Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Ghostrider

szanowni panowie i panie. Powiem ogólnie jedną powtarzalną rzecz we wszystkich opiniach z jakimi się spotkałem nie tylko o tej firmie. Mianowicie - każdy maruder będzie psioczyć bo ma dwie lewe do pracy. ja też chciałbym siedzieć w domu i mieć kasę, niestety, nie ma tak lekko...... żal mi tych którzy nie szanują tego co maja i zabierają powietrze tym którzy pracują i chcą pracować. wskaż mi firmę która zapłaci ci lepiej za siedzenie na (usunięte przez administratora) skręcanie bądź rozkręcanie modemów czy dekoderów. obostrzenia dotyczące COVID-19 nie ominęły teleplanu. to co wprowadzono ma podstawę do zaistnienia. zawsze można zachorować. wiem że jest ryzyko. jak się nie podoba to idz do jakiejkolwiek firmy na 4 brygady to będziesz jęczeć jak pies z poderżniętym gardłem bo nie masz wolnego. inne firmy nie ograniczyły tak kontaktu pracownika z pracownikiem jak teleplan. nie dość tego masz też w teleplanie inne korzyści-to tego nie widzisz? wskaż drogę a inni pójdą z tobą. niby (usunięte przez administratora) stołowka ale przy dobrym gospodarowaniu swoimi środkami firma ci dopłaca do ciepłego śniadania bądź obiadu. za tę dopłatę to ty w domciu sobie nie ugotujesz. załosne jest to psioczenie. pamiętajcie - rozwaga i ograniczenie się w bliskim otoczeniu to podstawa. są też minusy ale o tym innym kiedyś razem. szanujmy się wzajemnie.

M
@Ghostrider

Praca stojąca czy siedząca? Łatwo tam jest?

Winstron CH.

Niektórzy ludzie mają przedsiębiorce za drapierznego wilka, którego powinno się zabić. Inni widzą w nim krowę którą należy nieustannie doić. Tylko niewielu rozpoznaje w nim konia, ktory ciągnie wóz. ...i musi adoptować się do nowych warunków!

...........
@Winstron CH.

Cytujesz słowa Wielkiego Brytyjczyka, nie masz pojęcia co dokładnie osiągnął, a śmiesz cytować jego słowa bo gdzieś znalazłeś to w necie, a nie masz pojęcia w jakich okolicznościach je wypowiedział

Czy firma Teleplan przyjmuje teraz ludzi do pracy,?

Eldorado

Przyjmują ale nie idź tam to jakaś jawna kpina się dzieje na niektórych działach szukaj sobie czegokolwiek innego my szukamy ale panuje epidemia a rachunki trzeba płacić ????

Łysy

Przyjmują w czasie pandemii ? Nie wiadomo skąd te ludzi może z wirusem i zarażają innych.Co na to sanepid ?!

Homonto
@Eldorado

Jaka kpina się dzieje na różnych działach twoim zdaniem chętnie wysłucham co masz do powiedzenia bo do odchodzenia to z tej firmy o marudzenia jak to jest źle to są wszyscy ale żeby zdecydować się na zmianę pracy to żaden już wtedy nie jest taki mądry jak sobie zda sprawę że nic nie umie i dobrze mu tu gdzie jest i dostaje „pensje” za nic nierobienie

xxx

sam idz na postojowe...a do garnka włożysz mlecz i szczaw który nazrywasz.są zachowane podstawowe warunki higieny,więc można pracować.wystarczy się dostosowac.koniec tematu

Łysy
@xxx

Jakie warunki ??? Czy ktoś w ogóle czytał w tym zakładzie o koronawirusie???? Ty możesz nie wiedzieć, że jesteś chory oprócz zakładu jeździmy transportem publicznym, chodzimy do sklepów....Skąd ty wiesz czy te które przyszli do pracy nie są zarażeni ??!!!! I w d@pę wtedy twoje „warunki”....

Pierre
@Łysy

Nie potrafisz się wysłowić w ojczystym języku, a chciałbyś decydować o zamykaniu zakładu? :D W Teleplanie są zachowane wszystkie konieczne środki ostrożności - krótsze godziny pracy dla fizycznych, rozłożenie pracy na 3 zmiany, maski, rękawiczki czy płyn do dezynfekcji. Czego chcesz więcej? Oprócz pieniędzy za nicnierobienie, bo o tym już wiemy ;)

beny
@xxx

TAAA pracuj pracuj ciesz sie ze spełniaja warunki pracy!!

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

muzyk

Dokładnie ŁYSY!! jakie warunki !!! środki maseczki rękawiczki !!!! i co dalej ???? kupa ludzi w jednym pomieszczeniu!!!! a w kościele nakaz pięć osób !!! a on tu pisze o skróconych godzinach pracy!!! jakie to przywileje itd???!! wiadomo STRACH!! hmm ktoś napisał szczaw na obiad no tak ale POSTOJOWE gdyby dali jest płatne przecież?? a szkoda gadac !! nigdzie niby nie można chodzić skupiska ludzi itd a on tu wielki patriota na obcej ziemi sie znalazł i robi wytyczne co niby nie zrobił w zakładzie dobrego dla ludzi!! niech sam zejdzie na dół i na odkurzacz go!

radzio

witam czy na magazynie badz produkcji wyrabia sie jakies premie?

Monia 92

Witam czy ktos sie orientuje czy lider z modemów ; ten barczysty w króciótkich włosach ma jakąś dziewczyne? bo wyglada na sympatycznego chłopaka o miłym uśmiechu :)

Bonzo

A kierownicy co na to nie widzą tego albo że chodzi jak chce. Pracuje po 7 godzin od kiedy tak można żeby w tygodniu nie pracować 40 godzin. Reszta pracowników toleruje takie coś ?

Teleplan
@Bonzo

Co cię inni obchodzą, patrz na siebie

cooo

o jakiej Kini piszesz??? co to za brednie ???

Our Padre

Serio zwolnili Panią Magdę od trenerów? Ja słyszałem, że sama odeszła.

@Our Padre

podobno sama odeszła i wyjechała za granicę

serwis
@123

dobrze że wyjechała, może tam poszuka swojego księcia z bajki

Maxx
@Our Padre

Strasznie irytująca osobowosć, nie będzie płaczu po niej. Do wykonywania zawodu najpierw trzeba mieć zawód czego chyba zabrakło, kto nie pasował lasce to odpadał.

Baba Jaga
@Our Padre

można sobie polepszyć to czemu nie, ale podobno dopytuje i już mardzi, że tu lepiej było.

beka
@Baba Jaga

Haha, polepszyć dobre.

Anka J.
@Our Padre

Kingi ją wygryzły. Nie podobało się im, że się za bardzo, że się panoszy i donosiły do mnie non stop o jej "przewinieniach". One tak mają, jak im któraś nie podpasi to ją zniszczą. Tak samo było z Gosią...

Teleplanik

Najpiękniejsza kobieta to, Pani Joanna chce się przychodzic do pracy by ją ujrzec

Ciacho
@Teleplanik

Jaka Pani Joanna? Z jakiego działu?

Oliver

Ciągle myślę o pani ze stołówki

kolega bzyka
@Oliver

No właśnie. Gdzie się podziała piękna Pani Szefowa stołówki? Jako twarz Bistro powinna wydawać nam posiłki. Dla takiej wspaniałej kobiety to czasami nawet i resztę bym zostawił na ladzie. Gdy ona wręczała mi jedzienie, to nawet bułki z twarogiem smakowały jak kanapka premium. Tęsknie...

lida
@kolega bzyka

wczoraj stała na zmywaku. podejdz do okienka to ją zobaczysz

lida
@lida

nie ma na co patrzeć

Regina.

Ludzie nadchodzi czas wielkiej próby,będziecie musieli się zmierzyć z trudnymi chwilami. Prawdo podobnie rury odpływowe staną się nie drożne a po posadzce rozleją się oceany fekali. Strzeżcie się niewdzięcznicy!!!

Mnie najbardziej przeraża fakt że cisną go Ci sami ludzie którzy podawaja mu rękę na przywitanie. Pokaż mu to że Cię to (usunięte przez administratora) że z jakiej racji masz sam przestrzegać coś czego On sam nie przestrzega. Ja sam u siebie na dziale tez mam taką sytuację ze mój bezpośredni przełożony robi coś o co mnie się czepia gdy zrobię TO SAMO ale ja potrafiłem zwrócić mu o to uwage

Beatrice

Ciekawe czy firma podejmie jakieś kroki w związku z tym co dzieje się w Polsce i na świecie w ostatnim czasie. Prezydent rząd każa nie wychodzić z domu ludzie się boją a trzeba jeździć codzienie do pracy komunikacja miejska. To jest jednak jakieś zagrożenie może rozważyć zamknięcie firmy na jakiś Czas?

Pkjk
@Beatrice

Oczywiście że podjęła są płyny do dezynfekcji oraz planowane jest wprowadzenie 3 zmiana brawo dla zarządu firmy za pomyslowosc

xxx
@Pkjk

Są kroki podjęte,biurowi pracują z domu...

@Beatrice

Dopóki zamknięcie firm nie będzie narzucone przez rząd, to teleplan dalej będzie funkcjonował. Nie wiesz, ze w tej firmie na pierwszym miejscu są pieniądze, a na końcu ludzie?

serwis
@Beatrice

czy wy sobie zdajecie sprawę co by było gdyby teleplan zamknęli nawet na jeden dzień. nie mielibyście gdzie wracać matoły. to są ogromne straty dla pracodawcy. oby tylko nikt nie wpadł na taki pomysł,

Koronawirus
@Beatrice

Otóż to, a ludzie zasmarkani przychodzą do pracy na dodatek, a chyba dekodery czy inne urządzenia nie są produktami pierwszej potrzeby żeby nie można było czasowo wstrzymać pracy, takie duże skupisko ludzi to spore zagrożenie, nie daj Boże okaże się że ktoś z pracowników jest zakażony to i tak wszyscy mający z nim kontakt pójdą na kwarantannę domową, firma igra z ogniem... Pieniądze to nie wszystko

Berenika
@Koronawirus

Nie każdy kto kicha i ma katar ma od razu wirusa. Ludzie ogarnijcie się ku.. Trochę. człowiek kichnie bo ma alergie w tym (usunięte przez administratora) od kurzu i innych czynników a wszyscy patrzą na niego jakby go chcieli ukamieniowac od razu!!!!

JUNGHEINRICH

Możecie opisać prace na magazynie, poszczególne stanowiska? Ranerka, dystrybucja, wysyłki, rejestracja? Dostałem ofertę zmiany stanowiska z serwisu na magazyn i nie wiem co wybrać. Jak atmosfera na danych stanowiskach i ludzie? W porządku czy (usunięte przez administratora) społeczne?

Magazynier
@JUNGHEINRICH

Dla mnie, na całe szczęście to już ostatni rok na magazynie w teleplanie, zacząłem szukać nowej pracy i sam się sobie dziwie, że tyle wytrzymałem, ale dzięki temu z całego serca mogę ci odradzić tu prace. Zarobki jak na bydgoskie warunki magazynowe są śmieszne, żeby nie napisać żenujące. Najlepiej jakbyś był od wszystkiego od placowego po rejestracje, holda, i kanban. Zero motywacji do pracy, atmosfera też robi się coraz gorsza. Osobiście nie polecam tu pracy.

Wielki mistrz dekoderów XD

A mi się dobrze pracuje na Samsungu i nie mogę narzekać na otoczenie (oczywiście oprócz niektórych ludzi) więc też nie wiem dlaczego każdy oraz inne działy mówią że Samsung to zło i wgl. Lider jest bardzo w porządku ale jak coś nie tak robi się to jest oczywiste że zwróci uwagę i powie coś. Myślę że każdy dział (jak i oraz praca w tym zakładzie) jest fajny ale bez złego nastawienia się. Myślę że jak ktoś naprawdę pracuje dobrze oraz ma dobry kontakt z liderem (lider to też człowiek i nie trzeba być złym dla niego i go gnoić) to jest w stanie wyłapać atrakcyjne wynagrodzenie. Pozdrawiam

@Wielki mistrz dekoderów XD

Weź się nie ośmieszaj. Tyle co zarobisz na lini to dla ciebie atrakcyjne wynagrodzenie ? Przez takich (usunięte przez administratora) jak ty, to w tej firmie nigdy nie będzie dobrze.

Maniek
@Wielki mistrz dekoderów XD

Kiedy stary wyga zarabia tyle samo co nowy a robi 4 razy więcej nie powinno mieć prawa bytu zastraszanie wymiana pracowników tez :) pomyśl kierownictwo traktujące ludzi jak bydło np. chodzenie na wodę w Max 2 osoby zakaz możliwości pójścia na antresole jak na trenerce nie ma wody zakaz wychodzenia na papierosy jak całe zjebane kierownictwo i wszystko co jest wyżej od pracownika łazi kiedy chce bo może a (usunięte przez administratora) robią w tej firmie żeby ja utrzymać ????????

xyz
@Maniek

przykładem są Panie trenerki. Chodzą na fajkę kiedy im się żywnie podoba i na to nikt nie zwraca uwagi. dlaczego ?????

@xyz

A najlepsze jest to że tylko jedna z nich pali haha

Beata

Ktoś wie czy w firmie będą w najbliższym czasie jakieś podwyżki ?

Pkjk
@Beata

W kwietniu będą max do 100zl brutto

Beata z albatrosa
@Beata

Przecież były już podwyżki w tym roku. Podnieśli najniższą krajowa. Na inne podwyżki w tej firmie nie licz.

Berenika

Nikim

Uwaga

Trzeba na niego uważać

xxxx

praca zdalna u nas,,,,czy to możliwe???

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz