Click-Pack sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Click-Pack sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

 
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil! 
Bardzo nam miło, że jesteście z nami! 

 
Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: kadry@click-pack.pl
Agnieszka
Pracownik

Pracuję dla Click- Pack od kilku lat. Zaczynałam na stanowisku produkcyjnym. Pracy było sporo, ale okazało się, że możliwości rozwoju w strukturze firmy są realne. Dzisiaj jestem częścią zespołu administracji. Dobrze się tu czuję.

Pracownik
Pracownik
@Agnieszka

Popieram wypowiedź koleżanki. Pracuje tu od lat- zgrany zespół, przyjemna atmosfera z możliwością awansu jak najbardziej, wystarczy tylko chcieć :)

jaro

a ja pracuje i czuję się częścią firmy Click-Pack od kilku lat, dlatego te opnie mnie wkurzają. Fakt, szef wymaga tak dużo ode mnie jak od siebie ale w porzo gość, jeśli i ty jesteś w OK! Jak komuś chce sie pracować i ma cos do powiedzenia, to jest to dobre miejsce. Co do kasy, to wpływa jak ma wpływać - co miesiąc!:-)

Kasia Rat.
Kandydat
 Pytanie

Chciałabym się dowiedzieć, jak przebiega proces rekrutacyjny na stanowisko grafika?

Alicja Wu. Nowy wpis
Kandydat
@Kasia Rat.

Aplikowałam na stanowisko grafika. Kluczowa była rozmowa rekrutacyjna. Podczas jej trwania przedstawiłam portfolio. Opowiedziałam o branżowym doświadczeniu i swojej znajomości programów, których używałam w dotychczasowej pracy.

Marta B. Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin np.na stanowisku grafika?

Gosia P. Nowy wpis
Pracownik
@Marta B.

Jak najbardziej jest taka możliwość. Ja np. pracuję na 3/4 etatu.

Sylwia W. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy w Click- Pack organizowane są integracje firmowe?

Marta K.
Kandydat
 Pytanie

Czy w przypadku zatrudnienia na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu przewidziane są szkolenia wewnętrzne przed podjęciem pracy?

Pracodawca

@Marta K.

Dzień dobry, Nie szkolimy osób przed nawiązaniem współpracy. Szkoleniom podlegają wyłącznie nasi pracownicy. Pozdrawiamy!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Click-Pack sp. z o.o. na stanowisko Koordynator/-ka Biura - Administrator/-ka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Kasia1984
Kandydat
 Pytanie

Chciałabym aplikować do Państwa firmy. Czy umowa o pracę jest podpisywana bezpośrednio z Click-Pack?

Zosia W.
Pracownik
@Kasia1984

Mam bezpośrednio umowę z Click- Packiem. Od początku mojej pracy w firmie.

Pracodawca

@Kasia1984

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Umowy oczywiście zawierane są z firmą Click-Pack Sp. z o.o. Wyjątek stanowi (incydentalnie) outsourcing pracowniczy w obszarze produkcyjnym. Zapraszamy do złożenia CV. Pozdrawiamy!

Klaudia S.
Kandydat
 Pytanie

Interesuje mnie praca na stanowisku grafika. Jestem freelancerką. Czy istnieje możliwość współpracy w oparciu o B2B?

Marta G
Pracownik
@Klaudia S.

Ja pracuję na B2B więc zakładam, że wszystko zależy od indywidualnych ustaleń.

anonim
Inne

Ciekawi mnie co jest przyczyna tego, że dziś wystawili ofertę dla grafika. po ostatnim komentarzu widzę, że ok 100 osób dołączyło do firmy, więc chce się dowiedzieć czy to rozwój czy jednak rotacja na dziale? fajnie byłoby moc się zorientować w warunkach finansowych, bo spełniam wszystkie wymogi plus te mile widziane – znam Kodaka i obsługuje naświetlarkę

Alina S.
Pracownik
@anonim

Zatrudnianie nowych osób wynika z naturalnego rozwoju. Ja sama dołączyłam do zespołu jakiś czas temu i jest dużo osób, które są w firmie od początku.

Julia
Inne

Hej. mój partner widział na stronie ofertę dla konserwatora. Z doświadczeniem z pracy na takim stanowisku nie będzie problemów. Możecie za to napisać coś więcej o warunkach? czy ilość zadań jest adekwatna do ewentualnego wynagrodzenia? ile ono docelowo wynosi?

Pracodawca

@Julia

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata. Zapraszamy do złożenia CV. Wybrane osoby zaproszamy na spotkanie rekrutacyjne, na którym przedstawiamy szczegóły dotyczące warunków pracy i wynagradzania. Pozdrawiamy!

Honorka
Inne

Dzień dobry. zastanawia mnie kwestia umowy na stanowisku produkcyjnym. Teraz w ofercie jest napisane, że dozwolone może być zlecenie oraz ta o prace. jaka mam gwarancje ze dostane na początku ten drugi wariant?

Pracodawca

@Honorka

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie, w Dziale Produkcji. Naszym priorytetem jest zatrudnianie (bardzo) dobrych pracowników na podstawie umowy o pracę. Pozdrawiamy!

Mariola W.
Pracownik
@Honorka

Jako pracownik potwierdzam, że UoP od początku umowy jest jak najbardziej możliwa.

Magda W.
Kandydat
 Pytanie

Interesuje mnie praca na stanowisku grafika. Widziałam ofertę pracy. Czy jest wymagany angielski? Jeśli tak to na jakim poziomie?

Sylwia84
Kandydat
@Magda W.

Interesowałam się tym stanowiskiem i tak jak jest napisane w ogłoszeniu - angielski jest potrzebny na poziomie pozwalającym na swobodną obsługę oprogramowania.

Katarzyna
Pracownik
@Magda W.

Wszystkie nasze materiały (np. katalogi, ulotki) tworzymy dodatkowo w języku angielskim, dlatego jego znajomość ułatwia czasami ich edycję.

Wioletta S.
Kandydat
@Sylwia84

Dzięki za info, bo właśnie chcę aplikować.

Magda P.
Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko administracyjne. Bardzo dobrze ją wspominam. Pytania dotyczyły mojego doświadczenia w podobnej pracy, umiejętności pracy w zespole. Zakres obowiązków został mi przejrzyście przedstawiony.

1
Magdalena
Inne
 Pytanie
@Magda P.

To skoro była taka fajna rozmowa to czemu pani nie pracuje ?!?!?!? I stanowisko nadal jest wolne…..

4
Magda P.
Kandydat
@Magdalena

Wybrałam po prostu firmę bliżej mojego miejsca zamieszkania.

Izabela
Inne

Hej. :) chłopak będzie do was aplikował na mechanika. Opowiecie jak teraz wygląda praca na okresie próbnym? Ile on docelowo trwa i czy w ogóle często zdarza się komuś by go nie przeszedł?

Doma
Inne

witam. czy elektryk na dziale utrzymania ruchu może zarabiać podobnie co mechanik? Widziałam niedawne oferty w sieci tak samo jak jeden z komentarzy odnoszący się do zarobków mechaników na tym samym dziale. w ogłoszeniu samo w sobie doświadczenie zostało uznane za mile widziane, partner je posiada, czy jesteście w stanie wskazać zbliżone widełki placowe w których zmieści się elektryk?

Pracodawca

@Doma

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata. Zapraszamy do złożenia CV. Wybrane osoby zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, na którym przedstawiamy szczegóły dotyczące warunków pracy i wynagradzania. Pozdrawiamy!

anonim
Inne

A ja akurat widziałem, że pracuje się w hybrydzie jako handlowiec ds. eksportu. Nie mam jednak pojęcia jaki jest układ dni. W samym biurze dział handlowy pracuje w open space?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, Odpowiadając na pytanie dot. organizacji pracy w naszym Dziale Handlowym informujemy, że posiadamy komfort wyboru pracy w open space lub w pokoju, w zespole dwuosobowym, zaś układ dni pracy w modelu hybrydowym zależy od indywidualnych uzgodnień. Pozdrawiamy!

Zosia K.
Pracownik
@Click-Pack sp. z o.o.

Potwierdzam, jako pracownik. Hybryda jest jak najbardziej możliwa i jest zasady też są elastyczne.

Marek W
Kandydat
 Pytanie

Czy praca na stanowisku Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu jest dwuzmianowa czy trzyzmianowa?

Jarek
Były pracownik
@Marek W

Praca jest w trybie 3 zmianowym, ale nie polecam tu pracować - słabe zarobki - (usunięte przez administratora) w pracy - premie się dostaje od humoru szefa

Pracodawca

@Jarek

Dzień dobry, Potwierdzamy, że praca w Dziale Utrzymania Ruchu, analogicznie jak w Dziale Produkcji, odbywa się w systemie 3-zmianowym. Za trud pracy w nocy pracownicy otrzymują specjalny dodatek, który uregulowany jest w Kodeksie pracy. W takim systemie pracuje wiele zakładów w Polsce, w tym także my. Wielu pracownikom odpowiada taki system pracy. Jeśli pracownicy mają uwagi lub zażalenia, które chcieliby zgłosić, mogą to zrobić na wiele różnych sposobów (m.in. posługując się skrzynką na anonimową korespondencję). Natomiast, jeśli nie wykonują swojej pracy w oczekiwanym stopniu, powinni być przygotowani na uwagi - informacje czy też konstruktywną krytykę, która ma na celu poprawę pracy zespołu - bo pracujemy w zespołach. Zasady premiowania obowiązujące w firmie znane są wszystkim pracownikom a jeśli którykolwiek z nich czuje się niedoinformowany lub ma jakiekolwiek wątpliwości, zawsze i w każdej chwili może zwrócić się z pytaniem do przełożonego lub informacje uzyskać w dziale kadr. Pozdrawiamy!

Agnieszka
Pracownik

Pracuję dla Click- Pack od kilku lat. Zaczynałam na stanowisku produkcyjnym. Pracy było sporo, ale okazało się, że możliwości rozwoju w strukturze firmy są realne. Dzisiaj jestem częścią zespołu administracji. Dobrze się tu czuję.

Pracodawca

@Agnieszka

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pracownik
Pracownik
@Agnieszka

Popieram wypowiedź koleżanki. Pracuje tu od lat- zgrany zespół, przyjemna atmosfera z możliwością awansu jak najbardziej, wystarczy tylko chcieć :)

Były pracownik
Były pracownik

Ogłoszenia o prace na każde stanowisko to dowód że nikt nie chce tu pracować. Każdemu nawet z doświadczeniem oferują najniższą krajową, na podwyżki też za bardzo nie ma co liczyć. Jest słaba atmosfera w firmie, nie szanuje się pracownika.

Pracodawca

@Były pracownik

Szanowna/-y, Obecnie zatrudniamy ok. 140 osób. Ogłoszenia o pracę wynikają z rozwoju firmy i w zdecydowanej większości przypadków dotyczą nowych stanowisk pracy. Dalej, nawet jeśli ktoś ma umowę o pracę na najniższą krajową pensję to dzięki swojej jak i zespołowej pracy może każdego miesiąca zarobić nawet 40% więcej dzięki obowiązującym w Click-Pack premiom. Oczywiście, aby osiągnąć powyższe, każdy z nas powinien być otwarty, zaangażowany i chętny do rozwoju. Nasz zespół zawsze trzyma ręce na pokładzie! W przypadkach awansów, każdy z aktualnych pracowników ma "szczególne prawa", jeśli tylko ma odpowiednie kompetencje i powyższe cechy. Mimo wszystko życzymy powodzenia w poszukiwaniu własnego miejsca pracy!

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Click-Pack sp. z o.o.

40%? Ostatnie miesiące to minimalna krajowa i plus max 4%, komuś się zero dopisalo

Paulina
Inne

Cześć. ;) też właśnie widziałam ofertę dla Grafika. zastanawia mnie to określenie, że praca jest stacjonarna. Co jest tego kluczowym powodem? W moim innym miejscu pracy na tym stanowisku można było być na „hybrydzie” i tu też miałam na to nadzieje

Pracodawca

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino! Dziękujemy za pytanie! Charakter stanowiska pracy: Grafik – Operator DTP w naszej firmie wymaga obecności na miejscu gdyż związany jest z koniecznością nadzoru i kontroli jakości pracy zgodnie z procedurami, często przy maszynie drukującej. Wymienione stanowisko współpracuje z działem DTP/CTP, dlatego też oczekujemy znajomości czynności z tego zakresu na wypadek konieczności zastępstwa. W tych okolicznościach praca na miejscu staje się koniecznością. Poza tym cenimy codzienny, bezpośredni kontakt, który pozwala na szybszy i pełniejszy przepływ wzajemnych inspiracji i pomysłów. Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania :)

Pracownik C-P
Pracownik

A ja pracuję w Click-Pack ponad 5 lat i nie zgadzam się z opinią słabej atmosfery w firmie. Zespół jest zgrany i zaangażowany i pracują tu osoby z wieloletnim stażem. Większa ilość ofert pracy to raczej skutek rozwoju firmy. W ciągu wielu lat firma rozrosła się z kilku do ponad 100 pracowników. Coraz większa ilość zleceń powoduje, że działy się rozrastają. Co do wynagrodzeń to są ustalane indywidualnie, w zależności od stanowiska i doświadczenia, nie wydaje mi się, żeby wszyscy mieli najniższą krajową.

anonim
Inne

Cześć wszystkim. W firmie jest wolne stanowisko handlowca ds. eksportu. Podpowiecie mi jak wygląda osiąganie celów sprzedażowych. Logiczne - wyniki same się nie zrobią, ale chodzi mi bardziej o to, czy nie ginie przy ich realizacji odpowiednie podejście do pracownika. Pytam, bo firma sama przyznała w ofercie, że oczekuje skuteczności oraz zaangażowania na min. 110% ;) PS to zaangażowanie przekłada się na wynagrodzenie?

Pracodawca

@anonim

przysłowiowe "110 %" :) Witamy, Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych. Cele sprzedażowe – tu wiele zależy od zaangażowania i tego ile damy od siebie (jak to w sprzedaży + od nas masz pełne wsparcie), natomiast patrząc z perspektywy obecnego zespołu i celów, które były przed nim do tej pory stawiane, z całą pewnością możemy stwierdzić, iż są one jak najbardziej realne do osiągnięcia. System wynagrodzenia: - podstawa (wiemy, jakie są realia rynkowe i ile jest wart czas pracy Specjalisty przez duże „S”) - premia indywidualna - premia zespołowa Po pomyślnym okresie próbnym, w którym Kandydat ma okazję wdrożyć się w naszą strukturę, głębiej poznać firmę Click-Pack oraz zaznajomić się z naszym codziennym „Way of Working” ustalamy dodatkowy bonus za realizowany obrót. Zespół handlowy jest kluczowy w strategii Click-Pack. Od wielu lat jest naszą wizytówką - pomógł nam rozwinąć się z niewielkiej firmy do rangi partnera biznesowego dla największych rynkowych graczy. Dziś tworzą go znakomici Handlowcy. Jeśli dobra atmosfera w pracy i atrakcyjny wieloskładnikowy system wynagrodzenia brzmią dla Ciebie ciekawie, a przy tym masz mocne nastawienie na realizację celów, zapraszamy do wysłania CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Click-Pack sp. z o.o. - Kałuszyn k/mińska mazowieckiego

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Click-Pack sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Click-Pack sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Click-Pack sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Click-Pack sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii