Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Cały Teleplan

Ale o co wy się dziwicie. Przecież oni mogą was w każdej chwili zastąpić ukraińcami którzy są tańsza siłą roboczą. Jeśli jakiś polak się zwolni to im to jest na rękę i jednego mniej. Mają nas gdzieś i tyle wyczekają do końca umowy i raczej na kolejną nie liczcie chyba że jesteście naprawdę dobrzy to może was zostawią. Nadgodziny tylko dla pracowników z ukrainy są tego doskonałym przykładem.

mokra
@Cały Teleplan

Zwalniają się nawet Ukraińcy. właśnie liderka z Ukrainy złożyła wypowiedzenie i jeszcze liderka Dagmara. Brawo dla tych Pań!!!! Mają jaja!!! Życzę powodzenia dziewczyny w nowej pracy. Mam nadzieję że zaraz ja dołączę do waszego grona. Pozdrawiam.

@mokra

A wiadomo dlaczego obie Panie zrezygnowały i ty również @mokra jak to wynika z twojego komentarza również myślisz o odejściu? Skąd takie masowe zwolnienia?

Masa

2 osoby odchodzą, ale wielkie masowe zwolnienia

zapraszam
@Masa

zapraszam na fajkę. Tam posłuchasz ile ludzi ma zamiar się zwolnić

@Magdalena

Dziwisz się ta firma płaci najmniej i żąda najwięcej, nawet goście wieją

gorąco jak w piekle

A do tego nie ma tam jak dojechać . chyba że masz swoje auto . na serwisie gorąco jak w piekle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i robota na stojąco. Brak jakiejkolwiek organizacji do tego stopnia ze szefowa QA wraz ze swoim orszakiem za pier da la na linii żeby zrobić wysyłkę- koń by się uśmiał. Poczekamy jak cała reszta w fartuchach zejdzie na serwis kręcić sztuki żeby target wyrobić i wysyłkę na czas zorganizować bo wielu z nas odejdzie i trzeba będzie zakasać rękawy żeby utrzymać stanowiska i niemałą pensję

wiwiana

uważaj co piszesz !!! Dorota to nie tępa blondynka p a lan cie. To człowiek który włożył całe serce dla tej firmy!!!!

Szukam pracy jako operator maszyn .

Operator

Jakich maszyn? Tu nie ma maszyn.

Haha
@Operator

Tutaj ludzie to maszyny...

Ingejnico

Niektórzy mają się za nie wiadomo kogo, niby po studiach, a mają problem napisać poprawnie chociaż jedno zdanie po polsku. Przykład z dzisiaj: Proszę przekazać wszystkim osobą nie mającym maila. "osobą" - "osobom". Proszę tabele przetłumaczyć na Ukraiński. "tabele" - tam jest jedną tabela - "tabelę". "Ukraiński" - "ukraiński".

qrfdx
@Ingejnico

Podobnie tzw."Klikacze komputerowi" uważają się ,że są nie wiadomo kim, a często nie mają żadnego wykształcenia i nic nie robią w tym kierunku .

Były
@Ingejnico

Pamietam jak pracowałem w teleplanie, to gdy szef logistyki wysyłał meila, to dziesięć razy trzeba było go przeczytać, żeby zrozumieć o co chodzi. Zero przecinków, kropek, znaków zapytania, zdania bez ładu i składu. Dramat

qrfdx
@qrfdx

Oj Ci klikacze komputerowi.... testerzy !!!

Nie polecam

Zacznę od plusów. A tych jest naprawdę mało niestety. Wdrożenie do pracy jest naprawdę spoko i nikt Cie samemu sobie nie pozostawi, dopóki nie nauczysz sie dokładnie co masz robic na stanowsku. Plusem można określić też "dofinansowanie" do stołówki. Sama praca jest w porządku, zależy na jakim dziale itd. Ale zazwyczaj nie było to nic trudnego, juz po kilku dniach a czasem godzinach można bylo ogarnac co i jak. Atmosfera była zazwyczaj calkiem okej. No i chyba to na tyle z plusów. A teraz minusy: - śmieszna wypłata (najniższa krajowa) i nie możesz nic z tym zrobic, chocbys nie wiem jak sie staral i robil nie wiadomo ile. Chyba że masz znajomosci albo dobrze wchodzisz w 4 litery :) - chore zasady, przez to czujesz sie jakbys sie cofal w rozwoju do przedszkola (tyczy sie to procesu ktory wykonujesz, ale takze "pomyslowosci" kierownictwa, które robi wszystko żeby Ci utrudnić pracę zamiast ją ułatwiać) - stołówka... To jest tragedia. Karaluchy latały nie raz, jak nocki były Nie raz mozna bylo w bulkach znaleźć np. Muche lub kawalek plastiku. Jak można sie domyslic jedzenie tez zazwyczaj niedobre. Nie raz mozna bylo dostac jajecznice pływającą na talerzu lub hot doga ktory smakowal jak z mikrofali no i parówki ktore byly sprzed kilku dni. Mówię tu o firmie na ul. Przemysłowej. Szkoda mi tylko ludzi z którymi pracowałem, że sie tam męczą z takimi ćwierćinteligentami, którzy sa nad nimi i muszą wysłuchiwać typowych korpo gadek ludzi, ktorzy maja ich kompletnie gdzieś, nie dając ze swojej strony nic, nawet szacunku do pracownika ani jakiegokolwiek wyrozumienia.

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
qvrt

Lepsi pracownicy to np. testerzy. Oni mają łatwiej, bo ich praca jest b. zautomatyzowana. Oni pewnie zostaną.

Hanna
@qvrt

Co to znaczy, że praca testerów jest bardziej zautomatyzowana? Czemu niby mają łatwiej? I łatwiej niż kto?

@Hanna

To nie są tylko testerzy. Inżynierowie i mnt dbają o to, żeby ułatwić nam pracę, tam gdzie jest to możliwe.

Zeus
@qvrt

Szczególnie jeden dba o to żeby ulepszyć wam pracę inżynier od siedmiu boleści Siedzi cały dzień na kompie i pierdolami się zajmuje Napewno nie związanymi z pracą

@Zeus

Myślę, że inżynier wychodzi na halę w razie większej awarii w sieci i próbuje temu zaradzić i poza tym realizuje kolejne projekty.

Tech
@qvrt

No nie wiem czy mają lepiej, tam na modemach ostatnio po dwie osoby na kilka testerów jadą i biegają w kółko

Target zasrany

Opuszczam ten zakład i wielu też radzę a niezatrudnionym radze nie przekraczać progu tej firmy Normy prawie nie do zrobienia, przyczepianie się o byle co czy niedobre jedzenie a wręcz trucie pracowników to tylko wierzchołek góry lodowej... Twarde jak kamień bułki, stare sosy i pomylone zamówienia... Jedyną motywacją są krzyki i opieprzanie, wielkie oczy czy głupie miny zamiast dosypać trochę grosza do naszej "wypłaty"... Wiele osób jak tylko poszło wyżej zamieniło się w roszczeniowych pajaców włażących tylko kierownictwu w (usunięte przez administratora)... Wielu ludzi ogarnia proces samemu mając na głowie połowę linii i nikt się nimi nie przejmuje... Liderzy to nic innego jak zwyczajni podlizywacze którzy przetrwali ten (usunięte przez administratora)

Ja, robót. ingenico

Pracujesz po 12 godzin, od 6 do 18 lub od 18 do 6, mimo, że praca miała być po 8h, nie masz nic do gadania, "jeśli nie podoba się to się zwolnij". Najpierw zwalaniają połowę ludzi, a potem płacz, że jednak jest więcej roboty niż wyszło im w tabelce w Excelu.

Energetyk
@Ja, robót. ingenico

Jesteśmy dla nich maszynami. Jest target do zrobienia wyliczony ile ma być zrobione w godzinę, na nadgodzinach target ten sam, maszyny się nie męczą. Nie mamy życia prywatnego, z domu wychodzę przed 5, wracam po 19, każdy wypija po kilka energetyków bo inaczej nikt by nie wyrobił tyle czasu na nogach. Warunki finansowe słabe, praca słaba.

@Ja, robót. ingenico

Zgadza się firma nie potrafi planować produkcji !!!!! Brak wody do picia w lecie, brak klimatyzacji i wentylatorów. Temperatury wyższe w firmie niż na zewnątrz w upalne dni. Praktyczny zakaz picia wody w lecie ( lider dopilnuje) Jak zrobić normę przy braku narzędzi i części. Zdezelowany sprzęt wieczne, który nie działa. Zatrudniają praktycznie samych gości ze wschodu, ale nawet oni uciekają. Liderzy nie potrafią tym zarządzać. Stołówka nędzna dwie suche bułki. Pensja zawsze minimalna, zero pakietów socjalnych. Umowy o, prace dwutygodniowe, góra miesięczne. Olbrzymia rotacja pracowników. Złe traktowanie i brak szacunku dla pracowników. (usunięte przez administratora) nic ponadto.

Obserwacja
@MIX

Podziwiam tych którzy przy obecnej inflacji pracują za takie grosze

Sezonowy ogórek
@Obserwacja

Masz racje coraz więcej obowiązków a pieniądze z tego żadne. Oni chyba chcą nam jak najbardziej obrzydzić pracę tutaj bo to niemożliwe żeby tyle ludziom pracy dokładać i jeszcze przyjdą z wielkimi wontami jak przyjdzie co do czego. Ja również zaczynam mieć powoli dosyć Robię już tutaj 3 lata i dawno nie widziałem takiego traktowania ludzi. Dla nich jesteśmy chyba zwykłymi śmieciami bo jadą po nas za byle co. Niech tak serwis stanie któregoś dnia to się może obudzą.

Nadgodziny
@Ja, robót. ingenico

Te nadgodziny są tymczasowe, najśmieszniejsze jak na nie namawiają ludzi, teksty w stylu "kierownictwo mówiło, że może da dodatkową premię dla tych co chodzili na te nadgodziny", ale zero konkretów, bo nie wiadomo czy dadzą, żadnych kwot, ani konkretu ile dokładnie ma być dni harówy po 12h w takich warunkach. Miał być jeden tydzień, a teraz już zaczyna się drugi i też są dwunastki. Już powoli mało ktoś wierzy w te bujdy. W przypadku premii frekwencyjnej wszystko jest jasne, co 3 miesiące 500 zł, jak nie chorujesz, nie spóźniasz się itd., a tu zupełnie zero konkretów.

@Nadgodziny

Firma kiepska, pensja minimalna- wymagania maksymalne. Brak dodatków, warunki pracy trudne.

Prawda

Trzeba zapytać tego co siedzi cały dzień przed laptopem w słuchawkach dlaczego tak jest. On wie.

on
@Prawda

On wie jedynie jaki film jest na topie! bezczelny chłopak który nie robi nic- leń i nierób

koordynator transportu
@on

Hej, Potwierdzam, oglądam tylko filmy i nic nie robie za najniższą krajową na umowie agencyjnej ;) Polecam swoją pracę z całego serca

Przemysłowa

Nie polecam tam robotaju. Pensja najniższa jaka może byc wielkie wymogi na targetach i nawał ukraińcow. Stanowiska niekompletne brakuje wszystkiego nie wiem chyba trzeba swoje szmatki nosic. Nikogo nie obchodzi ze nie masz sztuk albo system czy komp ci padl. Nie idz na wode to moze target zrobisz o ile bedziesz mial czym. Pelno lizusostwa a pan taki jeden chodzi i sie patrzy na kazdego czy czasem sobie 3 sekund nie odpoczywa. Nie mozesz sobie chwile odpoczac bo zrobiles cos wczesniej i masz wyniki. W nagrode ci doloza roboty albo przyjdzie zly pan i do lidera z pretensjami bo tobie nie moze mowic bo on nie rozmawia z plebsem. W stolowce dostajesz 2 suche bulki i jajecznice z jednego jajka zebys nie byl glodny w dodatku niedobre. Najgorsze jedzenie na popoludniowce daja. Ukraina to tam kolo napedowe wycisnac jak cytryne i paszol won. Ani dziekuje ani dobranoc.

Z
@Przemysłowa

Zgadza się, praca do upadłego i kiepska brudna stołówka. Pensja śmieszna brak wszelkich dodatków w zamian wymagania kosmiczne. Liderzy to tylko poganiacze(sami nie wiedza co jest grane. ). Jedynie co tam jest to upał (klimatyzacja nie istnieje), przy jednoczesnym ograniczonym dostępie do wody. Brak przyborów do czyszczenia, rękawic, narzędzi i części przy coraz większych normach. Park maszynowy z demobilu. Planowanie produkcji szwankuje. Zatrudniają praktycznie samych Ukraińców, ale nawet oni uciekają.

Edyta
@Z

A nie możecie się upomnieć o jakieś wiatraki albo klimatyzację skoro wam za gorąco? I o te inne narzędzia też?

fvtyd
@Edyta

Wiatraki są na testerach

Rafał

Ekipa na Mokrej to dramat, co drugi typ podejrzany albo pod wpływem jakichś środków. Niezwykle rozbudowana szatnia sprawia, że przebierasz się z nosem w czyimś tyłku. Taśmówka, monotonia i reżim - liczą się tylko wyniki. Stołówkę ciężko nawet skomentować, bo za "dodatek" możesz sobie co najwyżej wziąć starą bułkę. Przemiał ludzi jest niesamowity, codziennie na szkolenie czeka po kilkanaście osób, a po tygodniu nie ma 95% z nich. Wynagrodzenie to okolice najniższej krajowej, co według Pani z agencji pracy jest atrakcyjną ofertą. Nie warto nawet na tydzień, trzymajcie się od tego miejsca z daleka.

serwis

Ta firma to KU RE WS KA pomyłka. Same niecenzuralne słowa cisną się na usta tylko że to nic nie zmieni. kiedy byliśmy potrzebni w pandemii to nie było zwolnień. Wtedy tylko prosili żeby chodzić do roboty i tak było. Od za je ba nia roboty i było wszystko zrobione. teraz jesteśmy niepotrzebni !!!!!! Dorota zrób coś do cholery!!!!!!!!!

Ktoś

Pracownicy ,kierownicy ...prawie połowa serwisu chodzi bez opasek SSD ...o co chodzi ? Brak p Piera czy o co chodzi...Burdel na kółkach ,pani D.L sobie nie radzi ,albo ma to gdzieś..

Krystyna
@Rafał

Z bólem serca muszę powiedzieć że to prawda.

ssd
@Ktoś

ssd to masz dysk...jak już to ESD.pewnie nawet nie wiesz co to jest esd i strefy EPA.także się nie wypowiadaj

Z
@serwis

Więcej gości,więcej zwolnień

????
@Z

Goście to pewnie Ukraińcy .

Iza
@Rafał

Co takiego jest na tym szkoleniu, że każdy ucieka? No chyba że firma sama robi taką selekcję pracowników?

pracownik serwisu
@Iza

Pani Izo tu nie chodzi o trudność szkolenia tylko o atmosferę która panuje w tej firmie i o to że pracujemy tu za przykładową (usunięte przez administratora) a wymagania i normy że szkoda gadać nawet.

@Iza

Niestety, praca jak praca, a to że ludzie nie potrafią podłączyć 6 przewodów i przycisnąć kilku przycisków na testerze to juz inna bajka. Praca jest lekka, niestety w obecnych czasach młodzież nauczona przez rodziców że dostają co chcą myślą, ze w pracy jest tak samo- robić tak, żeby ręce i nogi nie pracowały, a zarabiały..

@pracownik serwisu

Wymagania i normy? Śmieszne podejście, bo każda norma jest do zrobienia chyba, że idzie się do pracy posiedzieć i nic nie robić to wiadomo. Szkoda, że osoby takie jak w%w rujnują opinie firmom.

@Rafał

Skoro tak jest to co robisz jeszcze jako pracownik? Gadanie I pierdzielenie głupot to domena osób, ukrywających się na forach i wylewających swoje zalety.. Niestety praca jak w większości innych firm jest mo otonna I powtarzalna, ale przecież na Mokrej jest najgorzej. Co do szatni, czasem wystarczy zwykle "przepraszam" a taki tylek znika. Co do stołówki, farmazony i nic więcej, żarcie mają dobre, a to że trzeba dopłacić parę złoty to jak wszędzie- No chyba, że to twoja pierwsza praca i nie masz porównania... Elo mordo

@Rafał

Farmazony i próba oczernienia firmy. Pracuje tam i jest zupełnie inaczej niż koleś opisuje

Titan
@WALLY

Nie tylko młodzież pracuje na testerach. Testery są obsługiwane w należyty sposób przez wielu operatorów!!! Przepinają Faile i Passy plus Waiting. Jak się dekoder testuje i nie ma potrzeby klikać gdziekolwiek i operator usiądzie, aby chociaż trochę na chwilę nogi odpoczęły to nagle wpada ten nasz Mareczek i ma Wielkie fochy, dlaczego ci operatorzy nie pracują ???!!! Kierowniku rozwodniku! Cały zarząd wie o Twoich poczynaniach! Zadowolenia nie ma. Rób tak dalej. Takiej pensji jak w Teleplanie to już nigdzie nie dostaniesz!!!

Haha
@Titan

Kierownik myśli że będzie na każdego szczekał za byle co i mimo tego tu zostaną? Albo będą się z nim liczyć? Śmiech na sali. Za te pieniądze hahahaha

kierowniku- rozwodniku
@Titan

kierowniku- rozwodniku - a to Ci się udało mnie rozbawić. dzięki!!!! ten gość jest tak śmieszny że szok. Jego krzyki i pie rdol enie nie robi już na nikim wrażenia. czekam aż do mnie coś powie - ja już nic nie mam do stracenia no może najniższą krajową - wtedy zobaczy na co stać zwykłego pracownika serwisu.

Aneta79
@Titan

Masz prawo być zły bo ktoś zwrócił Tobie uwagę. Masz prawo być zły bo w życiu Tobie nie wyszło i pracujesz za najniższą krajową. Masz prawo wylewać żale na forum jeśli jakoś pomaga to Tobie w trudnej sytuacji życiowej. Od odpoczynku masz przerwę, a w pracy jak sama nazwa wskazuje się pracuje. Mogłeś dopytać przy podpisywaniu umowy jeśli coś było nie jasne. Operatorzy na kosmetyce dopiero mają ciężko ale to trzeba mieć jakieś umiejętności. Może naucz się tego,jeśli jakimś cudem dasz radę to zaproponuj że na godzinę czy dwie będziesz kręcił sztuki, Ty odpoczniesz a ciężko pracujący kosmetyk chętnie wyciągnie sobie nogi na testerze. Ale do tego trzeba pomyśleć więc nie wróżę poprawy życiowej sytuacji bo ewidentnie myślenie nie jest Twoja mocną stroną. Albo nic nie rób jak teraz, masz prawo.

Wielka morda
@kierowniku- rozwodniku

Pan krzykacz jeszcze sobie nie uświadomił, że to NIE jest praca marzeń ludzi na których musi się wyżyć. To praca za najniższa krajową jakich pełno w mieście i z całą pewnością ci ludzie mogą w każdej chwili stać i wyjść a jemu się wydaje, że ci ludzie bez niego zginą.

viva
@Wielka morda

o tym Panu można by dużo pisać tylko po co. Żałosny gość!!! bez pomysłu na siebie. tzw karierowicz

Gdzie jest wally
@WALLY

Ej, a jak głeboko wlazłes kierownikowi w (usunięte przez administratora) Bo po twoich wypowiedziach i tym, że nam firmę wnioskuję, że albo siedzisz u niego głęboko w 4 literach albo coś bierzesz.

Norma rośnie w górę a pensja stoi. Ledwo co człowiek jest w stanie wyrobić 30 sztuk dziennie, a oni zwiększają to do 44 myśląc, że jak będziesz mieć "zamówione części" to pójdzie ci szybciej. Nie. Części brakuje w tych ich cudownych zestawieniach, zamówienia są niekompletne, system się zawiesza, stanowiska są wybrakowane lub uszkodzone, okazuje się, że pracownicy są niedoszkoleni i nikt z tym nic nie zrobi, bo po co, jak można pracownika zastąpić Ukraińcem... Przecież tam rządzi teraz sama Ukraina. Jeśli usłyszysz gdzieś język polski to gratuluję tego cudu. Już i tak Polacy szukają innej pracy, bo nie da się wytrzymać podziału jaki jest tam stosowany. Skupiają się tylko na tym by tania siła robocza z Ukrainy miała lepiej. Nie polecam tam pracować. Jakby mogli to wlepili by wam nadgodziny w weekendy i święta tyle że bez zapłaty.

Były

Zawsze można poszukać innej pracy. Nikt nikogo tam siłą nie trzyma.

Xxx

Co do "braku części" to za moich czasu (jakoś rok temu) na modemach, na kosmetyce nim stop brakowało alkoholu, gąbek, ścierek, wszystkiego co do roboty było potrzebne, a i tak normę trzeba było mieć xD Jedna gąbkę miało się ja 3 dni, albo z domu trzeba było wziąć XDD

Mix

Ukrainy jest za dużo traktują ich lepiej niż Polaków. Wiadomo -tani pracownik. Pomagamy temu krajowi ale mocarstwa światowe niezbyt lubią ten kraj i racje mają.

Ktoś

Jak coś piszesz to po polsku ...bez błędów ...

porządki

porządki robią!! jeszcze liderki Agnieszka i Sylwia powinny wylecieć.

Agnieszka
@porządki

Ja szukalam bezskutecznie ostatnio niebieskowlosej dziewczyny z mnt był tez ihor którego od dłuższego czasu nie widzę tez ich pozwalniali?

Zwolnienia

@Rico

Będzie się działo

Ziom
@Znam odpowiedz

Ale co Bo nie widać żeby coś się działo ????

igor
@Agnieszka

Igor jest na Mokrej

najlepsi
@Rico

Najlepsi????? Ha ha ha, zostaną tylko ci którzy zarabiają najmniej i ci którzy są przed emeryturą.

Ksawery
@porządki

Z jednym palantem w tej firmie powinni zrobić porządek Inżynier jakości Taki gruby dupek Chyba jego przełożeni nie widzą czym on w godzinach pracy zajmuje się

Fajna
@Ksawery

Znowu za dziewczynami lata? Już mu się znudziła obecna laska?

Ksawery
@Fajna

Chyba nie o tym samym myślimy On za laskami lata A która by go chciała

Opp
@porządki

Kierowników jeszcze trzeba się pozbyć i wtedy będzie już sielanka. Po co nam tacy co tylko mówią żeby zasuwać, ani dziękuję ani nic tylko zasuwać zasuwać...pieniądze by dali to człowiek by inaczej do pracy podchodził!!!!!!!

@Opp

Bez takich kierowników byśta tylko na internetach siedzieli a robote byście mieli gdzieś.

Monia

Wytrzeźwiej !!!

@Monia

Mam wytrzeźwieć? Po godz 16 bardzo wiele osób nagle ciągle musi coś w necie sprawdzać. Od razu nie ma spiny żeby się wyrabiać czy trzymać porządek.

viviana
@Magdalena

Co ty za herezje piszesz. Owszem po 16 jest większy spokój i nic poza tym a robota idzie jak zawsze.

Wuja
@viviana

Tak czytam i mam wrażenie że większości wypowiadających się to ich pierwsza w życiu praca. Wszystko nie pasuje, roboty za dużo, liderzy się czepiają. Czas pogodzić się z tym że czasy szkoły się już skończyły, a skoro nie chciało się dalej uczyć to trzeba zapier...a jeśli naprawdę jest wam tak źle to w mieście ofert pracy jest od cholery tylko pamiętajcie że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma;)

Praca
@Wuja

Czepianie się a wyzywanie podchodzące pod (usunięte przez administratora)to dwie różne sprawy. Czy to jest przedszkole ja się pytam? Niektórzy którzy maja wyższe stanowiska zachowują się jak zwykłe bydło. Ludzie ciężko pracują żeby zrobić podwójne targety, nawet teraz jak jest upał to szybko się człowiek idzie napić i z powrotem do pracy żeby się wyrobić a tu nieeee nie pasuje szanownemu kierownictwu. Ludzi pozabierać bo przecież Ukrainiec jest liczony jako 1,5 człowieka a ty rób za najniższą krajową jak za dwóch. Oni myślą że jak nas zwolnią lub sami się zwolnimy to ludzie tak szybko przyjdą? Teraz za najniższą krajową przy tych cenach wszystkiego?Śmiech na sali. Nawet Ukraińcy się zwalniają. Powinni nam dziękować że jeszcze ktoś się godzi na tą pracę!

Ukraina
@Praca

Kierownictwu to się na ukraińców oczy świecą bo robią po 12 godzin i są tańsi w utrzymaniu i dlatego robią tyle co półtora Polaka. Pytanie kiedy to wszystko się rozpadnie bo osobiście uważam że takim zarządzaniem ciągną firmę w przepaść chyba, że 100 procent obsady mają stanowić ukraińcy. Chodzi im o to, żeby tak nas zdusić (polaków) targetami i przywalaniem się o każdy szczegół żebyśmy sami odeszli i została tylko ukraina. Ja jeszcze nie słyszałem żeby kiero opieprzał kogoś z ukrainy bo oni przecież nie ponimaju. Mamy sami odejść bo nie mają się jak nas pozbyć a normy rosną i rosną i rosną. Cóż sufit już blisko a kiero już swoim ego o niego zarywa.

Tak jest

Moja opinia

A ja od jakiegoś czasu tak sobie myślę że Teleplan to chyba już za długo nie pociągnie. Pozwalniali ludzi, teraz nie ma kim zastąpić danej osoby jeśli ktoś chciałby pójść na urlop, mało tego pracownicy sami już rzucają wypowiedzenia widząc co się w tej firmie dzieje. Zero szacunku do pracowników którzy pracują tu latami niektórzy to nawet 15-18 lat i mają najniższa krajową. Serio? Aż tak kierownictwo ma w (usunięte przez administratora) tych ludzi? Rozdali sobie nagrody na święta o czym prawie nikt nie wiedzial. Podobno było losowanie a przepraszam bardzo gdzie to losowanie się odbyło? Wstyd żeby firma nie dawała nic oprócz 6 zł na jedzenie. A zapomniałam o premii za niechorowanie po 3 miesiącach. To kobiety które mają dzieci nigdy takiej premii nie dostaną jeśli dziecko często choruję i trzeba iść na opiekę bo nie ma komu oddać dziecka pod opiekę. Ta firma nie robi nic dla ludzi. Ci na górze to czasami mam wrażenie jakby się z choinki urwali bo raz na pół roku przejdą się po całym serwisie i zdziwieni że to stoi tu a to stoi tu. A jak wizytacja jakaś to głupków z siebie robią i latają ze sraczka bo wizytacja. Takie wizytacje to powinny być nie zapowiedziane to dopiero by w (usunięte przez administratora) dostali. Komedia!!! Pracuje tu 10 lat i również odchodze. Początki pracy jeszcze były fajne ale to co się dzieje teraz to jeden wielki (usunięte przez administratora) Życzę wam żebyście kiedyś doczekali się lepszego traktowania ludzi a przede wszystkim wyższej pensji a nie najniższa krajowa.

Byly
@Moja opinia

Ktoś kto tu pracuje po 15-18 lat za najniższa krajową jest sam sobie winien. Firma kogoś siłą trzyma ?

Moja opinia
@Byly

Nie chodzi o to kto jest winien. Chodzi o to że to nie jest normalne tak traktować pracowników z takim stażem pracy. A pomyślałeś o tym że dużo osób jest już po 50 i nie chcą zmieniać pracy bo niewiele zostaje do emerytury? Chodzi o to a nie o to że oni są sobie winni. Kiedyś było inaczej 10 lat temu pracownik który pracował dłużej miał więcej aniżeli pracownik który dopiero co się zatrudnił. Pozdrawiam

@Moja opinia

Całkowicie popieram.Burdel straszny i jedyna motywacja dla pracowników w tej firmie, to mobing.Żenada

2+1

Pitbull & Karakan + Mr. Słuchawa czuwają na antresoli:) Proponuję zamontować jeszcze lornetę na barierce, aby lepiej widzieć każde stanowisko na serwisie w razie jakby ktoś skończył szybciej pracować:) Wtedy wydajność na pewno znacząco wzrośnie.

Firma Teleplan Polska poszukiwała osób na stanowisko Koordynator Transportu. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Jolka

umowa agencyjna i najniższa krajowa a roboty do północy. ale mi się zrymowało .

Asterix

Jak to jest być pracownikiem serwisu? Dobrze?

Kiero

Przypominam kierownictwu że robimy za najniższą krajową więc jak się dokłada normy to trzeba dokładać ludzi a i rejestrowanie wyjść poza dział zeby się załatwić czy po coś pójść to chyba strzał w kolano. Brakuje żeby nas do biurek przykuwali.

Zrelaksowana

Praca jest fajna, lekka, trochę monotonna ,ale jak sporo ogarniasz i szybko się uczysz to możesz pracować na różnych stanowiskach na swojej linii wtedy się nie nudzisz. Często kończy się to co miało do zrobienia nawet godzinę przed czasem i wtedy powoli się ogarnia linię lub pomaga kolegom. Warto potrafić chociaż w stopniu podstawowym ogarniać kompa bo na wielu stanowiskach pracuje się przy komputerze. Atmosfera w pracy jest według mnie w porządku, można poznać dużo sympatycznych ludzi także tych z zagranicy. Latem jest na serwisie trochę gorąco bo klima nie działa za dobrze ,ale są poustawiane wiatraki, można też przynieść swój ,ale lepiej go gdzieś schować bo ktoś sobie zapożyczy. Można w każdej chwili iść napić się wody z dystrybutora. W weekendy często są nadgodziny i dzięki nim można dość ładnie wyjść jeżeli chodzi o pensję. W stołówce królują fastfoody typu hotdogi, czosndogi ,ale mi bardzo smakują. Śniadania też są niczego sobie. Obiady jednak już trochę mniej ,ale to kwestia gustu. Pracowałam już w wielu firmach w Bydgoszczy również tych bardzo znanych, głównie produkcyjnych i wolę 1000 razy bardziej pracę w Teleplanie za te 2200zł miesięcznie (gdy nie ma nadgodzin) niż zaiwaniać przy taśmie często bez możliwości wyjścia do toalety lub napicia się, dźwigać, pracować często w weekendy za 50% wynagrodzenia lub po 12 godzin i za co ? Za 300zł więcej do wypłaty. Dziękuję bardzo.

Kolo
@Zrelaksowana

Nie sztuka jest mieć fajna pensje z nadgodzinami. Sztuka jest mieć fajna pensje bez nadgodzin.

@Kolo

Tak fajną pensję bez nadgodzin i rozwalony kręgosłup oraz brak czasu dla siebie ;)

George

Jednym sie podoba drugim nie. Fakt jest taki że narzekających nikt tam na siłę nie trzyma i fakt kolejny są lepsze zakłady niż ten ale mamy wolny wybór więc idźcie skoro wam źle.

Kris
@Zrelaksowana

No tak, bo przecież jak chodzisz na nadgodziny to masz więcej czasu dla siebie XD

tja
@Kris

Idź na 4 brygadówkę na 3 zmiany to dopiero zobaczysz co to znaczy nie mieć czasu dla siebie. Tu akurat jeszcze nie jest najgorzej, weekendy masz do wyboru czy chcesz iść na nadgodziny czy nie twoja sprawa. Za taką pracę oczywiście każdy by chciał po 3000 zł zarabiać ale jak przychodzą do pracy to robić się nie chce, idźcie, kształćcie się jak chcecie większe pieniądze. Teleplan to praca dla ludzi bez szkoły i wielkich wymagań - ewentualnie , żeby zarobić na jakieś kursy czy prawka dla dobrze opłacanych kierowców. Nikt wam tu złotych gór nie da.

Człon
@tja

Dobrze napisane, dla ludzi bez szkoły, ogólnie jest to praca dla osobników o bardzo niskich kwalifikacjach i kompetencjach, typowe rob ole, nieudacznicy, którzy nie potrafią nic

@Kris

Widzisz tu mam do wyboru czy chcę przyjść w weekend czy nie. Jak przyjdę mam płacone 100%. W firmach gdzie pracuje się w weekendy lub np. w marketach tego wyboru nie ma no chyba że urlop. Dodatkowo po dniu pracy w Teleplanie nie jestem styrana i mam jeszcze dużo chęci żeby czymś się zająć, coś porobić, gdzieś pójść lub pouprawiać sport.

cepie
@Zrelaksowana

Niskie wymogi to i płaca niska, nawet ślepy i głuchy jest w stanie wykonywać tą pracę.

@cepie

Był już zatrudniony bez jednej ręki i jego na kosme szkolili ;) Ta firma ma wyj€bane ma w pracowników oby hajs się zgadzał i na ra ;) Pozdro niewolnicy )) Aha zapomniałem;) Jak tam wiatraki w tym roku ;)

@Zrelaksowana

Czy można sobie dobrowolnie dobierać nadgodziny w Teleplanie aby właśnie zwiększyć sobie miesięczną wypłatę? Czy jest jakiś limit? Czy można je wyrabiać tylko w weekendy czy również w tygodniu, po godzinach pracy? :)

Ola
@Magdalena

Dobrowolnie w ilościach jakie chcesz, kiedy chcesz nawet sprzecznie z KP. Warunkiem jest zapotrzebowanie.

Zero zmian
@Zrelaksowana

Właśnie przez takich jak autor wpisu w tym zakładzie nic się nie zmieni. Dopóty będziemy się godzić na takie warunki dopóki będzie jak będzie i nic się nie zmieni. Co chwilę nowe twarze , jak w sklepie przychodzą i odchodzą . Cięszą się z minimalnych pensji, z nadgodzin kosztem czasu z rodziną są w czarnej D i jeszcze się w niej urządzają.

Nioe
@Zero zmian

Tam się nic nie zmieni nawet jeśli pracownicy się zmienia. Bo nie ma kto was docenić. Góra szcza na wszystko.

Ogór
@Nioe

A po co doceniać jak na miejsce każdego z was mają 10 nowych?

Ona
@Zero zmian

W czarnej (usunięte przez administratora) to są ludzie którzy pracują w zakładach produkcyjnych w pocie czoła, w czterobrygadówkach, na wtryskarkach, lub w upały na budowie. Dostają z 300zł więcej niż zarobi się w teleplanie. Wierz mi swoje przerobiłam w bydgoskich zakładach i w tele to jest luksus. Tu sobie siedzi człowiek na lajciku, coś poskręca, coś poklika i do domu.

Jeszcze pracownik tej firmy
@Nioe

Zgadzam się w 100%. Ważne, że im zera na koncie się zgadzają.

Poirytowana
@Ogór

Kiedyś i chętni do pracy się skończą.

Wielowiejska

Wielowiejska ogarnij faze

Bzdety
@tja

Jak im płacą najniższą krajową to normalne, że nie ma zbyt wielkich chęci do pracy. Minimalna płaca, minimalna wydajność. Proste

były kierowca audi a4
@Zrelaksowana

Pracowałem w teleplanie w zeszłym roku przez 6 miesięcy. Jak dla mnie porażka, w tej firmie liczy się tylko target, nieustanny wyścig szczurów, trzeba tu uważać na "kolegów z pracy" bo też lubią z ucha strzelić gdy zajdzie taka potrzeba. Brygadziści i kierownicy traktują tu nowych i młodych jak (usunięte przez administratora) masz robić szybciej i nie śmiać się, nie gadać. Obecnie pracuję za granicą gdzie tyle co zarabiałem w teleplanie w miesiąc teraz dostaję w tydzień (460 euro tygodniówki). O podejściu do pracownika nie wspomnę, niebo a ziemia. Atmosfera w pracy również nie do porównania, w końcu w pracy totalny lajt, żadnych norm, pośpiechu itd. Czyli tak jak powinno być. A w teleplanie czułem się jak (usunięte przez administratora) a nie pracownik... Podsumowując do teleplanu nie wróciłbym nigdy, jedna z najgorszych firm z jakimi w moim życiu miałem doczynienia, kolesiostwo i mobbing są tu na porządku dziennym. Jeżeli cenisz sobie zdrowie psychiczne i nie chcesz zwariować po pół roku pracy to zdecydowanie nie polecam. O kasie nawet nie wspominam... 2400 zł netto miesięcznie? Szanujcie się ludzie, to już nie te czasy, pensja głodowa za którą często nie daje rady przeżyć, a wy tyracie za te grosze jak beduini. Zastanówcie się. Pozdrawiam

@Zrelaksowana

Lekka i urozmaicona praca jest też w Ivy Technology za 3500 zł brutto , a z nadgodzinami więcej.

@ja

Przepraszam za ile? Hahahah smiechu warte, w ivy dostaje sie może z 200zł więcej brutto niż w teleplanie, a zapiernicz i wyścig szczurów w obu firmach jest niemal taki sam.

na rozmowie kwalifikacyjnej do Ivy tak mówili, że na początku będzie 3200 brutto, a potem po jakimś czasie , w kolejnej umowie 3500 zł brutto.

Praca w Ivy jest lekka, nie ma dzwigania ciężarów.

@Oi

wiatraki wszystkie szlak trafił. czekamy na zatrudnienie Litwy- on napewno złoży super zamówienie. Paweł wracaj!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz