Opinie o KARWEL w Stare Dłutowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KARWEL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KARWEL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KARWEL w Stare Dłutowo

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie KARWEL można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Eryk

Firma wypracowała sobie dobrą opinię w branży, mamy dobrą pracę, atmosferę no i zarobki

Lewr
@Eryk

Jakie masz zarobki? Najniższą krajową... Też mi coś.

Katarzyna
@Lewr

Serio najniższą? Może prócz tego jak już coś jeszcze a tego przecież nie wiesz. Ty aktualnie tu pracujesz i tylko tyle zarabiasz?

Czarny
@Katarzyna

.Kokosów tu nie zarobisz.(usunięte przez administratora) Zaznaczam premia uznaniowa,chcą dadzą lub nie dadzą.Atmosfera do (usunięte przez administratora) Jeden na drugiego donosi,bo myśli,że w ten sposób awansuje. Podobno to najlepsza droga na wyższe stanowisko. (usunięte przez administratora)Wchodzisz za bramę i możesz posłuchać kto z kim gdzie i dlaczego. Plotki tu to codzienność bo wszyscy się znają.(usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Czarny

Aha? I serio tej premii tak chętnie jednak nie dają? :( Serio jest tu aż tak cyrkowy nastrój jak opisujesz? Bo to wygląda trochę jak abstrakcja, ktoś inny może to jeszcze potwierdzić?

Ewa Nowy wpis
@Eryk

I stuknięte brygadzistki które siebie same nazywają królowymi. Chcesz stracić zdrowie to idz do Karwelu

Katarzyna Nowy wpis
@Ewa

Z tego co widzę to ktoś inny je nimi nazywa. A tak z ciekawości skoro tu pracujesz to wprost też byś im powiedziała za jakie je uważasz? :(

Kasia Nowy wpis
@Katarzyna

Ja tam pracowałam no i potwierdzam.. Czarny napisał samą prawdę. Sama tego doświadczyłam na własnej skórze czyli podpierdzielania do kierownika. Wszyscy najlepiej chcieli by rządzić a jak przychodzi ktoś nowy to jak popychadło. Zarobki marne. Za żadne skarby nie chciałabym tam wrócić. Niektórzy ludzie są mocno toksyczni i zajmują się tylko plotami.

sylka

Witam czy ktos pracowal w firmie karwel w dlutowie jaka jest tam atmosfera pracy czy dobre zarobki i czy rzeczywiacie tak jak slyszalam jest niezly zapier... i brak szacunku.jesli ktos cos to prosze o odp

Lewr
@sylka

Dobrze słyszałaś.

Beata
@Lewr

Po 7 latach odpisałeś. Nic się nie zmieniło od tego czasu? :O Jestem w szoku! A zarobki jakie na dzień dzisiejszy?

Edyta

przedstawiciel handlowy moze kożystać z firmowego samochodu po godzinach pracy czy trzeba go oddawac na jakis parking? taka forma benefitow z pracy w tej firmie istnieje czy nie za bardzo?

@Edyta

Nie można korzystać z samochodu służbowego po pracy. Jedziesz nim pod dom i tyle. Jeśli będziesz jeździć po pracy to na koniec miesiąca dostaniesz listę gdzie jeździłeś z ilością kilometrów i musisz zapłacić za te kilometry. Ogólnie nie polecam pracy w firmie Karwel na stanowisku pH.

Edyta
@Xxx

Kiepsko, choc moze malutki plus za to ze do domu mozna, nie trzeba tracic czasu na autobusy lub kasy na rate wlasnego samochodu. Zawsze cos, no nie?

@Edyta

Słabe to jest z tym samochodem.. W tej firmie PH ma pracować po co najmniej 10 h dziennie, czepiają się dużo. Nie polecam tej pracy.

Sławomir
@Xxx

Piszesz, że czepiają się dużo, a o co dokładnie? Może ktoś napisać o jakiś przykładach?? Bo chyba nie chodzi tylko o prywatne korzystanie ze służbowego samochodu.

Sylwia
@Xxx

10h to bardzo dużo.. czy te 2 godziny liczone są po większej stawce, jako nadgodziny? I jak jest z weekendami, są wolne czy też tyle pracy?

@Sylwia

Te dwie godziny nie są liczone po większej stawce, wychodzą z założenia że to normalne tyle pracować jak się jest pH. Weekendy wolne. Czepiają się ze za wcześnie skończyłeś, że za mało czasu spędziłeś u klienta.

Jolanta
@Xxx

a to jakie wynagrodzenie za tym idzie? Opłaca się tyle godzin dziennie pracować?

Emilia
@Xxx

a po co więcej siedzieć u klienta jak i tak Wam nie zapłacą? bez sensu, nie rozumiem tej firmy :D

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KARWEL? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
alls

No to jeśli zapewniają niezbędne narzędzia pracy to super @msop.

msop

Nie masz w sumie wiele do stracenia @misiek, jeżeli posiadasz już doświadczenie to powinni Cię przyjąć, ogólnie nie mają wysokich wymagań, a w zamian można sporo dostać, między innym pracownik dostaje służbowy samochód czy też służbowy telefon komórkowy

misiek

Hej, ja sie obecnie zastanawiam, czy nie spróbowac tutaj swoich sil jako przedstawiciel handlowy. Może wiecie jak tu z baza klientów, czy daja jakąś własną i czy jest aktualna?

sawik

Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko właśnie skorzystać z tej okazji i wysłać im CV. Jeżeli będą zainteresowani współpracą to na pewno do Ciebie zadzwonią z ofertą.

Kolol

A nie wiesz jak u nich wygląda sytuacja z zatrudnieniem. Szukam obecnie pracy i nie ukrywam, że firma KARWEL mnie wielce zainteresowała. Na ich stronie można nawet bezpośrednio wysyłać CV ale nie ma określonej formy pracy jaką będzie się u nich wykonywać, no i właśnie z tym pytaniem się do was kieruje. Jakie stanowiska oferują ?

tony
@Kolol

no własnie jeśli chodzi o możliwość podjęcia u nich pracy to słabe jest to co napisałeś. Aplikowanie przez formularz jest dla mnie w tej chwili na przykład głupotą. Po pierwsze ze strony firmy, bo nikt nigdy tego nie robi, po drugie ze strony pracowników, bo mało kto w firmie zwraca na takie CV uwagę

żusto

W ich ofercie znaleźć można karnisze drewniane, metalowe, plastikowe, drewniano-metalowe, rolety materiałowe ścienne oraz okienne, akcesoria do zasłon i firan a także elementy drewniane. Słyszałem , że są dość znani z tego , że potrafią dobrze współpracować z klientami i są podatni na sugestie ludzi dla których tworzą

rysiek

nie no, te 3 zł to raczej nie możliwe według mnie, szukam już jakiś czas pracy i na tak niską stawkę jeszcze nigdzie nie trafiłem wiec może ktoś może jeszcze raz powiedzieć ile się zarabia w karwelu i potwierdzić bądź lepiej zdementować to że zarabia się tylko to marne 3 zł. dajcie znać, zebym wiedział czy w ogóle opłaca sie nieść cv

archibald

3 zł na godzinę? hmm, ciekawa sprawa. a to na jakiej umowie się tyle dostaje, na jakieś dzieło? czy można zdobyć jakąś inną formę umowy?praca wydaje sie bardzo ciekawa tylko kwestia kasy

kamila

no dokładnie to samo mogę powiedzieć, nawet kiedyś było więcej ogłoszeń o pracę i w ogóle więcej ofert, a teraz nic nie widzę, nie wiem o co chodzi, czemu nie ma żadnych nowych informacji. Też śledzę opinie w tym wątku i faktycznie cisza jest na forum, jak macie nowe informacje to dajcie znać, jacyś obecni pracownicy.

clinton

Jakiś czas temu śledziłem opinie i była masa niepochlebnych a teraz ich nie ma. Ciekawe

Zaciekawiony

O jakim konkretnie stanowisku mowa? Może jakiś link do ogłoszenia? Jak to wygląda już na miejscu - faktycznie jest taki odsiew ze względu na brak zdecydowania, czy też po prostu trudno spełnić wymagania?

mani

Witam, też bym się dowiedział czegoś bliższego na temat pracy PH w tej firmie. Zostałem zaproszony na drugą rozmowę i nie wiem czego się spodziewać?

Może ktoś w końcu napisze, jak pracuje się w tej firmie, jakie zarobki, jaki samochód itd. Jeżeli ogłoszenia pojawiają się tak często, to albo pracodawca do kitu, albo wybierają nienajlepszych PHowców. No chyba, że chcą mieć za 1500 zł najlepszych b branży, co się nie da :-)

Mnemysone_

Fajne rzeczy produkują.Polecam karnisze metalowe, zwłaszcza Valentinę.

@MNEMYSONE_ - samochod to chyba podstawowe narzedzie pracy PH, telefon i laptop rowniez...

MNEMYSONE_

Solidna firma z mozliwością rozwoju. Dla przedstawicieli samochody służbowe i sprzet potrzebny do pracy,Młoda kadra.

Zostaw merytoryczną opinię o KARWEL - Stare Dłutowo

KARWEL
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.

KARWEL