Opinie o pocztex.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pocztex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pocztex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pocztex w Wrocław

zdzislaw.bartczak@gmail.com Nowy wpis

Zamówiłem przesyłkę na allegro, którą miało dostarczyć Pocztex .Od dwóch dni czekam w domu na jaśnie pana kuriera i nic pomimo tego , że przesyłka jest w magazynie od 4 rano 6 marca . Ta firma to totalna porażka .Nie polecam ,a wręcz odradzam współpracę z tym czymś

vajoly Nowy wpis

Ta firma jest żenująca. Proszę kuriera o zostawienie paczki pod drzwiami a mimo to zostawia ją na poczcie kilometr dalej. Ciekawe jak ja sobie tą paczkę teraz przyniosę do domu bez samochodu

Gosia.R Nowy wpis

Łatwiej o cud niż o dobre doświadczenie z tą firmą. Paczka wysłana 27.11, dalej niedostarczona. Nawet maila ani smsa nie dostałam od nich z numerem do śledzenia przesyłki. Żenada.

Cbr Nowy wpis

Co za (usunięte przez administratora). Przesyłka od dnia poprzedniego od 6.40 siedzi w sortowni a oni następnego dnia nie potrafią wydać jej do doręczenia.C (usunięte przez administratora) wie dlaczego ale nie wydali jej mimo że paczka znajduje się ponad cały dzień w ich sortowni.(usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pocztex? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Mario

6:43 godz dostałem wiadomość od pocztexu że Przesyłka zostaje przygotowana do wydania!! 16:24 i echo o paczce. Prawdopodobnie zapinają się tam (usunięte przez administratora) zamiast rozwozić te przesyłki. Nie przypominam sobie kiedykolwiek żeby Pocztex był lojalnym przewoźnikiem jaki ten InPost. (usunięte przez administratora) tych (usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem.

Łukasz

Wygląda na to że mają na to przyzwolenie z samej góry, skoro w każdym z miast dzieje się dokładnie to samo, powinni zamknąć ten (usunięte przez administratora) i tyle, biorą pieniądze i to nie małe ale i tak nic nie robią. (usunięte przez administratora)

Lisa

Witam pocztex to totalna katastrofa zgubili moją paczkę wartą 1000 zł. Oczywiście żadnego awizo oraz żadnej informacji że przesyłka została dostarczona, paczki nie ma kurier nie odbiera, tragedia totalna

Obywatel RP

Kurierzy Pocztex - TRAGEDIA !!! Szczególnie UWAGA (!) na kuriera w okolicach Rondo ONZ !!! Ne dowozi żadnej paczki do mieszkania, a od razu przekazuje - na pocztę . żadnego Awizo Nie zostawia w skrzynce i nie odbiera telefonu , chociaz adresat otrzymuje SMS z numerem do Kuriera. Tak jest cały czas- cztery przesyłki z zakupami ( niestety, sklep internetowy miał tylko tego dostawcę - Pocztex) Jedna przesyłka była przeznaczona dla Inwalida z orzeczeniem Znacznego stopnia po Ruchu, siedział przy dzwiach otwartych cały dzień , a kurier tak i nie pofatygował się zjawić, a przesyłkę oddał na pocztę pierwszego dnia! Zapłacono było za dostawę Kurjerską , nie za odbiór osobisty na Poczcie ciężkiej przesyłki ! Tylko w Reklamie Pocztex pracuję dobrze, a zrobiona Reklama po to , żeby poprawić wizerunek Kurierów Pocztex, które w realu są Fatalne ! Śmiać się chcę , patrząc na ta Reklamę ! Czy nie lepiej zatrudnić uczciwych Kurierów i przeszkolić, żeby pracowali jak się nalezy ?? CO MYSLI ADMINISTRACJA POCZTEX NA TEN TEMAT ???

Stan

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie dostarczają przesyłek kurierskich tylko ZAWSZE wysyłają sms awizo i po paczkę trzeba jechać na pocztę. Kiedy tylko mogę wybieram innych dostawców. Każdy jest lepszy niż pocztex.

Carlo

Kiepska firma z tradycjami poczty ( czyli pijemy za pieniądze podatnika pozdrowienia dla kontrolera szkoczysława ) który upity zarządza ludźmi

totino.wroc

firma tragedia wczoraj dostalem smsa ze przesylka zostanie dostarczona po 15stej dzwonilem do kuriera powiedzial ze nie spakowano mu mojej przesylki dzwonilem na infolinie i pani szydlo stwierdzila ze paczke prubowano dostarczyc ale sie nie udalo to kto tu klamie kurier czy pani szydlo z infolini nie polecam tej firmy ostatni raz cos zamawiam przez ta firme

Łucja
@totino.wroc

kurierzy jeżdżą jak i kiedy chcą! Piszą sobie że nieudana próba doręczenia i z głowy! Co ich obchodzi że ktoś po otrzymaniu smsa waruje w domu jak pies, bo nie piszą w jakich godzinach... ???? Nigdy więcej nie zamówię nic pocztex em!!!

Grzesiek
@totino.wroc

Chociaż SMS dostałeś. Ja od kilku lat nawet SMS nie dostałem. Nie mamy pańskich przesyłek i co pan nam zrobi

Łucja

Pocztex jest firmą kurierską nie rzetelną i nie poważną! Nie dość że przesyłka nadana 21 listopada idzie do 29 listopada, po wysłaniu smsa do adresata nie dociera!!! Kurierowi nie che się dostarczyć i pisze sobie: nie udana próba doręczenia!!! SKANDAL! PACZKA ZAWIERA PRODUKTY SPOŻYWCZE I KTOŚ JAK (usunięte przez administratora) CZEKA CAŁY DZIEŃ I TO NA PRÓŻNO!!! NAJBARDZIEJ OSZUKAŃCZA FIRMA KURIERSKA W LEGNICY!!!

aparto

Szkoda, że nie rankingu firm kurierskich bo firma Pocztex na pewno zajęłaby w nim ostatnie możliwe miejsce. Po raz kolejny mam przykre doświadczenia z kurierem z tej firmy. Wysłano do mnie przesyłkę kurierem Pocztex-u (niestety nie miałam wpływu na wybór firmy kurierskiej). W dniu dostawy o godzinie 10.03 dostałam z Pocztexu na swój telefon SMS o treści: ” Dziś dostarczymy Twoją paczkęnr…. Odbierz za pomocą kodu…”. Oczywiście nie podano orientacyjnej godziny przyjazdu kuriera. Nie ruszam się nigdzie z domu i czekam na kuriera. O godzinie 15.15 zniecierpliwiona oczekiwaniem sprawdzam co się dzieje z moją paczką na stronie monitoringu przesyłek i widzę wpis dokonany o godz. 13:41 „Nieudane doręczenie”. Dzwonię zbulwersowana na infolinię Pocztexu, na której domagam się dostarczenia dzisiaj przesyłki zgodnie z otrzymanym rano powiadomieniem SMS z Pocztexu a Pani oświadcza mi, że data doręczenia wysłanej do mnie paczki podana w SMS nie zobowiązuje tej firmy do dotrzymania terminu dostawy ponieważ mają na to 48 godzin. Na moje usilne nalegania zobowiązała się zadzwonić w tej sprawie do oddziału w Komornikach i powiadomić mnie co odpowiedzieli. Jest godzina 23:OO nie dostałam paczki, nie dostałam SMS-a z Pocztexu z informacją kiedy kurier przywiezie adresowaną do mnie paczkę ani też żadnych słów z przeprosinami. Na stronie Pocztexu pojawił się nowy wpis „Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2022=10=26 godz.14:14 WER Komorniki”. W dniu dzisiejszym byłam zmuszona przełożyć umówioną wizytę u stomatologa bo czekałam na „Jaśnie Pana Kuriera” i to samo czeka mnie jutro. Jednym słowem dziadowska firma, lekceważąca klientów i nie szanująca ich i ich czasu a złożenie skargi w Zarządzie Pocztex-u (na piśmie) nic nie daje, poza kolejnym zmarnowanym czasem na pisanie skargi i reklamacji. Wiem bo jest to moja kolejna przeprawa z dostawą przesyłki przez tą firmę. Na skargi i reklamacje ze strony Zarządu Pocztex-u brak jakiejkolwiek odpowiedzi czy też reakcji. KOCHANI OMIJAJCIE DOSTAWY CZEGOKOLWIEK ZA POŚREDNICTWEM POCZTEX-U. Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy. Prev POPRZEDNI 5 najlepszych sposobów w walce z pieczeniem stóp NEXT Jak dobrać kolor kredki do brwi? Następny Ostatnie artykuły Obozy letnie dla dzieci i młodzieży jako aktywna, zdrowa forma spędzania wakacji 21 października, 2022 Mata do akupresury – czy warto z niej korzystać i jakie korzyści ze sobą niesie? 20 października, 2022 2 pomysły na rozgrzewające dania jednogarnkowe 19 października, 2022 Odzież termoaktywna dla narciarzy – czym się kierować przy wyborze? 14 października, 2022 Dieta pudełkowa w Krakowie – jaki catering wybrać? 6 października, 2022 Jak przygotować się do rozpoczęcia diety wegańskiej? 5 października, 2022 Pizza, którą pokochasz? Tylko w Bar Caffe Buon Giorno! 4 października, 2022 Jak rozpoznać słabą odporność? 29 września, 2022 Skitouring – genialne połączenie sportów zimowych i eksploracji 27 września, 2022 Jakie ćwiczenia wykonywać na atlasie – omówienie, technika 2

Nie polecam pracy nawet najgorszemu wrogowi. Dość że umowa zlecenie to na koniec bez żadnych skrupułów tuż przed samą wypłata oskarżają pracownika o kradzież pieniędzy albo zagubienie paczki żeby tylko nie wypłacić należnych mu pieniędzy. Naprawdę takie bez podstawne oskarżenia są karalne. Z informacji jakie dostałem od kierownika to niby ukradłem coś koło 800zl gdzie tego dnia wpłacałem kasę w pok i było 600zl na plus i niby te pieniądze zniknęły. Ps. To była jedna paczka niby za 600 zł a druga za 200 zł. Wszystkie pieniądze wpłacałem na bieżąco po zakończeniu pracy

Maja

A ta odpowiedzialność, o której piszesz to wynika z umowy? Czyli dobrze zrozumiałam, że to zakończyło się potrąceniem pieniędzy z wypłaty?

B.K.

Firma porażka totalna. Jestem osobą na wózku inwalidzkim, cały czas w domu, raptem przychodzi mi SMS, że awizo pozostawione bo nikogo nie było w domu. Mąż od razu wyszedł ale oczywiście nikogo nie było. Drugiej próby doręczenia nie ma, więc mąż będzie mnie musiał zostawić samą w domu niewiadomo na jak długo, poczta jest kawał drogi od nas albo przesyłka będzie odesłana. Zero pomocy i zrozumienia ze strony poczty. ,

Maja
@B.K.

No jeśli tak było to faktycznie niefajnie ze strony osoby dostarczającej. Nawet jakbyście to komuś zgłosili to czy to coś da? Bo w sumie to sama się teraz zastanawiam co można byłoby w takiej sytuacji zrobić?

Wałbrzych DRAMAT kurier nie odbiera caly dzień , mimo oczekiwania w domu na przesyłke nie dociera a na śledzeniu przesyłki jest informacja o pozostawieniu awizo którego nie było.Czuje się (usunięte przez administratora) i okradziony zapłaciłem za doręczenie a i tak straciłem czas i paliwo .Szef drugi dramat w rozmowie oswiadczył ze nie ma wolnych kurierów I nie dostarczy przesyłki a I kurierzy nie Mają terminala bo zepsuty.Pracownik kłamie SZEF popiera firma KOGUCIK ZERO profesjonalizmu,

Iwona
@Tomek

No i co się ostatecznie stało z tą Twoją przesyłką?

Iwona

Wszyscy tutaj piszą o dostarczaniu przesyłek... a ja bym się chciała dowiedzieć coś więcej ale na temat pracy jako kurier? Jakie trzeba mieć doświadczenie? Prawo jazdy B czy jakieś inne? Kobiety są też przyjmowane? ;) Jeśli coś wiecie dajcie znać. Bo chciałabym mieć taką pracę.

wkur...wio...ny

(usunięte przez administratora)leń z pocztexu zwyzywał mnie jak zwróciłem mu uwagę, że przesyłka została doręczona trzy dni po terminie. Typ jeszcze wydarł się na mnie, że mam szybko zabierać paczkę z jego auta (przesyłka ok. 20 kG) i to po mimo, że jestem inwalidką poruszającą się o lasce. Z wielką łaską (usunięte przez administratora) jeden wystawił przesyłkę na chodnik, nawet nie raczył wnieść za bramkę. Innym razem znalazłam w skrzynce awizo, a na stronie informację o rzekomo dwóch nieskutecznych próbach doręczenia paczki przy czym cały dzień byłam w domu. Na szczęście mam monitoring, po przeglądnięciu okazało się, że podjechał jakiś gość prywatną osobówką i wrzucił awizo. Film został zgrany i wysłany razem ze skargą do dyrekcji poczty. Poczta polska = (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Olek

Klienci mylą forum dla pracowników z adresem firmy, że reklamacje tu piszą? Mnie się tu dobrze pracuje .

ZDalaOdPocztexu

Zamawiałam w jednym dniu kilka paczek z tej samej strony internetowej. W przeciągu 3ech dni dojechali wszyscy kurierzy z paczkami prócz Pocztexu. 6 dni temu paczka została nadana. Gdzie ona jest? Nie polecam dzwonić na infolinię, bo i tak niczego się nie dowiecie. Przez pierwsze 2 minuty gada automatyczna sekretarka (nie żartuję), potem wybierasz numer wewnętrzny, by połączono cię z obsługą klientów, a następnie czekasz i czekasz i czekasz na połączenie, bo jesteś "ponad 20ta w kolejce".Czekałam 10 minut i się nie doczekałam. Widocznie nie tylko ja mam ten problem z Pocztexem. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pocztex - Wrocław

• Jak się pracuje w Pocztex?

Zobacz opinie na temat firmy Pocztex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pocztex?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042