counter
1 11 22 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy pracodawca Edison Kontrakt Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ania Nowy wpis

nie polecam nikomu

kimuk Nowy wpis

tomek, to że nikt tutaj się nie wypowiada nie musi wynikać z żadnych problemów. Standardowo po prostu nie zabierają głosu w dyskusjach. Słyszałem jednak że ofert do nich za dużo nie ma.

tomek Nowy wpis

No właśnie, bo to co napisał czekaj brzmi jak jakaś notka przekopiowana z broszury informacyjnej. Może jest tutaj na forum jakiś aktualny pracownik firmy i napisałby luźno jak obecnie działa firma i czy poleca tutaj pracę. Bo może mają jakieś problemy, czy coś, trochę niepokoi mnie ta cisza na forum.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

bob

Czy oprócz opisu firmy ktoś potwierdzi, czy ona jeszcze funkcjonuje? Jeśi tak to może ktoś sie orientuje, czy jest szansa dostać się do nich na budowę? Interesuje mnie również jak wygląda sprawa ubezpieczenia pracowników - czy firma to załatwia, czy pracownik na wlsaną rękę się ubezpiecza bo różne praktyki widziałem - czy ktoś wie coś w tym temacie i może pomóc?

czekaj

Firma Edison została założona w 2006r, i obecnie działa ze swoimi usługami na terenie całego kraju, Charakter tej firmy w pracy na budowie to charakter podwykonawcy i właśnie od tych prawie 10 lat jako podwykonawca świadczą usługi związane z kostka brukowa, usługiami brukarskimi, wykonaniem instalacji kanalizacji deszczowej i sanitarnej, robotami ziemnymi, drogowymi.

andrzej

Czy Edison Kontrakt jeszcze w ogóle funkcjonuje? wiem, że takie rzeczy sprawdza się w krajowym rejestrze sądowym, ale tam posiadają wpis "POZYCJA KRS W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW". Jednakże ich storna internetowa nie działa i to od dłuższego czasu, komentarzy od pracowników tez brak, zawiesili działalność, czy jak?

Rafał

Co sie dzieje z firma Edison Kontrakt, bo ich strona internetowa nie działa, przynajmniej u mnie to jakis chwilowy problem?

wencel

możecie napisać coś o obecnych warunkach pracy w Edisonie? czy przewidywana jest jakaś rekrutacja w najbliższym czasie?

mistrz

zrobili nas wszystkich w balona . z rodzina zawsze i wszędzie panie (usunięte przez administratora)

Dochodzący sprawidzliwości

Witam, reprezentuję Klienta również oszukanego, planujemy skierowanie sprawy karnej o oszustwo, jeśli ktoś chciałby się przyłączyć podaję e-mail: gosia.kancelaria@vp.pl

inkaso

Kupię długi firmy Edison Kontrakt. Płatność gotówką. Kontakt: inkaso2000@gmail.com

Czy Ty też jesteś oszukany

bbb

Tak padł z duuuużymi długami hehe Szkoda tylko tych wszystkich ludzi podwykonawców i pracowników na których się te oszustwa odbiły finansowo. Pan [usunięte przez moderatora] teraz hula w alpy za Nasze :(

oszukany

Jak to na Pama. Czy to oznacza, że cały ten edison ostatecznie padł

dddd

nie zapłacil ludziom i założyli ci sami ludzie nową firme Pama

;]

Nie płaci podwykonawcą ani pracownikom . Teraz ta firma zmieniła nazwe na ,,PAMA ''

BAJKA

NIE POLECAM !!!!! OSZUST , BRAK KONTAKTU !!! WISI MI KASE ZA WYNAJEM

oszukany przez gworka

Podwykonawcy firmy Edison, nie zawracajcie sobie glowy wspolpraca z tymi oszustami, poprostu wam nie zaplaca.

oszukany

Firma nierzetelna, nastawiona na oszustwo

Zostaw merytoryczną opinię o Edison Kontrakt Sp. z o.o. - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Edison Kontrakt Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Oświęcimska 69