MEGAMAN

Opinie o MEGAMAN

waldi

Można też zawsze do nich pojechać myślę, że wtedy są większe szansę na zatrudnienie @jako bo możesz się zaprezentować z dobrej strony

michaś

zawsze mozesz wysłac swoje CV jak szukasz nowej pracy @henio67, wtedy przecież nic nie tracisz a masz sznase na zupełnie nową prace, wiec nie widze przeciwności żadnych. Wydaje mi się, że jednak mozna spokojnie iśc do nich i zapytać o to co i jak wygląda jeszcze przed podpisaniem konkretniej umowy jednak. pozdrawiam!

maniek

Koledzy firma w opałach a tu taka cisza ???? musimy ich doinwestować w kwocie DWA ZŁOTE, żeby przetrwali ten trudny okres.

maniek

Dyrektorka założyła firmę bhp w Łomiankach brawo:)

maniek

krajowagieldadlugow.pl dług na kwotę 2,395.54 zł. To co kupujemy?

maniek

Zachęcam do odwiedzenia strony długi.info i wpisania firmę megaman. Wyskoczy nam, że Firma Megaman ma zadłużenie od 2 lat na kwotę 2,00zł (PLN) (słownie:DWA POLSKIE ZŁOTE ZERO GROSZY). Może robimy zbiórkę na dług i go wykupimy?:)

kolega szwagra matki pożary syna brat

Taka super firma i upadła....

łobuz

Dawajcie więcej informacji:):):) Muszę zakupić gumiaki i nie wiem czy mogę do was wpaść:)

maniek

Kolego zostały ale długi:) pozdro

były pracownik

Oj coś kiepsko im idzie. Łomianki zamknięte, Laski też:) Ale co się dziwić?

były prac.

TA FIRMA JEŚLI CHODZI WARSZAWĘ NIE ISTNIEJE !!! nie pytajcie bo to bezsensu !

Jan Brzechwa PONOWNIE

Co tam słychać w Megamanie :) ? Czy wciąż ostro sra nam w banie? Czy wciąż stoją hale puste? Mogę kupić tam kapustę ?

A oni mają jakiś handlowców? chodzi mi o tych co jeżdzą do klientów.

bruno

jak się trzymają to ja nie mam pojęcia... korzystają z kontaktów wyrobionych przez dwóch handlowców którzy są w pisani w listę osób pracujących w firmie, TYLKO ŻE ONI JUŻ NIE PRACUJĄ PRAWE ROK !!!!!!!!!! ŻENADA... [usunięte przez administratora]

I jak tam, trzyma się jeszcze ta buda czy już mchem porosła?

K

Chu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cha, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chu cha Nasza zima zla Ale zima w MEGAMANIE To prawdziwe sranie w banie Pedza pedza sanie Juz po MEGAMANIE Co sie teraz stanie Padnie ogrzewanie Na podjezdzie snieg Tylko palnac w leb Wciaz towaru nie ma Prezes sie wygrzewa Dzwon do dyrektora! Jego juz w tym glowa Zapakujze szybko sanie Drogi MEGAMANIE Chu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cha, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chu cha Nasza zima zla Ale zima w MEGAMANIE To prawdziwe sranie w banie Co z tym fantem zrobic Sam po towar chodzic? Przeciez hale puste Pojde po kapuste A jak brak kapusty Kupie smalec tlusty Na nim zrobie boczek Sam raz w Nowy Roczek Otworze szampana I tak az do rana a juz z MEGAMANA pozostanie tylo cien towar Z DNIA NA DZIEN Wesolych Swiat Bozego Narodzenia zyczy KOMORNIK

Pewnie ruszaj do megamana zobaczysz jak super działa ta firma i jak się traktuje handlowców. A tak wogóle to ta firma długo nie pociągnie.

Lucek

i co..... - 2010-06-19 01:33:38 widziałem reklamę na samochodzie ale z tych komentarzy rozumiem że to jest klęska i nie warto ? jak nie masz ambicji to idz, on teraz ma na wszystko cisnienie bo nie ma zadnego handlowca, polowe [usunięte przez administratora]. sam a druga polowa odeszla sama od bankruta zadluzonego.

i co.....

fuck off you dick or I'll fuck you up

Słowa kojarzące się z Megaman Sp.j. (np: nieprofesjonalna, nierozwojowa, stresująca bo nigdy nie wiez czy dostaniesz pieniądze le i towar dla klienta ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : ...BRAK... Atmosfera i ludzie tam pracujący są: ...atmosfera dno ludzie... bez komentarza ... Od jakiej stawki można negocjować pensję? ...ZADNEJ... pewna część na papier reszta pod stołem !!! Najbardziej podobało mi się w Megaman Sp.j. brak towaru na magazynie Najbardziej nie podobało mi się : zachowanie właściciela który uwaza ze jest najmadrzejszy a pracownikow ktorych zatrudnia ma za matolow.... Pie.... bzdury i jesli wierzy w cos, to wmawia Ci ze tak jest... Are you nutts?!

xyz

Komuś zależy żeby skłócić łomianki z laskami i pisze nie prawdę. Przykre. To jest strona o wyrażaniu opinii o firmie a nie o jej pracownikach. Bardzo proszę nikogo nie obrażać. My nie obrażamy nikogo kto u nas pracował.

Bruno

Od Pana I. (magazyniera) prosze sie odpi...... jest to bardzo wporzadku czlowiek ktory nie ma nic wspolnego z firma (to wina tylko i wylacznie wlascicielow a nie pracownika), Ja miałem przyjemnosc go poznac i pracowac kilka miesiecy i bylo bardzo milo...... ten kto go nie zna to niech [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pisze takich glupot !!!!!!

Pani X

Opowiem wam swoją historię..... Tak się składa że znam kogoś z Łomianek nie powiem czy to facet czy kobieta:) ale wiele mi opowiada o firmie Megaman. A więc tak szef [usunięte przez administratora] to całkiem normalny facet chociaż ma ten swój świat jest jakby zalatany. Z pracowników najbardziej znienawidzona jest jedna osoba [usunięte przez administratora] tak wszyscy mówią. Podobno ciągle się wydziera na pracowników i wydzwania do Łomianek żeby jej dali pieniądze albo towar bo sama nie ma u siebie na stanie. W Łomiankach pracownicy sami przynoszą swoje pieniądze żeby zamówić towar i wie to każdy w firmie co jest skandalem. Pensje są wtedy kiedy [usunięte przez administratora] ma trochę kasy więc zawsze są opóznienia. Co do towaru na magazynie to lipa nigdy nic nie ma. Wszystko trzeba ciągle zamawiać. Nie pamietam jak się nazywa ten stary magazynier w Laskach ale podobno to kawał skur... A tak wogóle to [usunięte przez administratora] kiepsko stoi bo już sprzedaje swoje nieruchomości:)

Olaboga

[usunięte przez administratora] nie bulwersuj sie tak. Jakbysmy wiedzieli jak to będzie to bysmy tu nie pracowali. A skoro po niecalych 8 miesiacach odeszło od Was wszystkich 4 handlowcow - to chyba nie o nas to zle swiadczy :D Sprzedawajcie, sprzedawajcie dalej ostrza, noże i nożyczki, halabardy i pilniczki. DOSTAWA Z DNIA NA DZIEŃ !!

mega

Skoro jest tak źle to dlaczego tak długo tu pracowaliscie? Dlaczego pisząc opinie i pożal się Boże "wierszyki" nie podpiszecie się pod tym tylko pozostajecie anonimowi??? Może boicie się ujawnienia z imienia żeby nie powiedzieć jakimi byliście pracownikami i kolegami??? Pisząc takie "bzudury" nie robicie krzywdy Mirkowi tylko nam kolegom i koleżankom nadal tu pracującym. Wstyd. Serdecznie pozdrawiam byłych "pracowitych" tchórzy-wierszokletów Pozdrawiam byłych "pracowitych"

Jan Brzechwa

MEGAMANIE, MEGAMANIE, skonczze wreszcie srac nam w banie Zacznij wkoncu robic biznes zamiast isc wciaz na latwizne Telefony dzwonia ciagle, a na scianach grzybow bomble Prezes wielki k**** znawca, bez dwoch zebow pan dostawca Jedna pani non stop chora, handlowego dyrektora Slychac dobrze w drugiej wiosce, bo on ciagle w swej beztrosce Morde drze i gardlo zdziera, a do ludzi nie dociera Towar kiepski, hale puste, lepiej trzymac tam kapuste Lub tez marchew - badz salate. TYLE TO JEST WSZYSTKO WARTE Jan Brzechwa :)

Nie polecam pracy w Megamanie... wlasciciel uwaza ze jest BISNESMENEM (usunięte przez administratora)

4kwpwz

Fajnie sa wyplacane pensje: jak firma wyrobi z prowizji jakas kwote na + to mozesz liczyc na w miare terminowa wyplate. a jak nie wyrobi to czekasz po poltora miesiaca... ZENADA

Bajlabongo

(usunięte przez administratora) nie ''hurtownia''. Wszystkie materiały kupowane u innych (i to nie zawesze u producenta!), doliczana marża i opychanie dalej. Lepiej samemu wybrać się do Biedronki i zrobić te zakupy TANIEJ!

Co z naszym towarem? Od grudnia dostaliśmy połowę, A RESZTA ?!?!

Dobra czekolada, bo jest mleczna! Jak nie jest mleczna, to nie jest dobra... a szkoda :(

zakupy w listopadzie

Prawda jest taka że to nie żadna "hurtownia BHP" tylko normalny pośrednik który bierze z jednego miejsca ( może np. z hurtowni ) towar narzuca swoją marżę i sprzedaje dalej... tak było w naszym przypadku najpierw handlowiec mówił że "wszystko mamy" nawet w lepszych cenach niż konkurencja ale niestety, po sprawdzeniu okazało się że nie ma towaru na miejscu i musimy poczekać dzień bo towar będzie musiał ściągnąć z innej swojej hurtowni a dalej było tak jak napisał przed mówca :) swoją drogą u konkurencji ( nie będziemy reklamować z oczywistych powodów ) za ten sam asortyment z tego katalogu zapłaciliśmy kilka złotych więcej i mieliśmy go z dnia na dzień i o dziwo nie było tam napisu hurtownia !!! co do handlowca dobry chłopak ale niestety zawiodła druga połowa organizmu firmy

Rozmówca telefoniczny

Telefon do MEGAMAN: - Dzień dobry, w jakich terminach realizujecie dostawy? - "Z dnia na dzień" - Aha, to chciałbym zamówić gumowce - "Akurat nie ma ich na magazynie, w ciągu dwóch tygodni dostawa, ale wszystko pozostałe jest z dnia na dzień" - Dobrze, a ubrania ocieplane? - "Aktualnie nie posiadamy na magazynie, w ciągu tygodnia ściągniemy, ale wszystko pozostałe z dnia na dzień" - Yhm... Dobrze, to poproszę narazie same maski z zaworkiem - "Też akurat nie ma, spodziewamy się dostawy w połowie miesiąca, ALE RESZTĘ TOWARU MAMY Z DNIA NA DZIEŃ" (usunięte przez administratora)

Bla, bla, bla...

"nie polecam pracy w firmie MEGAMAN centrum zaopatrzenbia bhp. szef nie dba o handlowców, a to przecież dzięki nim są obroty w firmie" ... szkoda, że osoba wystawiająca opinie nie dodała, że obroty w firmie są i owszem dzięki hanlowcom, ale DOBRYM handlowcom. Najłatwiej jest tylko narzekać i psuć opinię. Do roboty obiboki:P:P

FIRMA!

Bierzemy często od nich rzeczy i fakt są delikatnie mówiąc do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ;/ Ciągle czegoś brak lub przychodzi niekompletne, na towar czekamy 2tyg już, a przecież "zlecenia realizujemy z dnia na dzień" ŚMIECH! Czas pomyśleć o zmianie partnera

Andrij

J.E.D.N.A W.I.E.L.K.A Ś.C.I.E.M.A [usuniete przez admina] z tego ''centrum'' i to była najlepsza decyzja życia, teraz godnie zarabiam i prowadzę własny biznes

co takiego ???

"...(usunięte przez administratora) człowieku, trzeba dać od siebie cokolwiek a nie tylko czerpać korzyści ze służbowego auta i telefonu..." pytanie wskazujące trzeba zadać inne niż pisać takie zdanie, od bardzo długiego czasu na samochodach jest informacja o treści "...zatrudnimy sprzedawców..." to jest informacja że coś z tą firmą jest nie tak jak ty uważasz że osoba przychodzi żeby dostać samochód i telefon. Śmieszne !!!!

handlowiec

hinek

nie polecam pracy w firmie MEGAMAN centrum zaopatrzenbia bhp. szef nie dba o handlowców, a to przecież dzięki nim są obroty w firmie.

Zostaw opinię o MEGAMAN - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGAMAN