Opinie o Halim Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Halim Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Halim Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halim Sp. z o.o. w Częstochowa

Gala Nowy wpis

Totalna katastrofa. Bywam tam czasem, znam obsługę i szefostwo. Nie polecam, głównie ze względu na totalne chamstwo szefostwa. Po prostu wstyd. Wiem też, o zwalnianiu pracowników i zastępowaniu ich tanią siłą roboczą - praktykantami, którzy traktowani są jak (usunięte przez administratora) Szefostwo klnie i tylko (usunięte przez administratora) się sypią. Budynek nieogrzewany i śmierdzący. Nie polecam....

Ines Nowy wpis

Firma wydaje się być u końca swojej działalności, hurtownia wygląda jakby w każdej chwili miała się zawalić . Pensja ?? Najniższa krajowa mimo wieloletniego stażu pracy, niestety przez to, że większość pracowników się na to zgadza nic się z tym nie zrobi , ucinanie etatów i łatanie miejsc pracy uczniami na praktykach tak wygląda 2023 rok w halimie . Kontakt z szefostwem nie istnieje , pójście z jakimkolwiek problemem do szefowej kończy się wymówkami "przyjdź jutro " głowa mnie boli" źle się czuje" ewentualnie krótka rozmowa bez konkretów i ciągłe unikanie kontaktu wzrokowego, z dziećmi w przedszkolu się lepiej rozmawia .... Polecam omijać szerokim łukiem zarówno przyszłym kandydatom jak i klientom

kwiatek Nowy wpis

Dno , dno jeszcze raz dno , szefostwo brak kultury , chamstwo bije po oczach

Jolanta Nowy wpis

orientuje się ktoś w temacie wolnych wakatów w tej firmie? na stronie jest informacja ze jak ktos chce u nich pracowac to jest podany mail na ktory mozna wyslac cv ale nie pisza co maja wolne?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Halim Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach

Dobrze jest, atmosferka elegancka. Elegancka firma.

Napiszecie co aktualnie dzieje się w firmie?

@anonim a czemu niby na rozmowie pytają o sprawy rodzinne? Tłumaczyli to jakoś?

Nie polecam! Pracowałam w tej firmie przez kilka miesięcy. Pani, która prowadzi "rozmowę kwalifikacyjną" wypytuje o sprawy rodzinne a warunki zatrudnienia pozostawiają wiele do życzenia. Szkoda mi tylko tych osób, które dalej tam pracują i dają sobą pomiatać przez właścicieli. Pracowałam bez umowy, gdy prosiłam kogoś z szefostwa o podpisanie jej zawsze byłam zbywana - tak samo inni zatrudnieni u nich w tym samym czasie. Właściciele tej firmy nie szanują swoich pracowników i czytając te wszystkie opinie widzę, że sytuacja się nie zmienia.

Sylwia

@anon A powiesz czemu tak sądzisz? Co nie odpowiada Ci w warunkach zatrudnienia tam? Niskie wynagrodzenie, czy coś innego?

Anonimowa

Brak wózków w sklepie zamiast kasowanie mnie to kasują jakieś towary z wózka a nie mnie byłam 2 tygodnie temu na rozmowie o prace i wszystko babe interesuje dzieci mąż wiek męża zarobki 1800 zł brutto

Bert

Podbijam temat bo mało kto opiniuje?

Marlon

Pewnie ktoś zapomniał wspomnieć o innych elementach wynagrodzenia?

Tfu

Proszę Państwa, wszyscy co mają tam isc na rozmowe kwalifikacyjna i prace serdecznie nie polecam. Pytają na rozmowę o dzieci, rodzinę, zarobki w rodzinie itp. ZAROBKI 1630,90zl netto NIE POLECAM ROK 2019

mama2

Jestem klientem tej hurtowni od kilkunastu lat, odwiedzam ją sporadycznie, jak muszę coś wybrać osobiście, ponieważ nie wszystko da się zamówić u przedstawiciela. Ogólna atmosfera jest dla mnie nie do przyjęcia, obsługa obrażona na cały świat (oczywiście nie wszyscy). Jak się coś pytam, to albo udają, że nie słyszą albo są zajęci rozmową o prywatnych sprawach. Jak już trzeba wejść na drabinę i zająć obsłudze trochę czasu, to jest Pani strasznie obrażona. Czasami czuję się tam jak intruz, nie klient.

Dramat

Ta firma to dramat ! Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiciela handlowego. Warunki straszne 3-msc 2000 brutto później jakąś premia się może pojawi. Rozmowa bardziej ich interesuje życie prywatne niż doświadczenie zawodowe...

żenada jednym słowem.Byłam na rozmowie i takiej rozmowy o pracę to nie miałam w życiu :P czułam się jak na egzaminie albo jakby chodziło o prace na stanowisko prezesa a tu zwykły sklep...Pani która mnie przepytywała powinna zadbać o swój wizerunek skoro reprezentuję firmę z wymogami z (usunięte przez administratora) wzietę i na dodatek złamała prawo pracy pytając czy posiadam dzieci? tragedia nigdy więcej a jak o warunki finansowe to usłyszałam że nie udziela takiej informacji na pierwszym spotkaniu..Co??? chyba sie niektórym we łbie poprzewracało!!! szkoda mojego czasu jeszcze raz żenada...pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Halim Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Halim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Halim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halim Sp. z o.o.?

Halim Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wilsona 20/22
    42-202 Częstochowa