Opinie o JBG 2 w Żory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JBG 2. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JBG 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBG 2 w Żory

Zbych

@His nic kompletnie więcej?

Czy w firmie JBG 2 są regularne szkolenia pracownicze?

His

Nie. Jedynie bhp a reszta zależy od kierownika

Patrycja

Czyli zarabia się tyle ile się wyrobi tak?

Hjk
@Patrycja

Zarobisz jak cos zrobisz.za darmo umarło.

Co jaki okres czasu w JBG 2 można ubiegać się o podwyżkę?

Robotnik pierwszomajowy

Zazwyczaj po wypowiedzeniu

Felix

Codziennie bez skutku.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JBG 2? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Żory
Konsjerż Polska Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel handlowy 100 procent prowizji
Hydro NRG Sp. z o.o.

Witam są przyjęcia w jbg bo słyszałem że kogoś przyjeli ?jak tak to gdzie cv

Gregor

Podobno zwolnionych przyjmują na nowo bo nie mają Ludzi ciekawe kto tam wroci jak tak ludzi potraktowali

Falco

Są już paski.... Bo im mniej do liczenia tym dalej

Ferguson

A ja się zwalniam a ze mną dziesięciu.... Będzie niespodzianka..... Ciekawe kto technikum będzie na hali szkolił.... Robię tu 13 lat a jak śmieć traktowany

Różnokolorowy

Co wiecie na temat postojowego? I jak ma to wyglądać?

Pudzian
@Różnokolorowy

Że siedzisz np przed kanapa a kasa sama się zarabia. Mam nadzieję że to plotki

Obserwator

Zwolnijcie jeszcze ze stu krzykaczy leni i podjudzaczy i dajcie nam spokojnie pracować w naszej firmie....

Jaś
@Obserwator

Zwolnij się jak Ci coś nie pasuje...

TERAincognita

Jutro wypłata ziemia obiecana jednak nie zdobyta,czy jakoś tak!?!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie JBG 2?

Łysy

Wypowiedzenie

Pozytywny

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem pracownikiem JBG2 i sam straciłem (zawiesiłem) swój biznes, szanuję natomiast JBG2 za innowacyjność i jakość produktów i za to, że przez tyle lat się rozwijają mimo, że polskie państwo od zawsze gnębi przedsiębiorców. Myśląc długoterminowo jeżeli wirus potrwa do czerwca bo wątpię, że wcześniej otworzą granice to upadnie 90 % polskich firm, bezrobocie może sięgnąć 30-50%. Najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla firm jest zwolnić pracowników ale nie dlatego, że źle pracujecie ale dlatego żebyście mieli do czego wracać. Firmy uznawane za stabilne mają od 2 do 4 tyg poduszki finansowej w momencie kiedy sprzedaż staje a koszty zostają niezmienne. Niestety ten okres mija, a z dniem 10 kwietnia setki tysięcy jak nie miliony ludzi straci pracę. Uwierzcie, że zarząd firmy zapewne robi wszystko co w ich mocy, żeby uratować firmę i nawet jeżeli większość ludzi straci pracę to trzeba zacisnąć zęby i przeżyć te 2/3 miesiące i stracić parę tys zł ale mieć pewność, że będziecie mieli dokąd wracać. Tarcza antykryzysowa to złudny twór w który jak się wczytamy przestaje mieć większy sens bo koszty prowadzenia takiej firmy są potężne. Ja kupiłem ziemniaki i kapustę, swoją drogą bardzo smaczne dania z tego idzie zrobić i nie załamuję się mimo, że nie mam za dużo. Szanujcie pracodawców mimo, że jest w was frustracja bo mają 1000% więcej stresu niż politycy którzy drukują w każdej chwili pusty pieniądz, firmy nie mają tych drukarek. Do zobaczenia w lepszych czasach!

zwolniony
@Pozytywny

Ja dostałem wypowiedzenie (takie jest życie)Nie mam zamiaru tu syczeć i pluć jadem bo zbyt wielu ludzi to robi ale jest jedna rzecz która mnie niepokoi.Straszenie ludzi że "ktoś pójdzie na l4 traci pracę"-Te słowa zostały powiedziane,idąc takim tokiem rozumowania i wiedząc że ludzie mają na głowach kredyty i rodziny które z czegoś żyć muszą to w najgorszym przypadku ktoś ze strachu przed wypowiedzeniem przyjdzie do pracy myśląc że ma lekkie przeziębienie.Tym bardziej że teraz jest akurat taki okres i sporo ludzi smarka i pokaszluje bo ciepłe dni dopiero się zaczynają.Chorobowe=wylot + blokada urlopów to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie w moim mniemaniu

XDDDD
@Pozytywny

Nie jestes pracownikiem jbg tylko masz tam swoj interesik chwilowo zamkniety a wchodzisz sobie na goworka jbg i bronisz tej firmy tak o dla sportu z nudow? XDDDD We gosciu pal wrotki bo to sie kupy nie trzyma xDDD

Janosik
@Pozytywny

Prezes pozbył się ludzi których zatrudniał Blady na potęgę! Teraz nadarzyła się okazja żeby się ich pozbyć....ciągle nam powtarzano że jest nas za duzo....I to nie brak zamówień i Covid19 zwolnił ludzi....

Edek
@Pozytywny

Poprostu zle zarzadzanie firmą i się obudzili z ręką w nocniku i teraz maja na co zrzucic Koronawirus (COVID-19) mogli ludzi wysłać na zaległe urlopy lub zrobić postojowe dostali by pieniądze od państwa wszystkie firmy mogą ograniczyć produkcję a oni nie .

Kozak
@Edek

Mogli wysłać na zaległe urlopy, mogli obniżyć nam stawki na jakiś czas, mogli zrobić postojowe, bezpłatny MOGLI wszystko zrobić by nie zwalniać, ale co to obchodzi prezesa i dyrektorów że zwykłym ludziom zawalił się świąt. Oni są zabezpieczenie a reszta ich nie interesuje....

Rzucany

Może to i dobrze. Nie może 700 osób robić 2k mebli i oczekiwać nie wiadomo co :D

Dyzio

Naprawdę to w jaki sposób zachowała się firma JBG jest przykre ale to im się zwróci juz na halo Żory idzie opinia o jbg

Kukurzica
@Dyzio

No i co z tego, że będzie opinia na halo Żory? Zarząd w ten sposób ratuje firme i jak najwięcej miejsc pracy, a to tylko dla tego że RZĄD ma was w du_pi_e i nie pomaga przedsiębiorcą. PISiory wolą abyśmy byli na garnuszku państwa i korzystali z socjalu bo w ten sposób sterują obuwatelami. 500+, 1000+, emerytury+,świnia+, a dla ludzi dzięki którym mają kase na te wszystkie pierdy nie ma pieniędzy. W JBG2 nastał ciężki okres,ale wierzę,że zarząd ppradzi sobie z tym problemem gdy wirus ustąpi lub wynajdą skuteczną szczepionkę ruszymy z kopyta. Ogólnie zwolnienia będą w całym kraju i jak podają analitycy to między 800tyś,a milionem. Bieda i jeszcze raz bieda. Pozdrawiam

Pakownis
@Kukurzica

Zarząd ratuje swoje dupy a nie miejsca pracy, kolejny raz pokazali ile jest wart dla nich pracownik.... wstyd JBG... możecie się pochwalić sukcesem jesteście pierwsi w okolicy którzy zwalniają ludzi!!! A to powinna być ostateczność!!!

Olo
@Pakownis

Pierwszy ludzi z firm to zwolnila firma Adient

Marayna

W tej firmie najlepiej maja Ci którzy nic nie robią i mają swoich po rodzinie to są nietylkalni... Bo człowiek się stara i tak dziękują. W takim okresie powinni pokazać zamiast być dla pracownika to postąpili jak chamy..

Parownik
@Marayna

Najlepiej mają do czasu takiego jak ten :D

Lekarz

Jak wejdziecie będziecie mieli koronawirusa!

Bobek

Od dziś posypały się zwolnienia.Nawet dla tych co mają umowy na stałe.Czlowiek pracuje 3 mc na premię.Potem przychodzi kryzys premie zostają wstrzymane i jeszcze dostanie wypowiedzenie.

Lekko wkurwiony

Zwolniony
@Bobek

Chyba z 150 osób

Dyzio

Szanowni Państwo! Ilu z nas otrzymało dziś wypowiedzenie umowy? Pamiętajmy, iż należą się odprawy za zwolnienia grupowe.

@Dyzio

Dokładnie.Tak jak mówisz.Tyle ilu dostało wypowiedzenie niech dadzą Tak.To może się dowiemy

6 lat stażu
@Dyzio

Nie tylko za grupowe się należy odprawa, ale i za indywidualne również. Pozdrawiam z tej samej sytuacji co Ty :)

Tonik

Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada. Firma może nie jest idealna ale dobra dla dobrego pracownika.

Henius

Co robią makaroniarze i pizzermani w naszej firmie?? Jesteście nie odpowiedzialni. Mam nadzieję że są chorzy i ta buda stanie.

Zostaw merytoryczną opinię o JBG 2 - Żory

• Jak się pracuje w JBG 2?

Zobacz opinie na temat firmy JBG 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBG 2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JBG 2