Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ZARA?

Edyta Nowy wpis

@kinnkinn i co poszłaś złożyć CV? Dostałaś się? Jak Ci się pracuje? Możesz powiedzieć jak wygląda rekrutacja w takiej sieciówce jak ZARA? Nadchodzi czas studiów, więc studenci zjadą się i będą szukać pracy, więc takie informacje są istotne.

kinnkinn Nowy wpis
@Edyta

nieee, dostałam lepszą pracę :)

kinnkinn Nowy wpis

Kurcze a ja chciałam właśnie ta, złożyć cv..... :( właśnie chciałam tam jutro podejść

Edyta

Akurat w Opolu nie szukają nowych pracowników, ale zawsze warto się przejść po sklepach Zary i złożyć CV, ponieważ w okresie wyprzedaży zawsze szukają ludzi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kasia

To aplikuj, ja wiem, ze oferują umowy o pracę, teraz inditex sie poprawił i jest bardziej przyjazniej nastawiony na pracownikow, wszelkie socjale masz i stawki chyba też nie sa złe?

Ona

Może warto spróbować ?

ana

a skąd wiesz, że szukają koordynatora? Jakieś ogłoszenie jest? Chętnie bym się zgłosiła- mam doświadczenie, więc chciałabym spróbować:)

ksaia

Faktycznie, praca w takich sieciówkach jak Zara dobra jest, a może nawet wręcz idealna dla studentów, bo są w stanie pogodzić ją na spokojnie ze studiami a to ważne, no i zawsze sobie jakoś tam dorabiają, wiec i 7 za godzinę to dla nich dobra stawka. A tak z cieakowści czy pracownicy mają zniżki na ubrania zary jakieś pracownicze czy nie. Bo zara to jedna z moich ulubionyc marek wiec moze moze

Karyna

W Opolu myślę, że warunki finansowe znacznie nie będą się różniły niż w innych miastach. Ja pracowałam w podobnych markach i zwykle oscylowało to wokół najniższej krajowej, a czasami nawet i tego nie było - tylko 7 zł na rękę. Praca dobra dla studentów, z tym że ten kto ma ambicje to będzie próbował zmykać i szukać lepszych rozwiązań.

lotka

Od dawna chodzi za mną myśl o tym aby podjąć pracę w Zarze, mam teraz pytanie zasadnicze, jaką drogę lepiej obrać aby móc bardziej korzystnie wyjść na tym finansowo, warunki pracy mało istotne. Czy lepiej zgłosić się już do istniejącego sklepu, czy raczej skierować się ku ofertom pracy do Inditex i tam czekać na rozstrzygnięcie spraawy??

Kupię legginsy :-D

Kupię legginsy z Zary; strzałki, pioruny, kaktusi itp.Rozmiar 82 wzwyż :-D Ktoś ma???

tomkwiatk

kiedyś byłem klientem dopóki wszystkie zakupione rzeczy nie zaczęly sie porostu rozpadać skladane reklamacje nic nie daja bo nawet wymienoine rzeczy sa porostu slabo wykonane i na domiar wszystkiego jedna z moich znajomych zaczęła pracę bo liczyla ze to porzadna marka po czasie wyszło ponizanie i obgadywanie nowych pracownikow brak pomocy i smieszne zarobki pozatym rzecz kosztująca 300 zl jest wyprodukowana za 30 zl rękami biednych ludzi odradzam produkty zary

ulala

naucz sie czytac. nie napisalam ze pracuje u konkurencji. jezeli poprzez sklep sieciowy rozumiesz tylko odziez to nieco brak ci wyobrazenia o rynku pracy itp. pracowniczki zary chodza dumne z glowa do gory i ''ani me, ani be''. a TK to da sie wyczuc z daleka, wiec wiadomo ze wtedy sie odezwa.

ulala

pracownicy... raczej pracowniczki zary rzeszów millenium hall widać nie przestrzegają swoich standardów sprzedaży. tak ciezko jest powiedziec klientowi "dzień dobry". sama pracuje w sklepie sieciowym i nie ma takiej opcji, zeby klienta nie przywitać. ale jak widac w zarze, w millenium panienki mają to gdzies. a przeciez firma im placi za to zeby przestrzegaly pewnych standardow. moge nawet z nazwiska wymienic, ktore to takie, co z glowa podniesiona do gory chodza, zapominajac, ze to dzieki klientom mają wyplaty. dno, ja bym takie dziewuchy zwolnila odrazu.

ika

Zara -- z daleka od tej firmy wykorzystuje ludzi . zle zarzadzanie obiecuja scieszke kariery ale chyba dla szefostwa ....odradzam pracy w tej firmie . Obluda i zaklamanie

czlowiek

zara tak jak kazda inna korporacja traktuje ludzi przedmiotowo. dzis nie liczy sie czlowiek, rodzina, tylko kasa. czy to zara czy inna korporacja, to jestes nikim. to jest dzisiejszy swiat, ale do czego to nas doprowadzi :) wbrew pozorom chyba najlepiej maja ci najmniej ucywilizowani ludzie ;)

Motłoch

Zara to firma, która wykorzystuje swoich pracowników – tak wynika z informacji, jaką podał serwis angielskiego Vogue’a. [usunięte przez moderatora]

o

szanowałem firmę, ale nowy Pan Prezes robi wszystko aby w firmie było gorzej...kiedyś atmosfera była super, teraz jest tragicznie...wieczne nerwy...nie dają szansy ludziom, którym podwinęła się noga w życiu (tj.np.ciężka choroba)...życzę wszystkim na stołkach Inditexu, żeby nigdy nie chorowali i nie musieli poświęcać czasu swoim rodzinom, bo dla takich ludzi to praca, a jeśli zostaniesz w firmie, to i tak prędzej czy później stracisz zdrowie ;)

ania

W inditexie dzieje się coraz gorzej. Kolega powyżej ma racje, istny [usunięte przez moderatora]. O jakości nawet nie wspominam. wykli pracownicy traktowani sa jak powietrze.

piotr

manager zarabia ok. 3. Angielski to znają sprzedawcy, a managerowie się nimi wyręczają ;)...szkolenie często w innym mieście. Mangerowie robią czasem wszystko, a czasem tylko udają, że coś robią i wyręczają się podwładnymi ;)...generalnie firma jest trochę jak [usunięte przez moderatora] i traktują ludzi bardzo przedmiotowo. pozdrawiam...

Zostaw merytoryczną opinię o ZARA - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.