Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o.

Opinie o Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku?

We
użytkownik zarejestrowany

No ja uważam, że warto tutaj aplikować i to bardzo

nietonie

buhaha

Kris

Zgadzam się, pracowałem tam kilka lat i z perspektywy czasu jestem zadowolony, praca jest ciężka ale po stażu zarobki są bardzo dobre a w gratisie doświadczenie, jakiego nie zdobędzie się w pierwszej lepszej pracy.Polecam

dzeff

Cześć wam, Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o. jest spoko , miałem przyjemność współpracy. Pragnę wyrazić swoją opinię na ich temat i powiadam szczerze, że ekipa jest solidna. Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o. jest przyjazna dla pracownika, wiadomo że mają swoje wymagania ale to przecież normalne. Mogę polecić wam Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o.. No i nie ma u nich miejsca dla cieniasów ! I bezmózgów !

macho

O znowu bezrobotni spać nie mogą ?? wyrzuceni na pastwę bezrobocia ?? , he,he !!! Tak trzymac geje i nieudacznicy !

Janek

Cześć wam, Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o. jest godna pochwały, miałem przyjemność współpracy. Pragnę wyrazić swoją opinię na ich temat i powiadam szczerze, że przedsiębiorstwo jest solidna. Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o. jest przyjazna dla pracownika, wiadomo że mają swoje wymagania ale to przecież normalne. Mogę polecić wam Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o..

Anonim

Ludzie !!!!!! Europejskie Centrum Edukacji , Centrum Rozwoju Inicjatyw Technologicznych oraz EuroContakt to 3 firmy i jeden prezes, jedna wielka ściema, nie polecam, poczytajcie sobie o tych firmach i sami ocencie

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o.