CLICK-PACK SP. Z O.O.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 17 ocen.

Opinie o CLICK-PACK SP. Z O.O.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLICK-PACK SP. Z O.O.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@aktualny pracownik rozumiem i dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czy pracownicy jak aplikujący wiedzą, że firma CLICK-PACK angażuje się charytatywnie. Coroczną tradycją w firmie jest regularna pomoc domom dziecka, poprzez darowizny materialny i finansowe, szczególnie w okresie świątecznym. To miłe, że firmy potrafią podzielić się swoim dobytkiem z innymi.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@aktualny pracownik brzmi to całkiem nieźle. Ważne jest w dzisiejszych czasach jak pracodawca przestrzega terminowości wypłat i umów. A powiedz czy w firmie CLICK-PACK jest możliwość awansu? Przysługują jakieś benefity pracownikom.

aktualny pracownik
@Karolina 11.09.2017 14:33
@aktualny pracownik brzmi to całkiem nieźle. Ważne jest w dzisiejszych czasach jak pracodawca przestrzega terminowości wypłat i...

Za krótko pracuję aby móc rzetelnie odpowiedzieć na to pytanie.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Są tu jacyś aktualni pracownicy? Ktoś skusił się na aplikację do CLICK-PACK i chciałby opowiedzieć z perspektywy pracownika jak wygląda praca w tej firmie? Póki, co nie ma rekrutacji, ale na przyszłość może się taka informacja przydać.

aktualny pracownik
@Karolina 08.08.2017 13:03
Są tu jacyś aktualni pracownicy? Ktoś skusił się na aplikację do CLICK-PACK i chciałby opowiedzieć z perspektywy pracownika jak...

Co można Ci podpowiedzieć... Jest to praca więc na leżakach z zimnymi drinkami w ręku się nie leży. Pracodawca trzyma zasad co do czasu pracy, wypłaca pensje bez zarzutu, nie kombinuje nic na czarno z umowami, wie czego wymaga i tego egzekwuje. Ja mogę tylko opisać jak jest w zakładzie produkcyjnym ponieważ nie pracuję w siedzibie firmy w Warszawie. (No i nie napiszę, w którym zakładzie żeby Pan I. nie wiedział - pozdrawiam prezesa :) ) Na pewno szukają ludzi, którzy mogą podnieść skrzydła rozwoju jeszcze wyżej, a nie plebsu, który wymaga więcej złotówek niż ma szarych komórek. Jesteś konkretna, inteligentna, chętna rozwijać się i wdrażać efektywne rozwiązania? Na pewno się przydasz, bo firma ciągle się rozwija.

Irek Świerlikowski_Click-Pack

Witam, Poniżej chciałbym osobiście przedstawić kilka faktów dotyczących spółki Click-Pack Sp. z o.o. (Warszawa): • Od 2005 rozwijamy zespół i budujemy markę Click-Pack a przez ponad dekadę, produkujemy wysokiej jakości opakowania plastikowe i papierowe. Od czasu powstania firmy, rozwinęliśmy i wdrożyliśmy setki rozwiązań oraz produktów a naszym najmłodszym dzieckiem są pięknie drukowane kubki do picia SUPERCUPS (www.supercups.pl) • Zatrudniamy prawie 50 osób, pracujących na powierzchni ponad 4 000m2 • Jako firma z powodzeniem realizujemy zobowiązania zarówno wobec klientów jak i pracowników a raczej partnerów biznesowych i członków zespołu Click-Pack! • Staramy się dbać o to aby każdy z nas, kto jest zaangażowany w rozwój firmy, miał możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. • Nie bez znaczenia jest fakt, że wychodząc naprzeciw ambicjom naszych pracowników, w firmie obowiązują systemy motywacyjne, dzięki którym praktycznie każdy, może wypracowywać dodatkową premię i/ lub prowizję, przeznaczając ją choćby na spełnianie swoich marzeń. • Oprócz pracy zgodnej ze standardami BHP i BRC Iop, przestrzegamy obowiązujące zapisy prawa, dobre praktyki oraz traktujemy wszystkich z należytym szacunkiem. • Ponadto, jako właściciel wierzę, że wszyscy tworzymy organizacje w których funkcjonujemy a siłą każdej organizacji są lojalni ludzie. W firmie, szczególnie cenimy zaangażowanie, kompetencje, dyskrecję oraz realizowanie zadań i celów. Jako członkowie zespołu Click-Pack, jesteśmy otwarci i dostępni dla każdego, kto myśli konstruktywne, widzi mocne strony i szanse oraz chce się rozwijać razem z firmą… Zapraszamy do współpracy osoby kompetentne, zaangażowane i konstruktywne. Z pozdrowieniami, Irek Świerlikowski

jaro

a ja pracuje i czuję się częścią firmy Click-Pack od kilku lat, dlatego te opnie mnie wkurzają. Fakt, szef wymaga tak dużo ode mnie jak od siebie ale w porzo gość, jeśli i ty jesteś w OK! Jak komuś chce sie pracować i ma cos do powiedzenia, to jest to dobre miejsce. Co do kasy, to wpływa jak ma wpływać - co miesiąc!:-)

Zostaw opinię o CLICK-PACK SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLICK-PACK SP. Z O.O.