Opinie o pocztex.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pocztex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pocztex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pocztex w Wrocław

ZDalaOdPocztexu

Zamawiałam w jednym dniu kilka paczek z tej samej strony internetowej. W przeciągu 3ech dni dojechali wszyscy kurierzy z paczkami prócz Pocztexu. 6 dni temu paczka została nadana. Gdzie ona jest? Nie polecam dzwonić na infolinię, bo i tak niczego się nie dowiecie. Przez pierwsze 2 minuty gada automatyczna sekretarka (nie żartuję), potem wybierasz numer wewnętrzny, by połączono cię z obsługą klientów, a następnie czekasz i czekasz i czekasz na połączenie, bo jesteś "ponad 20ta w kolejce".Czekałam 10 minut i się nie doczekałam. Widocznie nie tylko ja mam ten problem z Pocztexem. Nie polecam.

Bartosz

Historia o PANU ANDRZEJU Przesyłka nie została dostarczona w gwarantowanym czasie. Dostałem SMS od poczty polskiej mówiący że paczka dojdzie w tym samym dniu wraz z numerem kuriera Andrzeja. Do kuriera dzwoniłem około 30 razy - brak kontaktu. Wysłałem SMS z Pytaniem o której przyjdzie pan kurier. W systemie śledzenia paczek zobaczyłem informacje o próbie doręczenia przesyłki. Na drugi dzień dostałem drugiego takiego samego smsa. Po godzinie dzwonienia ktoś na poczcie polskiej odebrał w końcu telefon. Przekazał mi że pan Andrzej nie zdążył dotrzeć i odebrać paczkę. W systemie informacja o próbie okazała się OSZUSTWEM, pan Andrzej poprostu sobie nie przyszedł. NIGDY WIĘCEJ POCZTEX!

Beuerigrek

Status paczki zmienił się na "Przekazano do doręczenia" dzisiaj o 10:37. Cały dzień byłem uziemiony w domu, gdyż nie chciałem przeoczyć kuriera, zależało mi na paczce aby odebrać ją przed Świętami, bo była przeznaczona na prezent. Około 17:00 zacząłem się niecierpliwić ale na forach wyczytałem, że kurier może być nawet do 20:00. Był o 20:50 ale sms że paczka została awizowana :/ Oczywiście awiza żadnego w skrzynce nie ma. Nigdy więcej Pocztexu, lepiej zapłacić 5zł więcej i mieć wszystko sprawnie załatwione.

aaak

ciekawe tylko co dla kogo oznacza określenie "dobra umowa". Dla mnie to koniecznie umowa a o pracę, a z tego, co widzę, poprzednie komentarze na to nie wskazują. Poza tym NEŁSA nie prowadzi rekutacji, więc ciężko zestawić te informacje z ich ofertą pracy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pocztex? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
obserwator

zróbcie coś z tym.Dlaczego ich nie zwolnią.Przecież psują reputację Poczty Polskiej.

czytelnik

Ponoć Poczta Polska ma zwalniać grupowo pracowników.Mając powyższe skargi na uwadze tych dwóch pracowników jako pirwszych zwolnić.!!!

zdf

W dniu 20.01.2015r o godz.11.25 do godz.12.10 ponownie Dariusz Wojtanowicz samochodem Poczty Polskiej w godzinach pracy robi przestoje pod domem w Babinie.Wcześniej już o tym pisaliśmy .Są zdjęcia zrobione samochodu wyślemyna forum ogólno dostępnym dla ludzi aby wiedzieli za co tak drogo płacą za przesyłki i dlaczego Poczta Polska jest tak droga.Gratulujemy nadzoru nad tymi pracownikami.

skarga ponowna do kierownictwa

pisałam już wcześniej ale widać bezskutecznie .Brak ewidentny nadzoru kierownictwa Pocztex czy też Poczty w Legnicy.Nie wim kto ma nadzór nad kierowcami pojazdów Poczty ale w dalszym ciągu bracia Wojtanowicz Marek {bardzo często} i jego brat Wojtanowicz Dariusz używają pojazdów poczty do celów prywatnych .W dalszym ciągu Marek Wojtanowicz więcej razy po ostatniej skardze przyjeżdża do Babina do matki i przed domem parkuje pojazd poczty bardzo długie robi przestoje w godzinach pracy wozi dzieci do szkoły brata oraz w dalszym ciągu przewożą tymi pojazdami różne rzeczy do domu do Babina.Naprawdę psują reputację Poczty .Widzi to wiele ludzi i tych przejezdnych .Jeżeli z tym kierownictwo Legnicy nie radzi sobie to będziemy pisać do centrum .

Zostaw merytoryczną opinię o Pocztex - Wrocław

• Jak się pracuje w Pocztex?

Zobacz opinie na temat firmy Pocztex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pocztex?

Pocztex