Opinie o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Toppoint Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Aktualnie nie ma żadnych aktywnych ogłoszeń do pracy w firmie Toppoint Polska. Jestem ciekaw, jak wygląda sytuacja kadrowa u tego pracodawcy? Skoro nie ma aktywnych ogłoszeń to mam przez to rozumieć, że kadra pracownicza jest kompletna? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która odpowie na moje pytania. Najlepiej, gdyby to były osoby, które mają najświeższe informacje o pracy w tej firmie.

True
@Adam

Ogłoszenia wiszą. Kadra kuleje.

@True

Nie ma osób chętnych do pracy w firmie Toppoint Polska? Ciekawi mnie, co jest powodem braków kadrowych. Mam nadzieję, że będziesz w stanie rzetelnie odpowiedzieć.

były pracownik toppoint

Najgorsza firma w jakiej pracowałam, nie dość ze obrażają pracowników to do nikogo nie mają szacunku, wypłaty zaniżone a o bonusach nie wspomnę, inspekcji pracy nie było to każdy miał wywalone co robił, kiedy dowiedzieli się o inspekcji, od razu każdy zaczął przestrzegać ubioru gdzie było to wymuszone siłą albo zwolnieniem z pracy w trybie natychmiastowym, o złej atmosferze nie wspomnę bo każdy potwierdzi jak jest... , kiedy zobaczyłem ile jest odpadów z tych rzeczy aż mnie zamurowało jest tego ogrom wszystkiego, a o tym małym karakanie to już szkoda gadać jeździ sobie po całej firmie deskorolką elektryczną i drze mordę na ludzi żeby robili szybciej, a o słuchawkach nie wspomnę potrafi podejść i powiedzieć panu podziękujemy za to ze ma się słuchawki na szyi, wpychają ludzi na siłę do czyszczenia sitek NITREM gdzie jest to substancja żrąca bez ubioru ale za to z maską która cała śmierdzi tym Nitrem a zmiana filtrów nie pomaga... Nie polecam firmy i nie nadaje się do dalszej pracy.

Toppoint Polska

Dziękujemy za wszystkie dodane przez Państwa opinie. Staramy się dokonywać szelkich starań aby czuli sie Państwo w firmie godnie, bezpiecznie i komfortowo. Przykro nam jeśli nie spełniamy oczekiwań każdego z Państwa. Pracujemy, ulepszamy i zmieniamy sie dla Was z nadzieją, że każdy pracownik będzię czuł się tylko lepiej. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Toppoint Polska

Zdolny

(usunięte przez administratora) nikt nikogo nie zmusza do roboty zwolnić się to nie problem a ten mały terorysta to wy sie dajecie w (usunięte przez administratora) kopać i tyle postaw się a nie łep w dół i koniec miej godność do swoiej osoby i tyle

Drukarz

W zasadzie to Ja przeprowadzałem rozmowę o prace z kadrowa a nie ona ze Mną. Myślę, że biorą każdego. Było zabawnie w celach rozrywkowych polecam.

Wiedziałem o firmie więcej od niej wiec nie miała o co pytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
z innej perspektywy

Widzę po komentarzach, że nadal wzajemna wrogość w firmie z której dobrowolnie się zwolnilem. Miałem fajne stanowisko na malutkim dziale z wszystkimi się dogadywałem. Nie było się do czego przyczepić bo robotę wykonywałem prawidłowo nie raz nawet więcej niż myśleli że można. Musiałem odejść by nie stać się murzynem. Firma ma tylko 1 problem jest nim szef. Wykrecanie jak najwyższych wyników finansowych dla sportu nie jest zdrowe dla pracownikow. Jak by władze przejol ktoś inny nawet bym mógł tam pracować

Masakra

Nirvany to znaczy ze pracujesz na dziale textyli a z tego co wiem to ten pan z wami nie pracuje tylko ktos inny i nie wydaje wam zadnych polecen , twoja opinia jest poprostu smieszna aż żal to czytac naprawdę . Obwiniać osobę ktora dba o wszystkich to poprostu smieszne dla twojej wiadomosci bo widze ze za madra to ty nie jestes otworzylyscie okna przy temperaturze zewnetrznej 5 stopni celciusza i zrobilyscie przeciag na dzialach pakowania , shipingu i magazynu i to zgłosiliśmy ze wieje bo nasze puste kolezanki niechca zamknac okna i to caly powod zamknietych okien widze tez ze slowo Mobbing to ty nie wiesz co znaczy użyj google gamoniu i przeproś za to co napisałaś naprawde żal

@Masakra

Skoro również jesteś pracownikiem Toppoint Polska, to proszę Cię, byś napisał z Twojego punktu widzenia, jak oceniasz tę firmę pod kątem miejsca zatrudnienia. Wszystkie merytoryczne komentarze, napisane przez doświadczone osoby, są pomocne dla osób czytających forum. Jednocześnie proszę, byś nie obrażał innych użytkowników, nawet jeżeli się z nimi nie zgadzasz.

Masakra

Nirvana to znaczy ze pracujesz na dziale textyli a to co piszesz to totalne bzdury , i oczerniach bez powodu z tego co wiem to ta osoba nawet z toba nie pracuje i nie wydaje ci polecen to o czym ty piszesz ? A co smiesniejsze to to ze otwierałyscie okna przy temperaturze zewnetrzej 5 stopni celciusza to madre nie jestescie to fakt a dzieki temu na dziale pakowania wialo bo zrobilyscie przeciag ale przecież nikt poza wami nie jest wazny tak poprostu brak slow jak to czytam .Też tam pracuje i to my zglosilismy problem z oknami i z wami poprostu głupota uszami sie wylewa i winny ktos inny brawo panie

Byly pracownik

Jak czytam te wszystkie komenatrze to az sie przykro robi. Pracowalem dla tej firmy i mozna miec kilka zastrzezen ale ogolne wrazenie jest ok. Wszystko zalezy w ktorym dziale sie pracowalo. Dla mnie praca byla satysfakcjonujaca. Ludzie sympatyczni i otwarci. Mam wrazenie ze te zle opinie wychodza od ludzi ktorych cos gryzie. Sa niezadowoleni z wlasnego zycia. I pragna uprzykrzyć je innym. Jest teraz tendencja do wiecznego narzekania na wszystko. Czasami to nawet slonce swieci za mocno. Po co wszystko? Moze warto zmienic prace a nie na sile pracowac i obrazac innych? Jak sie tak wam wszystkim niepodoba to idzcie gdzie indziej. Tam napewno bedzie lepiej ;) Nie powiem zeby Toppoint byl szczytem marzen kazdego pracownika ale mozna, o ile sie chce, cos tam fajnego zrobic i sie nauczyć. Wszystko zalzey od tego czego pracownik oczekuje. Teraz kazdy tylko wymaga. Nawet w mojej nowej pracy kazdy ma roszczenia i wymagania powyzej swoich umiejetnosci. Toppoint jest w rekach prywwatnych. Polecam korpo. Tam to sie dopiero nauczycie co to znaczy pracowac hahahaah

GIENIA

Luśka ma racje ! Podpi+rdala+czki takie jak te (usunięte przez administratora)to to dzieeuchy bez wyksztalcenia a nosza sie jak... Donosza donosza donosza... Wybrane z przypadku :P. ...los jest jest nierychliwy ale sprawiedliwy !!! ... Jak ktos jest lepszy od nich to od razu dup+ je boli i trzesą tyłkami wiec co musza zrobic ?? - doniesc ze ktos zle pracuje... takie mendy... ! Ludzie na produkcji bardziej wartosciowsi i b.sympatyczni... Firma zlote gory proponuje a jest inaczej... smiech na sali... Bylam zobaczylam NIE polecam... Szkoda na nich czasu i nerwow ;)

Halina

@Luśka jeżeli nie polecasz pracy w Toppoint Polska, to napisz konkretnie co Ci w niej nie odpowiada. Natomiast na forum niedopuszczalne jest obrażanie innych osób, podawanie inicjałów i używanie słów uważanych za niekulturalne. Przed Twoim kolejnym wpisem zapoznaj się z regulaminem, ponieważ komentarze, które go łamią, mogą zostać usunięte: https://www.gowork.pl/regulamin

Halina

@wj ale dlaczego nie polecasz? Póki co ciężko wywnioskować z Twojego wpisu coś więcej, natomiast jeżeli rozwiniesz swoją opinię, będzie to cenna wskazówka dla wielu osób. Każdy wpis, który został zamieszczony przez osobę znającą realia, jest na wagę złota dla użytkowników forum, którzy aktualnie poszukują pracy.

Halina

@wj a czy możesz napisać coś więcej o swoich doświadczeniach związanych z Toppoint Polska? Byłeś lub jesteś pracownikiem tego przedsiębiorstwa? Co konkretnie sprawiło, że masz taką opinię? Wszelkie sprawdzone opinie, napisane przez zorientowane osoby są bardzo cenne dla użytkowników forum.

wj
@Halina

Byłem i nie polecam . Wszystko w temacie.

Luki

8 lat temu to była firma rodzinna i przez tą rodzinę zarządzana, wtedy dbano tam o pracownika niestety od 8 lat firma ta jest przykładem na to jak nie traktować prawnika, ogromna rotacja na wielu stanowiskach., brak szacunku. Wszystko to idzie od własciciela firmy, który jest bezwzględny więc wybierając pracę w tym miejscu trzeba pamiętać, że to on czerpie profity z wyzysku ludzi.

Olek

Oj coś im nie idzie z zatrudnieniem BRYGADZISTY - mała kasa i naiwnych brak. Panowie z zarządu za osoby kompetencyjne trzeba zapłacić. Podobno był jakiś gościu ale znał swoją wartość a obecnemu kierownikowi to nie odpowiada.

Janek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

a.k.
@Janek

Niestety nic pozytywnego

Czarek

Narzekacie na małą pensję a nadgodziny to jest już za ciężko. Trzeba się na coś zdecydować, kasa albo leżenie!!

wściekły dzik
@Czarek

Leżenie? leżenie ? 8 godzin dziennie przy 30 stopniowych upałach bez klimy to mało? Przeczytaj własny komentarz tym razem ze zrozumieniem i wyciągnij wnioski. Nie ma ludzi, którzy z uśmiechem na ustach będą robić po 10-12 godz dziennie. Pensja ma być godna a nie zmuszająca przeciętnego pracownika do harowania pół dnia.

wj
@Czarek

Forma godna KAPO w obozie !!!!!!!!!!!!

Aga ;-)

Cześć Wszystkim. Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko kierownika zmiany. Zastanawiam się jak to wygląda finansowo. Ile zarabia kierownik zmiany? Zakres obowiązków, godziny pracy.. itp. Jeśli ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć, to będę wdzięczna.

magazyn
@Aga ;-)

Nędza , jak są pod ścianą to "przepłacą - podkupią" o ile masz wykształcenie i strategiczne doświadczenie dla firmy ale nie licz na obiecanki. Ile wyrwiesz na dzień dobry tyle będziesz mieć. Do tego pracownicy z Ukrainy pracujący "efektownie a nie efektywnie"

MAG

Prowadzą rekrutację ludzi z zewnątrz licząc na to, że ktoś im się zgodzi objąć stanowisko kierownika - lidera za zaniżoną stawkę bo u nas ci co coś umieją mają w nosie premie którymi nęcą. Jak wiadomo premia to premia raz jest a raz niema. Uczciwa praca i godne zarobki bez premii a ktoś się znajdzie z obecnych pracowników.

Halina

@Aga ;-) czy rozmowa kwalifikacyjna już się odbyła? Jakie odniosłaś wrażenia i czy znasz już jej rezultat? Możesz napisać coś więcej o jej przebiegu? Takie informacje będą na wagę złota dla przyszłych aplikantów.

Halina

@Dzidzia a czy nadgodziny w Toppoint Polska są płatne? Często zdarzają się takie sytuacje, że trzeba zostać dłużej w pracy? Wspominasz o niskiej płacy. Czy pracodawca oferuje jakieś pozapłacowe bonusy, typu dofinansowanie do karty sportowej?

Zostaw merytoryczną opinię o Toppoint Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toppoint Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toppoint Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Toppoint Polska Sp. z o.o.