Opinie o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opoczno

Joanna

@On to może warto powiedzieć, że wolicie podwyżkę niż zapewniony dojazd i na rzecz tej podwyżki pracodawca może zlikwiduje dojazdy, które rozumiem Twoim zdaniem nie są potrzebne?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kara kara Nowy wpis

(usunięte przez administratora) trzymać się z daleka zarząd porażka człowiek traktowany jak w obozie za gówniane pieniądze.... Kierownicy na Mazowszu (usunięte przez administratora) zero kultury tylko przeklinanie i wyzysk... .

Baran Nowy wpis

Zgadzam się z większością negatywnych opinii pracowalem tam przez dwa miesiące na Mazowszu na sortowni i jednym słowem żenada jeden człowiek robi za trzech swiatek piątek I niedziela I w dużym stresie kamery wszędzie majstrowie to już kompletnie ciioty ogulnie szkoda zdrowia i czasu

@Joanna

@Joanna Jeżeli mówimy o dojazdach uściślijmy że póki co dojazdy odbywają się tylko z 3-ech kierunków, więc reszta jeździ dalej na swój koszt i to jest w porządku? Albo wszyscy albo....

Opocznianin
@Pracownik

@Pracownik: pokaż mi pracodawcę w powiecie opoczńskim, który też dowozi pracowników??? Ku...wa takiemu to i 5tyś Euro by płacił i tak by narzekał. Akurat jestem osobą, która przez ambicję i dobrą pracę była doceniona przez tego pracodawcę. I widziałem mnóstwo pseudo fachowców w akcji: kawka 3xdziennie, papierosek co-godzinę, a potem narzekają, że premii tylko połowa i do podwyżek nie typują.

@Joanna

A ja (usunięte przez administratora) zpc,mam (usunięte przez administratora) i cieszę się że tam nie pracuje. Majstry to pieski którzy latają na każde gwizdnięcie. Ganiają ludzi i nie szanują.(usunięte przez administratora)

@Były pracownik

Takie obrażanie pracowników firmy na forum publicznym jest naprawdę słabe, skupmy się może na warunkach zatrudnienia i atmosferze w firmie. Napisałeś, że cieszysz się, że już nie pracujesz w tym miejscu. Można wiedzieć, co konkretnie nie odpowiadało Ci w firmie? Proszę tylko o merytoryczne odpowiedzi.

Dziedziak Nowy wpis
@Joanna

Ale pisane prywatnie już odpowiada ...?? Napiszcie jeszcze raz a niż nie będę taki miły :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewelina

@mm a możesz napisać dlaczego ma się zastanowić? Nie polecasz pracy w tej firmie? Z jakiego powodu?

ANDRZEJ DMITRIUUK
@Ewelina

Nie polecam pracy w tej firmie zarobki ciut ciut wieksze od najnizszej krajowej a praca swiatek piatek i niedziela w dodatku 4brygadowka, jezeli ktos nie ma zadnej innej mozliwosci to ewentualnie jest to praca na chwile "Kadra zarzadzajaca" to niestety nieprofesjonalna dziecinada

@Ewelina

W ZPC zarząd jest (usunięte przez administratora),majstry boją się własnego cienia,atmosfera hukowa, zarobki dziadowskie,wyzyskiwanie człowieka,wykańczanie człowieka psychicznie i fizycznie i tak można wymieniać. Najlepiej to wysadzić ta firmę razem z tymi prezesami i majstrami. KONIEC

mm

Jeżeli ktokolwiek chce zacząc pracę w tej firmie, to lepiej niech się 3 razy zastanowi....

Mikołaj

Macie tam jakieś wolne miejsca jeszcze ?

Janek

Z takim podejściem do ewentualnego pracodawcy to nie wróżę powodzenia!!!

Adas86

Witam chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki mogą liczyć pracownicy biurowi w firmie Opoczno S A - chodzi o informatyczne stanowisko. Czy zarobki są jak w branży IT czy raczej na "opoczyńskim poziomie "? Jak są traktowani pracownicy? Czy ciągłe chore wymagania, presja czasu itd. Czy umowy są na początku na okres próbny (miesiac, 3 miesiące) czy na dłuzej? Pytam poważnie i mam nadzieję na poważną odpowiedź kogoś pracującego na stanowisku biurowym w Opoczno SA Z góry dzięki i pozdrawiam

Joanna

@Otrzeźwiały Tylko co to ma do rzeczy? Jako moderator forum GoWork.pl pytam innych użytkowników, co mają do powiedzenia na temat pracy w Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A. Daruj sobie, proszę, złośliwe komentarze. Zamiast tego może napiszesz po prostu swoją opinię?

Joanna

@Otrzeźwiały W jaki dokładniej sposób pracodawca nie szanuje pracownika? Nie zrozum mnie źle, bo nie o to chodzi, jednak jest to naprawdę poważny zarzut wobec firmy Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A. dlatego jedyne o co chcę Cię prosić, to o konkrety z tym związane. Z góry Ci za odpowiedź dziękuję.

@Joanna

@ Joanna Wynajmij sobie firmę zewnętrzną żeby przeprowadziła audyt wewnętrzny tylko z prawdziwego zdarzenia to wszystko będziesz wiedzieć o Opoczno 1

Joanna

Od jakiegoś czasu nikt nie napisał nic na temat pracy w Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A.. Dlatego będę wdzięczna za każde aktualne informacji z firmy. Czy coś względem poprzednich opinii się zmieniło? Zachęcam Was do dyskusji.

Ulka

Premia jest uzależniona od wyników pracy, więc mamy na to wpływ!!

Zaintersowana
@Ulka

Uzależniona od wyników pracy - tak najłatwiej ją określić . A co dokładnie mierzy te wyniki ? W jaki sposób jest to wyliczana ? Efektywność , wydajność , ilość ?

Otrzeźwiały

Wiecie może czemu mistrz urz Opoczno na zakladzie mazowsze się zwolni? Szukają na jego miejsce jelenia.

Otrzeźwiały

Ulka co za bzdury piszesz premia max 20% od stawki. Chyba że tobie ekstra premię płacą Świetna firma nie ma co.

Otrzeźwiały

Wymagania wysokie co do pracownika. Niestety firma płaci najniższą krajową plus nędzna premię w granicach 400zl netto. Nie szanuje się pracownika pracodawca dokłada kamery na halach. Nikt rozsądny nie chce już tu pracować ciągle brakuje ludzi, zatrudniają każdego jak leci. Nie długo więźniów będą zatrudniać ta firma z takim podejściem do pracownika się rozleci. Na Urz-cie wcale nie lepiej jednym słowem śmiech na sali. Im dłużej pracujesz w tej firmie tym większe wymagania do ciebie mają a zarobki stoją w miejscu. Szansa na awans zerowa, a zarobki na stanowiskach kierowniczych też nie powalają z nóg. Szkoda czasu na pracę w takiej firmie.

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Stefan

Po lekturze wpisów widzę, że jesteście dla siebie straszni. Wyzwiska , czy to pomaga niektórym w pracy?

Smerfik

Popieram opinie???? Malo co nie posilkalem sie ze smiechu????Jak mozna pracowac w takiej firmie bez zadnych perspektyw. ZENADA!

Prezes

W zpc pracuja sami podpierda...lacze i lizu (usunięte przez administratora) Kolega sprzedaje kolege zeby dostac premie. Place wystarczaja na chleb ze smalcem.

Zostaw merytoryczną opinię o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Opoczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ