Opinie o Wartrans Sp. z o.o. w Wałcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wartrans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wartrans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wartrans Sp. z o.o. w Wałcz

Grażyna

jakiś aktualny kierowca się odniesie co do poprzednich opinii? faktycznie są takie problemy w kontakcie ze spedycją? interesuje mnie aktualna organizacja pracy, bo pisali coś o nieciekawych godzinach wyjazdów, a fajnie jakby ktoś w domu mógł posiedzieć dłużej.. a z kasą jak, dalej 8 tys czy da radę jakoś wyciągnąć tu więcej?

Irek

Pracowałem w tej firmie 18 miesięcy i muszę powiedzieć że raz jest lepiej raz gorzej ale szef to czlowiek który dba o firmę i auta,kasa zawsze na czas.

Kierowca

Praca dla (usunięte przez administratora). Stanowczo odradzam pracę jaką kolwiek w tej firmie. Pracowałem tu jako kierowca i żałuję straconego czasu. (usunięte przez administratora) co 5 min telefony dlaczego tak a nie tak, nawet jak pojedziesz tak jak by chciał to coś mu nie będzie pasowało, w Polsce jazda pod zakazy tonażowe to normalka "bo tak mu kierowcy latają". Jedziesz tak jak Ci wyznacza trase myślisz, że się nie przywali zapomnij dla niego każdy powód jest dobry by najechać na pracownika nawet to, że masz kluczyk w stacyjce na pauzie. "Spedycja" a właściwie "dyspozytorzy"(usunięte przez administratora) Masz problem musisz radzić sobie sam. Problem z nr ref czy awizo stoisz po 2-3 godz az coś zdziałają w większości nie skutecznie co wiąże się z dalszym czekaniem bądź wjazdem na firmę z litości. Odzywasz się do nich źle nie odzywasz się też źle wiec nie dogodzisz. Żeby coś załatwić np. Lekarz, urząd musisz brac tydzień wolnego bo jak im zgłosisz nawet kilka razy to i tak cie uwalą żebyś nie zdążył. Ogólnie "dyspozytorzy" robią co im się podoba i są cacy, można powiedzieć, że żądzą firmą, nie możesz na głos powiedzieć o nich złego słowa bo będziesz miał najgorsza robotę i wiązankę od szefa, a wśród kierowców szybko się to roznosi większość to wazeliniarze i plotkary wiec trzeba uważać na słowa. Na temat kierowców z którymi zamieniłem parę słów to narzekali, że odchodzą, że tak źle tak nie dobrze, a to tylko podgadywanie na (usunięte przez administratora)... do szefa. Z tego co udało mi się usłyszeć od kierowców wrazie awarii samemu robisz prowizoryczna naprawę żeby tylko dojechać do bazy, serwis w żadnym wypadku. Jak brakuje czasu to wciskają ci 2 kartę żebyś tylko jechał. Kasa średnia między 6 a 8 tys zależy jak liżesz. Wyjazdy w niedzielę/poniedziałek powroty piątek a jeśli w czwartek to za piątek podpisujesz urlop jak nie podpiszesz nie martw się będzie (usunięte przez administratora). Pozdrawiam i nie polecam.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Wartrans Sp. z o.o. na stanowisku Kierowca? Czy pracownicy dostają premie?

Jurji

Aktualnie to ok 6.000 zł na rękę, nie obowiązuje pakiet mobilności, chyba ze jeździsz na swojej karcie i karcie jednego z (usunięte przez administratora)szefa to 8.000 zł na rękę

Firma Wartrans Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SPEDYTOR. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Honorata

Pisaliście że to firma dla desperatów, i to o mocnych nerwach. Szef podobno chce tylko oszczędzać. Podobno też wypłaty są uzależnione od tego czy się przyjmuje obelgi. Czy tak jest naprawdę czy może to przesadzony komentarz? Bo aż ciężko uwierzyć. Mozecie powiedzieć o tym cos więcej?

Mati

Pracownicy myjni strasznie leniwi i obrażeni ze w ogóle musza umyć auto - chyba zapominają ze to ich praca, auta wyjeżdżają niedomyte. Jeśli chodzi o parking to po zostawieniu auta ciężko w nocy dostać się z powrotem ponieważ cieć zawsze śpi i nie da się ich dobudzić w żaden sposób. Ogólnie nie polecam.

elo

Praca w tej firmie dla ludzi o mocnych nerwach szef marudny wydzwania co pięć minut jazda po najkrótszych trasach a za tym najgorszych drogach OSZCZĘDNOŚCI zdaniem szefa NIE POLECAM tej firmy dla mnie ta firma jest dla desperatów bo nie szanuje się tam kierowcy

Maluch

Dziękuję i nie umyjie się u państwa więcej bo lepiej myją na Wojska Polskiego tam jest myjnia ok i tam zawsze pojadę umyć auto a u pana myjnia jest krytyczna z myciem

WARTRANS
@Maluch

Pozdrawiamy naszą konkurencję!

Mały

Źle miałem umyte auto i nie polecam tej myjnia

Myjnia WARTRANS
@Mały

Ups, druga opinia w tym samym czasie. Zapraszamy na poprawkę ;)

Maluch

Co za krytyczna myjnia i pracownicy tylko same bluźnierstwa a na parkingu ci co strozuja to spiom i nie polecam tej myjnia i parkingu wielkie (usunięte przez administratora)

WARTRANS
@Maluch

Opinia fałszywa, bo w WARTRANS nie ma parkingu, na którym kierowcy zostają w samochodach na noc. A Pracownicy ochrony i myjni to też ludzie! Szacunek działa w dwie strony Szanowny PANIE Kierowco! Administrator ocenił Szanownego Pana komentarz najlepiej jak potrafił - usuwając!

Łazik

Długi czas oczekiwania zła obsługa od strony szefa i pracowników spore nie dociągnięcia w myciu firany nie polecam tej myjnia wieczne krzyki

MYJNIA WARTRANS
@Łazik

PRZEPRASZAMY SZANOWNEGO PANA ZA NIEDOCIĄGNIĘCIA, MILI KLIENCI SĄ U NAS BARDZO MILE WIDZIANI!

Klaudia

Tak długo się czeka na rozładunek?

Bart

Zgadzam się z opinią pod spodem wypłaty naliczane wg uznania zależy czy przyjmujesz obelgi z pokorą czy się z nimi nie zgadzasz i mówisz o nich otwarcie ładunki różne nie raz czekasz 20-30h za darmo nie polecam

Łukasz

(usunięte przez administratora) i metr mułu, ładna miska jeść nie daje. Oprócz w miarę świeżych aut nic więcej nie maja do zaoferowania, chyba ze kogoś rajcuje siedzenie po 30h bez ładunku za darmo bo wypłata liczona z kilometra, pozdrawiam

Dziwnie wyglądają opinie z częścią usuniętych słów jakby nie były zbyt pochlebne opinie o tej firmie nie ma czego chwalić porażka i jeszcze raz porażka tutaj tylko mają dobrze Ci którzy bez wazeliny wchodzą w... Bez wazeliny i to dosłownie dyspozytorzy fochaci gorzej niż dzieci z przedszkola się zachowują nasza... wyżej niż głowę mają szefostwo z uwagi na wiek powinno wykazywać się większą kultura osobista bo tylko potrafią gnębić i poniżać bo oni są panami już nie mówiąc o pozostałych współpracowników rodzinnych sami kierownicy którym też nic nie można powiedzieć bo od razu jesteś gorszy mierzony z góry jak niewolnik wszystko tylko potrafią załatwić krzykiem szantażem i groźba. Radzę omijać z daleka skoro długo letni pracownicy że stażem rzędu 15 lat nie wytrzymują coś o tym świadczy przyjmuja każdego jak leci bo ciągle jest roszada.

Tirowiec

Szkoda gadać na temat tej firmy ręce opadają na samą myśl jak trzeba wsiąść, jechać i znosić całą ekipę odradzam tą firmę w 100%.Proszę szukajcie dalej omijać z daleka.

Krzysiek
@Tirowiec

dziwię się, że skoro tak źle to czemu dalej wsiadasz? ???? Skąd tyle jadu w Tobie? Uśmiechu życzę i więcej pozytywnej energii!

Ferdynand

Dobry pracodawca , fajna atmosfera w pracy dlatego zupełnie nie rozumiem kto wypisuje takie bzdury?

Pinkhead

Firma jak dla mnie na plus ! Fajna atmosfera, szefostwo dba o pracowników. Firma ciągle się rozwija. Czytając opinie zastanawiam się czy osoby które to napisały myślą o sobie że są wspaniałe i bez winy? Każdy narzeka na pracodawcę ale czy Każdy z nas chciałby nim być? Brać na siebie wszystkie te problemy, które niestety zawsze są? Najlepiej kogoś obsmarować anonimowo bo to najprościej. Płace w tej firmie są na wysokim poziomie, kierowcy wracają na weekendy do domu. Gorąco polecam

Kirowca

Twoja wypowiedz świadczy tylko o głupocie. A kto ma wystawić opinię, pracownik czy ktoś kto nie ma o tym pojęcia, bo TY PANIE pewnie pracownikiem nie byleś

Grześ co szedł przez wieś!
@Pinkhead

Jestem zadowolonym klientem myjni w Wartransie, zawsze. Chłopaki zadowoleni i pogadać lubią. Kawkę postawią, wiec nie jest tak złe jak piszecie. My kierowcy to inna nacja. Na autostradzie przeszkadza nam kolega, na drodze osobówka, w pracy szef a w domu stara. Swoje frustracje wylewamy na pauzie w internet. A i wyprzedzę głupie komentarze, nie pracowałem i nie pracuję w wartrans, bo jestem ze wschodu. Opinia pozytywna. Parking tez spoko, szkoda, że nie ma prysznica. Fajny facet z szefostwa to Leszek, który to ogarnia. Pozdrawiam

Kierowca

W WARTRANS nie pracują kobiety, wiec gdzie byś pojechała?

Kierowca

Firma dla ludzi o mocnych nerwach ciągle krzyki i wyzwiska ze strony szefostwa i spedytorów których wg ciężko nazwać spedytorami,praca za jałmużnę to co nie mieści się do portfela w Caritasie lepiej płacą a szef powinien sprawdzić w słowniku języka polskigo co oznacza słowo godność i szacunek do ludzi.

Agata
@Kierowca

A jeździłeś w WARTRANS na trasach międzynarodowych czy krajowych? W ogóle mają tutaj wyjazdy zagraniczne? Czy tylko na kraj?

jatoja
@Agata

W tej firmie sa wyjazdy wyłączenie zagraniczne, aczkolwiek odradzam każdemu komu przejdzie przez głowę zatrudnic sie tam

Rysiek
@Agata

Hej, ogólnie zagranica.

Zostaw merytoryczną opinię o Wartrans Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Wartrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wartrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wartrans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wartrans Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kwiatowa 9
    78-600 Wałcz