Opinie o DHI Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DHI Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DHI Polska Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHI Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Czy w DHI Polska Sp.z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Jakie godziny pracy obowiązują w DHI Polska Sp.z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Zaczynamy rano, pomiędzy 7 a 9 i pracujemy tyle godzin, na ile jesteśmy umówieni :)

Czy DHI Polska Sp.z o.o. zatrudnia studentów?

Tak, zatrudniamy studentów :)

Justyna

Na umowę zlecenie? Grafiki można ustalać elastycznie? ;)

Pracownik Nowy wpis
@Justyna

To zależy od projektu - czy mamy możliwość zatrudnienia studentów w ogóle, jeśli tak, to zależy od czasu trwania projektu (kilka miesięcy, rok, dłużej) i jakie mamy terminy - wtedy ustalamy czy to pełny czy niepełny grafik :) Dla studentów zwykle korzystniejsza jest umowa zlecenie, taką też formę zatrudnienia proponujemy, aczkolwiek zaznaczam, że do każdego podchodzimy indywidualnie i wspólnie rozpatrujemy dostępne opcje.

Czy jest możliwość pracy w DHI Polska Sp.z o.o. na część etatu?

Tak, mamy pracowników w niepełnym wymiarze godzin, jednakże wszystko zależy od danego projektu i indywidualnych ustaleń. Uważam, że zawsze warto rozmawiać ????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie DHI Polska Sp.z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
admin

Jak kształtują się zarobki w firmie DHI Polska Sp.z o.o. ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

just_me
@admin

Zarobki są zależne od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Od znajomych pracujących w innych organizacjach wiem, że tam gdzie u nich kończą się widełki płacowe, w DHI się dopiero zaczynają :)

XD
@just_me

Chyba coś ci się pomyliło i chciałeś napisać: Tam gdzie kończą się widełki DHI zaczynają się normalne wynagrodzenia

just_me
@XD

Tak - dokładnie tak jak piszesz

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w DHI Polska Sp.z o.o.?

Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko się aplikuje, ogólnie proces rekrutacyjny przebiega następująco: - weryfikacja nadesłanych aplikacji, - kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami - krótka rozmowa ok 15min, - zadanie testowe – w przypadku aplikacji do działu IT, sprzedaży lub na stanowiska związane z zarządzaniem (zespołem/projektami), - rozmowa kwalifikacyjna, jedno lub dwuetapowa – w zależności od stanowiska. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Czy w DHI Polska Sp.z o.o. panuje luźna atmosfera?

kkoz

Definitywnie! :)

W DHI cenię sobie przede wszystkim możliwość współpracy ze specjalistami z całego świata. Atmosfera pomimo, iż pracujemy w korporacji daleka jest od przysłowiowego „wyścigu szczurów”. Tutaj współpracujemy nie rywalizujemy i wszyscy wspólnie "gramy do jednej bramki". Oczywiście wiele można jeszcze zmienić czy poprawić, pracy jest sporo, ale są chęci i zapał, a to całe clue sukcesu ????

Yellow

Na plus: praca na nowoczesnych narzędziach, dostęp do szkoleń, możliwość codziennego kontaktu z językiem angielskim. Pracuję w firmie rok. Gdy w innych firmach byli zwalniani pracownicy, ze względu na Covid, w DHI były nowe zatrudnienia. To pokazuje, że firma całkiem nieźle sobie radzi. Oddziały w Polsce cały czas rosną. Jeśli są jakieś zwolnienia, to są one związane z kończącymi się projektami. W takich sytuacjach większość pracowników przychodząc do firmy zostaje uświadomiona, że będzie to praca na czas trwania projektu. Dyrektor ma zawsze otwarte drzwi i zachęca do dzielenia się swoimi pomysłami. Na plus jest zdecydowanie atmosfera, brak barier pomiędzy szefostwem a pozostałymi pracownikami - wszyscy są po imieniu, dzięki czemu nie ma sztucznego dystansu, tak jak w firmach gdzie trzeba zwracać się Pani Dyrektor/Panie Dyrektorze. Co do pozostałych ewentualnych punktów: każdy podpisując umowę z daną firmą, wie na co się godzi. Po to jest taki duży wybór firm na rynku, żeby każdy mógł wybrać tę najlepszą dla siebie. Trawa po drugiej stronie płotu zawsze wydaje się być bardziej zielona.

Czy w obrębie jednego działu w DHI Polska Sp.z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

external_expert

Nie - obecnie wygląda to tak, że góra (osoby których głos jest ważniejszy) sama decyduje kto kim (i czy) zostaje.

Jolanta
@external_expert

Czyli można liczyć na jakiś awans ale po prostu nie jest to uzależnione od spełnienia określonych wymagań tylko firma ocenia starania kogoś i decyduje o nim. Zgadza się? Zawsze jest to jakiś plus i motywacja do większego zaangażowania.

@Jolanta

Raczej to zależy od sympatii jaką darzy lub nie darzy cię zarząd, aniżeli od kwalifikacji czy umiejętności.

wot

Jeżeli jesteś zaraz po/ w trakcie po studiach o umowie o pracę możesz pomarzyć, w zamian za to dostaniesz mydlenie oczu umowa zlecenie na rok, a potem kolejną i kolejną. W firmie panuje dziwne przeświadczenie, że na umowę o prace trzeba zasłużyć. A zasługuje się siedzeniem po godzinach - oczywiście za darmo, chociaż i to jej nie gwarantuje. Ponadto organizacja w firmie leży, nie ma żadnych wewnętrznych szkoleń, a gdy zapytasz dlaczego to otrzymasz odpowiedź, że przecież jest ogólnokorporacyjna platforma elearningowa i trzeba było sobie samemu zrobić. Dodam, że nie każdy pracownik ma szczęście mieć do niej dostęp - bo w ramach oszczędności, część z nich nie ma kont domenowych. Coraz częstsze staje się też przyjmowanie ludzi bez wiedzy branżowej, bo są mniej "roszczeniowi" i "każdy może robić tą pracę". Podsumowując chaos i wykorzystywanie młodych pracowników tworzących "młody, dynamiczny zespół". Chociaż firmie nie można odmówić dobrej atmosfery wśród pracowników, dobrego zaplecza socjalnego i ciekawych projektów.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w DHI Polska Sp.z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Bardzo chętnie

DS

Dobra praca na start i do CV, raczej nie na lata. Gdy jeszcze tam pracowałem, w dziale IT było kilkanaście projektów, jeden zespół bez doświadczonych developerów, kod pisany na kolanie, brak testów, dobrych praktyk, ci/cd, dramat... Pensja marna (pomiędzy 2-4 tysiące, ale zarobki niektórych osób to była wielka tajemnica) jak na dział IT, praca przy kilku projektach naraz, nadgodziny i pretensje. Wyższe kierownictwo bez pojęcia na temat nowoczesnych systemów informatycznych i słynne powiedzenie: "zrób tak, żeby działało i było dobrze". Porażka, dobrze, że szybko się zorientowałem co jest grane i znalazłem coś lepszego.

Kot
@DS

To nie ja

ABC

Mieszane odczucia. Na plus przyjazna atmosfera pracy, imprezy integracyjne, pomocni współpracownicy. Dobre miejsce do nauki, na staż lub na pierwszą pracę po studiach. Na minus bardzo niskie zarobki, brak podstawowych narzędzi pracy, brak usystematyzowanych szkoleń wewnętrznych, częsta praca po godzinach, brak pakietu opieki zdrowotnej, niepoważny zarząd firmy. Wszystko to sprawia, że firma od wewnątrz jest mało profesjonalna i trudno ją postrzegać jako miejsce pracy na lata.

ksb

Ciekawa praca na start. Potem gorzej: małe szanse na rozwój, młodych pracowników traktuje się po macoszemu oferując dwu miesięczne zlecenia, a potem kolejne i kolejne - umowa o pracę pozostaje w sferze marzeń. Na plus lokalizacja, całkiem ciekawe projektu, wyposażenie biura czy coroczne wyjazdy integracyjne. Na minus wewnętrzne szkolenia z produktów firmy (brak takowych), sugerowanie pracownikom żeby pracowali więcej, forma zatrudnienia, brak komunikacji na linii zarząd-pracownicy oraz niskie zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o DHI Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DHI Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHI Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHI Polska Sp.z o.o.?

DHI Polska Sp.z o.o.