Opinie o Blue Arrow w Nottingham

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Blue Arrow. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blue Arrow o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Arrow w Nottingham

L0lus i M@rek

To chyba jakas zbierznosc nazw.... te ble Arrrow albo oszust podszywajacy sie.... Zaplacilem z ziomkiem kase za to zaswiadczenie, czekalismy ponad dwa tygodnie.... Od wczoraj jestesmy w Bristolu, fajna chata, z praca nie wiadomo bo pracujemy od jutra... Wszystko GIT;) Dzieki Rafciu...

Hub3rt...
@L0lus i M@rek

Dzieki za pomoc wczoraj dzwonili... Te zaswiadczenia mozna samemu wyrobic na policji jak sie chce, ja takie mam dlatego jade 20.01.2018

Patrycja

Czy Blue Arrow zatrudnia pracowników tylko do pracy w Wielkiej Brytanii? Jak wiemy, jest to jedna z największych agencji pracy właśnie w tej lokalizacji. Czy istnieje szansa zatrudnienia się do pracy w innych miejscach?

Patrycja

Czy w obecnym sezonie letnim istnieje szansa na pracę sezonową w Blue Arrow? Wielu młodych ludzi szuka możliwości wakacyjnej pracy zagranicą. Czy tutaj jest to możliwe?

inka

no ciekawe w su,mie jaki finał miała ta sprawa - bo ja jednalk tak naprawdę nadal chciałabym jechac z nimi do Nottingham do jakiejś dobrze płatnej pracy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Blue Arrow spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
poszkodowana

APELUJE JESZCZE RAZ DO WSZYSTKICH OSZUKANYCH OSÓB PROSZĘ ZGŁASZAĆ SIĘ NA POLICJE IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ !!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM

poszkodowana

do pawel podaj ze w roznych miastach polsce tez juz byly zgloszenia oni dojdą do tego i podaj mu ta strone gdzie jest to forum

paweł

poszkodowana podaj mi swój nr tel powiedz mi co Ci powiedzieli ja też pójde , Ipodjołem decyzję , że jutro lecę w ciemno jak jest ktoś zainteresowany to będzie zawsze troszkę rażniej :) pozdrawiam (usunięte przez administratora)mój mail k750x@wp.pl

Ela

Dołączam się do pozwu na oszusta. (usunięte przez administratora)

ktoś wie co się dzieje z tym gościem proszę o info 504674446

paweł

może znajdzie się tutaj ktoś kto pomoże mi przetłumaczyć cv z polskiego na angielski? znalazłem nowe biuro może tam mi pomogą , mam już dość tego dnia

PAWEŁ

SĄ JAKIEŚ NOWE WIADOMOŚCI NA TEMAT TEGO TYPKA ?

paweł

dołączam się do pozwu . Telefon (usunięte przez administratora)

paweł

witam ja też wpłaciłem mu kase na konto i nic zero odzewu , ktoś może mi podać do niego jakiś namiar jestem skłonny pójsc na policję i prokuraturę z tym cwaniakiem . z góry dziękują za okazaną pomoc mój nr(usunięte przez administratora)

poszkodowana

trzeba isc na policje i zglaszac im wiecej tym lepiej ja rowniez dzis ide !!!!!!!!!! nie ujdzie mu to !

co za gość ja też się dołączam drań jeden jeszcze dostanie za swoje

Zadzwon do Moniki u gory jest jej nr

lola

rowniez wpaciłam pieniązki i zero odzewu prosze o kontakt

mkucharski244

ja po przeczytaniu opini nic nie wpłaciłe ale na policję piszę się teraz otrzymałem mejla że mam dokonać wpłaty wtedy umowa szkoda tylko że podałem dane osobowe może je wykorzystać tel podałem wyżej jestem za tym aby mu dokopać

Podałam swój numer tel. jeśli znajdzie się pare osób, które podejmią się wyzwania (pozwania) tego człowieka, proszę o kontakt. Jest nas już 3 os. i mam nadzieję o lepsze zaangażowanie w sytuacje.

Z mojej strony masz poparcie

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Arrow - Nottingham

Blue Arrow