Buro Nieruchomości Feniks

Wrocław

Opinie o Buro Nieruchomości Feniks

jasiek

zgadzam się z Tobą @majot słyszałem, że są kompetentni i można na nich liczyć jeśli chodzi o solidnoć

ex pracownica

?? Pracowałam tam ponad 2 lata. Szefu przygarnął mnie świeżo po studiach, jednym kursie z minimalnym doświadczeniem. Nauczył mnie wszystkiego. Bardzo w porządku człowiek, mało się takich ostało. Zarówno wypłata jak i prowizja zawsze były na czas. Widzę że ktoś się uwziął i obsmarowuje porządnego człowieka. Nie ładnie panie "były agencie".

były agent 3

FENIKS NIERUCHOMOŚCI we Wrocławiu to TRUP W NIERUCHOMOŚCIACH. 100% PRAWDY!!!

były agent 2

co ty (usunięte przez administratora)??? Pracowałam w tym biurze 5 lat. ZAWSZE dostawałam prowizję od ręki po zapłaceniu przez klienta. Właściciel jest jednym z najbardziej uczciwych ludzi na tej ziemi. Nie ma żadnych spraw w sądzie. Mimo, że nie pracuję u Niego już 7 lat nadal utrzymujemy przyjacielskie kontakty

były agent

W biurze nieruchomości FENIKS we Wrocławiu w teorii jest pięknie, zwrot za paliwo, służbowy telefon, prowizje... chyba nie ma gorszych. W praktyce - prowizje płacone z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Ja skończyłem pracę w tej firmie już dawno, a nadal nie wypłacili mi całości - sprawa miała finał w sądzie i ciągnie się jak flaki z olejem. Zdecydowanie nie polecam pracy w tym biurze.

Zostaw opinię o Buro Nieruchomości Feniks - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buro Nieruchomości Feniks