stocznia północna w Gdańsku

Gdańsk

Opinie o stocznia północna w Gdańsku

iza
użytkownik zarejestrowany

To pierwsze w kolejnosci powinno być załatawianie badań, szkoleń itp. Podjerzewam,że moze wyslali szybko ludzi bez tego bo poszukiwali pilnie pracownikow do pracy

trek

nie polecam - spółki na K - wysyłają do roboty przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy , bez badań , itp... ( najczęściej o zlecenie - bez płatnego chorobowego , urlopu , itp...) - (usunięte przez moderatora)ci nogi i radź sobie sam , na to wychodzi - to jest niepoważne - nikt ci o umowie nawet nie wspomni jak sam sie nie upomnisz - w tak ogromnie niebezpiecznym miejscu pracy , spółki i ich tego typu praktyki powinny być karane finansowo , lub dyscyplinarnie - jest wiele spółek , które czekaja by zająć miejsce innej spółki.

użytkownik zarejestrowany

POLECAM

Zostaw opinię o stocznia północna w Gdańsku - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia północna w Gdańsku