Ksymex

Strumień

Opinie o Ksymex

Agnieszka

@Mać . czyli polecisz innym tego pracodawcę? Czym dokładnie się zajmowałeś w firmie Ksymex? Terminowość wypłat w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Czy są jeszcze jakieś plusy pracy tam?

Mać .

Praca spoko. Wypłata zgodnie z ustaleniami z szefem. Pracowałem tam zaledwie chwilę, bo tylko na czas wakacji od końca maja do lipca bo jade na wakacje. Zarobiłem ! Atmosfera fajna. Wrócę po wakacjach. Polecam.

No wlasnie masz pecha bo co 2 pracownik szuka nowej roboty i za chwile nie będzie tam nikogo

Jolero

Dla mnie to katastrofa. Roboty w trzy ch**je czasem po 16 godzin dziennie a " papcio" przyjdzie i dowali normę a ceny obniży, on pójdzie z torbami. Zwolnilem się i nie żałuję. Nikomu nie polecam. DNO. A wypłata 2200 to żart moja kobieta więcej w markecie zarabia.

@Jolero 07.04.2017 21:07

ciekawe kiedy pracowałeś po 16 godzin jak tam pracujemy po 8 godzin na 2 zmiany, i nawet jak chcesz zostać to za bardzo nie ma jak bo przychodzi zmiennik na twoje stanowisko, a jeśli chodzi o zarobek to nie będę ci pisać ale mi średnia wychodzi 20 zł na godzinę, widocznie musiałeś si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> że tak narzekasz do tej pory, bo ci co pracują raczej nie szukają innej pracy

Agnieszka

@uczciwy, a co podobało Ci się w pracy?

uczciwy

ok nie wolno obrazac ludzi ale fakt je zle,nawet bardzo,a te pozytywne komentarze, spytajcie sie kobiet co w sklepach z użwana odzierza pracuje nawet jedna sie wypowidała na ten temat , swoj ciaganie do swojego ,zona i maż panstwo mich.....nie dokoncze( popytajcie sie ludzi co mowia,idzcie pracujcie tam, przezyjcie to co my) no ale zawsze znajdzie sie jakis frajer co pojdzie za kasa bo mu pan mariusz obiecała złote gory,)tradgedia , tregedia w wykonaniu szekspira i homera... nawet w sredniowieczu było lepiej, ale zawsze znajdzie sie ktos co nie ma informacji ani doswidaczenia wienc pojdzie do patolog.......pozdrawiam fama o panu i pani dotarła nawet do granic naszego kraju p.s ...

elektroda

no tak za kazdy pozytywny komentarz płaci dodatkowe 200zł on i jego zonka wymiary 2 metry na 2 tragedia....firma dno tak jak kierownictwo... patologia w czystej postaci a jak tam mafia z jastrzembia odpusciła mu czy dalej umila zycie panu m.

Biter

nie ma to jak podszywac sie pod pracownikw i w ich imieniu dodawac komentarze, Dominika powinna do garów wypieprzac ale to i tak dla niej za duzo a nie wpieprzac sie mariuszowi do interesu przez nią ludzie mają go za pantoflarza i kretyna. Pozatym robota była ok, zarobki w miare dobre w zaleznosci od godzin.

steffano

Ja polecam firmę, pracuje już w niej od 4 miesięcy. umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze jest na czas + nigdy nie zostałem oszukany na wypłacie - zawsze wszystko się zgadza. Normy do wykonania jak w każdej pracy. Ogólnie polecam !

Oszukany

Firma krzak. Ciągle ogloszenie wisi w internecie przemial ludzi na okrągło... co do kasy 600 zl za 20dni? Odpowiedzcie sobie sami. Na każdym kroku patrzy tylko by zabrać pracownikowi pieniadze. Na umowę mimo wszelkich zapewnien sie nie doczekałem. Poza tym gdy dzwonilem na PRYWATNY numer "szefa" po kilku próbach odebrala jego żona gdyż jemu zabrakło odwagi na odebranie telefonu. BARDZO ODRADZAM PRACE U TEGO "KOGOŚ" Koledzy spawacze, naprawdę szkoda czasu nawet na rozmowe.

Ja przyszedłem na okres próbny i pracuję do dzisiaj. Atmosfera w pracy fajna, szefostwo bardzo w porządku i przede wszystkim zarobki się zgadzają.

cumed

No praktyki czy staż u nich to jest dobry pomysł @iuy bo bardzo dużo można się nauczyć i jeszcze jest szansa zostania na dłużej.

Ja też czytam i zastanawiam się czy to ten sam Mariusz którego się znało? zdecydowanie nie!, jak bardzo człowiek może zmienić się w zaledwie kilka lat... 3? a może 4? Jest szefem prawda, ja też nimi jestem i szacunek dla pracowników musi być!

Roman

hmmmmm czytam i sie zastanawiam czy to ten sam Mariusz znam chłopaka dobrych pare lat nawet pracowałem tam no wsumie 2 razy heheh zawsze jakieś ustalenia z Mariuszem szło zrobić raz lepiej raz gorzej ale w sumie jest szefem i jest demokracja pasuje ci pracujesz nie pasuje zmieniasz prace choć troche dobrej woli dogadania i byłby fajny zakład pozdrawiam wszystkich R.... F..może wpadne zobaczyc jak pojadę na kontrole :)

spawcz

robiłem w tej firmie zwolnili mnie teraz dalej robie jako spawacz i powiem ze nie inne firmy sa dla mnie dobre, u nich z całym szacunkiem..... zle sie pracowało, chciał bym powiedziec troche dobrego o tej firmie,niestety nie mam zadnych podstaw, w ich sklepach z urzywanymi ciuchami jest jeszce gorzej, nic dziwnego ze kobiety sie skarzom, tam podobno to wogule jest tragedia... tam pani ryszard aklisz z lsd ta z grubom d......(cztery litery w nawiasie)wogule totalny rozpizdziel robi,syf kiła mogiła

młody

to co powiedział,ola,nie szanuja ludzi,ksynex spawacz,pracownik obiektywny,misiek,wielka lipa ludzie wiadomosc do was wszystkich to wsztko prawda ostatnie dwa wpisy szef i ta jego zona cwaniara co sie strasznie obraziła ze ma nadwage bo nie nalerzy do super lasek jak chłopaki z jastrzembia to nazwali...... firma totalne dno,szef to samo na tym samym poziomie.....ogólnie prac jest tragiczna, morzan mówic ze jest dobrze ale jest zle,tez człowiek (usunięte przez administratora)lize w strumiecie temu ma zlecienia... to inne firmy powinny dostawac zlecienia wtedy w tym kraju były by lepsze warunki dla młodych... znajomosci i układy cały szef z tej firmy....firma samo dno!

gość

Jestem w tej firmie nowy, atmosfera ok, jak w każdej pracy trzeba robić, zarobki okej. przyuczają do zawodu. szkoda, że taki kiepski dojazd z jastrzebia do strumienia - ale to juz nie ich wina. Ogólnie wporządku!

nie szanują ludzi ;/

Droga szefowo czytając tę wszystkie komentarze i opinie nap temat pani i Pana Michalczyk nie sądzę żeby to byli pracownicy co zzostali zwolnieni to są opinie ludzi co pracowali do was a wy nie umiecie szanować ludzi i ich godności taka płaca i wymogi to uchodźcy mieli by lepiej. A nie mówiąc o kobietach pracujących dla was. P. Szefowo rekrutacja pracownika nie polega na tym że kobieta jest brzydka to się nadaję a jak ładna to nie żeby Pan Michalczyk nie zmienił se na lepszy model. Pozdrawiam a co do pracy odradzam pracowania w tej firmie.

spawacz ksynex

to jest fakt......firma patologia,,zycie jest brutalne iron man to postac wikcyjna.... takrze pani M.G. prosze sie nie kompromitowac co do pani urodu to fakt nie mozna pani obrażąc.....nic na to pani nie poradzi ze wyglanda pani jak ryszard kalisz z sld, widocznie ma pani takie predyzpozycje genetyczne..ale jesli chcemy byc szczerzy to jest tragiczna sutuacja w tej firmie swiete słowa na tej stronie nic dodac nic ujac szef to jest zwykły mato........ł.... bogactwa dorobił sie tylko poprzez układy i lizanie d.......,pozniej sie dzwicie ze mu opony przebijajom samych wrogów ma i tyle....ogólnie ludzie tu mająm racje na tym forum ..jest zle... pewnie bendzie jeszcze gorzej p.s szefie firmy ksynex nie obrazaj sie ze twoja zona wyglanda jak ryszar kalisz,pewnie ma bogatom osobowosc czyli zwykła blach.....a i materjalistka ludzie nie idzcie tam bo masakra

Szefowa

Do pracownika obiektywnego ;) Po pierwsze właścicielem firmy nie jest p. Michalczewski tylko p. Michalczyk. Jeżeli już chcesz pisać opinie to pisz je poprawnie. Musisz być mocno zniesmaczonym zwolnieniem z pracy, skoro tak to przeyżywasz. Ale nie przejmuj się, przecież u nas jest tak źle, więc kto by chciał tam pracować.. Powinieneś być zadowolonym człowiekiem, że nie pracujesz w tak patologicznej firmie! Masz tyle czasu na pisanie komentarzy, więc chyba jesteś BEZROBOTNY. Naucz się rozwijać formy skrótowe - PIP - Państwowa Inspekcja Pracy . Bardzo dziękuje chłopcze za komentarz, szczególnie za Magdę Gessler ;) Bardzo fajnie, że tak się nami przejmujesz, ale niepotrzebnie ;) jakoś sobie radzimy. Szkoda, że tylko potrafisz przez internet o nas pisać i głupoty opowiadać. Widocznie taki typ człowieka.. A TERAZ DRODZY I MŁODZI SPAWACZE, jeżeli chcecie być jak Iron Men sprawdźcie nas sami. Zapraszamy do współpracy ;) Pozdrawiam, Szefowa. p.s. Ja w przeciwieństwie do Ciebie - pracowniku obiektywny - potrafię się podpisać pod moją wypowiedzią.

pracownik obiektywny

git ile ci michalczyk zapłacił za ta opinie.... niepograzaj sie a moze to sam pan michalczewski..... bardzo fajne miejsce jesli chcesz dostac nerwicy.. panowie idzcie do normalnej pracy strumet, woseb zaraz obok... albo na na berobocie ..teraz jest tyle pracy ze kazdy cie wezmie nawet młodych nie doswiadczonych... olek i dasiu i krzysiek tez narzekajm ale jakos sie juz chyba przyzwyczaili... na michalczewskiego same epitety juz w jadalni mówia..pracuj na swoja przyszłosc ale nie w patologicznych firmach.... ciekawie jak mówił pracownik powyrzysz konentarzach ciekawe jak ta mafia z jarzembia czy juz samochody płonom..jego zonka ja zobaczyła tych dwoch koksów w bramie prawie sie nie zesrała! znajomy mi mówił ze ostra jazda była.... pip(intytucja inspekcja pracy)co chiwle tam chodzi nic dziwnego ... ale jeszce tago syfu nie zamkneła.. dobrze a teraz szczególy drodzy młodzi spawacze-sprzet nie sprawny normy jak dla iron men lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warunek konieczny pan michalczewski facet doskonały i idealny szkoda ze jest utopistom-to znaczy patologia w czystej postaci jego zona ksiegowa-magda gessler ksymeksu cwianiara i tylko o kase chodzi jej w zyciu.. temu faceta sobie wzioła o 20 lat starszego bogatego starego p...... ......... ok panowie szukacie innej pracy na rozwój i doswiadczenie do cv dla nowych parcodawców... to jest komunikt zeby was ostrzec co zrobicie wasza sparwa,,, tylko nie mówcie ze was ostrzegałemm.... praca patologia!!!!!!!!!Q!

ol twój szef

ol.. twój nick czyzby w swej wypowiedzi nie naszła nutka pana milaczewskiego... pan michalczweski zachiwle zacznie pisac swoje komentarze...panowie...sami sprawcie jak sie tam pracuje...jejku uwierzcie mi panowie idzcie do tej pracy samo góry złote i sukces gwarontowany poprostu mód z mlekiem tylko isc do pracy tam wasze pragnienia i marzenia napewno sie spełniom... super !!!! p.s...... tylko zebyscie nie wydalis zbyt duzo na terapie psychologicznom i na psychiatre

niezadowolony

Firma wielkie dno . zatrudnia pracowników na czarno . ciula na wypłatach . nie widziałem gorszej firmy . marna PŁACA . ZERO szacunku do człowieka . szczerze odradzam pracowania tam.

nick

pytanie brzmi czy jest zmiana myslenia przez władze??? wielka nie wiadoma pytanie do pana michalczyka... jak ja tam pracowałem to jak napisałem jeden z komentarzy szef powiedzał ze zgłosi to na policje ...bo ma tescia w policji.. wykorzystywanie władz publicznych do własnych celów...za to sie powinna prokuratura wziasc pod prace .. tak mówili znajomi z pracy jesli chodzi o warunki pracy targiczne zycze zebyscie sami tam pracowali sami sie przekonacie!!!!pozdrawiam panie michalczyk... ta wypowiedz ma chrakter informacyjny nie obrazliwy zgodnie z prawem rzecz pospolitej poslkiej.... prosze nie zgłaszac tego na policje!! heheheheh

misiek

co z ta mafią z jastrzębia juz sie wzieli za ksymex i Pana Mariusza że opony walą itp A wiem tam praca to masakra największemu wrogowi nie polecam superman by nie wyrobił normy

ogólnie to jest nieciekawie pracuje tam juz 7 miesiecy szef traktuje nas jak bydło, ogólnie koledzy mowili ze juz ich kilka razy na wypłatach oszukał, co do sprzetu to sie zgadzam z przedmówcami..masakra wszytsko popsute a norme trzenba wyrobic bo inaczej jest ponizanie człowieka ostatnio nawet policja była bo szef tej firmy ma zatargi z jakimis gosciami z jastrzembia co poprzebijali mu opony w jego i zony aucie.. ogólnie normy nie sa az tak wysokie da sie wyrobic.. ale sprzet wogóle nie działa a on daje kary finansowe za nie twojej winy ogólnie praca zeby sie nabawic nerwicy!! nie polecam rotacja pracowników straszliwa

@pracownik 20.03.2015 18:01

zapomniałem dodac ze jedyny plus w tej firmie to ludzie w sumie sa wporzadku

pok

czy coś się poprawiło z tym całym sprzetem w ksymexie czy nadal tak samo? znajomy chwalił sobie tą firme jako pracodawce, ale wiadomo że znajomy przed znajomym lubi się pochwalić a ja zanim złożę może swoje cv do ksymexu to chciałbym zweryfikować informacje od niego. Więc może ktoś powie mi ile zarabia się na samym początku?

Oi

nie radze nikomu podejmować pracy w tej niby firmie, warunki pracy okropne,problemy z wypłacaniem wynagrodzenia, uszkodzony sprzet...właściciel tej "firmy" doszedł do wniosku że niedziałające spawarki nie są wytłumaczeniem niewykonanej normy:P...ludzie w pracy są akurat wporządku, ale to jedyny plus.wiecej zapłacicie na wizyty w PIP-ie walcząc o swoje niż tam zarobicie:P

pr

Według mnie to praca tam to masakra. Człowiek żeby zarobić traktowany jest jak ( usunięte przez administratora ). Starzy pracownicy już przywykli ale w Strumieniu ciężko o pracę i raczej wszystkie zakłady pracujące w kooperacji dla firmy( usunięte przez administratora )... tak pracują. Harujesz jak murzyn na akord i spróbuj się tylko nie wyrobić. Dobrze jak jeszcze masz jakąś umowę ( przeważnie bez). Zapomnij o L4 albo o urlopie( usunięte przez administratora )Pozdrawiam i nie polecam

Wielka lipa

Placa jak maja na to ochote. To nie firma, (usunięte przez administratora). Powodzenia.

[usunięte przez moderatora] Większość ludzi nie narzeka. Wiadomo, że nie jest różowo ale w dzisiejszych czasach nigdzie nie jest. A jak sam nie potrafiłeś spawać lub robiłeś 10 razy mniej niż pozostali to świadczy tylko o twoich umiejętnościach a nie o płacach w firmie Ksymex. Pozdrawiam

spawaczek malutki

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kosmos brak socjalu normy dla supermena i batmanala nie polecam nikomu

PRACOWNIK

Praca jak każda inna, ja się spotkałem wszędzie z takimi normami jak w ksymexie. STRUMET ma większe :) A te opinie piszą chyba ci którym pracować się nie chciało:)( usunięte przez administratora ) Warunki jeśli chodzi o halę nie są wcale dobre coś trzeba z tym zrobić szefie!! Mamy nadzieję że będą wkońcu lepsze!! Praca ogólnie git...

Zostaw opinię o Ksymex - Strumień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ksymex