę i ludzi z którymi miałam okazję współpracować.

Zostaw opinię o Hyundai Motor poland Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.