Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka

Opinie o Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka

iksman

jedna z niewielu kancelarii w Polsce, która ma tak przejrzyst,ą stronę www, nie mówiąc już o ich ofercie. Nie korzystałem z usług i nie znam jeszcze trafności działania, ale jak patrzę na przekrój oferty, to jestem pod wrażeniem kwalifikacji adwokackiej :)

Paweł.o

Polecam adwokata Fertaka , skuteczny ..

zawiedziony - 2009-06-12 22:36:57 P. Mecenas przyjmie każdą sprawę. Za kasę przyjąłby każde zlecenie . Natomiast zapomina poinformować swoich klientów o przebiegu sprawy. A zwłaszcza negatywnym zakończeniu. nie polecam Adwokata Fertaka brak profesionalizmu i uczciwosci tylko kasa sie liczy inc pozatym a Proces sadowy na ostatnim miejscu ----tragedia !

zawiedziony

płana niska ale praca ambitna i rozwijająca

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorza Fertaka