ZARA

Opole, Plac Mikołaja Kopernika 16a

ZARA

Opinie o ZARA

Jak dziś przedstawia się sytuacja ZARA na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Opole i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Edyta

@kinnkinn i co poszłaś złożyć CV? Dostałaś się? Jak Ci się pracuje? Możesz powiedzieć jak wygląda rekrutacja w takiej sieciówce jak ZARA? Nadchodzi czas studiów, więc studenci zjadą się i będą szukać pracy, więc takie informacje są istotne.

kinnkinn
@Edyta 14.09.2017 09:58

nieee, dostałam lepszą pracę :)

kinnkinn

Kurcze a ja chciałam właśnie ta, złożyć cv..... :( właśnie chciałam tam jutro podejść

Edyta

Akurat w Opolu nie szukają nowych pracowników, ale zawsze warto się przejść po sklepach Zary i złożyć CV, ponieważ w okresie wyprzedaży zawsze szukają ludzi.

kasia

To aplikuj, ja wiem, ze oferują umowy o pracę, teraz inditex sie poprawił i jest bardziej przyjazniej nastawiony na pracownikow, wszelkie socjale masz i stawki chyba też nie sa złe?

Ona

Może warto spróbować ?

ana

a skąd wiesz, że szukają koordynatora? Jakieś ogłoszenie jest? Chętnie bym się zgłosiła- mam doświadczenie, więc chciałabym spróbować:)

ksaia

Faktycznie, praca w takich sieciówkach jak Zara dobra jest, a może nawet wręcz idealna dla studentów, bo są w stanie pogodzić ją na spokojnie ze studiami a to ważne, no i zawsze sobie jakoś tam dorabiają, wiec i 7 za godzinę to dla nich dobra stawka. A tak z cieakowści czy pracownicy mają zniżki na ubrania zary jakieś pracownicze czy nie. Bo zara to jedna z moich ulubionyc marek wiec moze moze

Karyna

W Opolu myślę, że warunki finansowe znacznie nie będą się różniły niż w innych miastach. Ja pracowałam w podobnych markach i zwykle oscylowało to wokół najniższej krajowej, a czasami nawet i tego nie było - tylko 7 zł na rękę. Praca dobra dla studentów, z tym że ten kto ma ambicje to będzie próbował zmykać i szukać lepszych rozwiązań.

lotka

Od dawna chodzi za mną myśl o tym aby podjąć pracę w Zarze, mam teraz pytanie zasadnicze, jaką drogę lepiej obrać aby móc bardziej korzystnie wyjść na tym finansowo, warunki pracy mało istotne. Czy lepiej zgłosić się już do istniejącego sklepu, czy raczej skierować się ku ofertom pracy do Inditex i tam czekać na rozstrzygnięcie spraawy??

Kupię legginsy :-D

Kupię legginsy z Zary; strzałki, pioruny, kaktusi itp.Rozmiar 82 wzwyż :-D Ktoś ma???

tomkwiatk

kiedyś byłem klientem dopóki wszystkie zakupione rzeczy nie zaczęly sie porostu rozpadać skladane reklamacje nic nie daja bo nawet wymienoine rzeczy sa porostu slabo wykonane i na domiar wszystkiego jedna z moich znajomych zaczęła pracę bo liczyla ze to porzadna marka po czasie wyszło ponizanie i obgadywanie nowych pracownikow brak pomocy i smieszne zarobki pozatym rzecz kosztująca 300 zl jest wyprodukowana za 30 zl rękami biednych ludzi odradzam produkty zary

ulala

naucz sie czytac. nie napisalam ze pracuje u konkurencji. jezeli poprzez sklep sieciowy rozumiesz tylko odziez to nieco brak ci wyobrazenia o rynku pracy itp. pracowniczki zary chodza dumne z glowa do gory i ''ani me, ani be''. a TK to da sie wyczuc z daleka, wiec wiadomo ze wtedy sie odezwa.

ulala

pracownicy... raczej pracowniczki zary rzeszów millenium hall widać nie przestrzegają swoich standardów sprzedaży. tak ciezko jest powiedziec klientowi "dzień dobry". sama pracuje w sklepie sieciowym i nie ma takiej opcji, zeby klienta nie przywitać. ale jak widac w zarze, w millenium panienki mają to gdzies. a przeciez firma im placi za to zeby przestrzegaly pewnych standardow. moge nawet z nazwiska wymienic, ktore to takie, co z glowa podniesiona do gory chodza, zapominajac, ze to dzieki klientom mają wyplaty. dno, ja bym takie dziewuchy zwolnila odrazu.

ika

Zara -- z daleka od tej firmy wykorzystuje ludzi . zle zarzadzanie obiecuja scieszke kariery ale chyba dla szefostwa ....odradzam pracy w tej firmie . Obluda i zaklamanie

czlowiek

zara tak jak kazda inna korporacja traktuje ludzi przedmiotowo. dzis nie liczy sie czlowiek, rodzina, tylko kasa. czy to zara czy inna korporacja, to jestes nikim. to jest dzisiejszy swiat, ale do czego to nas doprowadzi :) wbrew pozorom chyba najlepiej maja ci najmniej ucywilizowani ludzie ;)

Motłoch

Zara to firma, która wykorzystuje swoich pracowników – tak wynika z informacji, jaką podał serwis angielskiego Vogue’a. [usunięte przez moderatora]

o

szanowałem firmę, ale nowy Pan Prezes robi wszystko aby w firmie było gorzej...kiedyś atmosfera była super, teraz jest tragicznie...wieczne nerwy...nie dają szansy ludziom, którym podwinęła się noga w życiu (tj.np.ciężka choroba)...życzę wszystkim na stołkach Inditexu, żeby nigdy nie chorowali i nie musieli poświęcać czasu swoim rodzinom, bo dla takich ludzi to praca, a jeśli zostaniesz w firmie, to i tak prędzej czy później stracisz zdrowie ;)

ania

W inditexie dzieje się coraz gorzej. Kolega powyżej ma racje, istny [usunięte przez moderatora]. O jakości nawet nie wspominam. wykli pracownicy traktowani sa jak powietrze.

piotr

manager zarabia ok. 3. Angielski to znają sprzedawcy, a managerowie się nimi wyręczają ;)...szkolenie często w innym mieście. Mangerowie robią czasem wszystko, a czasem tylko udają, że coś robią i wyręczają się podwładnymi ;)...generalnie firma jest trochę jak [usunięte przez moderatora] i traktują ludzi bardzo przedmiotowo. pozdrawiam...

fifi

Dziewczyny jestem zaskoczona tym co piszecie... Jestem kierownikiem w innej firmie, ale zamierzam aplikować do inditexu na menagera. Mam prośbę napiszcie ile zarabia menager w inditexie średnio, co należy do jego obowiązków i czy orientuje się ktoś jak przebiega szkolenie menagera, bo słyszałam, ze poza miejscem zamieszkania. Acha Wy jako doświadczeni pracownicy jesteście pewnie w stanie ocenić jak często menager posługuje się j. angielskim i czy rzeczywiście musi znać go perfect... Dzięki za opinie

kiedyś była ta praca może i satysfakcjonująca, ale obecny pan prezes robi wszystko aby tak nie było...każdy w tej firmie jest tylko bezosobowym pionkiem, rzeczą. Polecam dla tych co mają silny charakter i są bardzo dyspozycyjni.

cro

jak czytam te wpisy, to robi mi się słabo. nie wiem, być może to kwestia konkretnego sklepu i menagera, btw, niebawem minie rok jak pracuję w ZARZE na dziale męskim w jednej z warszawskich galerii handlowych. Podpisując umowę macie zaznaczone, iż jest to PRACA FIZYCZNA, wiec od początku jasne, że wiąże się z wysiłkiem. Własnie. umowa o pracę, a nie jakieś beznadziejne zlecenie. znam realia pracy w hm, house, reserved i new look i porównując zarę do wymienionych sieciówek, to własnie ona wygrywa. jeżeli chodzi o kasę, to wymieniona kwota 900 zł brutto jest kwotą za PÓŁ ETATU, czyli sztywne 80 godzin bez nadgodzin, prowizji i premii. ludzie, opanujcie się. znam osoby, ktore w zarze pracuję już 4, 5, a nawet 7 lat. można? można. minusem jest na pewno to, że na początku kazdy otrzymuje pol etatu, co dla osoby, która utrzymuje sie sama moze być niewystarczające (ale nadgodziny ratują i mimo wszystko jest w miarę ok) oraz praca w niedziele, ale taki kraj :) istnieje wiele mozliwosci rozwoju: starszy sprzedawca, starszy kasjer, visual menager... baaaaaprdzo przestrzegane jest prawo pracy: doba pracownicza, urlopy. reasumując: nie jest tak źle! :) aktualnie jestem na urlopie (płatnym rzec jasna!) i niebawem wracam do pracy. wracam do normalnych ludzi, którzy tworzą przyjazną atmosferę i do menadzerki, z która można się dogadać. NIGDY nie miałam problemu z wolnym, kiedy miałam szkołę (studiuję zaocznie), kiedy miałam rodzinne imprezy, typu wesele, chrzciny (można ise dogadać!!) nie należę do pracoholików. sądze więc, że moja opinia jest dosć obiektywna, aczkolwiek jeszcze sie taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. obowiążków w ZARZE jest sporo, ale wsześniej pracowałam w call center i za nic w świecie nie wróciłabym tam! co kto lubi. a ja pracy na dzień dzisiejszy zmieniać nie zamierzam :) pozdro zarazki.

Baśka

hello, zastanawiam się nad złożeniem cv do ZARY ale nie znam nikogo kto by tam pracował, większość wpisów z tego forum jest z przed jakiegoś czasu, czy może coś się zmieniło w klimacie w pracy? proszę tych którzy pracują tam aktualnie, napiszcie jak jest - polecacie czy odradzacie? :) pozdrawiam wszystkich ZAROwiczów :)

kasia

A slyszal ktos o pracy tam jako visual merchandiser w opolu

żal

pracujcie, a będziecie docenieni................ zapomniałem dodać, że kiedyś ahahahahah

Toruń

odradzam pracy w Zarze -[usunięte przez moderatora], upokarzanie pracowników. Managerowie maja swoje ważne sprawy (obgadanie co będzie w nowej kolekcji, co można kupić, plotki, kawa), trzymają się razem i zawsze są niezadowoleni. Jeśli chodzi o place to śmieszne - 900 zł brutto + prowizja od sprzedaży (ktoś z Was ja kiedyś odczul?). Na rozmowie kwalifikacyjne jak i po niej menadżerowie są strasznie bezczelni. Jeśli nie wchodzisz im w [usunięte przez moderatora] to nie polecam zatrudniania się tam. Pozdrowienia dla pewnej pani[usunięte przez moderatora] - wiecznie niezadowolona pani manager :) aaa i pamiętajcie ! Praca na kasie to prestiż! haha

ja

pracowałam...kiedyś....nie pracuje-nie żałuje....takie bagienko sobie stworzyliście...współczuje:/

zarowa

Karolina tu akurat nie ma nic do tego czy się człowiek obija czy nie. Jasne, że dużo osób się obijało, ale takie osoby długo nie popracowały.Tu nie chodzi teraz o pracowników, tylko o managerów. Tak samo są dobrzy i żli - normalne. Ale są też gorsi...[usunięte przez moderatora] Tu chodzi o podejście do ludzi, zachowania różnego typu. Zresztą pracuje tu już jakiś czas i jak widzę co się dzieje w tym sklepie to mnie przeraza cała filozofia firmy - knucie za plecami, ludzie, którzy potrafią lizać [usunięte przez moderatora] nalejpiej na tym wychodzą - niestety nie idą za tym kwalifikacje....Przykre.

karolina

człowieku, jak szukasz pracy i chcesz pracowac a nie sie obijac to sie nie zastanawiaj, mało ludzi do pracy a sporo obiboków ...

Zostaw opinię o ZARA - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZARA