White concept

Opinie o White concept

emil

ofert pracy ze strony White concept nie widać nigdzie @nugra. firma ciekawa, praca dla nich może dawać spore możliwości ale cóż skoro nikogo nie poszukują

Paweł

Solidny, ceniący ludzi pracodawca, pełen wymagań aczkolwiek dość uczciwy...daje szanse szkoleń, możliwości rozwoju zależą zaś już od miasta. Atmosfera bardzo przyjazna, większość pracowników i kierownictwa bardzo przyjazna i nastawiona pozytywnie:) Dużo się tam nauczyłem i mam z pracy w tej firmie mnóstwo miłych wspomnień:)

Zostaw opinię o White concept - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie White concept