BAMK MILLENNIUM S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o BAMK MILLENNIUM S.A.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAMK MILLENNIUM S.A.

skowi
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z BAMK MILLENNIUM S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .wyczerpujaca Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . pracownicy ok ale kier... :/ Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna Najbardziej podobało mi się w BAMK MILLENNIUM S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w BAMK MILLENNIUM S.A.:

anonim
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z BAMK MILLENNIUM S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BAMK MILLENNIUM S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w BAMK MILLENNIUM S.A.:

Zostaw opinię o BAMK MILLENNIUM S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAMK MILLENNIUM S.A.