Opinie o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Toppoint Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toppoint Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Mirosław.

Radosnych Świąt Wielkanocnych smacznego jajka oraz mokrego smingusa wszystkim pracownikom firmy Top Point życzy Kolega Mirosław

Oliwier

Generalnie dobry pracodawca, wymaga ale za to nieźle wynagradza. Atmosfera całkiem przyjemna więc polecam!

Niebieski
@Oliwier

Z **** na rozum się zamieniles?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Wasik

Zawsze rozwiązaniem jest urlop na zadanie po przyjściu do pracy :)

Tak tak całą prawda zgadzam się z wcześniejszymi wpisami powiem tak choć szkoda mi pracy w tym czasie co się dzieje to muszę powiedzieć że nie musze już patrzeć na to wszystko i znosić mobbingu bo to już można tak nazwać jaki się stosuje na działach gdzie liderem (wielkie słowa)jest (usunięte przez administratora) myślę że (usunięte przez administratora)bardziej powinien się interesować co się dzieje na firmie A dzieje się dzieje....... Życzę powodzenia którzy zostali pozdrawiam

Bardooooo dobry wpis i jaki prawdziwy trzeba tylko jeszcze dodac ze kazdego no prawie kazdego oprocz kolezanek oczywiscie rozliczala z kazdej minuty kazala odrabiac a przecierz sama ma chyba wiecej przerw na papierosa niz godzin pracy czy tego nikt nie widzi

Mateusz

Dokładnie tak jak Magda mówiła

Drukarz

W zasadzie to Ja przeprowadzałem rozmowę o prace z kadrowa a nie ona ze Mną. Myślę, że biorą każdego. Było zabawnie w celach rozrywkowych polecam.

Wiedziałem o firmie więcej od niej wiec nie miała o co pytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jaka umowa obowiązuje w Toppoint Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Odpowiadający

Na okresie próbnym ,obowiązuje umowa na czas określony

Mateusz
@Odpowiadający

Tak tylko uwaga na lidera magazynu

Kamil

Co wchodzi w skład wynagrodzeń w firmie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Patryk

A na co wy liczycie ????????????????????

Kamilek50

Wielki szacunek dla Asi liderki z produkcji za cierpliwość oraz dobra organizacje pracy zawsze uśmiechnięta życzliwa

Prasktrzask

Dobrze wiemy ,że mowa o Asi z QC,która czuwa nad całą produkcją.

Byly pracownik

Trzeba by było te wszystkie opinie podesłać do Holandi może by wkoncu otworzyli oczy co tu się dzieje w tej firmie ????A wszystkie wpisy to niestety ale prawda

Mietek
@Byly pracownik

To nic nie da, doskonale wiedzą co się dzieje i mają to gdzieś.. A wręcz chcą aby tak było. Nie trzeba nikomu dużo płacić i każdego można zastąpić. Ta firma z każdym kolejnym rokiem pada na ryj jeśli chodzi o atmosferę. Kierownicy z przypadku i tylko z nazwy, bez żadnego doświadczenia z branży. Typowy (usunięte przez administratora) z XXI wieku.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Byly praciwnik

Jak wyglada Ci powiem jesli jestes rodzina lub kolezanka lub kolega to masz szanse inaczej zapomnij✌

Mój wcześniejszy komentarz został usunięty, dlatego piszę go drugi raz w takiej samej formie i na przyszłość kopiuje, gdyż nie sądziłem, że firma ta stosuje takie metody ukrywania komentarzy na publicznej stronie z opiniami. Chaos i brak komunikacji to dwa określenia, które cechują firmę Toppoint Polska. Zero współpracy po między działami, a wręcz można powiedzieć, że występuje rywalizacja między działami, każdy zrzuca swoje obowiązki na inny dział. Osoby na stanowiskach kierowniczych są z przypadku, albo z tak zwanego kolesiostwa. Gdyby nie ludzie, którzy pracują tam dłuższy czas firma już dawno by nie funkcjonowała. A i tak zaczyna już ich tam brakować, a pewnie niedługo ich nie będzie bo w tej firmie nigdy nikt nie został doceniony za swoją pracę. Jeżeli zależy Ci na rozwoju i poważnym traktowaniu przez pracodawcę to odradzam to miejsce. W trakcie szukania pracy nie powinno się zwracać uwagi na negatywne komentarze, jednak w przypadku tej firmy po przepracowaniu tam krótkiego okresu czasu od razu można domyśleć się o kim był dany komentarz na tej stronie i zrozumieć, że wszystko co tutaj piszą ludzie jest prawdą. Nie polecam tej firmy jako miejsca pracy.

No widzisz to już jest taka dziwna firma że dobrych pracowitych ludzi się nie docenia tylko tych którzy ściemniaj i udają ze cos robią

Brak komunikacji i ogólny chaos to dwa określenia opisujące sytuację w firmie Toppoint Polska. Działy w żaden sposób ze sobą nie współpracują, a wręcz można stwierdzić, że praca polega na zrzucaniu odpowiedzialności i swoich obowiązków na osoby z innych działów. Osoby na stanowiskach kierowniczych z przypadku, nie mające pojęcia czym zajmuje się dany dział. Gdyby nie pojedyncze osoby, które pracują dłuższy czas firma już dawno by nie istniała. Takich osób i tak już brakuje i pewnie już niedługo nikogo tam nie będzie, gdyż w tej firmie nikt nigdy nie został doceniony za swoją pracę. Szukając pracy nie powinno czytać się negatywnych komentarzy, żeby się nie zniechęcić za wcześnie, jednak w tym przypadku komentarze pokrywają się z rzeczywistością i po przepracowaniu tam pewnego okresu czasu jest się pewnym o kim jest dany komentarz. Jeśli komuś zależy na rozwoju osobistym i poważnym traktowaniu przez pracodawcę, to nie polecam tego miejsca.

Byly pracownik

Zgadzam się w 100% z Markiem została sama rodzina i koleżanki ale na nich też przyjdzie czas pozdrawiam również

Generalnie najlepsi pracownicy odeszli bo mieli dość takiego traktowania. Ci co nie mieli wyjścia przez sytuację finansową zostali i jakoś wytrzymują ten mobbing. Pozdrawiam byłych pracowników.

@Marek

Zgadzam się w 100% została sama rodzina i koleżanki żenada przyjdzie i czas na nich też pozdrawiam

@Marek

Zgadzam się w 100% została prawie sama rodzina i koleżanki ale na nich też kiedyś przyjdzie czas również pozdrawiam

nirvana

mobing mobing mobing!!!! pan z metra cięty terroryzuje całą firmę , wszystkim robi na złość , a jest tylko zwykłym magazynierem dorobkiewiczem(chyba że ma fakultet z fotografii bo bardzo lubi robic zdjęcia), który poszedł na angielski i jakby to powiedzieć jest po prostu sprzedawczykiem , mobinguje wyzywa donosi , wyciąga klamki z okien przy 30 stopniach gorąca , bo maszyny się kurzą i okien otworzyć nie można!!! ? po drugie kiedy wpadła inspekcja pracy zrobiło się jeszcze gorzej , pan magazynier zaczął się wyżywać jeszcze bardziej , a propos inspekcji wymagane obuwie i strój nie dotyczy magazyniera??? który jeździ po firmie rolką i mobinguje? na ten temat można dramat napisać jedno tomowy. Gdyby nie stali pracownicy w liczbie 25 szt po 5 z działu firma by nie istniała a pan magazynier kiero zostałby z palcem w (usunięte przez administratora)

Halina
@nirvana

Mobbing to przestępstwo opisane w Kodeksie Pracy jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Jeśli masz dowody lub świadków takich sytuacji w Toppoint Polska, możesz opisać nieprzyjemne sytuacje i pozostawić swoje dane kontaktowe (nie zostają nigdzie upublicznione). Wtedy Twój komentarz będzie wyróżniony na forum jako spersonalizowane zgłoszenie, co będzie oznaczało, że jesteś w stanie udowodnić to, co napisałeś. Szczegóły poznasz po kliknięciu w baner "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w firmie", znajdujący się na górze wątku.

Ehm
@nirvana

Sama prawda! No i brak bhp... rolka... niezle... (usunięte przez administratora)

@Ehm

w takim razie prosze isc do sadu miesiac temu mielismy kontrol z PIPu widze ze ty jestes bardziej wyksztalcona i wiesz wiecej niz pan co byl na kontroli to moze podpiszesz sie imieniem i nazwiskiem i razem zglosimy to do pana z PIPU .Nirvana mysle ze spotkamy sie w sadzie bo to co tu napisalas musisz udowodnic a podpis Mr zarazek to dane osobowe i RODO w takim razie sie spotkamy :) :)

Baba
@nirvana

Serce głupca znajduje się w jego ustach, język mądrego znajduje się w jego sercu."

nirvana
@:)

widzę że nie umiemy czytać ze zrozumieniem... ale nie ma co się dziwić, tak uderz w stół i nożyce się odezwą , nie użyłem żadnych danych osobowych , a opinie o firmie to opinie , wolna Polska a opinie na portalu o opiniach firmy , nawet najgorsze to chyba normalne, jakby gwiazdy miały pozywać hejterów to by zabrakło im życia na sprawy sądowe , także proszę pana musimy z tym żyć a ludzie to nie tylko robole swój język maja Panie i go używają :*

Ola
@:)

Boże jaki tuman

Nowa

Witam serdecznie, a czy sa jakies aktualne review na temat wspolpracy z ta firma? Jak wyglada obecna karda kierownicza i czy nadal sa beznadziejne warunki pracy jak sa poprzednio opisywane.

@Nowa

Też jestem ciekawa, czy coś się zmieniło w pracy w Toppoint. Może ktoś nam odpisze. A które stanowisko Cię interesuje?

Halina

Na dużym portalu z ofertami pracy znalazłam informację, że Toppoint Polska poszukuje osób do pracy na stanowisku Brygadzista. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Czy ktoś z Was będzie aplikować? Jeżeli tak i zostaniecie zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne, napiszcie na forum jak przebiegło. Inni użytkownicy forum chętnie zapoznają się z takimi informacjami.

maga
@Halina

Poszukują z polityką płacową biznesu żyda - podstawa minimalna i premia aby mieć bat nad pracownikiem. Na stanowiskach kierowniczych nie powinno się stosować takich metod, życie ich nauczy.

Ja mag
@Halina

Niderlandczycy zrobili sobie (usunięte przez administratora) w Polsce i tyle w temacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podkupili "Kierownika Produkcji" a on rekrutuje jak mu niederlandy każą - nie ma pojęcia o temacie HR i tak Polak doi Polaka.

Luśka
@Halina

Ludzie nie polecam!!! Zwlaszcza ze su++ takie dwie jak K. i M. to podpierdalacz+i ... ...zastanowcie sie 200razy...

siemano
@Luśka

czemu nie 300 ?

@siemano

Czy ktoś oprócz tych nic nieznaczących komentarzy może opisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia w Toppoint? Jaka jest podstawa wynagrodzenia na Waszych stanowiskach i za co są premie?

jazda
@Anna

jeżeli lubisz pracować pod stresem i wykorzystywaniu to idź, tam cię nie szanują ciągu jednego miesiąca zwolniło się 15 osób bo warunkó do pravy tam nie ma.

@Anna

Zależy od stanowiska, doświadczenia. Premie uznaniowe, zależne m.in. od L4.

Dawidow

@jazda Oj przesadzona ta ocena. Może idealnie nie jest ale z pewnością nie tak jak to opisujesz.

oj co mogę powiedzieć kierownictwo zatrudnione z ulicy bez doświadczenia i tyle. Nic nie potrafią, jedyne jesteś obrażany.

XD

Pracowałam jakiś czas w firmie Toppoint abym mogła się o niej wypowiedzieć, praca ogólnie fajna,zarobki słabe i nie ważne jakbyś się starał ile serca byś włożył w wykonana prace i tak nikt nie doceni.

@XD

Dziękuję za Twoją opinię. Czy to właśnie niskie zarobki spowodowały, że zrezygnowałaś z pracy w firmie Toppoint Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz atmosferę w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Toppoint Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toppoint Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toppoint Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toppoint Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toppoint Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Toppoint Polska Sp. z o.o.