Elektro-Styl

Boguchwała

Opinie o Elektro-Styl

Wojtek

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że miałem podobne zdarzenie do tego które opisał Łukasz. W końcu roku 2016 miałem trzy oferty pracy. Z dwóch zrezygnowałem i wybrałem Elektro-styl jako serwisant. Ustalone były już warunki finansowe, a Piotr S. przesłał mi nawet paczkę z protokółami na przeglądy, nalepki i jakieś części do drzwi (wszystko leży u mnie w domu do dzisiaj). Oczywiście później było - nie ma czasu oddzwoni i na tym się sprawa skończyła. Na dwie inne oferty na które odmówiłem przyjęto w styczniu osoby i zostałem z niczym. Nie polecam. Piszę to tylko dlatego , że znalazłem ofertę pracy w tej firmie w Powiatowym Urzędzie Pracy w mojej rodzinnej miejscowości.

Łukasz.

Ja zostałem wyru...y przez Piotr S. bez mydła. Najpierw zaproponował mi pracę na stanowisku serwisanta. Wiedział, że pracuje i muszę się zwolnić co też uczyniłem. Wielokrotnie go o tym informowałem na co przystał i powiedział, że poczeka ten tydzień. Miałem się zjawić w firmie w ciągu tygodnia czasu. Po półtora dnia od rozmowy i mojego wypowiedzenia w obecnej pracy dowiedziałem się drogą mailową za pośrednictwem zewnętrznej firmy HR, że dziękują mi ale przyjmuje kogoś innego zostawiając mnie na lodzie bez pracy. Nie stać go było nawet na telefon ani jakiekolwiek przeprosiny. Po moim telefonie do niego powiedział, że potrzebuje kogoś na już, a nie za tydzień. Szkoda, że nie powiedział tego od razu tylko molestował mnie kilkukrotnie telefonami, gdy bym wiedział to bym dalej pracował w obecnej firmie i no robił sobie żartów. Zganiał winę na koordynatorkę, koordynatorką na niego, jak w przedszkolu. Wspaniałomyślność prezesiny spowodowała, że ja i moja rodzina została bez środków do życia także dziękuję. Nie polecam.

MAGDA

Polecam wszystkim - bardzo solidna firma w Polsce

Lucjan

Mega porządna firemka podkarpacka

logus

Polecam dobra i solidna firma Konkurencja siedzi na plecach ale dają radę

Praca

Praca jak praca była rozmowa a teraz cisza, pewnie kogoś mają już. Spółka rokuje dobrze ale wymagania są duże jak widać.

XXXX24

Moge tylko napisać krótko, warto spróbować aby mieć swoje zdanie...miejsc już nie ma wolnych byłam na rozmowie było miło ale cisza, po komentarzach widzę że jest dobra firma

Sonia

Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, dobra i zgrana ekipa .

maniu

polecam,,wszystkim tą firmą

Xlol

jedna z lepszym firm na Rzeszowie, mają swoje oddziały w całym kraju bardzo chętnie bym się również załapał, aplikowałem ale nie mają miejsc wolnych na rejonie w tej chwili

xd
użytkownik zarejestrowany

Chętnie bym sie załapał, bo na pewno umowa jest w pełni respektowana, ale czy benefity socjalne są? Dzięki

Anonim

profesionalne podejście do pracowników, bardzo dobrze zgrana ekipa dzięki zasłudze szefa,,

Anonim

z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę - właściciel o anielskim podejściu - cierpliwy jak mało kto

nina

szybka obsługa, dobry zarząd firmy

Dobrze prosperująca firma, tyle mogę napisać bo to widać - sami fachowcy

Bronek

Firma na medal za szybkość

Zbyszek

wszystkim polecam miejsce pracy, bardzo fajne szefostwo. Trochę zarobione ale dają radę ze wszystkim. Fachowcy w całej Polsce bardzo dobrze wchodzą na rynek - zespół jak rodzina (( byle tak dalej ))))))))))),,

Sonia

Super obsługa

Radek

Ogarnięta załoga- dobrze prosperująca firma- zdecydowanie polecenia warta

Marian

solidna obsługa w firmie

polecam

polecam

gerda

Dobre podejscie do wszystkiego to klucz do panowania nad rynkiem a ta firma to posiada..solidna załoga warto polecic

Marian

Również polecam firmę, wykonywałem usługi w Bygdoszczy w tym samym dniu otrzymałem zapłate za wykonane prace,, polecam

Pepco

Solidna firma, pełen profesionalizm

Gesi wawa

Również mogę polecić swoją szefową

Rafi

Rownież polecamy jako miejsce pracy

nikola

Świetne szefostwo firmy a szczególnie Pani Ewelina...gorąco polecam firmę jako pracodawca.

NIka

POLECAM JAKO MIEJSCE PRACY, BARDZO DOBRA FIRMA

Nagro...

Bardzo dobra i solidna Firma. Szybka reakcja na zgłoszenia, trafna diagnostyka i natychmiastowa naprawa uszkodzeń.

Olsztyn

Bardzo dobra i solidna firma - Klienta z Olsztyna

Marcin

Dla mnie firma solidna, pieniądze na czas, wiadomo jak cos bardzo nawalisz to się przyczepi , ale można się dogadać z gościem. Polecam.

Anna Krak

Również palecam

WAGRA

Bardzo dobrzy fachowcy polecam firmę jako dobrego i solidnego pracodawcę

Syniu

Firma to jedna wielka koropracja zarządzana przez dobrego fachowca polecam wszystkim tą firmę

erfr
użytkownik zarejestrowany

hej hej widze ze nadal poszukuja elektryka- elektronika- automatka w Lublinie wymagane jest miedzy innymi prawo jady kat.B. Mile widziana znajomość j. angielskiego, a no i wykształcenie minimum średnie

ytyt
użytkownik zarejestrowany

no tak tak na stanowisku elektryka mozna zarobic wiecej niz 3 tysiace, a czytalem oferte i jest na prawde przyzwoita, wiadomo ze praca do lekkiej nie nalezy

meszek
użytkownik zarejestrowany

dokladnie, zle komentarze takze swiadcza o tym ze firma nie musi byc taka zla akurat mam doswiadczenie w w dziedzinie instalacji elektrycznych, ale zadnych ofert pracy w internecie nie znalazlem, ani na stronie to moze byc minusem tej firmy. wiec jednak sprobuje osobiscie przedzwonic.w koncu warto sprobowac skoro elktrostyl to rozwijająca się firma, działająca w branży instalacyjnej.

snwe

Obie firmy obracaja milionami i takie komenatarze swiadcza tylko o jednym ze maja bardzo dobre pozycje na rynku

hundi
użytkownik zarejestrowany

z tego co się orientuje to jest temat tej firmy elektro-styl która zajmuje się działalnością w branży instalacyjnej. Główne dziedziny w których można nabyć usługi tej firmy to instalacje alarmowe, instalacje telefoniczne oraz instalacje elektryczne jak zresztą sama nazwa firmy na to wskazuje. Także to ta firma

raczek
użytkownik zarejestrowany

Szkoda, że pracownicy elektro-styl tak rzadko dodają tutaj opinie, bo firma wydaje mi sie dobra, ale aktualnych opinii nie widze, to nie zaryzykuję.

nowy

BARDZO DOBRA I SOLIDNA FIRMA - JA JESTEM OPERATOREM KOPARKI I WSZYSTKO OK>>>>WIĘC WSZYSTKIE TE BAJKI CO PISZECIE O SZEFOSTWIE TO JEDNA WIELKA BZDURA !!!!!!!

popieram

POPIERAM _ ZAZDROSZCZĄ CHŁOPAKOWI -

szukam pracy

ja pracowałem 6 miesięcy w krakowie na hali i było ok,,ludzie piszą głupoty bo( usunięte przez administratora ) za szybko się dorobił- TU JEST PROBLEM,,,

P.....

Praca na budowie to nie tylko ludzie, ale duzy,cięzki sprzęt za który trzeba ponosić odpowiedzialność,pracownicy oczywiście sie tym nie przejmuja bo oni za to nie płaca,te wszystkie negatywne opinie o tym świadcza,pracownicy przychodza do pracy pod wplywem alkoholu nie myśla traca prace a pózniej wypisuja takie negatywne opinie. Firma solidna, Polecam !!!!

Stefan jesteś analfabetą (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Elektro-Styl - Boguchwała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Styl