Opinie o Jowix - Triomet Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jowix - Triomet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jowix - Triomet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jowix - Triomet Sp. z o.o. w Świętochłowice

Morfi

Dzięki, ciesze się, że nie trafiłem do JT.

monte

"miś" pokaż jedno słowo nieprawdy? to przeproszę i usunę wpis. Nadmieniając ta strona została stworzona by przestrzec lub zachęcić przyszłych pracowników, a nie do wyrażania zdania o opisujących. Napisz coś mądrego i prawdziwego na temat tej firmy. Podkreślam prawdziwego.

jo

monte cala prawda o JT podpisuja sie pod tym co napisoles jak najbardziej.POZDRO

miś

o ktoś tu nie panuje nad swoją głupotą. To moze być tylko... zgadnijcie kto?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
galet

bo 1800 na rękę to mało :) wiec nikt kto sie zna nie przyjdzie, a szukali kierownika i projektanta. I żal im dołozyć 200-300 zł do osoby która cos wie a najważniejsze potrafi :) Pozdro Alojz :)

galet

no nie wiem czy 1800 - 2300 netto dla kierowników to dużo :) Zapraszam na maila to pogadamy galet@tlen.pl

na szczescie byly pracownik
@galet

pracowałem tam kilka lat wczesniej kierownik z premia 3500 netto programista lasera 2500 netto wiec jesli na dzisiaj sa takie zarobki jak piszesz to nawet nie ma co sie zblizac do tej firmy. ile wywalczysz na rozmowie tyle bedzie juz do konca ewentualnie z delikatna korekta

jo

Jakie premie nigdy nie byly i nigdy nie bedzie.Kadra nie wiem czy ma premie ,ale po ci im ona i tak zarabiaja za dozo za stanie i nic nie robienie.Niektorzy kierownicy i tak zarabiaja na fuchach albo wynoszonym zlomie.

Morfi

A jak z premiami? Czy wogóle one bywają ? I czy kadra zarządzająca ma te same premie co produkcja ?

jo

(usunięte przez administratora) nie polecam czymac sie zdaleka.POZDRO

Grzegorz

Buaahaha a ja sie ciesze ze odzedlemw ub roku. Utrzymuje kontakty z niektorymi co sie ostali i z tego co wiem jest tragicznie, gorzej nigdy nie bylo. Przypadkowi ludzie bez odpowiednich kwalifikacji, zenada., zrezzto to bylo do przewidzenia:(usunięte przez administratora)- poczujecie co to znaczy FIRMA :)

jt

a mi tu dobrze idzie wpisac lewe godziny czasem(dziennie) się coś dopisze do godzin pracy kasa fajna. najlepiej powoli przez tydzień i jeszcze przyjść w sobote i jest super!!! nawet idzie wynieść trochę złomu

zz

SKORO TY ICH TAK DOBRZE ZNASZ, TO TEŻ TAM PRACOWAŁEŚ!? (usunięte przez administratora) A PREZESA SIĘ NIE CZEPIAJ!

ktoś kto zaufał

Obietnice, obietnice, obietnice... normalności... Rzeczywistość... trzeba było nie zmieniać roboty... Nie ufaj w zapewnienia - na umowie i tak tego nie zobaczysz tylko 20% mniej!!!

Baton

Firma "antypracownicza" - uwaga na obietnice!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jowix - Triomet Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Jowix - Triomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jowix - Triomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jowix - Triomet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jowix - Triomet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jowix - Triomet Sp. z o.o.