Opinie o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opoczno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opoczno

Joanna

@Otrzeźwiały W jaki dokładniej sposób pracodawca nie szanuje pracownika? Nie zrozum mnie źle, bo nie o to chodzi, jednak jest to naprawdę poważny zarzut wobec firmy Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A. dlatego jedyne o co chcę Cię prosić, to o konkrety z tym związane. Z góry Ci za odpowiedź dziękuję.

@Joanna

@ Joanna Wynajmij sobie firmę zewnętrzną żeby przeprowadziła audyt wewnętrzny tylko z prawdziwego zdarzenia to wszystko będziesz wiedzieć o Opoczno 1

Joanna

Od jakiegoś czasu nikt nie napisał nic na temat pracy w Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A.. Dlatego będę wdzięczna za każde aktualne informacji z firmy. Czy coś względem poprzednich opinii się zmieniło? Zachęcam Was do dyskusji.

Ulka

Premia jest uzależniona od wyników pracy, więc mamy na to wpływ!!

Zaintersowana
@Ulka

Uzależniona od wyników pracy - tak najłatwiej ją określić . A co dokładnie mierzy te wyniki ? W jaki sposób jest to wyliczana ? Efektywność , wydajność , ilość ?

Otrzeźwiały

Wiecie może czemu mistrz urz Opoczno na zakladzie mazowsze się zwolni? Szukają na jego miejsce jelenia.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Otrzeźwiały

Ulka co za bzdury piszesz premia max 20% od stawki. Chyba że tobie ekstra premię płacą Świetna firma nie ma co.

Otrzeźwiały

Wymagania wysokie co do pracownika. Niestety firma płaci najniższą krajową plus nędzna premię w granicach 400zl netto. Nie szanuje się pracownika pracodawca dokłada kamery na halach. Nikt rozsądny nie chce już tu pracować ciągle brakuje ludzi, zatrudniają każdego jak leci. Nie długo więźniów będą zatrudniać ta firma z takim podejściem do pracownika się rozleci. Na Urz-cie wcale nie lepiej jednym słowem śmiech na sali. Im dłużej pracujesz w tej firmie tym większe wymagania do ciebie mają a zarobki stoją w miejscu. Szansa na awans zerowa, a zarobki na stanowiskach kierowniczych też nie powalają z nóg. Szkoda czasu na pracę w takiej firmie.

Stefan

Po lekturze wpisów widzę, że jesteście dla siebie straszni. Wyzwiska , czy to pomaga niektórym w pracy?

Smerfik

Popieram opinie???? Malo co nie posilkalem sie ze smiechu????Jak mozna pracowac w takiej firmie bez zadnych perspektyw. ZENADA!

Prezes

W zpc pracuja sami podpierda...lacze i lizu (usunięte przez administratora) Kolega sprzedaje kolege zeby dostac premie. Place wystarczaja na chleb ze smalcem.

Byly pracownik

Szefostwo w ZPC to cembaly i kretyni. Majstrowie z kierownikami sa ich tresowanymi pieskami. Zero szacunku dla pracownika. Potrafia tylko zabierac premie ganiac i drzyc mordy. Ogolem niewolnictwo! Na portierni dmuchanie alkomatem i i sprawdzanie plecakow. Przepracowalem tam w h...j lat i nie uslyszalem dobrego slowa. Wyplate mialem 1500 zl do reki

Przemo

Czy po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku blue mozna liczyc na odpowiedz ?

Joanna

@Pracownik a dlaczego tylko z trzech kierunków? Jest to związane z tym, że nam mieszka jak najwięcej pracowników? Może zaapelujcie, że potrzebujecie dojazdów też z innych miejsc? @Opocznianin uważasz, że dużo pracowników w firmie robi sobie za dużo wolnego i nie przykłada się do pracy?

Joanna

@Pracownik no rozumiem, że pracownicy dojeżdżający na swój koszt czują się nie w porządku. A może jest dla nich opcja dofinansowania do tych dojazdów, żeby to było sprawiedliwe? Zaproponowaliście pracodawcy takie rozwiązanie? @zazenowany pamiętaj, że regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin zabrania obrażania. Możesz powiedzieć, dlaczego taką masz opinię o firmie Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A.?

zazenowany

Żenada,chamstwo brud i ubóstwo, ciesze się ze nie będę już mieć z nimi nic wspólnego.

On

Wynagrodzenia,jak na taką wielką firmę i za prace w systemie 4 brygadowym są Bardzo śmieszne nawet na URZ nie dziwie się,ze brakuje w Opocznie.sa ludzi do pracy zrobili dowozy do pracy a i tak ludzi brakuje lepiej i bardziej uczciwie by było jakby każdemu pensje podwyższyli dali dobrze zarobić to i ludzie by się znaleźli. Jednym słowem ŻENADA!!!

Joanna

@E.B. ale jako produkt czy firma? Ważne, żeby nasze posty były zawsze uargumentowane, żeby było można się domyślić o co autorowi chodziło. Dlatego opowiedz dokładnie jakie miałaś przygody z firmą Cersanit S.A.

E.B.

Cersanit S.A. - prawdziwa porażka !

Joanna

@talerpracy na jakim stanowisku dotyczy Twój komentarz? W zależności od działu, czy zakresu obowiązków mogą znacznie różnić się warunki zatrudnienia, dlatego informacja o stanowisku, którego dotyczy wpis będzie bardzo cenna dla osób szukających opinii na temat pracy w firmie.

taler

w Opoczno płaca to najniższa krajowa 1600 netto, atmosfera najgorsza jaka może być, awans tylko po znajomości, tylko kombinują jak zabrać ukarać i tak dalej.

lubie

@ MkBewe sądziłam że w Cersanitcie zarabia sie lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Opoczno

• Jak się pracuje w OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ