Japa

Opinie o Japa

dworek

ooo, mimo niefortunnej nazwy widać, że firma nieźle sobie radzi :)

Anonim

Śmiech na sali, stawka początkowa 9 zł/h. Ekipa do współpracy fatalna, brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Dodatkowo kiedy nie możesz przyjść do pracy potem Pan J[usunięte przez moderatora] nagle obraża się na Ciebie i dostajesz karę w wyskości kilku dni posiedzenia w domu... NIE POLECAM !!!

Japowicz - 2008-11-17 16:15:44 Słowa kojarzące się z Japa (solidna, profesjonalna, dobrze płatna) Praca typowo dla studentów dziennych, lub osób poszukujących pracy bez zobowiązania. Atmosfera jest dobra, przyjazna człowiekowi, naogół nie ma żadnego stresu. Stawka dla nowych pracowników to 10zł/h netto, im dłużej pracujesz tym większą masz stawke, do tego często dochodzą napiwki, oraz premie świąteczne. Najbardziej podobało mi się w Japie to że mogłem np pójść na jeden dzień do pracy, a później przez tydzień nie, sam decydowałem kiedy chce iść a kiedy muszę poświęcić czas na coś innego. Najbardziej nie podobało mi się w Japie to że nigdy nie można przewidzieć na ile godzin się idzie do pracy. hahaha ale auto reklama tylko szkoda ze wiekszość z tego c tu napisali mija się z prawdą

Japowicz

Zostaw opinię o Japa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Japa