Sklep Kleks Andrzej Miękus

Gdańsk

Sklep Kleks Andrzej Miękus

Opinie o Sklep Kleks Andrzej Miękus

Dżastina01

Byłam kiedyś pracownikiem tego sympatycznego sklepiku i mam bardzo miłe wspomnienia.Polecam pracę w "Kleksie" ponieważ pracodawca jest wymagający,ale zawsze potrafił wynagrodzić dobrze wykonaną pracę. I chociaż miałam przyjemność pracować w tym sklepie 20 lat temu ! to jestem pewna,że nadal jest tam ten sam fajny klimat i pracownik czuje się w nim dobrze.Odkąd sięgam pamięcią panowała tam domowa atmosfera,a klienci zawsze byli zadowoleni.Mam nadzieję,żę pomimo "marketowych"konkurencji "Kleks" jest odwiedzany przez stałych klientów bo takich sklepach zakupy są przyjemnością:)

Zostaw opinię o Sklep Kleks Andrzej Miękus - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Kleks Andrzej Miękus