Mercor sa

Opinie o Mercor sa

bart x

a to nie można sobie wybrać jaki chce się system wynagrodzenia? jednak jako Specjalista ds. planowania produkcji u was w Ciepliwie to chciałabym mieć w pełni to dostosowane do swoich potrzeb. natomiast Uczestniczenie w procesie rozwiązywania problemów produkcyjnych z wykorzystanie metodyki 4 kroków i 8D wydaje się interesujące

Alma

Księgowa- jest ogłoszenie -czy można coś w kwestii tego stanowiska?

gienek

true story

byly

Krótko - dobrze to juz bylo !!!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mercor sa na stanowisko Specjalista ds. techniczno-handlowych w dziale exportu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Spaw

Spawacze mag naprawdę muszą pracować na max aby sie wyrobić

spawacz

Moze i dobra ale chodzi mi o zarobki 4 kola spawacz wyciagnie tam?

spawacz

jak nie ma jak widzialem ogloszenie poprzez agencje ze potrzebuja spawaczy

spawacz

Mam pytanie ile tam moze spawacz zarobic?

carlos

A ja widziałem, że ostatnio pojawiła się oferta, że jest poszukiwany m.in specjalista ds. badań i rozwoju w Gdańsku. Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne i doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń min 3 letnie. Skoro zapewniają stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju, to pewnie dobrze jest u nich.

luki

Jak tam teraz wygląda sytuacja warto aplikować? Ile można zarobić na tej produkcji?

tamon

Witam Jakie opinie o dziale handlu w Gdańsku ? Interesuje mnie stanowisko specjalista ds. eksportu (rynki wschodnie) 2.5h doswiadczenia na blizniaczym stanowisku. Jak atmosfera w dziale handlowym. Jak zarobki ? Na jakie widełki można liczyć ile godzin dziennie się pracuję czy dużo jest nadgodzin czy jest możliwe wyjście po 8h ? Czy jest to praca stacjonarna czy zdarzają się wyjazdy ? Pozdrawiam

lolo

Witam ktoś wie jak wyglada teraz sytuacja w Cieplewie?

zyx

A widełki wynagrodzenia dla specjalisty ds organizacji produkcji/lean ?

Kej

Witam, czy ktoś orientuje się jakie są zarobki w księgowości? Pojawiło się ogłoszenie na księgową i zastanawiam się czy warto aplikować...

nika

Wie ktos jak wyglada praca w biurze? W marketingu w Gdansku? Szefostwo jest ok? Słyszałam dobre opinie ale po tym co tu czytam zaczynam sie zastanawiac. Wczesniej spotkalam sie z dyskryminacja kobiet w tej branzy, tam podobno jest spoko.

muka

witam, ostatnio pojawiło się ogłoszenie do działu zakupów ale po powyższych opiniach nie wiem czy warto wysłać cv? Proszę o kometarz

zainteresowany- praca przez agencje

własnie zadzwonili do mnie z agencji. pieniadzę kiepskie, ale zawsze cos mozna robic...:( powiedzcie prosze czy jak mnie wezma to po agencji jest szansa pracy pod mercor? czy tylko tak na sezon biora a pozniej tych ludzie na bruk? czy ktos pracował przez agencje i jak dlugo?

Magda

Od Lipca mam zacząć pracę w Mercor na stanowisku specjalisty na Arkońskiej. Czy ktoś z pracowników obecnych lub byłych może przedstawić opinię na poziomie na temat atmosfery, wynagrodzenia i czasu pracy? Z góry dzięki.

kiedys

cieplewo...kiedys pracowalem, minelo troche lat. co tam slychac w tym zakladzie ? caly czas duzy luz na hali i omijanie kierownikow, kierownicy siedza w pokoikach i nie pokazuja sie na hali ?(usunięte przez administratora)

zainteresowana

A jak wygląda praca w centrali?

Zostaw merytoryczną opinię o Mercor sa - Gdańsk

• Jak się pracuje w Mercor sa?

Zobacz opinie na temat firmy Mercor sa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Mercor sa