MNI Telecom

Opinie o MNI Telecom

kamila

Maria 123
@kamila 19.09.2016 11:58
Masakra, kontakt graniczy z cudem, od miesiąca walczę, żeby zgłosić brak internetu, ale w tej firmie jest to nie realne...

Nie mogłam się dodzwonić, na maila nie mam odpowiedzi, wysłałam polecony za potwierdzeniem zwrotnym. Wczoraj otrzymałam zwrot korespondencji z adnotacją - "adresat wyprowadził się". Adres sprawdzałam w internecie tuż przed wysłaniem korespondencji ???? Internetu nie mam od lipca - MASAKRA.

Zostaw opinię o MNI Telecom - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI Telecom