Opinie o Maco Pharma w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maco Pharma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maco Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Pharma w Wrocław

Konkrety

Raczej montażystka ...mężczyźni nie sprawdzają się na tym stanowisku za duża monotonia...możesz być technikiem,chemikiem,logistykiem,ale nie montażystką:)

Kwota 2160 jest brutto.

jedna z nich...

nowi mają stawkę 2160 + premia 20%(na którą trzeba jak wszędzie zapracować).po roku podwyżka do podstawy. fajny pakiet socjalny. atmosfera- zależy jak się z ludźmi ogólnie żyje. jak się jest normalnym to będzie ok, jak się rżnie damę to na bank (usunięte przez administratora) obrobią. ogólnie jak się chce pracować to jest ok.

Hmmmmm

Dlaczego jesteście takie żałosne. Dupy sobie obrabiacie donosicie na siebie a na facebooku slodzicie sobie komentarzami typu ale sexi laska świetnie wyglądasz itp itd aż na wymioty mi się zbiera fauszywe twarze i nie chodzi tylko o montażystki lidereczki są nie lepsze. Po co slodzic komuś publicznie skoro pare h wczesniej (usunięte przez administratora) się tej osobie obrabialo zenada.

Było to kilka lat temu. Dostałem skierowanie z Urzędu Pracy do Maco Pharma. Zgłosiłem się aby zapoznać się z ewentualnym zakresem obowiązków i podjąć decyzję o pracy jeśli będą chcieli mnie przyjąć, jeśli nie, to chciałem otrzymać potwierdzenie o zgłoszeniu się do pracy z sekretariatu Maco Pharmy, potwierdzone pieczątką i podpisem pracownika sekretariatu, jest to potrzebne dla Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Po dotarciu na miejsce na drodze stanął mi strażnik przemysłowy z pytaniem o przepustkę, oczywiście takowej nie miałem, pyta się więc w jakim celu i gdzie chcę pójść. Wyjaśniłem że do sekretariatu w sprawie pracy pokazując skierowanie z Urzędu Pracy i podanie o przyjęcie do pracy. Odpowiedział że nie może mnie tam wpuścić i żebym te "papiery" które miałem ze sobą jemu zostawił i on je przekaże do sekretariatu i że dostanę z firmy jakąś pisemną odpowiedż na moje podanie. Odpowiedziałem że potrzebuję z sekretariatu pisemne potwierdzenie o stawieniu się do pracy, taki jest wymóg Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Odpowiedział że nic go to nie obchodzi, a on sam żadnego potwierdzenia ani pieczątki z podpisem też mi nie dać nie może. Wróciłem do Urzędu Pracy i opowiedziałem o zaistniałej sytuacji. Musiałem złożyć pisemne oświadczenie z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji w które na szczęście uwierzono i zaakceptowano, dodano tylko że nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni którego tam tak potraktowano, zasiłku nie straciłem. Odpowiedzi na moje podanie nigdy od Maco Pharma nie otrzymałem.

Moje pytanie jest takie, czy W Maco Pharmie odbywa się jakaś ściśle tajna produkcja i na jej teren, nawet do sekretariatu, bez przepustki mysz się nawet nie prześlizgnie, bez względu na powód przybycia ?

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Zxzxz

Ciągle są przyjęcia ale teraz idziemy na urlop więc trzeba się dowiedzieć. Po 15 sierpnia napewno będą rekrutacje.

To zapraszamy... Nowe ciasteczko... Ha ha ha

Staruszka

Waldku to prawda, że są mężczyźni ale jest ich naprawdę niewielu. Np na jednej zmianie pracuje ok 200 osób łącznie z kilku działów i mężczyzn jest chyba mniej niż 10%. To takie rodzynki :)

Staruszka

Nie widziałam jeszcze mężczyzny na stanowisku montażysty więc nie wiem skąd to przekonanie, że jest tak dobrze Waldku?

Mama

A co z gruszą? Ktoś coś wie na ten temat?

Beza

Rotacja na tym jednym stanowisku bo wszyscy mają to jedno stanowisko na produkcji ok.300 osób z tym że robią różne rzeczy i pamiętaj socjal to nie wszystko zdrowie psychiczne też czasem warto ratować. Powodzenia .

Beza

może ta jest świeża ale od trzech lat cały czas jest ta świeża oferta tylko zmieniają się pośrednicy ,mamy dość szkolenia i robienia za nowych ile można,aplikuj bo jak nie masz pracy to warto

Beza

Napisałam że na montażystkę przyjmują 364 dni w roku ,robię to co wszyscy zwykli pracownicy.Rotacja jest i będzie dopóki zakład będzie niczym (usunięte przez administratora) a nie przyjazne środowisko pracy i tyle,

aplikować możesz 364 dni w roku tu ciągle potrzebują taka rotacja

rozczarowana

paczki mikołajkowe dobra ale większość pracownic ma dzieci powyżej 14 lat ,przywileje znowu dla wąskiej grupy

Logicznie to Ty myśl, masz jakieś błędne informacje nie wiesz jaka kwota jest przeznaczona ogólnie na wycieczkę więc nie wypowiadaj się na temat ten. Jeśli już to około 500zł na osobę a tak w ogóle to i tak z tych pieniędzy zaoszczędzonych z wycieki możesz niewiele zobaczyć ponieważ w skali osób zatrudnionych to jest dopiera żart. Poza tym nikt nikomu nie zabrania jechać na wycieczkę a jest to jakaś okazja do zobaczenia czegokolwiek poza pracą więc zastanów się co piszesz bo jesteś w błędzie i to sporym.

Dorota logicznie to myśli reszta załoga oprócz ciebie.W tamtym roku wycieczka to był nie wypał i sama dobrze wiesz dlaczego przez 4ro brygadówkę bo nie zgłosiło się 100 osób a 50 dlatego ale ta reszta czyli 50 osób które mimo to pojechały nie miały więcej na głowę przewidziane więc pomyśl zanim coś napiszesz o oczerniasz pracodawcę.Naszczęście całej reszty załogi odebrali ci ingerowanie w czasy pod gruszą i zabrali ci decydowanie o wycieczce i wszystko zresztą więc baw się dobrze ale w swoim śmiesznym gronie ponieważ ludzie i od Ciebie odchodzą.Powodzenia hahahaha

dor123
@ja

Kwota 58320 PLN została wydana w całości na wycieczkę dla 49. Na dzień obecny nie mamy w regulaminie o ZFŚS zapisu ograniczającego kwotę dofinansowania na jednego uczestnika wyciwczki.Więc wydali ile chcieli. Chyba jesteś nie poważna pisząc bzdury. Każda myśląca istota wie, że nawet jak się robi rezerwację to nie przepada cała kwota tylko część z tej sumy więc się zastanów co się stało z tymi pieniędzmi. Pozdrawiam:Dorota

@dor123

Ty wez zastanów sie nad sensem solidarności w naszej firmie bo jak narazie to większość z nas śmieje się z ciebie i z twoich zalosnych poczynań i jak narazie nic nie idzie po twojej mysli buhahahaha a co smiejsniejsze coraz mniej masz ludzi i o to właśnie chodzi i juz nie zdecydujesz o niczym nasz sukces.tobie czas ucieka a my mamy ubaw pizdrawiam ligicznie smiesznie myśląca.

dor123

Widzę ,że zabrakło rzeczowych argumentów do dyskusji na temat jaki był poruszony.Teraz tylko "opluwasz" nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu, więc na tym kończę dyskusję. Pozdrawiam:Dirota

@dor123

Rzeczowe argumenty znalazłyśmy bo osiągnęłyśmy to co Ci zabrali ale na tym nie koniec i nie pozdrawiam.A jeśli chodzi o "opuwanie"to szkoda mi śliny jeśli rozumiesz o co chodzi!

kama

Każda z was może logicznie pomyśleć i kwotę ktora przeznaczyli na wycieczkę podzielić na ilość osób i co wychodzi ze za jeden nocleg z dwoma konkretnymi posiłkami placa 1000 zl na OSOBĘ to jakaś. Farsa !!! Za tysiaka to na tydzień z wyżywieniem pełnym można jechać!!!!

Dora

hej roda ty po prostu kłamiesz

uśmiałamsię

A jednak tam przyszłas i chciałaś zostać skoro byłaś zaskoczona nieprzedluzeniem umowy. Sama sobie przeczysz...

uśmiałamsię

Ewidentnie przemawia przez Ciebie żal że nie dostałaś umowy. Straszne bzdury piszesz. Niepotrzebnie zniechęcasz potencjalnych pracowników. Jeżeli z Ciebie zrezygnowali tzn. że nie dawalas sobie rady a wtedy wszyscy w koło za taką osobę muszą nadrabiać. Z atmosfera owszem różnie ale jak ktoś chce pracować to pracuje i nie ogląda się na to co koleżanki mówią. Była owszem jedna liderka robiąca problem z wyjściem do toalety ale na szczęście już jej nie ma :) Nie słuchajcie opinii rozgoryczonej osoby. Praca specyficzna bo sterylna. Normy spokojnie do wyrobienia. Wiadomo że tempo przychodzi z czasem. Pół roku jest wystarczające by wszystkiego się nauczyc. Marysiu jak już się wyleczysz (z frustracji jak mniemam) i pójdziesz do innej pracy postaraj się bardziej. Płacą nam za pracowanie w pracy a nie za przebywanie w niej. Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Pharma - Wrocław

• Jak się pracuje w Maco Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Pharma?

Kandydaci do pracy w Maco Pharma napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Pharma