Opinie o GERRY WEBER w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GERRY WEBER. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GERRY WEBER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GERRY WEBER w Warszawa

@25kika

Pracowałam w GW. Szczerze nie polecam , kolesiostwo,nikogo nie szanują .Chore zasady wymyślone przez kogoś z brakiem kompetencji. Premia to jakaś kpina dają kartki na ubrania, ale kartka za prąd czy wodę nie zapłacisz. Wynagrodzenie nie uległo zmianie od 2013 roku.Ciągłe rabaty przyzwyczaiły klienta do kręcenia nosem i czekania na akcje (kup 2 rzeczy trzecia za złotówkę). Jakość tych rzeczy tez ma wiele do życzenia .

Anita

GERRY WEBER ma nową ofertę pracy dla sprzedawcy w Gdyni. Czy ktoś sie orientuje jak się w firmie pracuje? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Julita

Czy coś nowego dzieje sie w firmie GERRY WEBER, bardzo mało wpisów!

Ktoś Coś
@Julita

Dzieje się - zamykają kolejny sklep.

Ktoś Coś
@Julita

Dzieje się - zamykają kolejny sklep.

Berber

Czy ktoś wie o przyjęciach do pracy w Warszawie? Mam informacje że nie jest źle , płaca w terminie a to ważne. Można dostać premię za dobre wyniki, trzeba walczyć.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GERRY WEBER? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Karola

Powyżej 1800zł na rękę to fikcja, sprzedawca zarabia około 1500-1700 zł na rękę, zastępca kierownika 1900-2100 zł a kierownik 2500zł. Tak naprawdę żadne kokosy za pracę pod presją. Moja koleżanka pracowała w GW w Gdyni i nie polecą... firma ma chore zasady i procedury, poza tym jest wyścig szczurów o najlepszego pracownika miesiąca więc ciągle pracujesz w stresie żeby sprzedać jak najwięcej. Język niby nie jest wymagany na rozmowie Ale wszystkie maile które przychodzą to po angielsku albo niemiecku i musisz jak najszybciej odpisać.

Karola

Kaczor

Tak. korubn ma rację po handlówce lub zawodówce a najlepiej po budowlance. Przyszłość handlu! Teraz to cv się posypją. I nikt nie odejdzie.praca marzeń. Normalnie w grudniu po południu wreszcie zrobią obroty.

@#%&

A dla kogo jest według pani branża odzieżowa? Przecież ci ludzie się zmieniają jak skarpetki! Według pani nikt się nie nadaje tylko pani! To żałosna hipoteza! A co do premii to prawda jest taka, że jak się mieszka z mamą to 100 na MC Donalda wystarczy. Praca za spodnie czy T-shirt to kolejna fanaberia. Dorośli mają większe problemy.

tiktak

Premia to zapomoga. Jakieś kartki dają na ubrania czy co. Tylko rachunki się płaci kasą. Macie pracę to siedzieć na d. Tu kariery nie zrobicie. To nie wasza wina że jesteście ambitni. Nikt tego nie doceni. To wina raczej tych ludzi jak z kiepskiej komedii bo nie mogą skumać że bez dobrej kadry są nikim! Takie łuse życie. Jak śpiewał kasa..jest znana z tego że jest znana i nic więcej.

leo

Wymagany język obcy na stanowisku kierowniczym, w praktyce fikcja. Błąd włosy i prezencja wystarcza. Szkolenia w PŁ. Zarobki jak wszędzie. Jako kierownik stoisz i obslugujesz. Żaden to kierownik. Dziwna firma.

justyna

Witam widzialam w ofertach pracy że potezebują pracowników w Łodzi czy mogę się dowiedziec gdzie? czy do Manufaktury czy Galerii.

Justyna

Prosiłabym o info czy potrzebują osób znających jakiś jezyk obcy czy to jest warunek konieczny znajomość jezyka ja nie znam żadnego języka a chciałabym tam pracować.Dziękuję za info i pozdrawiam

wilka

A jeszcze jedno czy sa szkolenia? czy odbywaja sie w Pl czy Niemczech?

wilka

ja równiez jestem zainteresowana praca sprzedawcy ,jak maja takie wymagania to mam nadzieje ze rowniez docenia pracownika i odpowiednio go docenia,ja ze swojej strony moge zapewnic super obsluge ale oczekuje godnej zapłaty,ostatnio byłam na rozmowach to proponowali jałmużne aż dziwiłam sie jak pracodaweca nie wstydzi sie tyle proponowac.Jakie maja zarobki to chciałabym wiedziec.

bond-super agent

W sklepach firmowych,nie franszyzach 2500 brutto + premie to stawka z października 2013,koleżanka poszła.Dziewczyna pracuję do dzisiaj,ale psychicznie ciężko bo kierowniczka chora.

wilka

Kochani moglibyście coś napisać o rekrutacji?jakie maja wymagania i jakie są zarobki w GW,Z góry dziękuję i pozdrawiam

xyz

Trafione w punkt. Robienie dziwnych akcji i rozdawanie 2 rzeczy za złotówkę jest dość prymitywnym sposobem zarabiania pieniędzy w tej branży, co skutkuje odzwyczajeniem się klientów od normalnych cen a co za tym idzie marne utargi w normalny dzień. Może takie strategie się sprawdzają w Carrefour jak się kupuje serek wiejski a drugi dostajesz za grosz!

klientka

widziałam ostatnio te biedne dziewczyny w kapeluszach skrzata, krasnoludka czy bóg wie czego i tak się zastanawiam kto wpada na tak beznadziejne i infantylne pomysły i czym zawiniły te biedne dziewczyny które ciężko pracują by je upokarzać w oczach klientów.

jaa

Pani Bumerang dziekuje za wyklad odnosnie sprzedazy.... impomnujacy. Firma z dusza, ktora zniszcza Polacy, a wlasciwie Polki, ktore maja nia zarzadzac. Mialam okazje popracowac i zrezygnowac, bo paniusiom wlasnie w szpilach i ze sztucznym usmiechem wydaje sie, ze wygladac to znaczy umiec. Niestety, tak nie jest. Nie wiem dlaczego tak jest, ze w niemieckich firmach pracuje sie wzorcowo( pracuje, nie lezy i pospiera sciany), a Polacy potrafia tylko snuc intrygi itd. Czytjac opinie, odnosze wrazanie, ze sporo z nich napisala jedna i ta sama osoba...

Bumerang
@jaa

CV ma się "jedno" i to ono opowiada nam historię o naszych umiejętnościach !Jak to mówi albert einstein - matematyki nie oszukasz i natury nie oszukasz bo 2+2 zawsze będzie 4 i można zaklinać rzeczywistość w nieskończoność ale to przypomina plucie pod wiatr!

motel**

możesz próbować. do prostych czynności możesz się nadać bo awansów to tu nie ma w pionie i poziomie! Możesz pracować - tyrać kilka lat i tak na marne pójdzie twoja praca bo nie ma strategii i struktur a twoje miejsce zajmie bierny mierny ale wierny tylko wierny czemu??? Słabe maja programy motywacyjne. Trochę prymitywne jak na 21 wiek i na tle innych firm. Firma średnio zarządzana bo chyba ktoś się uczy na tym stołku i widać gołym okiem, że nie rozumie funkcjonowania tej branży.

Voice

Nikomu nie udało się jeszcze odnotować sukcesu w interesach, kierując dużą firmą przy użyciu teorii akademickich !! Wprawdzie na papierze wydają się one atrakcyjne, ale mają się nijak do rzeczywistości!! Brian Tracy

Voice

Nikomu nie udało się jeszcze odnotować sukcesu w interesach, kierując dużą firmą przy użyciu teorii akademickich!! Wprawdzie na papierze wydają się one atrakcyjne, ale mają się nijak do rzeczywistości!!! Brian Tracy

Zostaw merytoryczną opinię o GERRY WEBER - Warszawa

• Jak się pracuje w GERRY WEBER?

Zobacz opinie na temat firmy GERRY WEBER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GERRY WEBER?

GERRY WEBER
3.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Mokotowska 49
    00-542 Warszawa