Batumi Conference & Event Agency

Opinie o Batumi Conference & Event Agency

genju2

Polecam bardzo tego pracodawce miła współpraca.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

A udało Ci się aplikować na nią @siak? Jeżeli tak to napisz czy udało się również być na rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz jak wrażenia, jakie warunki zostały Ci zaoferowane? Coś może w firmie się zmieniło bo od dawna nikt nie dodał nic nowego?

siak
użytkownik zarejestrowany

teraz to tylko jedną, aktualną oferte pracy do nich widziałem - jako Marketing Assistant i tu też kasa na pewno bedzie w porzadku.

XOXO

Większość negatywnych opinii to prawda, choć rzeczywiście pracownicy zatrudnieni są na umowy o pracę. Inna sprawa, że za grosze. Jeśli cenisz sobie kreatywność i indywidualizm, lubisz miłą atmosferę w pracy, chcesz się rozwijać i liczysz, że pracodawca będzie cię traktował jak dorosłego człowieka- to nie jest firma dla ciebie. Jeśli lubisz jak myślą za Ciebie inni, podlizywanie się szefowi przychodzi ci z łatwością, boisz się podejmować decyzji, tęsknisz za standardami pracy lat 80tych- to jest to wymarzona dla ciebie praca.

x

nie polecam tej firmy, zaklamanie, intrygi i przekrety, pracowalam tam krotko i na cale mojeszczescie

Poszukujący pracy w eventach

Mam roczne doświadczenie w eventach. Czy ktoś mógłby napisać jakie są zarobki i czy kogoś teraz poszukują?

Aktualna Pracownica

Pracuję w tej Firmie od lat. To co jest napisane powyżej to bzdury i opinia jednej, niewdzięcznej za okazaną życzliwość pracowniczki, która chora z zawiści próbowała skłócić wszystkich ze wszystkimi i została usunięta z zespołu. Polecam Batumi jako pracodawcę – rzetelnego, solidnego, dbającego o swoich pracowników. Wiele osób pracuje w tej Firmie od lat – wyłącznie na wartościowych umowach o pracę.

Niezadowolona

mam szczęście że juz tam nie pracuje - urodzenie dziecka równa sie ze skresleniem Ciebie z listy pracowników. Dwie damessy tworzacy swoj klan i jedna wciskajaca sie do nich na siłe próbuja feministycznie zawładnąć pozostałymi biednymi duszyczkami. Obłuda, obłuda i jeszcze raz obsłuda!!! _ nie polecam tego pracodawcy..

pracowniczka

Witam, zgadzam się z opisami powyżej, jesli dyrektorce i jej prawej rece nie wchodzisz w tyłek i sie nie usmiechasz to juz cie nie lubia i szukaja pretekstu aby cie zwolnic albo stłamsić, osoby pracujace tam tworza klany, gdzie obgaduja sie wzajemnie i węszą gdzie by tu i jak najszybciej komus kłode pod nogi rzucic... Wiecznie filtrowany komputer to codziennosc..atmosfera w pracy beznadziejna... NIE POLECAM tego Pracodawcy..Jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

potwierdzam, że tam tak właśnie jest

Witam was wszystkich zainteresowanych firmą Batumi, Mialam okazje pracowac w tej firmie. Jestem w szoku jak mozna przejechac sie na ludziach pracujacych w tym biurze, juz nie wspominajac o szefowej tego biura. [usunięte przez moderatora] - typowa babka, która zatrzymała sie w fazie pracy lat 80-tych - jest apodyktyczna, nie szanujaca innych ludzi, na kazdzm kroku poniżająca wszystkich swoich pracowników. W firmie panuje zła atmosfera - pracujace tam dziewczyny sa nastawione przeciwko sobie, sama szefowa wprowadza wielki zamęt. Jej prawa ręka - wielka pani feministka, jest wierną kopia swojej szefowej - ogólnie obydwie tworzą beznadziejny klimat. Wspołczuję pozostałym tam pracujacym dziewczynom i wszystkim tym, które będą zatrudnione. Ogólnie bardzo nie polecam tego pracodawcy..szkoda Waszego czasu. Pozdrawiam, Była pracowniczka

Zostaw opinię o Batumi Conference & Event Agency - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batumi Conference & Event Agency