CORAL

Białystok

Opinie o CORAL

Natalia

@ewka nikt Ci nie odpowiedział. Na własną rękę szukałaś odpowiedzi? Jeżeli tak to mogłabyś odpowiedzieć na własne pytania dla innych użytkowników zainteresowanych pracą w CORAL?

ewka

Liczy sie tez obsluga klinta i podejscie do ludzi, czy oni glownie opieraja sie na obsłudze? kłada duży nacisk na nią? Jak to wszystko wygląda? ja widzialam wczesniej ogloszenie na sprzedawce i zatsniwam sie czy teraz jesczze nie podskoczyc i nie zaniesc cv

słoneczko

Kochani praca w sieci - to tak jak członkostwo w UNII - charyzma przywódcy i charyzma członków. Własna determinacja do pracy i wtedy jest sukces. Pozdrawiam WSZYSTKICH zdeterminowanych z super charyzmą - tylko takie osobowości pracują w sieci.

pedzel

Firma jak firma wyplaty na czas ogolnie oki szkoda ze nadgodziny pod stołem. Ogólnie jak ktoś chce za białego murzyna porobić to polecam.

elektro

(usunięte przez administratora) nedzna placa, wykorzystywanie na kazdym kroku. tylko dla zdesperowanych o silnych nerwach.

xxx

praca w delegacji, zarobki nędzne, nie polecam.

Ryba

A ja jestem zadowolony z kasy i z pracy

wampir

wszystko OK.POLECAM

Zostaw opinię o CORAL - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORAL