Solver

Opinie o Solver

Edyta

Wasze opinie o Solver przez to, że są podzielone i dodawane z małą częstotliwością nie pokazują w pełni obrazu tej firmy. Może znajdzie się osoba, która chętnie przedstawi zainteresowanym użytkownikom forum aktualną sytuację wewnątrz struktur Solver? Prowadzone są na ten moment jakieś rekrutacje?

mbil

proxy, ja wiem że oni działają na rynku solidnie tak jak potrafią. A jakby był jakiś problem na pewno do mnie napisz

lala

Ja również odradzam!! Szefowie obiecują podwyżki i umowę o pracę, a co miesiąc wciskają o dzieło! Mają duże problemy finansowe, wypłata wypłacana w ratach, na szczęście już tam nie pracuję. Nie można nawet radia posłuchać, bo Pani prezes nie umie się skupić jak coś leci z głośników. (usunięte przez administratora)

optymista

Wbrew wszystkim tym opiniom, firma Solver jest naprawdę rzetelną, solidną i rozwijającą się firmą. Mam instalację solarną wykonaną przez tą firmę i jestem zadowolony. Myślę, że jest to jedna z lepszych firm oferujących tak szeroką gamę kolektorów słonecznych i nie tylko. Firma też zajmuje się innymi źródłami energii odnawialnej. Gdybym jeszcze raz mógł skorzystać z usług firmy Solver to bym skorzystał.

robin hood

tam sie dzieje jakiś dramat. ludzie z biur to jakieś bezmozgowia bez ambicji boją się już nawet oddychać, a co dopiero zapytać o zaległe wypłaty. Straszne jak mozna dać sie zastraszyć. Klienci, kontrahenci i potencjalini pracownicy omijajacie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i naspidowanego karola jak najdalej

MasterStud

Mam ich baner reklamowy na ogrodzeniu, umowa podpisana na rok, która właśnie minęła, wypłacili jedną ratę wysłałem pismo i jeśli nie będzie pieniędzy do tygodnia czasu do sprawę kieruje do sądu. Solary zamontowane przez tą firmę jeszcze jak na razie działają, ale nie wróże im świetlanej przyszłości, z tego co słyszę od ludzi byle dalej od SOLVERU!!!!!!!!!!

czarny

pracowałem odradzam wszystkim, ile szefów ty poleceń i każda zaprzecza temu wcześniejszemu.Brak konsekwencji w działaniu, w poniedziałek robimy to a w piątek robimy całkowicie co innego. Wypłaty powiedzmy że w "terminie":),nie płacenie składek na ZUS w terminie. firma ma straszne opóźnienia w płatnościach wobec swoich dostawców. Ludzie traktowani jak tania siła robocza - z daleka od tej firmy

jurek

jedyny motywator to:( usunięte przez administratora )ciesz się, że masz robote robolu!!

borewicz

ludzie się zwalniają na potęgę, jeszcze trochę i zostanie tylko Pani ( usunięte przez administratora )

zorrrrrro

(usunięte przez administratora). opoznienia w wyplatach. oczywiscie umowa o prace za podstawe i umowa o dzielo. pracowałem tam i naprawde odradzam

ozo

Witam,chyba nie wiesz co piszesz.Marne zarobki,a praca jak w [usunięte przez moderatora] .Daleko od tej firmy i jej produktów.Wszystkim odradzam.

.....

Czy ktoś może coś jeszcze napisac o tej firmie ??

Zostaw opinię o Solver - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solver