Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

umowy

Czy dalej przez agencje są na krótko umowy zlecenia czy od razu umowa o prace?

On34
@umowy

2 tyg umowa zlecenie i potem umowa o pracę na tydzień, dwa, miesiąc itd

@ppp ilu macie zakażonych?

Aga
@Marta

27 osób

Alexis
@Aga

A te 27 osob to skad?

Pendrive

Możesz mu co najwyżej gałe wypolerować dzieciaku :D Ps. Wysoka z kontroli jakości na magazynie dosłownie przesadza ze swoją idealnością dziękuję w imieniu moich oczu

Xxxxx

Tamta z kontroli w fartuchu malowana ma niezły tylek

pracownik x
@Xxxxx

mówisz o Monice G????

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Leszno

Ludzie po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy jest źle, zwalniające się z stamtąd jak najszybciej

Tektura Ex

Na StarPacku dwaj Panowie liderzy zachowują się tak do ludzi i traktują jakby zatrzymali się w rozwoju w czasach komuny..nie wiedząc o tym że świat dawno poszedł do przodu i każdemu należy się odrobina szacunku ..ja już na szczęście się od tego uwolniłem .najgorszy dział w całej Firmie .nie polecam

Jhony
@Tektura Ex

A co takiego robią ci dwaj panowie ?

Refresh
@Tektura Ex

No bez kitu na dziale jest to samo

Tektura Ex
@Jhony

Nie potrafią odzywać się do pracowników z szacunkiem, mimo że praca jest wykonywana solidnie i zrobione dzienne normy , zwracają uwagę o bzdury , rozliczają z każdej min spóźnienia ,nie chcą dawać dnia urlopu , nie pozwalają się do nikogo odezwać a za chwilę może i swobodnie oddychać . Traktują nas bardzo niesprawiedliwie a tj prosta do tego żeby szybko pozbyć się dobrych pracowników . Do końca umowy nie potrafią powiedzieć czy będzie przedłużona czy nie ogólnie odzywają się do pracowników jakby mieli przed sobą ułomnych i nieistotne czy to są kobiety czy mężczyźni ,starsi czy młodsi traktują nas dziwnie a wiem że na innych tego nie ma bo mam porównanie

@Tektura Ex

To co mówi ten człowiek to prawda. Liderzy wszystko psują.

Tahini

Jak radzi sobie K O (usunięte przez administratora) na liderce? Słyszałem że cieniutko. Jakieś opinie?

Przenosza ta firme do tego parku technologicznego czy nie? Bo cala firma az huczy od plotek

Kierownik
@Kasia

Tak, od poniedziałku ruszają przenosiny.

@Kierownik

Serio czy to sarkazm?

Tak
@Kasia

Budują drugi teleplan w parku przemysłowym

Jacek

Cześć, W Teleplanie pracują Ukraińcy po 12 h dziennie. Czy wiecie przez jaką agencję są oni zatrudnieni i czy dla Polaka też znajdzie się praca w takim wymiarze?

Covid

Droga kadro kierownicza dlateczego nie są informowani pracownicy ze jakikolwiek dział poszedł na kwarantannę? Gdzie jest pełna dezynfekacja firmy? Czemu nie mijamy się znów między sobą te przyłbice ciul dadzą jeśli każdy i tak gada z każdym przed i po pracy Na przerwie? Prosimy o podjęcie wcześniejszych rozsądniejszych kroków bądź sanepid oceni czy zabraliście faktycznie odpowiednio o nasza ochone zdrowia Kitranie takich faktów jak kwarantanna któregoś działu jest niedopuszczalna

Emi
@Covid

My mamy robić, i zarabiać szmal dla nich. A to czy zachorujesz jest mało istotne. Na twoje miejsce mają 5 z UA

Misia

Czy zna ktoś Monikę z magazynu 08?

@Misia

Znam no i co?

Jajo

Jak poderwać kogoś w teleplanie? Macie jakieś specjalne chwyty?

Jajo

Kto to

Ja osobiście nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Najniższa krajowa, brak premii, żadnego pakietu socjalnego, brak podwyżek, a jak już są, to raz kiedyś i takie kwoty, że jak człowiek zobaczy aneks, to nie wie czy ma się śmiać czy płakać. Ja pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i powiedziałem dosyć, bo jak można przynosić do domu 1900 zł netto. Dziwie się ludziom, że mając rodziny, kredyty i inne zobowiązania tkwią w tej pracy bez perspektyw, po kilka lub kilkanaście lat i ciagle narzekają jak to im źle, a nic z tym nie robią. W firmie jest ogromna rotacja pracowników. Wystarczy, że masz dwie ręce i już jesteś zatrudniony. Praca jest tak prosta, że po kilku dniach może wykonywać ją dziecko z podstawówki. Zatrudnienie w tej firmie jest dobre dla kawalerów, na pierwsza pracę, albo jak ktoś nie ma żadnych zobowiązań lub wyboru, w przeciwnym razie nie polecam, bo będzie to tylko zmarnowany czas, a znaleźć lepszą pracę wcale nie jest tak trudno, w mieście jest jej dużo wystarczy tylko chcieć.

Max

Ubierz okulary i przyjrzyj się jej z bliska jeszcze raz ????

Superman xD
@Max

Ej ale w tej skali porównawczej nie bierz pod uwage Pań które widujesz co wieczór w filmach pornograficznych stulejo ;) Oj można doszukać się perełek ostatnio zauważyłem PRZEuroczą dziewczynę z koszulką serwisową taka niska co prawda czarnoskóra ale rasistą nie jestem

Znowu ja

Skoro usuwacie w zaparte komentarz to w zaparte będę go wstawiać. Niech wszyscy wiedzą że nie przestrzegacie RODO. Tl:dr Ktos coś kiedyś pisał o kontroli trzeźwości... Odp Widzę że znowu niewygodne komentarze są usuwane. Ochrona nie może badać trzeźwości. RODO na to nie pozwala. Wynik badania to dane wrażliwe. Tak samo jak na wejściu nie powinna znajdować się lista ESD z pełnymi imionami i nazwiskami. Często piszę się tam że ktoś miał urlop albo chorobowe. To też są dane wrażliwe i poufne, nikt z innych pracujących nie powinien mieć do tego WGLĄDU, nie musi o tym wiedzieć. 1-2-3 i usuwamy komentarz! Przydała by wam się taka kara za RODO.

Jaca
@Znowu ja

Trzymam kciuki, trzeba wkoncu zrobić z nimi porządek

Niki
@Znowu ja

Nie rozumiem czemu wypisujesz takie rzeczy na tym forum a nie idziesz zgłosić tego PUODO.? czyżby to było kłamstwo?

CykDwójeczka

To chyba nie jest forum do prowadzenia prywatnych wojenek ;)

Cyk Wsteczny

Z jakiego działy ona ?

To ona

Możesz podać pełne nazwisko bo pełno takich jest

...
@To ona

Iwona Szyma....?

Xoxo

(usunięte przez administratora) Po półtora rocznej pracy nawet nie potrafili podziękować za współpracę i ulubiony lider ze starpacka(usunięte przez administratora) Kazal mi (usunięte przez administratora) bo dolozono części do modemów śmiech na sali ???????????????? kolejnym przykładem jest to że osoba nowa szkolna 6h na nowym stanowisku w nowym miejscu ma ogarniać wszystko ???? mam nadzieję że ludzie zmadrzeja i postawią się wspomnianemu wyżej liderowi i nie dadzą robić z siebie (usunięte przez administratora)

Sławek

Od wtorku zaczynam szkolenie. Od kilku miesięcy na bezrobociu, jestem zmotywowany i zdesperowany.

Pyk
@Sławek

Powodzenia! Praca może i słabo płatna ale łatwa i lekka.

On92

No to trzeba było się uczyć a nie teraz narzekasz na swój los.

Damian
@Sławek

Nic tylko pogratulować, że po kilku miesiącach bez pracy jedyne co znalazłeś to zatrudnienie w teleplanie... Brawo

On92
@Damian

O, kolejny frustrat, który swoje żale wylewa w internetach. Co trzeba mieć w głowie, żeby anonimowo psioczyc na firmę, zamiast znaleźć coś lepszego xD

Sławek
@Damian

No widzisz tak wyszlo.

Ciekawski

Czy to prawda że firma teleplan polska z siedzibą w bydgoszcz nie przestrzega RODO? Imiona i nazwiska pracowników leżą na wejściu do wglądu dla każdego. Ze firma solid kontroluje trzeźwość pracowników za pomocą alkomatu mimo iż naruszają w ten sposób RODO?

pracownik serwisu

dzieje się coś ciekawego w tym kołchozie?? jakieś zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz