Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Ronaldo out

Bilecik na około 200zł netto, lepsze to od zeszłorocznej paczki. A wy co myślicie?

Paczka
@Ronaldo out

Paczka też była mniej więcej o tej wartości. Wolę kasę bo kupię to co będę chciał.

XXX
@Ronaldo out

To nie jest 200 netto , tylko dostaniesz 250 zł w bonie a podatek od tego będzie odciągany ci z wypłaty styczniowej - dużo ci nie wezmą

dużo
@XXX

43 zł to dla Ciebie mało?? co w tych czasach kupisz za 200 zł ???? kilka lat wstecz dostawaliśmy 400 zł. przy tej inflacji 200 zł to dramat

XXX
@dużo

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania Dostaniesz 250 zł wartość bonu a nie 200 - co za ludzie tu piszą nic dziwnego jakich pracowników mamy teraz w firmie

Myślenie
@XXX

Teraz masz 250 zł potem ci zabiorą podatek i jest tak jakbyś 200 zł dostał.

matoł
@XXX

kłania się matematyka matole a nie czytanie ze zrozumieniem. jak sam piszesz- takich właśnie ludzi zatrudnia ta firma

Eh
@Ronaldo out

A dali by 1000zł to i tak byście psioczyli że za mało. Wieczne marudy. Wszystko źle.

Tukan

Bo Niemrawy nie ma paltka i bucików :-) coś w ten deseń kolego, a co chcesz wrócić ?

kocham dorcie
@Tukan

tak tęsknię bardzo za targecikami i przepustkami żeby opuscić hale

Włodek
@kocham dorcie

To na co czekasz ;) (usunięte przez administratora)ty w tej rodzinie ;)

Frozen

Zimno na hali.

Zimno
@Frozen

Rada z goworka. Załóż bluzę. Nie zginiesz to na prawdę działa. Mogę w czymś jeszcze pomóc?

Robin

Uwielbiam tu wchodzić w okresie przedświątecznym i czytać jak swołocz wykłóca się o 200 zł na święta. Piękna sprawa.

@Robin

przestań zachęcać bo też zacznę... a tak serio to jak dlugo juz to trwa? bo teraz to inflacja duza nie powinni wiecej troche dac? jakies inne swiadczenia tez tu sa?

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Zbyszek

Witam. Jakie będą podwyżki od nowego roku? Ile zarobi pracownik serwisu jak i technik? Zwykły pracownik minimalna czy coś więcej? Można ociekać z nowym rokiem?

Xxxxxx
@Zbyszek

Pani prezes lubiła gadać o podwyżkach inflacyjnych xd

@Zbyszek

Można będzie zarobić tyle ile będzie wynosiła najniższa krajowa

Oo
@Zbyszek

Ogromne. Z nadmiaru pieniędzy nam się w głowach poprzewraca...

Pierre Gingras

Wiedziałem że znajdę tu płacze na bony dla Ukraińców... Pieniądze na bony pochodziły ze zbiórki na Ukraińców, którzy uciekli przed wojną, więc na jakiej podstawie miałyby zostać wydane wam? Zamiast marudzić weźcie się za robotę, to lepiej wszyscy na tym wyjdziemy.

@Pierre Gingras

Jesteś bezczelny... A pieniądze ze zbiórki należą się tym którzy tam zostali.

@Pierre Gingras

Zbiórki? Jakiej zbiórki? Nie było żadnej zbiórki, żadnej informacji nigdzie o żadnej zbiórce. Żadnej pogadanki przed zmianą, że coś takiego ma mieć miejsce. Więc nie kłam o jakiejś zbiórce o której nikt nie słyszał.

Kłamstwa
@Pierre Gingras

Gdyby była zbiórka oficjalna to nikt z polaków nie wpłacił by grosza bo każdy by się wkurzył ,że na święta jedni dostaną bony a drudzy nie. Wszystko po cichaczu, żeby nikt się nie dowiedział. Pracuję tu od lat i nigdzie na korytarzach czy w na serwisie słowa o zbiórce nie było, żadnych puszek, żadnych obwieszczeń nic. Kto niby się złożył? Gdzie numer konta i może mi powiesz że biuro ze swoich wyłożyło kilkanaście tyś złotych?

Pierre Gingras
@...

Od lutego widzę 6 maili wysłanych do wszystkich pracowników, z informacjami o zbiórce. W ostatnim masz informację o zebranej kwocie i o tym kto się dorzucił. Oceniając po zebranej kwocie to było skuteczniejsze niż "pogadanka przed zmianą" ;)

Hahaha
@Pierre Gingras

Nie słyszałem o żadnej zbiórce jak i inni z wielu pracowników z którymi pracuję a pracuję tu już kilka lat. Co za bzdury haha. No niestety ale po cichaczu nic tu nie przejdzie.

@Pierre Gingras

Jeśli były jakieś maile to nie zmienia to faktu że pieniądze zbierane były po cichaczu. Żaden z mojej linii o zbiórce nie słyszał, bo by afera była. 100 tyś złotych może Kieras z kieszeni wyjął? Nikt nikomu nie zazdrości i nie chce by cokolwiek zabierano. Problemem jest dyskryminacja. Oni lepsi my gorsi. Wojna to nie argument. Tele chce być hojny? Spoko ale o wszystkich trzeba zadbać. Inaczej zostaje niesmak.

Niesmak
@....

Krytykujesz zbiórkę charytatywną bo nie ty jesteś jej beneficjentem? Przykre, że pracuję z takimi ludźmi. Możesz sam założyć Fundację na rzecz ofiar losu i polskich pracowników Teleplanu.

@Niesmak

Wyraźnie jest napisane że nikomu nie zazdroszczę. Przykro że pracuję z ludźmi którzy nie czytają ze zrozumieniem a tylko patrzą na literki. Krytykuje to w jaki sposób zostało to rozegrane. Za naszymi plecami i bez rozgłosu. Zbiórka charytatywna dla ludzi pracujących i zarabiących więcej od nas to troche słaba opcja bo nam się w polsce żyje gorzej niż nim. Drożyzna, brak opału długo by wymieniać. Oni darmowe przedszkola, tanie jak barszcz mieszkania. Czy ma prawdę aż tak potrzebują tych bonów? Albo dajemy wszystkim albo nikomu.

Tele Tubiś
@....

Nikomu nie zazdroszczę, ale jak ktoś coś dostanie, a ja nie to tak nie może być. Jak tu z takim dyskutować? "za naszymi plecami i bez rozglosu" Tak to trzymali w tajemnicy, że aż wszystkich poinformowali o zbiórce. A później o wynikach zbiórki. Przekaż swojemu liderowi, żeby przed następną zbiórką zasięgnęli twojej opinii, bo inaczej "afera".

Bony
@....

A niech sobie dostają te bony proszę bardzo, ale w takim razie żadnych paczek! My dostaniemy paczki oni bony i będzie sprawiedliwie. Każdy z nas robi to samo i każdy pracuje i zarabia i powinien być traktowany na równi. A co do zbiórek to były zbiórki wiosną, ale nie pieniężne tylko zbiórki jedzenia, ubrań i rzeczy pierwszej potrzeby.

Uiop

Won na budowę cement nosić zobaczycie co to ciezka praca. Co chwila urlopy i w necie siedzenie i ciagle marudzenie i obietnice ze odejda. Odchodza jak ich samych zwolnia.

Iwona
@Uiop

Czyli co, nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami tak? Możesz w takim razie powiedzieć jak praca tu wygląda z Twojej perspektywy? Zastanawiam się nad słaniem CV i chciałabym mieć pełen obraz. Może na początek - jak oceniasz poziom wypłat?

@Iwona

To proste. Teleplan pełen jest ludzi co marudza nawet jak musza w pracy po prostu pracowac. Woleliby w tym czasie lezec do gory brzuchem. Rozumiem ze najnizsza krajowa na wiele nie zacheca ale co niektorzy nie wykazuja chocby minimum zaangazowania i oczekuja ze lider im sam zdiagnozuje problem i go naprawi.

Ah te ludziki
@Uiop

Zgadzam się. Większość co tu piszą to bzdety wyssane z palca i bolączki małolatów którzy ciągle marudzą że bolą ich nóżki, rączki, że muszą się napić 10 razy dziennie i że praca jest bardzo ciężka bo muszą 8 godzin coś robić i dlaczego nie dostaną więcej pieniążków bo przecież to taka straszna i ciężka praca ojoj :) Ludziom ciągle będzie źle w zadzie taka prawda. Marudzili że mamy najniższą krajową. Dali podwyżki to źle bo przecież powinny być większe. Dali premię frekwencyjną to źle bo powinna być co miesiąc a nie raz na 3 miesiące. Tylko czekam aż zaczną narzekać na nadgodziny o które tak błagali bo jednak nie chce im się chodzić :) W ogóle nawet na serwisie jak się posłucha co ludzie gadają nawet te stare wygi co pracują po kilkanaście lat to okazuje się nie prawdą np. jakiś lider jest taki siaki i owaki i że nie dostaniesz od niego urlopu w żadnym wypadku a jak już stanie się twoim liderem to okazuje się że jest zupełnie inaczej :) Tak na prawdę w zestawieniu tych wszystkich najbardziej znanych zakładów pracy w Bydgoszczy to Teleplan wypada według mnie najlepiej i nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej.

Lolek
@Ah te ludziki

Widzie, ze jesteś bardzo ambitna/ambitny skoro nie wyobrażasz sobie pracy gdzieś indziej. Właśnie przez takich ludzi jak ty w tej firmie nigdy nie będzie dobrze

viviana
@Ah te ludziki

Życzę Ci w takim razie byś pracowała tam do emerytury. Powodzenia

Ciacho

Czujesz się w tej pracy jak śmieć, źle ci dzieciaku? To won! Myślisz, że po was będziemy płakać? Waszych lamentów i skomleń słuchamy codziennie i jakoś nic w swoim życiu nie zmieniacie. Komu się podoba to pracuje reszta wypad. Proste jak dwa plus dwa.

No
@Ciacho

O tak, bardzo bym chciała, naprawdę

Krzysztof
@viviana

Ja chciałem pracować w tej firmie do emerytury, ale mnie zwolnili. Pracowałem prawie na wszystkich działach bo mnie wszędzie potrzebowali, ale i tak mnie zwolnili.

Nara
@Uiop

Liderze Długi! Kiedy drukowałeś ten wpis to już byłeś w pracy??? Czym się zajmujesz w pracy? Liderze z tym swoim krótkim faluskiem czy nadal dzwonisz z Mokrej na Przemysłową i informujesz swojego wafla M. o tym co się dzieje na Mokrej? Hahaha wiemy, że tak!!! Zostałeś spetowany z "fartucha" na dziale Mobiles i musiałeś podjąć decyzję, albo tylko lider na Liberty albo wypad!!! Wiele rozmów dyscyplinujących w kadrach już miałeś. Chciałeś zwalniać ludzi jednak dział HR na to nie pozwolił!!! Jeżeli pracownik ma jakikolwiek problem to masz mu pomóc! Nie pozdrawiam.

@Nara

Zdemaskowałeś mnie na podstawie przypadkowo wpisanych liter w polu nick?? Marny z ciebie detektyw jestem zwykłym robolem z Przemysłowej nie żaden góru. Pamiętaj ze są też ludzie którym praca tu się podoba a jak nie to idą gdzie indziej a nie płaczą tu jak im ciężko (usunięte przez administratora) ruszyć i coś zrobić bo przecież za leżenie mają płacić. Lesery zwykłe.

Lolek
@Krzysztof

Może pracowałeś na wszystkich działach ,bo nigdzie się nie nadawałeś. Oczywiscie bez hejtu

Darek

Wiecie co . Powiem wam że syn poszedł do pracy na Mokrą . Zanim poszedł tam do pracy to czytaliśmy opinie tutaj i nie tylko. W sumie to stwierdziliśmy że opinie są różne i nie ma co panikować. Ale stwierdzam że te negatywne opinie które są tutaj to 100% prawda . Nie będę się rozpisywał co jest nie tak w tym zakładzie a raczej (usunięte przez administratora) ale powiem tylko jedno ze to że ludzie młodzi uciekają z tej firmy to w 99% nie jest kwestia tak jak niektórzy tutaj sugerują że młody że mu się pracować nie chce i że Bóg wie czego się spodziewali. Omijać szerokim łukiem ten zakład pracy. Szanujcie swoje zdrowie bo w tym zakładzie pracy nikt go nie bierze pod uwagę .

Włodek
@Darek

Trzeba zadać sobie pytanie kto tam zarządza? Pani Supervisor która już raz odeszła z TPPL i przeszła do innej firmy po krótkim czasie sama odeszła z tej innej firmy z "dziwnych"powodów", a później wróciła do TPPL za zgodą przyjaznych jej osób. Mówi brzydkie rzeczy o ludziach którzy jej w życiu pomogli. Liderzy... Lider DŁUGI to urodzony dociskacz i ma wielkie ambicje, aby zostać ponownie Supervisorem. Liderka Madzia, która ukończyła tylko zasadniczą szkołę zawodową i została panią lider bez żadnych predyspozycji - taki mamy poziom w tej firmie. Zawistna i nieokrzesana. Ma wielki niesmak, że znalazła się na Mokrej. To był pocałunek od jej "przyjaciela" kierasa jak go sama nazywała Marasa. Tak by można pisać wiele... Dopóki struktury się nie zmienią to będzie tak samo.

nick

Długi krótki

Lider długi który to?

Bolo
@Długi krótki

Jak poczujesz kokones na swoim policzku to sie dowiesz :)

...

Ukraina... bony na święta, paczki, przymykanie oczu na leserstwo czy nieróbstwo. A my co mamy? + 50 do targetu bo przecież za mało robimy, ogarniętych ludzi nam zabrali bo inne projekty ruszają i trzeba się z nimi wyrobić przed mokrą. Zasmuce was , mało kto z wami pójdzie jak to odcięty od świata rejon bez dojazdu logicznego. Cięcia w mzk tylko doleją oliwy do ognia. Zresztą po tym jak nas traktują...polak polakowi wilkiem. Tylko kasa sie liczy.

....

A niby dlaczego ukraina ma dostać bony na święta a my polacy nie? Wykonujemy tą samą pracę. I jeszcze biuro nas okłamuje że zbiórka była a nadgodziny znowu są dla was zarezerwowane. To jest normalne? Postawcie się w naszej sytuacji a nie my tylko w waszej. To że nas nie dotknęła wojna nie oznacza że można nas okłamywać i traktować gorzej. Pracujemy w jednym zakładzie obok siebie mamy te same obowiązki a czujemy się jak zwykłe (usunięte przez administratora) bo ukraina jest ważniejsza. Wiesz dlaczego? Bo jesteście tanią siłą roboczą i tylko dlatego. Możecie pracować więcej i roboć nadgodziny a teleplan na tym zaoszczędzi gdyby nam miał płacić. Wojna w waszej ojczyźnie i utrata rodziny nie daje wam specjalnych przywilejów bo jesteśmy chyba w Państwie prawa i równości. Nic do Ukrainy nie mam, są to pracowici ludzie ale na Boga! My mamy też prawo żyć i pracować normalnie i być doceniani za swoje starania.

Dokładnie
@....

Oczywiście. Skoro im dają to nam też powinni dać czemu mamy być tymi gorszymi jak zwykle zresztą? Afera jest na cały teleplan, chcieli po cichaczu to zrobić a sprawa wyszła na jaw jeszcze przed świętami. Po takiej zagrywce zostaje niesmak który utrzymuje się długo. Nie chcemy by komukolwiek zabrano jakikolwiek dodatek czy premię. Chcemy tylko równego traktowania a nie, że jedni dostaną a drugich można olać. To zwykłe chamstwo.

Pracownik Teleplanu
@...

Pomóc to trzeba tym ludziom którzy zostali na Ukrainie i walczą o każdy dzień żeby przetrwać bo jest tam na prawdę masakra a nie tym co tu pracują u nas. Dość że zarabiają o wiele więcej niż my nawet jeszcze raz tyle, nie płacą za mieszkania, maja dofinansowania na to i na tamto, rząd daje im różne plusy nie plusy to jeszcze tu z pracy dostaną bony a my Polacy? Mamy ciut więcej niż najniższa krajowa z czego większość z nas jedną pensję wywala na opłaty... Czemu my nie dostaniemy tych bonów? Rodacy w swoim kraju. Nawet jakby to były jakies małe sumy to zawsze coś bo dla nas będą to na prawdę drogie święta w tym roku. Ukraińce skoro pracują to powinni mieć takie same przywileje jak my! I niech z nas (usunięte przez administratora) nie robią że były jakieś zbiórki bo to jest kompletna bzdura, na pewno nie jedna osoba by o tym słyszała w dodatku że to była na prawdę wielka kwota. Albo zakład dał ze swoich albo dostali od tego chorego rządu i tyle! Wstyd po prostu wstyd! Zresztą nie jedna osoba na serwisie widzi że Ukraińcy są lepiej traktowani niż my Polacy, na wiele rzeczy jest przymykane oko bo przecież trzeba utrzymać tanią siłę roboczą jak najdłużej....

@....

Jest to straszne co dzieje się na Ukrainie i to nie podlega dyskusji,ale wojna dotknęła nas wszystkich przez podwyżki i to jakie. Racja Ukraińcy są lepiej traktowani i to wszędzie i u nas w firmie i wielu innych przypadkach. Mają ulgi i przywileje. U nas też. Nic mu nie mów bo będziesz posądzony o dyskryminację, chore..., a Polak źle wykonuje obowiązki dostanie opieprz to i Ukrainiec powinien dostać. Zebrali pieniądze ok.ale wysłać je na Ukrainę dla tych co potrzebują tej pomocy a nie w firmie rozdawać, tego nie rozumiem.Pracują,dostają wypłatę tak jak my więc o co chodzi? Nas musi stać na rachunki,opłacenie rat czy wynajmu, jedzenie itd.to ich też. O co chodzi? Kierownictwo nie zrobiliście dobrze. Było współczucie, ale przez to że zapominacie o swoich zaczyna się to przeradzać w nienawiść. I to nie tylko u nas,wszędzie w sklepie,w autobusie itd.slychać jak ludzie maja ich dość. A Ci na stołkach jeszcze dolewają oliwy do ognia przez takie akcje.Oj brzydko ! Jeszcze raz-zapominacie o Swoich!!!

Pewnych słów się nie mówi na obcej ziemi. Nikt nie zazdrości sytuacji w Ukrainie i nie chce być na ich miejscu,ale to jak traktuje się od cczasu wojny Polaków nie jest śmieszne.Żaden inny raj by na to nie pozwolił.A uzbierane pieniądze to tym co potrzebują na Ukrainie,a nie tu dla ludzi którzy pracują i mają takie same opłaty jak my. Tu jest Polska,chwała Ukrainie to na Ukrainie.

Głupoty

komu świat się zawalił?Tym co tam zostali chyba,biedni ludzie których albo nie było stać na ucieczkę,albo nie chcieli. I zbiórka ok ale dla ludzi co są na Ukrainie.

AutoBUSiarz
@...

Dojazd dopiero będzie od nowego roku. Z rana zamiast dwóch przegubowych Solbusów Irex'u będzie jeden krótki nówka Mercedes Mobilis'u.

Teleplan Polska poszukuje osoby na stanowisko operator produkcji w Bydgoszcz. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Zainteresowana

Gdzie wysłać CV ?

Nie idz tu
@Zainteresowana

Jak nie wiesz gdzie złożyć cv i aż musisz sie tu o to pytać to nie kandyduj. Ciemnogrodu nam tu wystarczy.

@Nie idz tu

czyli nowe osoby nie mają co liczyć na sympatyczne przyjęcie? :( a podstawowe wymogi co do kandydatów to jakie tu macie?

@Agata

Nie. Chcemy by zatrudniono po prostu kumatych i chcących pracować ludzi a nie osoby co nic nie wiedzą i nie kumają. Bo potem za nich musisz robić.

Agnieszka
@Nie idz tu

To chyba nie świadczy jak ktoś pyta gdzie wysłać CV,że jest (usunięte przez administratora) ta.Ta pani grzecznie zapytała co

@Agnieszka

Troche świadczy bo prędzej zadzwoni i się dowie niż uzyska tu odpowiedź. Jeśli ktoś szuka pracy w konkretnym zakładzie to żadna tajemnica gdzie sie aplikuje, połącz kropki.

Ktoś

Praca w tej firmie to jedno wielkie dno. Oddział na mokrej to tylko i wyłącznie siedziba Ukraińców którzy mają o wiele większe prawa i uprawnienia niż my Polacy. Niby polska ale nie czujesz się jak u siebie . Kierownictwo dno, trenerzy dno- w sumie uczysz się wszystkiego od innych bo trenerzy sami nie potrafią(wysoka blondi z mokrej ? Zarozumiała i chamska)pani Ewelinka dramat ! Mało potrafi od innych wymaga wiele . Tylko PAni Ina pomocna i sympatyczna jak mało kto tam. Nie polecam pracy w tej firmie szkoda czasu na takie bagno. A i jeszcze pan długi lider co ma kija w d..

MIX
@Ktoś

Potwierdzam praca w tej firmie to żenada. Panują tam ciężkie warunki: brak klimatyzacji i wentylacji, wyzysk i chamstwo ,,liderów''. Brak przyborów do pracy, zdezelowany sprzęt komputerowy. Wszystkie urządzenia z demobilu. Absurdalne normy wyśrubowane przez kierownictwo. Nie brakuje tylko Ukraińców którzy mają większe prawa.

@Ktoś

Zapomnieliście jeszcze o Rafale. Ten to dopiero jest nygus. Fajka fajka i jeszcze raz fajka. Dziwne że zwykły pracownik może tylko wyjść na przerwie a oni ciągle bez jakichkolwiek ograniczeń. gdzie jest ich szefowa???

hilas
@Ktoś

bardzo trafiona w punkt opinia, Polakom licza czas przerwy co do sekundy, a ukraincom nie moga podskoczyc nawet jak pala sobie 4 fajki na palarni i dra te mordy. przemial jest taki ze co tydzien przychodzi po 10-15 osob i zostaje po tygodniu jedna, naprawde w takiej sytuacji lepiej jest rozdawac ulotki czy ukladac towar w markecie, jezeli ktos nie ma wiekszego wyksztalcenia czy doswiadczenia. nie obrazam ludzi bez matury czy po zawodowce, po prostu oni sa traktowani tutaj jak smieci, nie ty to ktos inny, glownie z ukrainy. masz miec szkolenie gdzie pseudo lider nie wie co dzieje sie na danej zmianie i dzieki pracownikom (rzuccie to w p..du!) jakos sie jeszcze trzyma

@ja
@ona

Dokładnie, trenerzy, leaderzy, maintenansi i inżynierowie chodzą na papieroska, niektórzy regularnie nawet co godzinę. A robole mają na nich zasuwać i jedna przerwa z łaski.

Kropka
@@ja

Oni stoją wyżej w hierarchi to mogą. Kropka.

Bobik
@Ktoś

Ogólnie wiekszosc trenerow jest tam zarozumiała i nie raz mozna uslyszec jak sie z innych nasmiewaja.. To jest płytke. Nalepsza i najsympatyczniejsza to Magda. Ciekawe czy jeszcze pracuje na przemysłowej

anioł
@Bobik

to prawda - Madzia jest najlepsza. ma cierpliwość, jest bardzo miła i pomocna.

Merci
@anioł

To prawda. Magda jest bardzo w porządku.

Ppp
@Merci

Magda jaka. Magda L?

Merci
@Ppp

Magda W.

Oliś
@Merci

Magda W. jest poprostu normalna, pracowników traktuje z szacunkiem mam nadzieję że niedługo trafi na mokrą i będzie szkolić tutaj

Xxx
@Oliś

Normalna? A niech zaleje się własnym tłuszczem

@Xxx

Zalałbyś się szarymi komórkami. Nie szata zdobi człowieka.

@Oliś

Pani Magda to babka z klasą i z dobrym gustem. Zawsze zadbana no i do tego bardzo uprzejma. Takich ludzi szukać ze świecą. Pani Magdo czekamy na Panią na Mokrej. Może jak Pani przyjdzie to coś zacznie poprawnie działać a ludzie nabędą jakiejś wiedzy.

juhu
@ona

Bardzo fajna babeczka, zawsze uśmiechnięta, taka pozytywna, wyluzowana. Pamiętam jak mnie trenowała i ja byłam taka zestresowana a przy niej to moment wszystko załapałam :)

Ojej

Przyczepił się jeden z drugim do Magdy a zapewne nawet jej nie znają!zawsze znajdzie się jakaś (usunięte przez administratora) co gada byle gadać i pragnie zaistnieć ???? (usunięte przez administratora)???Merci popieram niech się odwalą !

3krzesla
@Ojej

A może 4 dla Madziuniu?

Wojciech

Teleplan to prężnie rozwijająca się firma w Bydgoszczy. Praca jest tu zawsze tak jak nadgodziny. Stawki są różne - swoje trzeba przeboleć na umowie przez agencję, nie raz trwa to 2 lata ale warto, ponieważ gdy wejdzie umowa przez Teleplan od razu można poczuć różnicę stawki. Do tego stołówka gdzie serwują naprawdę dobre domowe obiady a do tego dostajemy codziennie 5zł na nasz identyfikator, więc możemy się najeść za przysłowiowe 5zł. Jeżeli chodzi o natłok roboty to zależy od działu. Ja nigdy nie trafiłem na taką pracę żebym nie miał chwili dla siebie, zawsze mogłem włączyć muzykę czy na szybko przejrzeć fejsa. Pracuje też tutaj wiele młodych ludzi z którymi raz pracuje się bardzo dobrze a za drugim razem wciąż trzeba poganiać do roboty. Wydaje mi się, że większość komentarzy tutaj zmieszczonych jest przez właśnie takie osoby, którym nigdy się nie chciało robić tylko przez rok narzekali, że jutro zmienią pracę. Czasami także zlatuje się do nas 'studenciaki' czy osoby które dorabiają wakacje i nie raz z góry oznajmują, że nie można od nich zbyt wiele oczekiwać. Działa to także w drugą stronę, stąd też pewno tyle żalu na tym forum. Wracając do tematu pracy - na ogół są to śmiesznie proste 'robótki' takie jak czyszczenie czy zakładanie obudowy na urządzenia. Jest tutaj także wymagana podstawowa obsługa komputera czy choć odrobina znajomości angielskiego, ponieważ prawie każde stanowisko jest wyposażone w komputer ale po czasie nawet starsze osoby potrafią sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś zastanawiał się czy warto próbować to ja odpowiadam - warto. Warto jest się także postarać przez czas na agencji, ponieważ nikogo już nie dziwi 'trójka na rękę' wśród pracowników teleplanowych. Pozdrawiam wszystkie osoby z którymi pracuje/owałem, cały magazyn oraz kierownictwo które zasługuje na pochwały!

Serpiko

Dobry troll

@Wojciech

To chyba sponsorowany komentarz, a najlepsze "trójka z przodu" niezłe żarty

Kris
@123

Jeszcze na rękę xddddd

Trol
@Wojciech

A najlepsze kierownictwo zasługuje na pochwałę, to jest najlepszy żart

Stary wyga
@Wojciech

Przepracowałem tutaj ok. 7 lat głównie na wyższych stanowiskach i 2500 na rękę nie widziałem do 2019 roku (usunięte przez administratora)

Dorota

Jebniety jesteś czy co??

@Wojciech

ja pracuję 10 lat i mam 2000 na rękę . 3000 tysiące jest nieosiągalne.

Sowa
@Stary wyga

Na jakich 'wyższych' stanowiskach pracowałeś chłopczyku, że tak mało ci oferowali? Kontrola jakości? Buahahaha. Niektórzy to dopiero maja mniemanie o sobie!

czlowiek
@Wojciech

trojka na reke buhahahhahahahaha pracowalem 12 lat i mialem 2600 brutto wiec hdzie tu trojka na reke zalosne zero premi zero socjala zalosna firma masakryczna nikomu nie zycze

@czlowiek

Popieram

Baba Jaga
@Wojciech

Wojtek dobrze mówi place poszły w górę może nie trójka z samej podstawy ale dodać do tego premie chocisz ze dwie soboty o ile da radę i ta trójka na koncie jest za naprawdę lajtowa robotę pozdrawiam

@Baba Jaga

Od kiedy w teleplanie są jakieś premie?

Teleplanowiec

Premie są tylko na iektorych działach i niektórych osób to chyba wiadome jest już od dawna...

Wkurwiony gosc
@Wojciech

Możesz przeglądać legalnie internet to gratuluje masz normalnego lidera bo my naprzyklad noe możemy a jeśli ktoś do mnie podejdzie zostaje odgoniony przez lidera to jest normalne? Niby masz swoją działkę do oklepania ale niedajboze zrobisz coś wcześniej to musisz (usunięte przez administratora) i pomagać komuś innemu nie ma odpoczynku bo przecież my go nie potrzebujemy???????????? możliwość zrobienia nadgodzin? Nadgodzin od ponad roku noe widziałam na oczy a każde nadgodziny łapią osoby wyżej postawione bo im oczywiście bardziej się przydadzą pieniądze podwyżka? A Co To takiego?????? Czekamy na podwyżkę od kwietnia i co się okazuje dostają ja liderzy tylko którzy zginęli by gdybyśmy tam nie chodzili za co oni dostają te podwyżkę? Za siedzenie i w (usunięte przez administratora) walenie!!!!! Mogliby dla odmiany ludzi traktować jak ludzi a nie jak (usunięte przez administratora) murzynów! I wgl jakim prawem osoba która nie zna chodź podstawy angielskiego jest na takim stanowisku wysługuje się osobami które są lepiej wykształcone by przekazać informacje która sami powinni ja przekazać Żałosne!!!!!!!!!!

Łysy

Ale kłamca ))))))

Miki
@czlowiek

Pracowałeś 12 lat za najniższa krajową? Możesz mieć tylko pretensje do siebie.!!!! Chyba że byłeś zbyt leniwy żeby dać coś od siebie i taka łatwa praca ci odpowiadała. Masakra ludzie. To wy jesteście kowalami swojego losu. Czasami te opinie są żałosne.

byla
@Wojciech

nie no nie wierze co ty chlopie wygadujesz....praca tam to ciagly wyzysk...pracowalam tam 10 lat i moja pensja byla identyczna jak nowego pracownika...dodatkowo nie bylo zadnych premii...bonow..ani nic motywujacego ...stolowka zenada...Nie chce nikomu ublizac ale szefostwo tez daje do myslenia...moim zdaniem dla nich lepszy pracownik co kabluje niz taki co jest szczery .Szczerze zaluje mojego zycia tam i cieze sie baaaaaaardzo ze juz tam nie pracuje .

Xxx
@Wojciech

Smaczne domowe obiady? Mówisz o tych suchych jak wiór i twardych jak beton bułkach czy może o czosndogu, ktorego nikt nie chce brac?

Anon
@Wojciech

Posłuchanie muzyki? Szybki fejski? To albo post sponsorowany bo na teren hali nie można wnieść telefonu xD

Rozbawiony
@Wojciech

???????????? aż się oplułem ze śmiechu ????????????

Perwol

Chłopie. Gdzie tam nie występowała/nie występuje (usunięte przez administratora) takie pytanie powinno być zadane :) Ta firma jest poprostu ustawiona pod małą garstkę osób - czyli jakieś 2% pracowników, a reszta 98% zap.ier.da.la, żeby te 2% miało z czego żyć.

Ruda
@Wojciech

Wojciechu a kim ty jesteś w tej firmie ,że możesz na salę wnosić telefon?Na pewno nie szarym pracownikiem serwisu ,bo takim nie wolno wnosić telefonów na salę. Nie wstyd tak okłamywać ludzi? Chyba ,że na firmowym kompie przeglądasz fejsa .No ale tego też szaraczkom nie wolno. Cóż praca owszem nie bardzo skomplikowana(na niektórych stanowiskach dającą fizycznie w kość-stojąca przez 8 h)ale jak się będzie pracowało to zależy czy odpowiednim osobom będzie się słodzić. Choć uważać mocno trzeba bo większość liderów to falszwi i zakłamani ludzie .

Anka

Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą na ul. Przemysłowej. Czy przyjmują tam do pracy? Na ile zmian odbywa się tam praca?

Mokra nie mokra

Oni sie juź rok przenoszą. Pierw początek roku potem jesień, teraz po nowym roku. Stanie na tym pewnie ze beda dwa oddzialy.

Jednak mokra
@Mokra nie mokra

Przemysłowa na pewno się przenosi w lutym na Mokrą.

Zobaczymy
@Jednak mokra

Na pewno w październiku sie mieli przenieść.

Mokra
@Jednak mokra

W lutym na Mokrą? Jak ten budynek cały czas jest jednym wielkim placem budowy. Fundamenty, kilka słupów i tyle. Wątpię że w ogóle w następnym roku tam się przeniesiemy.

pracowni z ul. Mokrej
@Mokra

widać dawno tam nie byłaś. hala już dawno stoi- wykończona jest już w środku. toalety zrobione , płytki położone. zaraz będą się przebijać do budynku w którym pracuję. wiec lada chwila radzę się zacząć pakować na Mokrą. będziemy Was tu witać chlebem i solą

@pracowni z ul. Mokrej

A faktycznie na tych wszystkich ludzi będzie normalne miejsce do pracy czy warunki będą utrudnione wtedy?

Ggg
@Agata

Warunki będą bardzo dobre, super nowa hala tylko dojechać będzie trudniej, na MZK nie ma co liczyć.

juhu
@Ggg

Ciekawe czy stołówka na Mokrej będzie powiększona czy zrobią drugą. Fajnie jakby była ta sama tylko większa i ta sama firma cateringowa bo jedzenie na Przemysłowej nie jest złe ,ale porównać z daniami z Mokrej to ziemia a niebo :)

@Ggg

a co z transportem pracowniczym, ile osób miałoby taki problem? pytam, bo może by coś firma zorganizowała chyba, że już jest?

Ggg
@Agata

Niestety, nie ma. Wszyscy, którzy nie mieszkają na Kapuściskach lub Wyżynach mają problem z komunikacją i wiecznymi przesiadkami.

Najemnik

Cześć. Czy ktoś może napisać o stanowisku Analityk danych? na jednym z portali z pracą jest taka oferta w tej firmie

...KorpoLudek...

Ludziska Teleplan to jest Korpo. Tu się liczy jak największy zysk, więc nie ma co się spodziewać żylionów monet i głaskania po głowie za wykonaną pracę. Idziesz do korpo robisz co swoje, wychodzisz i zapominasz. Jak masz ambicje to możesz próbować coś więcej robić i liczyć na premie i może jakieś awanse w przyszłości lub zmianę stanowiska podczas rekrutacji wewnętrznych o ile nie ma w tej firmie kolesiostwa i/lub nepotyzmu. Korpo jak korpo. Jak potrzebujesz kasy pracujesz i w międzyczasie rozglądasz się za czymś lepszym...

Pc

Komputery w tej firmie nadają sie jedynie na złom. Na moim dziale praktycznie kazdy pecet chodzi jak zolw. Zanim odpalisz zanim sie zalogujesz zanim uruchomisz przegladarke moze minac nawet 15 minut. Zamiast chodzic po hali i patrzec czy aby drobinka kurzu nie zalega albo czepiać się ze 5 sztuk do targetu zabrakło lepiej by zainwestowali w dobrze dzialajacy sprzet bo pracowac się nie da.

Atari
@Pc

Stara prawda. NIESTETY PRAWDA.

Nom
@Pc

Dokładnie. Łażą po serwisie i każą najdrobniejszy kurz ścierać bo przecież wizytacja przyjechała specjalnie 500 kilometrów, żeby robić test białej rękawiczki. Bo oni pod biurko zajrzą czy komputer masz czysty... bosz.

Koniec WD

No i stało się WD padło i w końcu te święte krowy w fartuchach ubiorą koszulki które je do dna dobiją. W końcu zacznie się uczciwą pracą.

Magazyn

To ta beaba-chłop z magazynu co teraz z szefostwem siedzi ,ona nie ma odwagi się przyznać.

Koniec WD
@Magazyn

Możesz nie przyklejać mnie do magazynu? nie wiem co by się musiało stać żebym pracował na magazynie w tej firmie :]

MyWyOni
@Koniec WD

To są KIEROWNICZKI, mają tyle przerw ile tylko chcą. xD co 5 min na papieroska na kawusię i bułeczkę. zrobi ktoś wreszcie z nimi porządek ?

abc
@MyWyOni

Siedzi leser na sewisie, się nudzi i cały dzień obserwuje ludzi bo nie ma co robić. Polecam zacząć uczciwie pracować bo kariera szybko sie skończy. Może w końcu ktoś wreszcie zrobi z tobą porządek?

@abc

Widzę wysyp pseudointeligentów rodem z dzieci neostrady. Admin zrób porządek :D

Dokładnie
@Ciacho

Takie teksty,jaki wstyd...ja jego dno jesteś ty a nie ludzie w koszulkach,cwaniak, anonimowo - jesteś zerem obrażając innych,nie masz swojego życia? Wstyd być kimś takim jak ty.Nie ważne na jakim stanowisku - koszulka,fartuch,serwis czy magazyn nawet jak siedzisz na najwyższym stołku z takimi tekstami jesteś ZERO.I żal ci ściska (usunięte przez administratora)

Nina

Ukraince mają lepiej od was wy żałosne niedojdy, a wyglądacie jakby wam pokolej w życiu coś mocno nie wyszło i tyracie za odpadki, idealny przykład tego dla czego w życiu warto się uczyć. (usunięte przez administratora)

Ciacho

Widzę kultura wypowiedzi na najwyższym światowym poziomie. Powinni robić chociaż minimalną weryfikację lub badania psychologiczne przed przyjęciem do Tele bo widać jaki element się tam złazi. Z takimi tekstami pod blok na ławke z kumplami dzieciaki bo tylko na to was stać. :)

WyMySramCiDoMordy
@Ciacho

Powinni. 90 procent pracowników by nie potrafiła obliczyć 2 + 2. (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora)telefony, kagańce na nogach, kraty, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)i ogólne traktowanie pracowników jak w (usunięte przez administratora) Puknij się w łeb facet i wytrzeźwiej. Telekran odwrotnie do Media-Markt, typowo dla (usunięte przez administratora).

@WyMySramCiDoMordy

Pracuje tam od lat i wiem jak jest a ty mi próbujesz wmówić że przecież źle jest, Atmosferę tworzą ludzie... do ludzi miej wonty nie do zakładu. Jeśli źle cię traktują widocznie mają powód ale 99 procent tu lamentujących je przemilcza i przeważnie wylewają tu żale same nieroby i lenie co dostali 5 razy opieprz od lidera że przecież musi wziąć sztukę do ręki i robić. Sporo się takich cwaniaczków przewinęło i jeszcze sporo przede mną.

xyz15
@Ciacho

Nawet, jeżeli się jest długoletnim pracownikiem, to jeszcze nikogo nie upoważnia , żeby traktować firmę jako swój "prywatny (usunięte przez administratora) Pomimo wszystko trzeba znać swoje miejsce w szyku. Ostrożnie z tym "mądrowaniem się". Ładnie się tak "szarogęsić". I ten miejscami okropny język.

Karol

Chyba cie (usunięte przez administratora), oni wami gardzą i rzucają ochłap, każdy (usunięte przez administratora) który tu pracuje ma w pełni prawo czuć się jak śmieć bez ambicji, wstyd

Albi

RECONEXT to teleplan

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 319.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz