MBUD s.c

Ruda Śląska

Opinie o MBUD s.c

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Wszystkie komentarze na tym forum są z ubiegłych lat. A jak MBUD s.c przedstawia się na dzień dzisiejszy? Czy w firmie zaszły jakieś istotne zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze oceny.

grizli
użytkownik zarejestrowany

pracowałem w Castoramie i przeniosłem się do Rudy. Widzę że firma o podobnym profilu to chyba warto składać do nich CV. @olek chyba znasz ich trochę. Nie wiesz jak jest z zatrudnieniem. Umowa o pracę czy zlecenie?

były pracownik

jak tam wasze PIT-y 11 bo mój w ogóle nie zgadza się ze stanem faktycznym, Rozliczacie się z tego???

były pracownik

Ludzie za żadne skarby choćby niewiem co wam obiecywał nie idźcie tam pracować banda [usunięte przez moderatora]!Najgorsza firma w jakiej pracowałem! To za zamiatanie ulic wiecej zarobicie albo na zbieraniu puszek!.Nie wierzcie im w ich obietnice ile to zarobicie bo mile tą firmę nie bedziecie wspominać.Panie mały prezesiku na święta był dobry karpik za moje pieniądze?Na pewno dobry był bo kradziony! Aż ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] urosła

kto chętny żeby sie pozbierać i ich [usunięte przez moderatora] za to co robią?

hary

Witam wszystkich, drodzy Państwo jeżeli zostaliście oszukani przez pracodawce to nalezy zlozyc wniosek w sadzie pracy. NAWET jezeli pracowaliscie na czarno. Wedlug KP UMOWA USTNA JEST ROWNIE WIAZACA JAK UMOWA PISEMNA. Jedynym warunkiem aby wygrac proces sa swiadkowie, ktorzy potwierdza iz byliscie pracownikami. Jezeli firma przegra proces zostanie ustanowiny tzw. stosunek pracy i wtedy pracodawca bedzie musial odprowadzic wszystkie zalegle skladki na ZUS, do US i zaplacic pensje zgodnie z poczatkowymi ustaleniami. Za zlozenie pozwu w sadzie pracy nie ma zadnych oplat, procesy nie trwaja dlugo. NAPRAWDE WARTO SPROBOWAC. Pozdrawiam

były pracownik

tez tam pracowałem i to prawda nie wypłacaja pieniędzy i jak pracowałem tam miesiac to chyba z 20 ludzi sie przewineło kierownik wąsiaty mobilizuje ludzi ze fajne zarobki a jak przychodzi do wypłaty to marne grosze a jak ktoś odejdzie wczesniej to wogole nic nie dostaje ludzie unikajcie tą firmę wcześniej był to hit-bud ale zmienili nazwe bo mieli jakies tam problemy finansowe i od zawsze [usunięte przez moderatora] ludzi .Szef to taki [usunięte przez moderatora] co sie uwaza wielkim prezesem nie lubi po imieniu a na prezesa to cza mieć wyglad i pieniadze![usunięte przez moderatora] zwykłym pracownikom! ODradzam tą firme!!

tata - 2010-11-17 07:11:28 ta firma to [usunięte przez moderatora] nie wypłacają i dużo obiecują nie pracujcie tam bo nie zarobicie . kiedyś ta firma miała nazwę hit-bud

tata

ta firma to [usunięte przez moderatora]i nie wypłacają i dużo obiecują nie pracujcie tam bo nie zarobicie .

Zostaw opinię o MBUD s.c - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBUD s.c