Kotlin Sp. z o.o.

Opinie o Kotlin Sp. z o.o.

Anna Machowska

Kupiłam mrożone pierogi z serem w opakowaniu 0,5kg firmowane nazwą Elbro i do tego opatrzone hasłami :"gwarancja polskiego smaku", "nowy lepszy smak". Wszystko to brzmi jak kpina po próbie konsumpcji zawartości.Tego nie dało się zjeść. Ciasto niesmaczne, grube, nawet po 15 min. gotowania półtwarde, nadajace się do żucia. Połowa z nich się rozkleiła, pływając w zabielonej brei.Obrzydlistwo. Podaję kod i nr partii: 04/2010 ; 9 107 07:40P. Jestem amatorką pierogów, ale poraz pierwszy kupiłam coś nie do jedzenia.Pierwszy raz kupiłam Waszej firmy i po raz ostatni. Anna Machowska mój e-mail: amachowska@aol.pl

Zostaw opinię o Kotlin Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kotlin Sp. z o.o.