EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA

Toruń

Opinie o EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA

Paulina

@Klaudia a może zaczęłabyś od pracy na wyspie w galerii handlowej? Wtedy miałabyś możliwość zaniesienia swojego CV od razu do punktu i może szybciej potoczyłaby się Twoja ścieżka kariery w tej firmie. Bo generalnie na stronie firmy EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA nie widzę ogłoszeń o pracę, a jeżeli pójdziesz do punktu to będziesz miała możliwość od razu rozmowy ze sprzedawcą o pracy. To co uważasz o tej propozycji?

Klaudia

witam, od roku próbuję w jakikolwiek sposób "załapać" się do pracy w firmie Euphora, mimo wyższych kwalifikacji zaczynając choćby i na produkcji... przy okazji każdej rekrutacji wysyłając zgłoszenia, listy motywacyjne. Niestety z tego co udało mi się ustalić, choćby od osoby pracującej w UP w Myślenicach firma jest zainteresowana tylko osobami z orzeczeniem o niepełnosprawności... no cóż, tracą szansę na pozyskanie naprawdę wartościowych pracowników, dla których praca w firmie kosmetycznej to marzenie, nie obowiązek. Myślę, że więcej osób podzieli moje stanowisko. Pozdrawiam

Paulina

@Magda w jaki sposób wykorzystywani? Ty pracujesz jako przedstawiciel handlowy w EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA? Powiesz coś więcej o swoich doświadczeniach z pracą? Są oferty pracy jakieś? Czy Ty uważasz, że na innych stanowiskach może być lepiej? Każda informacja może być potem przydatna.

mela

Praca super miła atmosfer na jedną zmianę ,czysto,oczywiście trzeba być zorganizowanym ,myśleć o tym co się robi i jest ok.

Paulina

@Dari może najlepiej byłoby gdybyś się skontaktował z pracodawcą czy prowadzi jakaś rekrutację, skoro nic nie widzisz w internecie. Wtedy masz najlepsze źródło informacji, które jest najpewniejsze i dostaniesz jak najszybszą odpowiedź.

Dari

Czy są teraz jakieś przyjęcia na produkcje?

Paulina

@WB czyli nie polecasz pracy na produkcji w firmie EUPHORA ze względu na brygadzistkę? Czy w takim razie, żeby usprawnić pracę nie lepiej powiedzieć o tym zachowaniu szefowi? Może ze względu na wszystkich pracowników i pracę, by próbował to zmienić? Dajcie znać jak spróbujecie i czy coś się zmieniło w tym względzie, bo może to się przydać przyszłym pracownikom.

WB

Praca na produkcji jest bardzo nie zorganizowana. Brygadzistka na produkcji to osoba która powinni zwolnić ponieważ w ogóle nie nadaje się do tej pracy i nie stara się zorganizować swoich pracowników. Chodzi po zakładzie i opowiada różne rzeczy o pracownikach. Dlatego nie polecam.

pracodawca@euphora.pl

Oczywiście ma Pan racje;-) Dziękuję. Człowiek uczy się całe życie:-) zwykle na błędach:-) Mam nadzieję, że Pan nie popelania błędów :-) Czego Panu oczywiście życzę. Pozdrawiam serdecznie P.S. Mam nadzieję, że nadal będzie Pan obserwował moje poczynania, dzięki czemu będę mogła nieustająco się doskonalić.

Ktoś
@pracodawca@euphora.pl 24.05.2017 11:34

Tłumaczy sie winny, a mądry człowiek przyznaje się do błędu.

pracodawca@euphora.pl

Szanowny Panie, Każdy z Kandydatów został poinformowany, że proces rekrutacji jest duwuetapowy: spotkanie z biznesem oraz spotkanie z działem HR. Decyzja o złożeniu oferty wybranemu Kandydatowi zapada na koniec procesu rekrutacyjnego po spotkaniu ze wszystkimi Kandydatami. Oferta zwykle jest poparta Listem intencyjnym, który jest przyżeczeniem zatrudnienia Kandydata. W przypadku tej rekrutacji nie złożyliśmy jeszcze oferty. W związku z powyższym nie możemy ponosić odpowiedzialności za Pana decyzje. Czasami proces rekrutacji jest zawieszony z przyczyn biznesowych i prosimy kandydatów o cierpliwość , ponieważ jako HR również czekamy na decyzję. Tak jest w tym przypadku. Decyzja o zatrudnieniu na to stanowisko zostanie podjęta w ostatnim kwartale roku. Zgodnie z informacjami jakie przekazałam Panu telefonicznie. Rozumiem Pana rozgoryczenie, przykro mi , że nadużyliśmy Pana cierpliwości. Z wyrazami szacunku (usunięte przez administratora) Dyrektor HR

Obserwator
@pracodawca@euphora.pl 23.05.2017 08:35

Szanowna Pani Dyrektor. PRZYRZECZENIEM się pisze. Od słowa PRZYRZEKAĆ, obiecać. Uch... Dyrektor , można by było spodziewać się znajomości naszego języka. Kadry w dodatku ... Co może sądzić potencjalny pracownik, widząc takie błędy ortograficzne ? Proszę podać swojego nauczyciela języka ojczystego do sądu. Na pewno Pani wygra...

?

Firma sie ciagle rozwija to fakt, powstaje duzo nowości, duzo osob jest zatrudnianych dyrektorów, managerów itp. Jednak w żadnej firmie nie jest pieknie ani idealnie są poslizgi z wyplatami to prawda, stawka taka sama jak wszędzie, premie gorsze- przed zmianami można było więcej wyciągnąć niż z podstawy jak sie ktoś bardzo postarał. Miejmy nadzieję ze firma zobaczy ze to pieniądze napedzaja ludzi do pracy, ale nie ma co narzekać

Arek

Moglibyście przestać peerd ..lyc na portalu pracowników o pracodawcy? Bo pierwsze co trzeba zrobić, to napisać biznesplan, potem wprowadzać filozofię zarządzania, na przykład relacjami, tj. nagradzać za podtrzymanie kontaktu a potem za premię od sprzedaży. A poza tym totalny walkower jak ludzie piszą o spóźnionych płatnościach.

adamnowakx123@wp.pl

Witam. Wszystko to ściema :) czy jakiś obecny PH może to potwierdzić - wątpię Zresztą przed podjęciem pracy można popytać na sklepach o numer do jakiegoś przedstawiciela i samemu sprawdzić co i jak. Niestety firma ukrywa ich numery :) ale dla chcącego nic trudnego W tej firmie ludzi traktuje się jak niewolników i nimi się pomiata . A bajki każdy może pisać.

Euphora

Dzień dobry, W kwestiach Pracowniczych przydatne będą Państwu zapewne poniższe informacje dotyczące Polityki Personalnej: Forma zatrudnienia: - preferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( 3 m-ce okres próbny, 12 m-cy czas określony, kolejną umowa na czas nieokreślony); - w uzasadnionych przypadkach stosujemy umowę zlecenie; Benefity: - premia świąteczna z okazji Świąt Bożego Narodzenia; - kosmetyki z okazji Dnia Kobiet, kosmetyki - paczka na Boże Narodzenie; - rabat pracowniczy 35%; - dopłaty do dojazdów do Zakładu Produkcyjnego; Rozwój: - nauka języka angielskiego; - szkolenia specjalistyczne, stanowiskowe, sprzedażowe, menadżerskie: Akademia Kierownika i Lidera Paese; CSR: - wsparcie kosmetykami akcji charytatywnych na wniosek Pracownika; Imprezy integracyjne; Kolacja Wigilijna; W chwili obecnej przymierzamy się do wprowadzenia karty Multisport

@kandydat 22.05.2017 09:32
Dzień dobry. Niestety, nie mogę potwierdzić zmiany na lepsze. Startowałem na fajne stanowisko( nie handlowe). Rozmowa ( druga...

Dzień dobry, Serdecznie przepraszam w imieniu swoim i firmy za zaistniałą sytuację. Zgadzam się z Panem, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nawet jeżeli z wewnętrznych przyczyn proces rekrutacji jest zawieszony Kandydat bezzwłocznie powinien otrzymać informację zwrotną. Dokładam należytej staranności , aby tak było. Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce i dziękuję za sygnał. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

niedoszły_pracownik
@pracodawca@euphora.pl 22.05.2017 13:59

Pani Dyrektor, słowo "przepraszam" tu nie wystarczy. To ja jestem tym niedoszłym pracownikiem Specjalnie, pod tą rekrutację zmieniałem swoje plany zawodowe. Zwłaszcza że pierwsza rozmowa poszła dobrze, firma też mi się podobała. Odwołałem 3 kontrakty o sporej wartości, bo przecież Dyrektor HR , jeśli mówi że aktualne, to aktualne. A tu zonk... Ani telefonu, ani informacji . Ewentualnie tekst Pani Pauliny , również wyżej opisany Sam musiałem postarać się o Pani numer jak pisałem wyżej, również sam musiałem zadzwonić. Przecież przy naszej porannej rozmowie wyraźnie było to słychać , że zabieram czas Bardzo Ważnej Osobie. Pani mówi "przepraszam" dopiero gdy jest Pani do tego zmuszona. A przyznać się od razu, że wakatu już nie ma, to trudność i to spora. Lepiej kazać asystentce odwołać rozmowę bez podania przyczyn. Szanowna Pani Dyrektor. Naprawdę ciężko Pani pracuje na opinie prezentowane powyżej. A już zdanie "Pani Dyrektor nie może przeprowadzić rozmowy i nie wiadomo kiedy będzie mogła..." to mistrzostwo świata. Oczywiście że na firmie Euphora świat się nie kończy. Jednak negatywna opinia o dziale HR cały czas jest umacniania . M.in takim zachowaniem jak w Państwa przypadku. Mam nadzieję że kiedyś ktoś tak potraktuje Panią, jak Pani mnie. Mimo wszystko łączę wyrazy szacunku. PS. Chciałem to Pani powiedzieć przez telefon, jednak wolę aby cały świat przeczytał jak działa dział HR w firmie.

Paulina

@adamnowakx123, dodatki do pensji, świadczenia socjalne itp.

adamnowakx123

O jakie bene fity ci chodzi ?

Paulina

@adamnowakx123, a czy EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA oferuje jakieś benefity, szkolenia dla swoich pracowników?

adamnowakx123

Wszystkie negatywne opinie to świętą prawda. Pracowałem jako PH. Jeden wielki chaos , pomyłki w paczkach i na fakturach dla klientów za co dostanie się opr... zamówienia do klienta dochodzą czasem po 2 tygodniach - panie fakturzystki zawsze niewinne :) i kłamią ..Kierownicy pracują max po 6 miesięcy i wylatują ciągłe zamiany i nikt nic nie wie . To co było miesiąc wcześniej nagle nie obowiązuje bo "szef" zmienił zdanie - a Ty świecisz oczami na sklepach . Wypłata jak zadzwonisz i wyżebrasz to dostaniesz na ZUS , Targety nie do wykonania , faworyzacja starych przedstawicieli , nowych wszyscy mają w D.. Nie liczcie na jakąś pomoc bo w firmie i tak są ciągłe braki . Do tego dochodzi ciągła rotacja ludzi i niemiła atmosfera. Omijać szerokim łukiem. Szkoda sobie psuć opinii na rynku.

@adamnowakx123 29.03.2017 18:32

Dzień dobry, Euphora jest w dosyć specyficznym momencie związanym z dynamicznym rozwojem firmy i zmianami związanymi z organizacją produkcji. W ostatnim czasie zmieniliśmy siedzibę zakładu produkcyjnego i stale zwiększamy produkcję co wiąże się z szeregiem zmian organizacyjnych i procesowych. Standardy obowiązujące do tej pory w dużej mierze przestały się sprawdzać, dlatego też na bieżąco tworzymy nowe. Wzrosły wolumeny na produkcji. Zostały zakupione nowe maszyny. Planujemy wprowadzić szereg usprawnień. Jesteśmy przekonani, że wszelkie niedociągnięcia zarówno w obszarze organizacji pracy, komunikacji, wysyłek, faktur zostaną wyeliminowane-pracujemy nad tym. Z dniem 1 kwietnia zarządzanie zakładem przejął Dyrektor Zakładu Grzegorz Klamecki- osoba z wieloletnim doświadczeniem na produkcji i w branży. Rekrutujemy kadrę kierowniczą. Wszelkie konstruktywne uwagi są mile widziane, ponieważ chcemy stale się doskonalić we wszystkich obszarach. Pozdrawiam w imieniu Euphora

Paulina

@J, w takim razie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytania. Kto pomoże?

Paulina

@J myślisz o złożeniu CV?

J
@Paulina 07.03.2017 16:06
@J myślisz o złożeniu CV?

Tak.

J

Witam , jakieś opinie na temat pracy na produkcji?

Byłam zatrudniona w sklepie PAESE w Katowicach w Supersamie. Firma sama w sobie w porządku aczkolwiek po wyrobieniu limitów w następnym miesiącu zmienili system premiowania tak ze premia za miesiąc pracy miałaby wynosić 40zł. Niewielkie poślizgi z wypłatą wynagrodzenia. A teraz przechodząc do samej pracy. Kierowniczka wraz z córką (pracują razem co nie powinno w ogóle mieć miejsca) ustawiają grafik pod siebie, a jak zaczyna się człowiek dopominać sprawiedliwości to zostaje z dnia na dzień zwolniony, ponieważ według niej "współpraca od początku się nie kleiła". Kierowniczka niejednokrotnie odbierała mi klientki wchodząc w słowo podczas obsługi nabijając paragon na siebie lub córkę. Dodatkowo miała pretensje, że same nie chcemy na córkę nabijać, ponieważ ona nie ma wyrobionego limitu. Zdecydowanie pracy w tym konkretnym punkcie nie polecam!

monia

No tak @ciekawa jest praca dla takich osób w końcu to firma kosmetyczna więc na pewno ktoś po chemii jest przydatny ale jak na razie ogłoszeń brak więc raczej musisz się uzbroić cierpliwość albo zwyczajnie wysłać cv i może akurat się do ciebie odezwą

ciekawa

A jak wygląda sprawa z laboratorium czy kontrolą jakości? Jest tam sznasa na pracę po chemii?

ciekawa

były sprzedawca

w ph duża rotacja, a co powiecie o sprzedawcach? Niestety to jeden z najgorszych pracodawców w mojej karierze i to nie tylko moje zdanie. Niskie zarobki i ogromne wymagania, nie dziw że w każdej strukturze firmy dzieje się podobnie.

a co mi tam

Firma bez specjalnej przyszłości. Za wszystko płacisz - tj za narzędzia pracy. Ogólnie lipa. Zapomnij o umowie o pracę. Złe zarządzanie, nietrafione decyzje to jest na porządku dziennym. Osoby z długim stażem to ok, ale młodsi to jest rotacja niesamowita. Po prostu to jest jazda bez trzymanki :0

@a co mi tam 05.07.2016 21:02

Dzień dobry, Każdy z PH otrzymuje narzędzia pracy, czyli tzw. wyprawkę (wszystkie produkty po jednej sztuce z rodzaju) Wyprawka służy do prezentacji oferty produktowej. Dodatkowo każdy PH dysponuje co miesiąc nową pulą kosmetyków- pula uzależniona jest od wykonanego obrotu. W przypadku, gdy PH nie realizuje obrotu a potrzebuje kosmetyków to może je kupić w określonej ilości po preferencyjnych cenach. System jest skonstruowany w taki sposób, aby PH realizowali sprzedaż również w oparciu o kompetencje sprzedażowe. Pozdrawiam w imieniu Euphora

były pracownik

Nie dajcie się omamić.Pracowałam tam sporo czasu.Te wszystkie pozytywy piszą chyba sami właściciele.Firma jak zdechła ryba. Zepsuta od środka.Rotacja PH niesamowita. Z zarządaniem też masakra.Opinia abc z 07.05 2016 jak najbardziej trafna.Wynagrodzenia? Jak poprosisz grzecznie może Ci przeleją połowę... Zupełna ściema.Sukces firmy jeżeli można to nazwać sukcesem to tylko dzięki dobrej otoczce marketingowej i dobrej aparycji właścicieli którzy w tym są najlepsi co robią.Czyli jednej wielkiej ściemie.

abc

Firma o dużym potencjale, z dużymi możliwościami jednak bardzo źle zarządzana. Właściciel chyba do końca sam nie wie czego chce albo chce za dużo. Magazyny pracujące chaotycznie kierowane przez przypadkowe osoby nie do końca posiadające do tego kwalifikacje (specjalistom trzeba by więcej zapłacić). Dział handlowy z ogromnymi rotacjami (4 kierowników w ciągu roku, nie mówiąc o handlowcach). Większość pracuje tak jak sie im wydaje ze jest dobrze bo nikt nie jest w stanie tego sprawdzić. Ogólnie mala firma z brakiem zaplecza magazynowego i technicznego oczekująca od pracowników wyników jakby byla ogromnym przedsiębiorstwem. Ciągle zmiany decyzji, niedopracowane nowości i dziwne decyzje szkodzące dobru firmy. Dla szukających mocnych wrażeń i dobrej zabawy (śmiechu) polecam dla szukających dobrej stałej pracy odradzam (chyba ze ktos zacznie odpowiednio zarządzać tym tworem)

pracowałem

fajna praca, miła atmosfera, polecam

a co mi tam

Słuchajcie, prawda jest taka. Kasę idzie wyciągnąć całkiem niezłą to fakt. Jednakże rynek kosmetyczny jest mało elastyczne a przez są ogromne probley ze zrobieniem planów. To będzie porażka. niemniej jednak jak ktoś chce spróbować sił to niech startuje. Tylko zey na wszystko miał podkładkę i wszystko czytał.

zainteresowany

Cześć mam pytanie zastanawiam się czy warto wysyłać CV ja widziałem twój wpis rozumiem , że pracowałeś(aś) proszę o więcej info z góry dzięki

a co mi tam

Niestety ale większosć opinii tutaj to prawda. Po prostu anomalii jest tyle ze aż się nie chce pisać. Zyt dużo się tu dzieje, rotacja jest ogromna, wymysły dziwne, o wszystko trzeba walczyć i wyrywać, kombinować. Szok. Jak ktoś się chce czegoś dowiezieć to pisać. Odpiszę. Info z pierwszej ręki.

@Nowy 28.11.2015 11:18
Witam, Można się z Tobą jakoś skontaktować?

a po co się chcesz kontaktowac.

@Nowy 28.11.2015 11:18
Witam, Można się z Tobą jakoś skontaktować?

a po co się chcesz kontaktowac.

Oliwia

A jak strona magazynowa wyglada? Jakies opinie? Dostaje sie umowę? Jaka pensja? Jaki czas pracy ?:))

lila

uwielbiam komentarze dodawane przez ludzi którzy zawsze są niezadowoleni z zycia...a wiec :praca na umowę o pracę ,podstawa jak na nasze czasy -dobra,targety- większość je wyrabia więc premie są jak najbardziej osiągalne,atmosfera-b.pozytywna Jeśli jesteś naprawdę dobrym handlowcem to polecam a jeśli kiepsko radzisz sobie w handlu nie zagrzejesz tam miejsca -proste.

alunia

Wczoraj miałam przyjemność być na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko PH - I etap,pytania standardowe,rozmowa luźna,z panią kierownik(bardzo miła)i właścicielem (Pan nie zadowolony z życia).Opinie powyżej są przesadzone.Forma zatrudnienia-do wyboru-umowa o pracę lub własna działalność.Auta z GPS tylko do celów służbowych-nowe skody fabie,od 10 do 20 wizyt dziennie.Marna podstawa...

ROZWAGA

Wczoraj miałam okazje rozmawiać z pracownikiem z Euphor. Jest spoko, cisną jak wszędzie, ale masz auto, stałą pensje i potencjalne mozliwości (choć z premią ciężko - ale gdzie jest lekko). Robić trzeba, atmosfera ok i w sumie raczej osoba zadowolona. Czytałam poprzednie opinie i myślę, ze paru nieudaczników i obiboków próbuje oczerniać rózne firmy za to, ze np. nie dały się oszukać czy nie pozwoliły sięlenić, a potem dobre osoby nie starają się o robotę myśląc, ze przeczytały prawdziwą opinię.

Krakus

Witam, Byłem dziś na rozmowie na PH w Krakowie. Rozmowa miła i bez żadnych negatywnych odczuć. Informacje przekazane pozytywnie i ze zrozumieniem dla słuchacza. Czytając te informacje od Was musiałbym się poważnie zastanowić nad ewentualną zmianą mojego obecnego pracodawcy na rzecz niepewnej sytuacji, która jak wyżej opisujecie wygląda w firmie EUPHORA. Osoba, która rekrutuje jest z dużym doświadczeniem zawodowym i wie o czym mówi. Obowiązki i wymagania zostały przekazane na najwyższym poziomie i w sumie to co piszecie bardzo mnie zaskoczyło :) pozdrawiam

pomocny

Nowy
@pomocny 29.04.2014 19:09
Jeden PH ze Szczecina ma juz podobno do zapłacenia jakies 15 000.Do sądu to się właścicieli powinno oddać.!!!!przestrzegam...

Cześć, czy można się z Tobą skontaktować?

...............zastanów się..

akurat
@...............zastanów się.. 01.04.2014 21:52
nawet po zakończeniu pracy za pośrednictwem DPD bądz też innego kuriera...poznajesz co to jest Temida. SKĄD WIESZ???...

zawsze masz prawo do obrony.podobno.

w temacie

praca na działalność gosp: koszty twoje-wszystkie: zus,podatki,paliwo,auto własne,naprawy,księgowa,przeterminy wymieniasz z pensji,nowość w branży: odpowiedzialność materialna za klientów! Zero podstawy, wynagrodzenie z windykacji,kary finansowe za nie zrobione zadania około 1000 zl, na pensje czekasz nawet po 2 miesiące. Na umowie jeździsz starym gratem jak ci koło odpadnie to dopiero pozwolą ci naprawić i to jeszcze musisz zapłacić z własnej kieszeni a szefowa ci odda a może nie. Zero socjalu. O zwolnieniu zapomnij bo nie masz po co wracać. Na szkoleniu cie chwalą a za dwa dni dostajesz wypowiedzenie pocztą.

znający temat
@w temacie 01.04.2014 21:49

szczera prawda!!!!Potwierdzam.Znam firmę od podszewki.Gorszych pracodawców nie znam.(usunięte przez administratora) Nie płacą na czas(usunięte przez administratora)

po co wam to???

dziś jesteś tu klepany po ramieniu...jestes prawą ręką ,wspólnym biesiadnikiem,wedrowcem,wczasowiczem z tronem tej firmy...jutro dostajesz za pośrednictwem DPD ZWOLNIENIE Z PRACY

@po co wam to??? 01.04.2014 21:47

Dzień dobry, Z przykrością przyznaję, że w historii firmy miało miejsce zwolnienie pracownika z wykorzystaniem DPD. Jednocześnie informuję, że wraz z kształtowaniem spójnej polityki personalnej podjęliśmy już kroki i zmieniliśmy standardy w tym obszarze, tak aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiam w imieniu Euphora

znający temat

Znam firmę i to bardzo dobrze.Przestrzegam wszytkich przed nimi...Masakra-począwszy od organizacji pracy, warunków skończywszy na jakosciach produktów...

enjoy

mają ciekawe ogłoszenie, ale już na pierwszy rzut oka podejrzane są zarobki najlepszych handlowców (5 cyfrowe)zasuwa mi tu czołg? Sprawdziłem sobie ich sprawozdanie finansowe za 2012 rok i okazało się, że średnie wynagrodzenie w firmie to ok 2,5 tysia. Widać po wynikach że pieniądze maja, ale skoro pracownikom nie płaca w terminie, to fatalnie o nich świadczy.

ktosiek
@enjoy 30.12.2013 02:02

enjoy gdzie wyczytałeś o piecio-cyfrowych zarobkach? :)

@enjoy 30.12.2013 02:02

Dzień dobry, Stosujemy politykę poufności wynagrodzeń. W przypadku wynagrodzenia PH (na umowę o pracę i B2B) stosujemy podstawę oraz premię uzależnioną od wyników pracy. Na bieżąco śledzimy raporty płacowe i analizujemy wynagrodzenia PH na rynku pracy. Oferowane przez Euphora wynagrodzenie podstawowe jest konkurencyjne w odniesieniu do wynagrodzeń rynkowych a system premiowy pozwala na uzyskanie wynagrodzenia wielokrotnie wyższego w stosunku do tego co oferują firmy na stanowisku PH. Pozdrawiam w imieniu Euphora

?

pracowałam w firmie i ogólnie to zarobki małe ale praca przyjemna. w czystości. na pewno lepsza niż harówka w markecie czy spożywczaku:) małe zgrzyty były np nieterminowo wypłacane wynagrodzenie ale nie było takźle jak piszecie:)

@ 10.09.2013 19:12

Dzień dobry, Założeniem Polityki Personalnej Firmy jest płacenie wynagrodzenia w terminie. Jednocześnie staramy się, aby wynagrodzenia wpływały na kilka dni przed terminem na konto naszych Pracowników. Niewielkie opóźnienia są sporadyczne i zwykle wynikają z faktu niedostarczenia w terminie rozliczeń i niezbędnej dokumentacji do Działu Kadr. Staramy się na bieżąco reagować w takich sytuacjach i dokładamy wszelkiej staranności , aby zapobiegać im w przyszłości. Pozdrawiam w imieniu Euphora

jaa

A ja moze napisze cos o pracy na wyspach firmowych Paese. Praca niezła, jednak wymagania nieadekwatne do zarobków. Płaca 7zł na godz + premia (większa lub mniejsza, aczkolwiek jest duzo okazji zeby ją zdobyć). Budżety praktycznie nie mozliwe do zrobienia. Wszyscy na zlecenie i nie ma szans na umowę o pracę. 3-4 dziewczyny na wyspie. Moim zdaniem każą być zbyt nachalnym do klienta (oni tego nie lubią) i sprzedawać wszystko za wszelką cenę. Większość kosmetyków została przeze mnie i moje nabliższe otoczenie przetrestowania i nie zgodze się z opinią że są złej jakości. Dla mnie firma konkuruje poważnie z inglotem (jakośc ta sama jak nie lepsza) a dużo niższa cena. Wiadmo że sa kosmatyki lepsze i gorsze ale ogólnie bardzo dobry poziom. My jako sprzedawczynie musiałysmy bardzo dużo wiedziec o produkcie wiec naprawdę starałyśmy się klientowie dobrac kosmtyka jak najlepiej. a u konkurencji bywa z tym różnie. Ogólnie fajna praca np na czas studiów albo wkaacje (tak dorywczo) na dłuższą mete kiepsko. Pozdrawiam.

asytent labolatoryjny

Labolatorium- raczej stała ekipa - mnie się tam dobrze pracowało.

elka

były pracowniku bardzo proszę o więcej inforamacji, pracowałes/aś tam?

elka

@elka 12.02.2013 14:39
A co na temat pozostałych miejsc pracy w tej firmie? np. stanowiska w laboratorium? może się ktoś wypowiedzieć?...

Dzień dobry W przypadku, gdy nie mamy otwartego procesu rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i listu motywacyjnego) na adres : dialkadr@euphora.pl Jesteśmy otwarci na osoby kreatywne, zaangażowane, które chcą się rozwijać w naszej firmie. Ze względu na duże zainteresowanie zastrzegamy sobie jedna prawo do odpowiedzi wyłącznie na interesujące nas aplikacje. Pozdrawiam w imieniu Euphora

autor

Nieźle, powiem tak - grubo. Zupełnie coś innego niż w ogłoszeniu. Dzięki za info, szkoda mojego czasu.

Zostaw opinię o EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA