Pocztex

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Pocztex

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pocztex

aaak

ciekawe tylko co dla kogo oznacza określenie "dobra umowa". Dla mnie to koniecznie umowa a o pracę, a z tego, co widzę, poprzednie komentarze na to nie wskazują. Poza tym NEŁSA nie prowadzi rekutacji, więc ciężko zestawić te informacje z ich ofertą pracy.

obserwator

zróbcie coś z tym.Dlaczego ich nie zwolnią.Przecież psują reputację Poczty Polskiej.

czytelnik

Ponoć Poczta Polska ma zwalniać grupowo pracowników.Mając powyższe skargi na uwadze tych dwóch pracowników jako pirwszych zwolnić.!!!

zdf

W dniu 20.01.2015r o godz.11.25 do godz.12.10 ponownie Dariusz Wojtanowicz samochodem Poczty Polskiej w godzinach pracy robi przestoje pod domem w Babinie.Wcześniej już o tym pisaliśmy .Są zdjęcia zrobione samochodu wyślemyna forum ogólno dostępnym dla ludzi aby wiedzieli za co tak drogo płacą za przesyłki i dlaczego Poczta Polska jest tak droga.Gratulujemy nadzoru nad tymi pracownikami.

skarga ponowna do kierownictwa

pisałam już wcześniej ale widać bezskutecznie .Brak ewidentny nadzoru kierownictwa Pocztex czy też Poczty w Legnicy.Nie wim kto ma nadzór nad kierowcami pojazdów Poczty ale w dalszym ciągu bracia Wojtanowicz Marek {bardzo często} i jego brat Wojtanowicz Dariusz używają pojazdów poczty do celów prywatnych .W dalszym ciągu Marek Wojtanowicz więcej razy po ostatniej skardze przyjeżdża do Babina do matki i przed domem parkuje pojazd poczty bardzo długie robi przestoje w godzinach pracy wozi dzieci do szkoły brata oraz w dalszym ciągu przewożą tymi pojazdami różne rzeczy do domu do Babina.Naprawdę psują reputację Poczty .Widzi to wiele ludzi i tych przejezdnych .Jeżeli z tym kierownictwo Legnicy nie radzi sobie to będziemy pisać do centrum .

Zostaw opinię o Pocztex - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pocztex