GEOSTANDARD SP. Z.O.O

Wrocław

Opinie o GEOSTANDARD SP. Z.O.O

Alicja

Jak GEOSTANDARD SP. Z.O.O w nowym roku? Podzielcie się swoją opinią.

kali

a tam, ludzie narzekają bo im się nudzi i za dużo cukru jedzą co im ciśnienie podnosi, nie przejmuj się, to porządna firma w branży geotechnicznej z własnymi laboratoriami i możliwościami super rozwoju

.................

marysia dalej prowokuj, a bedziesz miala wysyp nastepnych hejtow

Oleg

Jedno jest pewne w tej firmie nie masz co liczyc na pieniadze które bedziesz mial na czas zalegaja z platnosciami po 3 msc

matka nadzieja

kasa: nie wiesz że nadzieja do matka głupich i nie wiesz ze nie każda matka kocha swoje dzieci, chcesz mieć stabilne życie, wypłatę za pracę w całości na czas, odprowadzony od tego zus i podatki, to zmień pracodawcę, bo z Geostandardem pozostaje Ci jedynie jak napisałaś mieć nadzieję. Pytanie tylko czy twoja rodzina naje się tą nadzieją, opłaci rachunki i pozostanie Wam z tygodniówki coś na życie? kasa : A co takiego dobrego słyszałaś? z tego "wiele dobrego" co słyszałaś napisz choć troszkę, bo mnie aż ciekawość ogarnęła -wiem ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale w końcu matka nadzieja ma dwa oblicza

@matka nadzieja 31.12.2015 10:21

żyj i daj żyć innym

hehehe

raczej zwalniaja

niezależny

Twoje roszczenia zweryfikuje samo życie i ktoś kiedyś zweryfikuje twoje umiejętności. To jest tylko kwestia czasu. Zawsze trafisz na cwańszego od siebie. Jeżeli jesteś dobry i przydatny dla firmy powinieneś zarabiać tyle na ile zasługujesz. Jeżeli jesteś naciągaczem powinieneś trafić do piekła.

Grammar Nazi

Najlepszy, wierzysz w to, że naprawdę jesteś taki dobry? Mam dla Ciebie radę. Kup sobie słownik i zamknij się z nim w jakiejś wieży ;)

Stara Gwardia

Zamiast lać łzy na goworku, nastawcie muzę - najlepiej Pet Shop Boys z numerem "Go West" i hajda na zmywaki do Liverpoolu czy innego Glasgow. To nie jest branża dla cienkich bolków i tyle w temacie (dla cienkich bolków jest brytyjski sport, czyli zmywaki i jazda na miotle).

Mr W
@Stara Gwardia 02.07.2015 20:25

No i co Stara Gwardio? Już nie tacy dumni, że zostali wybrani by pozostać w firmie (i na "leszczy" tyrać)? Trzęsiecie już porami co dalej? Czy jeszcze dalej wierzycie że nadejdzie lepsze jutro? Ale się porobiło, nie?

@Mr W 21.08.2015 21:12

Widzisz chłopaku, nawet w takich realiach jak teraz, czyli rynkowej posuchy i kretyńsko niskich cen, Stara Gwardia kręci miesiąc w miesiąc między 3 a 4 tysie na czysto.

leszcz

tak tak niech stara gwardia tyra za te marne pieniądze co im dowódca zaoferował i niech firma się dźwiga i niech zarabia złotóweczki (ups raczej grube tysiączki) by leszcze które dalej żyją (i mają się całkiem nieźle) miały co odzyskać co im ta przeuczciwa firma winna od lat stara gwardio trwaj więc w boju jak najdlużej dla siebie samej i dla leszczy, które napewno nie dadzą wam o sobie zapomnieć i upomną sie o każdy należny im grosz ktoś już tu wcześniej napisał a ja powtórzę ta firma to gospodarczy trup tylko stara gwardia tego nie widzi bo ma klapki na oczach hahaha

Stara Gwardia

Fakty są takie, że pomimo problemów firma się dźwiga. Zostali tylko najlepsi, leszcze musiały zginąć i o to jest tyle płaczu na goworku.

Najlepszy.
@Stara Gwardia 23.06.2015 18:43

Fakty są takie najlepsi odeszli (sami). Leszcze musiały zostać bo są Leszczami, sparaliżowani strachem słuchają pomysłów przełożonych w które sami nie wieżą. Gwardziści którzy wreszcie coś robią, może zobaczą z innej perspektywy pewne sprawy o których nie mają pojęcia pomimo dużego stażu. A przełożeni gwardzistów będą mieli pogląd na ich prace, teraz i przed problemami firmy. Podsumowując leszcz pozostanie leszczem taka cecha charakteru.

nikt

twoja troska to zakłamane i złośliwe pitolenie i raczej dokładasz niż pomagasz

anty

biedny filantrop, jedź i im tam pomóż, hahaha

Koper

Mnie chodziło o jakieś realne info odnośnie Małopolski, a nie o złośliwości. Patrzę na stronę www i przy O/Kraków nic nie ma.

Koper

A co tam słychać w Małopolsce? Działacie co, czy totalna padaka?

gosc

specjalista od zajscia, tak jest z piekniejsza czescia ludzkosci ze zachodza, gosciu nie mecz buly

gość

nie pracowałemw tej ,,, firmie ale wynajmowałem im mieszkanie. Takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem. Pozostawiony przez pracowników syf ukrywanie uszkodzeń itp. Płatności za wynajem miały być terminowe a skończyło się w sądzie wyrokiem. Jak najdalej od takiej firmy

Jalapeno

Tylko proszę bez zbędnego pitolenia, są jakieś perspektywy w małopolsce?

gość

Brak szacunku... Firma w sumie kiedyś duża więc może znalazł się ktoś kto nie miał szacunku a przekręty to działanie na szkodę trzeba było zgłaszać. Odeszłaś czy Cię zwolnili bo sama byś nie odeszła? Jeśli to najlepsza rzecz jaka Ci się w życiu przytrafiła to szczerze współczuję:D

zadowolona

A ja chce powiedzieć tylko jedno: odchodząc z tej firmy zrobiłam najlepszą rzecz w życiu. najgorsze jak próbują rządzić tobą ludzie bez wykształcenia, po gimnazjum zaocznym, ale najgorszy był w tej firmie brak szacunku dla pracowników( usunięte przez administratora )

byly pracownik

Oj sie obruszyles shamilu... myslisz ze decyzje podejmuje jeden czlowiek w firmie??? Gdybys umial troche pomyslec to bys wymyslil ze tak nie jest natomiast ciezko podejmowac sluszne decyzje w tak trudnej sytuacji jaka jest na rynku od jakiegos czasu bo kazda jest zla, pozniejsze sytuacje weryfikuja ktora byla lepsza a ktora gorsza. Dlugo pracowalem i sporo wiem o branzy. Firma powinna byla dokonac zwolnien duzo wczesniej ale tego nie robila i to rzeczywiscie byla zla decyzja. Natomiast nikogo nie obrazam. Sam zostalem zwolniony. Poki pracowalem wykonywalem swoja prace rzetelnie i lojalnosc nie pozwolilaby mi powiedziec zlego slowa. Tez dostawalem pensje w ratach i nie bylo lekko. Ale gdzie nie patrzec dookola wszedzie jest podobnie. Z ciekawosci wszedlem poczytac bo doszly mnie sluchy o kolejnych zwolnieniach i pomyslalem ze wlasnie zapewne wyleje sie tu wiele pomyj na firme ktora mimo trudnej sytuacji pozwalala Wam na godne zycie bo z pensjami tez nie bylo zle.Na takich portalach wypowiadaja sie wlasnie ci ktorzy potrafia tylko pi....lic, stad moja uwaga. Zamiast pi.....lic wezcie sie do roboty. Milego dnia.

były pracownik

A ja byłem zadowolony z pracy w tej firmie. W zadnej innej w której pracowalem nie bylo tyle przyzwolenia i zrozumienia ze strony wlascicieli jak tu. Dyrekcja wymagajaca ale takie chyba zadanie dyrekcji mowie o AK bo MG to bylo rzeczywiscie nieporozumienie.Wszyscy ktorzy jatrza nie rozumieja tego jak trudno prowadzic firme a zwlaszcza w tej branzy gdzie nie latwo o kontrakty i czeka sie latami na swoja kase. Ludzie ktorzy pisza tu zle prawdopodobnie zaraz po studiach zaczeli prace i widza tylko swoje prawa nie wiedzac jak wyglada robota w podobnych firmach do tej. Zastanawiam sie dlaczego skoro bylo tak zle przez tyle lat ile pracowalem zwolnilo sie tylko kilka osob a cala reszta siedziala na garnuszku firmy i czekala az kontrakty splynaz nieba??? Widocznie az tak zle nie bylo??? Firma nie ma obowiazku Was zatrudniac a Wy marudy mozecie szukac szczescia gdzies indziej. Pozdrawiam ekipe ktora zostala, ze wzgledu na ludzkie oblicze Panow Sz. mam nadzieje ze ich zaloga to ludzie lojalni uczciwi obiektywni i chetni do budowania nowej przyszlosci Geostandardu. Przepraszam za pisownie ale nie mam polskich znakow ;)

bez kompleksów

Tak na wstępie współczuję następnemu pracodawcy, który cię zatrudni. Ja osobiście tak zaciekle nie wyrażałabym opinii, które można łatwo zdementować. Ogólnie opinia jest obraźliwa i dziwię się, że AK z tym nic nie robi. Z opinii wynika, że reprezentujesz sfeminizowany dział geologiczny. Druga sprawa to podział obowiązków w firmie - MG, AK i inni mieli zupełnie inne obowiązki. Firma miała i ma swoją politykę, ale kierunek jednak nakreśla sama Góra, która mimo wielu przeciwności pozostawia miejsca pracy. Z tego co wiem ogromnym problemem dla firmy była i jest wypłacalność kontrahentów, terminowość wypłat na rzecz firmy oraz zupełny brak wypłacalności jak w przypadku firm, które ogłosiły upadłość lub po prostu zeszły z kontraktów. Firma obecnie nie ma takiego zapotrzebowania na tak dużą ilość pracowników. Podejrzewam, że są jeszcze inne problemy, ale przy dużej spółce … Trzecia sprawa to decyzyjność w firmie. I tu mocno się mylisz, bo decyzje podejmowane są po wielu konsultacjach i to nie kadra pracownicza podejmuje strategiczne decyzje. Czwarta sprawa to zwalnianie cennych pracowników. I tu też się mylisz, bo z pewnością w sprawie przyjęć i zwolnień cennych pracowników to nie AK podejmował decyzje. Także nie mów, że jesteś taki obeznany, bo tak naprawdę wylewasz żale, że na ciebie trafiło. Jeżeli jesteś taki dobry jak MG to powinieneś sobie poradzić.

obserwator

Tak, tak nadal promuj MS, dobrze ci idzie, nie ma to jak propaganda – chyba jakiś krewny lub kolega koleżanki lub kolegi lub jakaś następna koleżanka lub kolega. Tamta be, a ta cacy, hahaha - jedna wielka manipulacja.

Marry Jane

Jeżeli chodzi o mnie to pracowałem w geostandardzie na kilku kontraktach, bywało rożnie-aczkolwiek złego słowa nie mogę na tą firmę powiedzieć.W stosunku co do pracownika byli ok (pensja nie zawsze na czas-ale prędzej czy później była)uwierzcie że w innych firmach bywa gorzej . Podczas pracy w geostandardzie wiele się nauczyłem co dało solidny fundament dla rozwoju mojej kariery zawodowej. Według mnie odpowiedzialność za kiepską sytuacje finansową firmy ponoszą według mnie "Śmieszni dyrektorzy" z Wrocławia którzy to wszystko zmarnowali. Ludzie na kontraktach tworzyli naprawdę zgrane zespoły i to oni zarabiali pieniądze dla firmy.

ero

jakie 6 oddziałów?

NOCNY PRACOWNIK

Nie ma się co łamać panie i panowie sezon robót drogowych za chwile ruszy z kopyta i na pewno będą nowe duże i mniejsze kontrakty wiec trzeba zacisnąć poślady i działać a pracy na pewno nam nie zabraknie wszystkie odziały gotowe ??? Pozdrowienia dla tych co pracowali oraz dla tych którzy dzielnie wspierają firmę do tej pory. Osobiście już nie mogę się doczekać jak ruszymy :)

nikt_szegolny
@NOCNY PRACOWNIK 25.02.2015 10:43

To się uśmiałem kim niby Geostandard te "wielkie" konrakty obsłuży jak tam już nikogo nie ma...może jakieś okruszki zostaną to weźmie..

do erosa

jaka kopalnie?

eros

no niby kopalnie sprzedali ... Boże , ludzie to co Wy tam jeszcze robicie? Chcieli mnie zatrudnić w Krakowie za 1250 zł netto. Ktoś tu kłamie.

eros

już powstaje geo... płaci terminowo, maja karty Orlenu, pensje na czas, duże pensje, nikt się nie czepia. Pracy tyle, że przerobić nie można ... Ponoć 6 oddziałów jest w PL. Najnowszy sprzęt . ( usunięte przez administratora )90 % ludzi z geo...

Noriss

Zresztą drugi Sienkiewicz, minister też ma swoją teorie na ten temat.(usunięte przez administratora)

Noriss

Posłuchajcie(usunięte przez administratora),,,to już jest koniec,trzeba już iść,,,,,Już AK zgasił światło

ALTEREGO

oby tak było !! tez jako osoba mająca kredyt i rodzinę fajnie by było dalej walczyć !!! w tej firmie i z osobami których się zna !!! trzymam kciuki za twoja teorie NORISS

@ALTEREGO 18.11.2014 20:08

mogles nie brac kredytu a pieniadze przeznaczyc na edukacje

noriss

jesteście nekrofilami.po co w kółko o tym trupie gadać.

@Nekrofil 18.11.2014 14:52
Zdziwisz się jeszcze! Ten trup powstanie i trzaśnie cie w banie... Zaciskamy poślady, prężymy mięśnie i jakoś to będzie. Najpi...

jeszcze nigdy się tak dobrze nie ubawiłem

Nekrofil
@noriss 26.11.2014 23:28
jeszcze nigdy się tak dobrze nie ubawiłem

Nie martw się, jeszcze będą paczki na Święta. Może tylko z ziemniakami i cebulą bez krztyny słoninki, ale zawsze ;-)

ALTEREGO

Super tylko pogratulować :) Widocznie nieliczni maja szczeście :) moze dasz namiary na swoja firme:) A co do (usunięte przez administratora)to wiadomo pajac i tyle:) pozdrawiam

piotras

Zostawcie ten Geostandard w spokoju ,jest tyle ciekawszych miejsc.Tam gdzie teraz pracuje brakuje ludzi do pracy, placa prawie dwa razy wiecej niz w Geo, wyplacana najwyzej do 8 dnia miesiaca w calosci, co chwile robia podwyzki dla zachety,sa premie, dobry socjal itp, na swieta daja 800zl,ja od stycznia dostaje awans i jeszcze wyzsza stawke. Bardzo(!) sie ciesze ,ze zostalem zwolniony z Geo 2lata temu dzieki Andrzejowi K. Zaluje tylko ,ze nie wczesniej bo zmarnowalem kilka lat zycia w Geo.... (a moglemjechac na szkolenie do Stanow)

Egzorcysta

Módlmy się za Geostandard! Niechaj diabły i demony zapalczywe w swej złośliwości zostawią tą firmę w spokoju! Módlmy się za pracowników, tyrających w pocie czoła za suchą kromkę chleba! Módlmy się o nawrócenie kierownictwa i oby sam Pan Bóg Wszechmogący zdjął ciężar utrapienia z ramion umęczonych...

@Egzorcysta 04.11.2014 14:24

HEHEHE dobre dobre ale wątpię ze modlitwa w tak zaawansowanym stadium nawiedzenia coś pomorze ;) ale oczywiście próbować można zawsze :) jak to mówią nadzieja matka głupich, ale każdą matkę trzeba kochać:) pozdro

Zainteresowany

Będzie co z tego? - czy już kupa na całego?!

@Zainteresowany 03.11.2014 18:34
Będzie co z tego? - czy już kupa na całego?!

Dobre pytanie!!! wszystko teraz zależy od jednej osoby i od podejścia tej osoby do ludzi i sytuacji jaka jest w tej chwili

stary

zatoneli szybciej niż Titanic,Tam jeszcze grała orkieastra,a tu nawet nie zdążyli wyciągnąć instrumentów.Trupim jadem leciało od lat.

ALTEREGO

dzięki SPEC za zrozumienie !!! niestety osoby na stanowiskach kierowniczych nigdy tego nie pojmą!! a wydaje mi się ze one właśnie tak ładnie tu piszą!!! a szarak i osoba fizyczna zarabiająca na ich wysokie wypłaty się nie liczy i ( usunięte przez administratora )! było minęło i nie wróci wiec nasze pisanie jest zbędne pozdro dal normalnych a reszcie sami wiecie co w co bo nie będę pisał bo i tak usuną!!!!

spec

Ale macie zajawki tak czy tak poszło się wszystko je.... i po co się kłócicie ??? No chyba ze kierownictwo wyżej wymienione próbuje ratować sytuacje a raczej grać dobrą grę do fatalnej sytuacji firmy !!! JUŻ jej nie ma !!! wiec szanuje wasze wypowiedzi i szkoda mi tylko i wyłącznie roboli !!! a kierowników i ich rodzin w ogóle nieroby!!! ALTER ma racje

ALTEREGO

a może tak a może nie ważniejsze jest to ze hu.....j ci do tego!! stanowiska kierownicze możne wykształcone a i tak dały du.....py i dla tego firma padła!! ale widzę ze obrońcy zostali i dalej atakują ludzi którzy prawdę mówią!!!

następna opinia
@ALTEREGO 22.10.2014 18:20

ty nawet po polsku nie potrafisz pisac a wypowiadasz sie na temat firmy o ktorej nie masz pojecia - specjalisto "morze" (usunięte przez administratora) nikt na ciebie nie czeka

kierownik
@następna opinia 22.10.2014 19:34
ty nawet po polsku nie potrafisz pisac a wypowiadasz sie na temat firmy o ktorej nie masz pojecia - specjalisto "morze&qu...

"dla tego" za co ten gosc bral kase, bo wymagania byly min. srednie zeby napisac sprawozdanie i nie wstydzic sie - karitas polska jak wielu innych

ALTEREGO

Strzelał strzelał i to nie jeden raz tylko kilka razy ale nie tylko on jest bez winy obstawiam ze znalazło by się jeszcze kilka osób nieudolnych !! No cóż może nie było super ale przystępnie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem trzeba spiąć poślady i żyć dalej!! teraz trzeba walczyć o to co się każdemu należy!!!! Morze kiedyś powstanie jakaś firma dziecko geostandardu na czele której będzie odpowiedzialna i dobrze zarządzająca osoba wtedy można by było pomyśleć o powrocie!!

nikt
@ALTEREGO 22.10.2014 11:24

a morze chyba sie pisze przez ż, ale jak widac … szkola nie nauczyla

ALTEREGO

Szkoda tylko ludzi szarych pracowników!!

noriss

no to po wszystkim.i gitara

gospodarczy trup

BLAblaBLA

Witam jest tu jeszcze ktos kto pracuje w tej firmie?? i czy ona jeszcze istnieje?? jakies zmiany czy dalej tak jak było czyli .............

ZDECYDOWANIE NIE!!!!

lala

...czy oszczędnością jest zwolnienie pracownika po to by zatrudnić syna i synową jednego z dyrektorów ?

ALTEREGO

dokładnie trzeba próbować i walczyć o utrzymanie firmy!!!! Wiadomo każdemu z pracowników zależny na pracy!!!! Trzeba szukać oszczędności i przetrwać ciężkie czasy, ale nie zawsze szukanie oszczędności i zwalnianie szarych pracowników poprawi finanse firmy!!!! Osoby które biorą prawdziwe pieniądze powinny się troszkę zainteresować swoimi podwładnymi i kontraktami a nie tylko utrudniać prace i prosperowanie tej firmy możne na nich można by było coś więcej zaoszczędzić!!! pozdro i do przodu ktoś na kogoś musi (usunięte przez administratora) ...

ALTEREGO

EX możne i masz racje ale są ludzie i pracownicy którzy to wiedza i sami maja kontakty i załatwiają małe roboty i kontrakty!!!! ale takich ludzi tez się nie szanuje i z nimi się nie liczy !!!! w tej firmie i w tej branży trzeba mieć czasami jaja!!!! umowa umową a i tak jest inaczej!!! pozdrawiam i dodam ze prawdę powie ten który został oszukany!!!!!

zorba

Problemy w tej "normalnej" firmie zaczęły się kilka lat temu kiedy to parę osób postanowiło zajmować się czymś do czego się nie nadaje nie wspominając już o posiadaniu minimum kompetencji. Z firmy nomen omen geotechnicznej pozbyto się doświadczonych drogowców geotechników geologów i laborantów. Na ich miejsce przyjęto kuzynów królika - hodowców bydła fizjoterapeutów i muzyków metalowych. Oczywiście preferowano osoby o "dyrektorskich nazwiskach". Na skutki buzującej radośnie sodówki nie trzeba było długo czekać. A ponieważ właściciele firmy zdają się mieć to wszystko głęboko gdzieś z oddali wielkimi krokami nadciąga nieuchronna "jaka piękna katastrofa". Wyrazy współczucia dla tonących wraz z okrętem.

obecny pracownik
@ex_pracownik 09.08.2014 21:23
W spełni popieram wypowiedź zorby, firma swego czasu perspektywiczna, rozwojowa...ale układy i dyletanctwo swoje zrobiły, (usun...

Tak dalej wylewajcie pomyje na firmę i na ludzi którzy walczą o dalsze losy firmy, a nikt nie będzie miał tu pracy. Szkoda tylko, że nie wprowadzono zasad korporacyjnych tak jak zalecano, bo może teraz nie byłoby takiego plucia. Geologia i geotechnika przy dzisiejszych cenach rynkowych to raczej hobby. Koniunktura rynkowa w budownictwie jest taka, że trzeba mocno starać się o zlecenia i odzyskiwanie pieniędzy. Chętnych na wykonanie usług w zakresie działalności firmy jest wielu, a my nie jesteśmy jedyni na rynku. Także zalecam powściągliwość w ocenach sytuacji firmy i ludzi, bo są tendencyjne i krzywdzące. Tak na prawdę te opinie szkodzą firmie i pracownikom, którzy z firmą wiążą swoje losy. Nasi kontrahenci też czytają te opinie, chyba, że o to właśnie chodzi.

@obecny pracownik 10.08.2014 01:23

znam firme, faktycznie nie stosuja zasad korporacyjnych, sam mam biznes i wiem ze jego prowadzenie nie jest takie proste i zadne uczelnie ekonomiczne mi w tym nie pomoga, gdy nie ma sie wsparcia finansowego a do wszystkiego dochodzi sie samemu, oni owszem maja problemy finansowe, tylko ze ta cala branza kuleje, powinni przeczekac ten kryzys i na nowo zbudowac firme

Zostaw opinię o GEOSTANDARD SP. Z.O.O - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O