Opinie o Intercom III Marcin Masier w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Intercom III Marcin Masier. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intercom III Marcin Masier na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercom III Marcin Masier w Zielona Góra

Na jakie benefity można liczyć w Intercom III Marcin Masier?

@Szczery

Benefity ???? w tej firmie benefitem jest gdy ty nie płacisz firmie . To naprawdę wyróżnienie ... :D

Jak szefostwo w Intercom III Marcin Masier traktuje ludzi?

Szefostwo bardzo by chciało i do tego dąży, aby pracownik pracował za (usunięte przez administratora). Wtedy pan Marcin mógłby dalej żyć jak (usunięte przez administratora). Od takich miejsc należy trzymać się z daleka, szkoda nerwów.

@Szczery Nowy wpis

Jak nie ludzi , wiekszy szacunek ma do ciebie pijany zły klient jak masz nockę w monopolce i uświadomisz delikwenta że nie sprzedasz alko mu już bo jest nie trzeźwy . Resztę możesz sobie dopisać:)

Na jakie benefity można liczyć w Intercom III Marcin Masier?

żadne

Niki

Benefit jest fakt że dostajesz całą wypłatę ???? jak dostaniesz premie od sprzedaży to pamiętaj ja i zapisz a między czasie to za co szefostwo w przeciągu roku ci odbije . Jak zrobisz rachunek bilans ten sam nigdy inny . Ujemny ???? za benefit możesz mieć też fakt że jesteś tak niewyróżniającym się przeciętniakiem że przełożony cię nie widzi . Jeśli jeszcze nie pamięta twojego imienia nie obrażaj się nigdy , to już twoja nagroda .

@Szczery Nowy wpis

Czy pracownicy w Intercom III Marcin Masier dogadują się między sobą?

Jarek

jak ktoś nie ma odwagi aby ujawnić swoją tożsamość to myślę że jego opinie są tyle warte co nic... Pozdrawiam wszystkich naszych obecnych i byłych pracowników. Jeżeli komuś źle jest w Naszej Firmie zapraszam na rozmowę. Chętnie wysłucham waszych opinii. Jeżeli ktoś uważa że się tutaj marnuje proszę przyjść powiedzieć ...rozwiążemy umowę, podamy sobie ręce. Ja życzę każdemu aby miał taką pracę do której będzie przychodził z zadowoleniem. Jeżeli ta którą my proponujemy jest zła...jest be...a szef jest zły..nie dobry proszę aby znalazł taką Firmę w której jest wszystko NAJ.... Pozdrawiam

Jerzy lll dzban
@Jarek

Jarku może przyjdziesz na lokal i będziesz zagajał do klientów z tymi płynami i maseczkami? Bo za 1866zl czyli najnizsza to nikomu się nie chce. Pokazesz swoje dyrektorskie umiejetnosci?

@Jerzy lll dzban

Jerzy III dzban...trafny nick...nie powiem...jeżeli nie pasuje praca, czekam ..i zapraszam z wypowiedzeniem. Nikogo na siłę nie trzymamy. Pozdrawiam Jerzego III dzbana :)

:) :)
@Jarek

PRZEPRASZAM ZA DUŻE LITERY, ale to zamierzone aby osoby zainteresowane pracą pewnego dnia zobaczyły ten wpis. Panie Jarku , czy Pan widzi wśród wypowiedzi ludzi tylko to co chce? Każdy oskarża Pana o brak nici porozumienia czy dialogu z pracownikiem. Zamiast wyjaśnić pewne rzeczy, żeby i przyszli pracownicy widzieli, że jest Pan osoba konkretną dla której własne słowa coś znacza Pan zaczyna to to co mówią ... Zaczyna Pan grozić wypowiedzeniami i dyskusjami w biurze gdzie jak każdy wie nie ma sensu żadna rozmowa . Swojego czasu dodawał Pan posty na Facebook pokazujące jak to politycy niszczą gospodarkę, jak niszczą firmy... Jak ogólnie są źli. A teraz Wy niszczycie pracownika i nie ma według was w tym problemu. Dyrektorzy szanowni czy praca w tej małej sieci , która nawet do pięt nie dorasta konkurencji, sprawia, że wasze ego się podnosi? Skąd w was taki syndrom megalomaniaka... Wielki szacunek dla pracowników którzy wam zostali i jednak to ciągną a z drugiej strony wielkie poczucie smutku, że boicie się iść na przód

@:) :)

...myślę że kolejną ...a może tą samą osobę miło rozczaruję...każdemu nowo zatrudnionemu pracownikowi pokażę Go Work...i opinie które się tu pojawiają....zapytam również po kilku miesiącach czy to co zastał a to o czym wiedział czy może nie wiedział zatrudniając się w Naszej Firmie było mu nie powiedziane i pokazane przed zatrudnieniem ....

Hm
@Jarek

Jak to zobaczy każdy normalny, to szybko ucieknie. Może lepiej nie pokazywać?

Wścibski Nowy wpis
@Jarek

Ahhhhh Panie prezesie cóż za niepotrzebne tworzenie presji na pracowniku . Ten bidok nie będzie Pana znać , więc wprowadzi Pan daną osobę w niepotrzebne zakłopotanie . Przecież tak czy owak będzie pracownikiem nowym z umową już nie na 3 mc a na rok czasu i świadomością że jeśli zwolni się wcześniej to niestety musi ponieść koszta swojego szkolenia które jest płatne . Kasjer walutowo dewizowy kosztuje . A przecież to wymóg firmy i warunek konieczny . Nie bez powodu nie ma Pan teraz kontaktu z pracownikami . Po co tych ludzi stresować i niszczyć założenie nowych reguł. Czyżby ten fakt nie miał na celu poprawę Pana jak że szarganej opinii między pracownikami i przywrócenia szacunku do pańskiej osoby. Taka okazja przez lata się nie powtórzy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Intercom III Marcin Masier? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Rudy

Praca w firmie Intercom to najgorszy czas w moim życiu. (usunięte przez administratora) Panowie dyrektorzy wydają sprzeczne rozkazy, po czym mieszają z błotem pracowników za ich wykonywanie. W firmie panuje wyzysk, firma (usunięte przez administratora) pracowników i Państwo wypłacając minimalną na konto (usunięte przez administratora) Ponad to karze pracowników za niewypracowanie etatu co jest ciężkie przy godzinach otwarcia galerii. Ponad to z firmy odeszło większość fajnych osób bo nie wytrzymało (usunięte przez administratora)Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Maria
@Rudy

Bardzo Ci dziękuję za ten komentarz. Dzięki Tobie już mniej więcej wiem, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie Intercom III. Wspomniałeś coś o mobbing, a to już niewątpliwie bardzo poważny zarzut. Nie myślałeś, żeby coś z tym zrobić?

Haha
@Maria

Mnie śmieszy jak każą pracownikom wystawiać pozytywne opinie na google. Masakra.

Bojazyd
@Haha

To było dobre 100 zł do premii , płacili za fikcję bo każdy z gównem mieszał . I pozycjonowanie leci w dół . Problem ma szefostwo ponieważ oni nie wiedzieli o jejq co się stało jak to możliwe . Po (usunięte przez administratora) dostanie ten kto został ???? a kto jest odpowiedzialny za to przedszkole . To że ludzie są różni to ok ale że takie inteligentne głowy ręce umywają od swojej odpowiedzialności ???? czy prócz winy w ludziach ktoś pociągnie te tęgie głowy i matematyków do odpowiedzialności , czy dalej znów wymówka . Każdy (usunięte przez administratora) nikt nie widzi ????????????

Bartosz

Jakie są kary za niewypracowanie etatu? Ktoś wspomniał na ten temat. Obcinają kasę? A co można zabrać jak pisaliście że jest najniższa krajowa?

ciekawy
@Bartosz

Też się zastanawiam,

Magdalena
@Bartosz

(usunięte przez administratora) Odpowiedzialność finansowa jest bardzo duża, oraz warunkiem zatrudnienia jest podpisywanie weksli. Jak można się domyślić praca za najniższa krajowa. Kompletnie nieadekwatna do nakładanych obowiązków oraz odpowiedzialności.

Najlepszy

Najlepsi są Ci pracownicy którzy są niezadowoleni a pracują już klika lat. Ogarnia ktoś?

Czy Intercom III Marcin Masier oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Riky

Zaczynając pracę w firmie masz umowę na czas próbny 3 mc , jeśli się nadajesz i wytrzymasz presję otrzymujesz umowę o pracę.

Inspekcja

Z chęcią się dołączę i zobaczymy co z tego wyjdzie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Intercom III Marcin Masier?

W Intercom lll nie ma dobrej atmosfery. Chyba na tym można zakończyć.

Aaa

A ja się zastanawiam dlaczego w tym okresie pandemii wogóle musimy przychodzić do pracy skoro konkurencyjne firmy są zamknięte? Przecież rozporządzenie premiera mówi jasno które firmy mogą pracować a które nie. Nie ma jasnej definicji działalności bankowej? Otóż jest. To działalność podlegająca ustawie prawo bankowe. Czy nasza firma podlega kontroli KNF? Czy odprowadza składki na bankowy fundusz gwarancyjny?

Xxx

Zarobki (usunięte przez administratora) to akurat fakt. Atmosfera tak jak większość pisze jest zła, ale to przez relację między szefostwem a pracownikami. Jeśli ktoś chce spokojniej pracy w której wie na czym stoi i jaki jest regulamin to radzę szukac innego miejsca. Dodatkowo w okresie wirusa który teraz panuje firma całkiem olewa pracowników. Punkty mieszczą się w galeriach handlowych a jeden z szefów stwierdził że nie będzie płacił za środki dezynfekujące bo przecież po co. Liczy się tylko kasa i kasa . Zdrowie pracowników w tym przypadku to ostatnia rzecz o której ktoś myśli

Ciekawy

Jakie są podstawowe zarobki w tej firmie?

Jarosław
@Ciekawy

Dołączam się do tego pytania, jeśli ktoś z pracowników odwiedzi w najbliższym czasie ten wątek to liczę na jakieś informacje. Dodatkowo możecie też wspomnieć jaka panuje atmosfera w Intercom III, ciekawi mnie ta kwestia.

Jaga

@Ddd o co chodzi z tym Intercomem ,że rzekomo jakoś źle wpływa na pracowników?

DD

Proszę zachować spokój i zająć się pracą , ewentualnie szukaniem nowej pracy przecież to bardzo banalne i każdy będzie zadowolony , a grono ofert czeka ... i nie spamować bo ważne opinie mogą umknąć czyjejś uwadze

RS
@DD

wszystkie opinie tu coś wnoszą i nikt nie musi cię sluchac.

DD
@RS

żali też nie....może wypada zapisać się na jakieś kółko tematyczne

Ddd
@DD

Kółko tematyczne " jak szanować siebie... Czyli jak Intercom niszczy pracownika"

CDN
@Ddd

Pracuje nadal w tej firmie i widzę że każdy kto jest na zwolnieniu lekarskim albo uciekł z daleka z tej firmy to wróg. Więc każdy były pracownik to wróg bo zostawił firmę

Iwona

Proszę bardzo moja opinia , moi drodzy nie mam zamiaru wymyślać nick ani nic w tym stylu , pracuje w firmie hymmmnmn pomyślmy , sama nie wiem ile ale na bank więcej niż 4 lata . Patrze na opinie bo nie raz nie dwa ktoś się mnie pyta " a widziałaś ?" To teraz tak a co miałam widzieć ??? jak każdy jedzie tzn J ??? Tak widziałam , brawo !!! Szkoda że tyle potraficie !! Jestem na językach większości w tej firmie ... Mam tego świadomość . A teraz do Was w takim razie pytnie Drodzy Współpracownicy KOLEDZY KOLEŻANKI każdy z Was będzie narzekać ok niech będzie !! A co zrobiliście żeby było niby ok na waszym punkcie itp?? Może odpowiem za większość !! NICCCC !! Bo niby nie warto itp. Lejecie na Jarka totalne pomyje bo łatwiej pod nick itp , zgodzę się łatwo ale skoro każdy z Was jest specjalistą w sprzedaży skupie itp to co Wy jeszcze robicie u siebie na punkcie ?? Tacy mądrzy a jak przychodzi co do czego to głowa w piasek . Zróbcie w takim razie coś na punkcie na którym rzekomo pracujecie .Wiecznie firma jest baaaa bo premii nie ma ,bo podobno za wysoki progi , bo mi źle itp typowa mentalność Polaczka . Proszę oprócz miesiąca Grudzień niech jakiś punkt się wykaże że potrafi zarobić na premię dla siebie i swoich kolegów ... Jeśli się Wam cwaniaczki uda to ok zwracam honory ! Ale na chwilę obecną wiem że żaden prawie punkt tego nie zrobi , bo się nie chce , bo Jarek tylko dla was głupoty opowiada , a co się zmieni jak wystawicie coś na olx po co przecież wiecie lepiej !! Piszecie o jakiś nie porozumieniach między szefostwem , ale dodam że się tylko domyślacie a nie wiecie na 100% Bo większość nieporozumień wychodzi na punktach , chodź by w sprawie nawet głupiego zastępstwa . Ostatnio jak pewnie większość wie nie pracuję na swoim punkcie ... Zastępstwa hahaha wielka fikcja nie ma , tak jak u mnie na punkcie że dogadujemy się miedzy sobą z dniówkami itp ... Dodam że trafił mi się zespół najlepszy jaki mógł !!. A reszta nie porozumień , zastępstw itp rodzi się z waszego w większości wygórowanego EGO !! Bo nie pójdę , bo mam wolne i nikt mi nie każe itp Walić kolegów koleżanki ze zmiany !! Przecież się należy ;D Zastanówcie się nad samymi sobą za nim zaczniecie oceniać innych !! Nie wierze że każdy z Was dzwonił do J czy P z własną inicjatywą pracy na punkcie itp ... Skala nepotyzmu w tej firmie przekracza wszelkie granice ! Nie żeby ktoś mi kiedyś chciał powiedzieć że po znajomościach w firmę trafiłam itp , NIE !! Nie znałam nikogo ... Ale wiedziałam że jak dołączę do was narzekających to (usunięte przez administratora) Z TEGO BĘDZIE . Tak więc albo będziecie wykonywać Swoją pracę z wielką łaska jechać na innych zatrudnionych ludzi w tej firmie , albo weźmiecie się za pracę ! Wybór należy do Was .

theREALMarek
@Iwona

i tak jest sporo racji w tym co piszesz, najlepsze jest w tym wszystkim ze warunki pracy sie ciagle poprawiaja (nie to ze byly bardzo zle) kwestia jest inna ze na rynek wchodza same roszczeniowe dzieciaki ktore chca chca chca ale nie zarobic a dostac, a jak nie dostaja gratisow to ida na skarge to internetu, (usunięte przez administratora) jak macie problem to idzie do sadu albo gdzies indziej a nie wylewajcie zalow w internertach.. bo to take dziecinne,,jak wam sie nie podoba do zadzwonie do M J czy P ale nie bo (usunięte przez administratora)zreszta co to za robota siedzisz w kantorze i wymieniasz kase przez 15dni w mc a reszta wolna, proponuje isc do korpo zobaczycie jak was wymiela, albo do Janusza ktory ma 15tu (usunięte przez administratora) na wasze miejsca...w tej firmie serio nie jest zle owszem mozna miec pretensje o to czy o tamto ale pisanie w necie cos da? moim zdaniem tylko wzajemnie sie nakrecacie...

nick

Poziom tej Firmy widać jak na talerzu właśnie na tym portalu.

Moja opinia

Hej wszystkim. Chciałem podzielić się z wami moimi postrzeżeniami na temat pracy w tej firmie. Niestety na początku muszę przyznać rację osobą piszącym negatywne opinię, oraz pozdrawiam Kierownictwo i osoby związane z nimi piszące pozytywy ;) Smutną prawdą jest to, że negatywy w 100 % są prawdziwe, ale to wyczytacie sobie Państwo sami we wcześniejszych wpisach. Z mojego punktu widzenia mimo tych minusów praca ma też plusy... Na pewno niektórzy pracownicy tworzący fajna ekipę Pieniądze w przypadku niektórych punktów są całkiem spoko inni niestety tylko na podstawie jadą Co do systemu w firmie to jest jak jest. (usunięte przez administratora) Ale tak w Polsce jest i będzie Problemem nie jest sama firma, ale Szefostwo ( nie piszę tu o Panu Marcinie M, gdyż go nie miałem okazji poznać ale slyszałem, że porządny człowiek). Szefowie nie dogadujący się między sobą Wprowadzanie atmosfery (usunięte przez administratora) ( tu chyba wszyscy w temacie wiedzą o kogo chodzi) Brak poszanowania dla pracownika, jego zdrowia, komfortu... wszystkiego Moim zdaniem jeśli kiedyś Pan Marcin Masier przejrzy na oczy i porozmawia z pracownikami, wysłucha ich a nie tylko Szefostwa i zrobi z tym porządek firma nabierze wiatru w skrzydła Maja potencjał, ale smutne jest to, że szefostwo zamiast frmę rozwijać, ciągnie ją na (usunięte przez administratora) I nie jest to wina pracowników, bo są osoby które chcą lub chciały coś zdziałać ale traktowanie ich przez szefów zniechęca do wszystkiego. Dziękuje za uwagę. Mam nadzieję, że osoby chcące rozpocząć prace w tej firmie pomyślą 2 razy zanim aplikuja

były współpracownik
@Moja opinia

Patryk daj już sobie na wstrzymanie, koleżanka ze zmiany zaszła w ciążę i przestała Cię wyręczać w pracy to się zwolniłeś. Trzeba było odejść od przeglądania internetu i coś zrobić to rzeczywiście mobbing. Wszyscy tu mieliśmy (i nadal mamy) pewną opinię na Twój temat. Idź być nierobem gdzie indziej...

Patryk
@były współpracownik

Dostałem informację, że została na tym portalu poruszona moja osobą, nie życzę sobie tego ponieważ nie pisałem tu nic nigdy i chce aby tak zostało. Nie wiem skąd myśl, że mógłbym to pisać ja. Zwolniłem się bo tak chciałem i taka była moja decyzja, raczej już nie pracując nie zależałoby mi na anonimowości, bo niby po co. Zatem proszę sobie odpuścić tego typu akcje. Pozdrawiam

Anty-Patryk
@Patryk

hahahahahahahahahahahahahahahahahaa, tekst z cyklu "to nie pytanie ode mnie tylko od kolegi" xD

Drugi Marcin

Przeglądnij i poczytaj komentarze poniżej nawet te pozytywne, one są wybielane przez kierownictwo. Większość ludzi pracuje i szuka czegoś innego, dlatego ciągle są przyjęcia, ludzie przychodzą i odchodza.

Trzeci Marcin

Czytać się tego nie chce, właśnie zaaplikowałem do firmy bo polecił mi w niej pracę znajomy, który pracuje tam już trzeci rok. Zapytałem go o wspomnianego Pana J- powiedział wprost "komu się nie chce to obrywa" - ale to chyba normalne? Jestem osobą sumienną, rzetelną i uczciwą i czuję że podołam a pozostałe opinie nic dla mnie nie znaczą bo nie widzę żadnego obiektywizmu w opinii byłego pracownika (jak mniemam, bo jeżeli to piszą obecni to w ogóle nie rozumiem co tam jeszcze robią skoro im tak źle). Wracajcie do piaskownicy

Las

mobbing... :) pękam ze śmiechu. Dla leni to nawet leżenie wydaje się męczące. Polecam pracodawcę w 100%. Zatrudniony w Firmie od kilku lat.

Staszek

A może ktoś niestety nie ma takich umiejętności żeby wypracować odpowiednie progi?

King Jarosław
@Staszek

Ci co mieli takie umiejetnosci albo juz dawno sie pozwalniali, albo ich zwolnili :D

Zostaw merytoryczną opinię o Intercom III Marcin Masier - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Intercom III Marcin Masier?

Zobacz opinie na temat firmy Intercom III Marcin Masier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercom III Marcin Masier?

Intercom III Marcin Masier