Opinie o Intercom III Marcin Masier w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Intercom III Marcin Masier. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intercom III Marcin Masier na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercom III Marcin Masier w Zielona Góra

Doświadczona

Pracowałam i też nie polecam, te opinie tu są wszystkie prawdziwe, obciążenia, krzyki, straszenia. Godziny z kosmosu i durne rozliczenia przepracowanego czasu

uprzejmy

Powiem krotko i na temat, zaczynajac od nieralnych progow jakie sa do wyrobienia, poprzez niejasne (usunięte przez administratora) podejscie do rozliczania godzin pracownikow, gdzie czasami okazuje sie, ze etat wcale nie wynosi tyle ile powinien, nadgodziny to fikcja, jedynie kiedy za kogos przychodzisz to sie licza jako "nadgodziny". Pracodawca twierdzi tez ze jak chcesz wolne to samemu trzeba sobie znalezc zastepstwo inaczej moze odrzucic wniosek o urlop. 100% odpowiedzialnosc finansowa, jak zawalisz oddajesz wszystko, z laska moze rozloza to na "raty". Czeste sytuacje gdy "szefowie" nie moga sie dogadac, jeden kaze robic ci cos odwrotnego co ten drugi. Nie wspominam dobrze, ciesze sie ze w pore udalo sie zrezygnowac, wspolczuje tym co zostali...

Pracujaca
@uprzejmy

O ile się nie mylę to nie tylko w firmie Intercom pracując na Lombardzie oddaje się za felerne rzeczy . Tylko w każdym lombardzie bierzesz odpowiedzialność za swój skupu. Ryzyko zawodowe . Tak więc za nim ktokolwiek chciał by pracować na lombardach niech się z tym liczy lub szuka innej pracy .

Były lombardzista

Hej wszystkim. Chwile mnie nie było ;) Panie „pracujący” już proszę przestać udawać, ze Pan jest pracownikiem... (chociaż z jednej strony jest Pan, tylko na szczeblach wyższych) i wprost wypowiedzieć się jako dyrektor na zarzuty jakie tu ludzie przedstawiają. Ciekawe jest to ze odpowiada Pan jedynie na „lekkie” zarzuty, ale na temat reszty Pan milczy. (usunięte przez administratora) Pan Masier albo ma głęboko w poważaniu co się dzieje z pracownikami albo poprostu dyrekcja pięknie ukrywa przed nim wszystkie problemy. Warunki w niektórych punktach są tragiczne , pamietam jak rok temu odwiedziłem jeden z punktów i w lokalu było 29 stopni, bez klimatyzacji. Klienci słabli w oczach a co dopiero pracownicy. Pracowałem w tej firmie rok, moze trochę więcej i zdążyłem zauważyć ze nie ma możliwości rozwinięcia się lub awansu. Pracownicy siedzący tam kilka lat zarabiają te same pieniądze co nowe odoby. Może mi Pan „pracujący” zarzucić, ze nie wiem co się dzieje teraz lecz wiem. W przeciwieństwie do Pana znam i rozmawiam z ludźmi

Autis

Dziwne że się jeszcze M. (Właściciel) nie zainteresował działaniami i traktowaniem pracowników. Pseudokorpo, motywacja naganami, w środku miesiąca zmiana artykułów i widełek premiowych jak idzie za dobrze i można wyrobić. Brak wyraźnych wytycznych lombardowych a jak nie zrobisz po myśli managera to obrywasz,(usunięte przez administratora). Duża odpowiedzialność nie idzie w parze z zarobkami i traktowaniem. Odradzam. (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Intercom III Marcin Masier? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Ja uważam że opinie nie są do końca obiektywne . Nie pracuję co prawda na galerii Krakowskiej ale w dalszym ciągu jednak pracuję ... I z całym szacunkiem owszem bywają różne sytuacje gdzie trzeba czasami kasę oddać , ale zazwyczaj przez własną nie uwagę lub słabą wiedzę na temat skupu różnych towarów . Nikt mnie nie goni do pracy i nie wydzwania siedząc na kamerach że nic nie robię itp... Wiem jakie mam obowiązki i co ma być zrobione w dany dzień , jeśli tego nie zaniedbam to jest ok i nikt się nie czepia . Zawsze są dwie strony medalu. Co do premii owszem progi są wysokie ale do zrobienia !

Były lombardzista

Z całym szacunkiem Panie J, ale na mojej rozmowie wstępnej było powiedziane co innego niż było później. L4 bez problemu ? Ciekawe Urlop bez problemu ? Jeszcze ciekawsze. Żeby iść na urlop musisz sobie załatwić zastępstwo. Dowiedziałem się od obecnych pracowników, ze „ decyzja góry, jeśli nie masz zastępstwa na urlop to odrzuca wniosek” czyli wychodzi, ze pracownik na 14 dni które powinien pod rząd wykorzystać w roku maja w (usunięte przez administratora) Zabieranie kasy jest realne, bo jeśli kupisz coś a za 2dni okaże się, ze coś w środku jest popsute a nie było możliwości tego stwierdzenia przy kupowaniu każą Ci za to oddać pieniądze. Rozumiem jak coś się zawaliło ewidentne, no ale bez przesady czasami zdążają się dziwne sytuacje. Wynagrodzenie faktycznie jest na konto... ale zazwyczaj spóźnione kilka dni. A na prośbę o przesłanie twierdzą, żeby sobie założyć konta w tym banku co oni... (usunięte przez administratora) Jak przedmówca... praca po 13h to norma, wiec prosze nie pisać, ze pracuje się po 12... do tego tryb zmianowy ? No mógł by Pan chociaż zastanowić się zanim zacznie Pan kłamać w żywe oczy Masa dodatków i premii... tak są premie, ale wyrobienie ich graniczy z cudem gdyż zawsze winduje Pan progi jak zaczyna sie je wyrabiać. Co do innych dodatków to pierwsze słyszę Co do godzin pracy, ktoś pisał, ze to 190+ Tak to prawda i to czasami dużo ponad 200 I ten początek zdania... „ bzdury”... typowy Pana tekst... brakuje jeszcze „ w ten czas

Eden

A wspomniany @pracujący to właśnie wspomniany łysy Pan J. Nie polecam, unikac

pracujący

Bzdury śmiać mi się chce jak to czytam, pełna umowa o prace od samego początku, warunki identyczne jak na rozmowie wstępnej , masa dodatków i premii do wynagrodzenia tyklo trzeba chcieć , dodatkowe świadczenia medyczne, L4 bez problemów, urlop tak samo , normalna firma. Twierdzisz że mało płacą to po co się zatrudniałeś wszystko jest powiedziane wcześniej czarno na białym. Wynagrodzenie na konto zawsze , zabieranie kasy nigdy bo to jest niemożliwe, pewnie nie umiesz liczyć i co drugi dzień masz manko w kasie to juz twój problem. Chyba nie pracowałeś nigdzie wcześniej ja tak i w tej firmie jest sielanka. mobing śmieszne nie masz zielonego pojęcia co to jest . Praca po 13 godzin chyba jak sobie wliczysz dojazdy do pracy, a co do godzin to naucz sie liczyć bo punkt jest czynny max 12godzin a praca jest w trybie zmianowym, niedziele nieczynne te z zakazem handlu.Tyle w temacie

Smiechu wartr
@pracujący

Galeria Krakowska od 9-22 czyli 13h może Ty nie umiesz liczyć? Co do umowy to dwie umowy na pół etatu. Masa dodatków? Ciekawe jakich prócz najtańszego prywatnego pakietu opieki medycznej. (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie 2500-2800zł do tego stosuja kary finansowe oraz kary nagany za byle co. Monitoring online. W zakaz handlu pracujesz w galerii krakowskiej. Nie polecam, jak chcesz zobaczyc firme ktora probuje sie stac (usunięte przez administratora) korporacja (usunięte przez administratora)to smialo aplikuj.

Helmut

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie będzie obiektywna!!

Były lombardzista

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej mydlą Ci oczy tym jakie to wspaniałe warunki itp. Później okazuje się, że szefostwo (usunięte przez administratora) że są władcami świata do których żadne argumenty nie trafiają. Pracownicy często traktowani są jak zło konieczne. Jak ktoś wyżej pisał... ciągłe zastraszanie, (usunięte przez administratora), groźby zabierania wypłaty itp. Czas pracy... żenada, dodatkowo firma podnosi sobie etat, żeby tylko nadgodzin nie płacić. Praca po 13 godzin dziennie i jeszcze na monitoringu sprawdzają czy na przerwie 2min dłużej przypadkiem ktoś nie siedział. Można śmiało powiedzieć, że firma traktuje ludzi jak swoich niewolników, którzy nie mają prawa głosu Stanowczo odradzam !! (usunięte przez administratora)

Gregor

Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji? Jaką umowę proponuje firma na wstępie?

Henry

Może dowiem się coś aktualnego o firmie? Mam zamiar aplikować

v
@Henry

To zależy co chcesz wiedzieć , aplikuj a zapewne wszystkiego dowiesz się już na rozmowie kwalifikacyjnej .

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

B
@Grzegorz

Tak

V

Generalnie praca przyjemna , pracuje tam już kilka lat nie mogę narzekać , wiadomo każdy ma inne wymagano co do wykonywanej pracy oraz wynagrodzenia . Mam badzo dobre zdanie o tej firmie , super ludzie z którymi współpracuje .

Tymon

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd te problemy!!

Dejsom

Zarozumiałe szefostwo . Wszystko najlepiej wiedza , pracując tam musisz się liczyć z ciągłymi watami, (usunięte przez administratora), dobrze maja tylko wybrani , albo ci co cicho siedzą . Brak jakiej kolwiek chęci komunikacji między szefostwem a pracownikami. Rozwiązanie umowy o prace to prawdziwa gechenna biorąc pod uwagę zarobki na rynku to słabo nawet z tym stoją duża odpowiedzialność materialna a znikome zarobki !! Nie polecam .

Kar

Zenada. (usunięte przez administratora) Porazka ciągle chcą zarobić na pracownikach I każą oddawać za wszystko . Uważajcie na nich . Pracowałem ... niestety . Problem nawet z rozwiązaniem umowy . Najlepiej jakbyś im jeszcze oddał z wypłaty . Nie chcą dawać urlop9w. Jak byłem chory to na l4 powi3dzieli że chyba żartuje I mam przyjść do pracy . Tylko mając 40 stopni gorączki nie trudno o pomyłkę za którą potem sobie sam zapłacisz . Uważajcie!!!!

admin

Wielu osobom szukającym pracy potrzebne są świeże informacje o Intercom III Marcin Masier. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnychinformacji o tej firmie? czekamy na twój wpis

Zostaw merytoryczną opinię o Intercom III Marcin Masier - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Intercom III Marcin Masier?

Zobacz opinie na temat firmy Intercom III Marcin Masier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercom III Marcin Masier?

Intercom III Marcin Masier