Senti

Mazańcowice

Opinie o Senti

MARIAN01

Chcesz pracować pół roku bez umowy to polecam! Oczywiście najnizsza stawka!!Szefostwo (dwa (usunięte przez moderatora) myślące tylko o zysku dla siebie a nie dla pracownika)!!! Jak co miesiąc przed wypłata akcja obcinania z wypłaty za byle (usunięte przez moderatora) tz: Zapalone swiatło (szkoda oczy), włączone ogrzewanie bo po co grzeć...itp. Najlepszy jest (usunięte przez moderatora) magazynier który mysli że jest trzecim szefem... I oczywiście nasz słynny wózek widłowy z którego wszyscy kierowcy wożący towar leją (pięciu chłopa targa 33 palety na tira) :P pozdro dla wszystkich (usunięte przez moderatora):D

Zostaw opinię o Senti - Mazańcowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Senti