Wafro

Trzebinia

Opinie o Wafro

Mis

Wiadomo, że nie wszyscy będą zadowoleni z pracy, ale to wszędzie tak jest @flinta. NIe znaczy to, że z Wafro coś jest nie tak, tylko z ludźmi zwyczajnie. Ja bym nie narzekał pracując u nich za średnią krajową, z umową o pracę i dobrym socjalem. A tak właśnie tam jest.

jacek

nikomu nie płacą, ludziom, dostawcom, kontrachentom, po pół roku i więcej, jak pójdziesz do sądu to sprawę przeciągają najdłużej jak się da

jacek

krzeszowice

(usunięte przez administratora) nie odbierają telefonów!

Zostaw opinię o Wafro - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wafro